Νέα

κατάσταση με την φίλη της κόρης μου?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ivispet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
965
Πόντοι
81
Θα περιγράψω μία φάση που έγινε χτες και θα ζητήσω τα φώτα σας. Ήμουν λοιπόν στο σπίτι και με είχε ειδοποιήσει η κόρη μου ότι θα ερχόταν με μία φίλη της, παλιά συμμαθήτρια από το σχολείο. Είχα να την δω τουλάχιστον πέντε χρόνια, αλλά θυμάμαι ότι είχε πει τότε στην κόρη μου ότι είχε τον πιό ωραίο πατέρα στο σχολείο. Αυτή 18 τώρα, εγώ στα 50. Ερχονται λοιπόν και μπαίνοντας στο σπίτι, χάνω το φως μου, ένας απίστευτος μούναρος σαν τα κρύα τα νερά, γύρω στο 1,70 καστανή με μπλέ μάτια. Φορούσε αθλητικά παπούτσια, σοσονάκια, ένα σορτσάκι άσπρο και ένα μπλουζάκι με μπούστο. Κάνω να την χαιρετήσω και εκεί που πήγαμε να φιληθούμε στο μάγουλο, στρίβει λιγάκι και παίρνει και καλά από λάθος και μισό στόμα. Καθόμαι στο σαλόνι, ενώ η καύλα μου είχε ήδη πιάσει ταβάνι. Σε κάποια στιγμή έρχεται για να πάρει το κινητό της από ένα χαμηλό τραπέζι, σκύβει και βλέπω σε απεριόριστη θέα τα θεϊκά βυζιά της, χωρίς σουτιέν με τις ρόγες τις καυλωμένες. Μετά πάει και κάθεται στον απέναντι καναπέ και είχε ανοίξει τις ποδάρες της, ρίχνοντας μου κλεφτές ματιές. Η θέα αυτή με ανοιχτά υπέροχα πόδια, το λάγνο ύφος της, την ζέστη που με είχε βαρέσει στο κεφάλι με έφερε σε σημείο τρέλας. Το ζώο είχε ξυπνήσει μέσα μου, ήθελα να την βάλω κάτω εκεί όπως ήταν. Τελικά δεν έγινε τίποτα αλλά εγώ έκτοτε έχω αναστατωθεί. Μα τον θεό πήγα και καθόμουν κάτω απ' το ντούς στο κρύο νερό κάνα μισάωρο μέχρι να μου πέσει και να ηρεμήσω. Έκτοτε την σκέφτομαι συνέχεια και αισθάνομαι σαν τον Κεβιν Σπεϊσυ, σ' αυτήν την ταινία που του παίρνει τα μυαλά μία Λολίτα. Θέλω να κάνω κάτι, αλλά σκέφτομαι την κόρη μου και την ξεφτίλα...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.813
Πόντοι
4.496
Σκέψου  :think: την πιθανότητα πως η κόρη σου κάνει τα ίδια  :boobies:  :tits2: στον πατέρα της φίλης της και άμα σου ξανασηκωθεί  :erection: ...προχώρα!!! Καλό βόλι τύπε!!!
 
OP
OP
I

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
965
Πόντοι
81
Τύπε από κάτι πασαβιόλες σαραντάρες που μου κάθονται τελευταίως, αυτό το  πιπίνι ήταν μάνα εξ' ουρανού, αλλά ξέρω ότι η κόρη μου  δεν θα μου ξαναμιλούσε. Μάλλον έχω πάθει την γνωστή κρίση της ηλικίας αυτής..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
18 χρονών είναι οπότε δεν έχεις πρόβλημα με το νόμο.. Και τα παπούτσια μέσα λοιπόν αν και την κόβω ιστοριούλα την φάση!  :2funny:
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
183
Πόντοι
16
Σε αυτές τις ηλικίες είναι ηλίθια εντελώς τα κορίτσια (και τα αγόρια), δεν δίνουν εύκολα βάση στη σοβαρότητα μιας κατάστασης και δεδομένου ότι είναι φίλη της κόρης σου....οι πιθανότητες να μαθευτεί αν κάνεις κάτι είναι πάρα πολλές.

Σε περίπτωση που είσαι χωρισμένος ....και το μικρό πράγματι γουστάρει να "παίξει" νομίζω δεν το γλιτώνει το πούτσωμα.
 
OP
OP
I

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
965
Πόντοι
81
Πάνο αυτό σκέφτομαι κι εγώ ότι σ' αυτές τις ηλικίες είναι εντελώς ανώριμες. Ασε που υπάρχει η πιθανότητα να το έκανε απλά για να προκαλέσει χωρίς να θέλει και τίποτα άλλο. Χωρισμένος είμαι και αυτή πάει για τα 19, πρόβλημα ουδέν!
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Πάνο αυτό σκέφτομαι κι εγώ ότι σ' αυτές τις ηλικίες είναι εντελώς ανώριμες. Ασε που υπάρχει η πιθανότητα να το έκανε απλά για να προκαλέσει χωρίς να θέλει και τίποτα άλλο. Χωρισμένος είμαι και αυτή πάει για τα 19, πρόβλημα ουδέν!


Αν εισαι χωρισμενος δεν θα καταστρεψεις την οικογενεια σου. Τη σχεση με την κορη σου δεν θα την καταστρεψεις αν δεν το μαθει. Αλλα νταξει δεν τις κλεβεις και το γκομενο. Απλα ασε τη φιλη της να πεσει πανω σου αφηνοντας εσυ την πορτα ανοιχτη. Κιοταν αυτο γινει εσυ πες "οχι δεν πρεπει" και μετα καντε οτι θες. Εσυ μια φορα οχι, ειπες. Αυτη ηθελε! Βγαινεις και ηθικος και λιγο "βιασμενος". Καημενουλη....
 

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
φίλε τα κοριτσάκια σε αυτή την ηλικία ανακαλύπτουν την επίδραση που έχουν στους άντρες και καυλωνουν απο χόμπι τους πάντες (ειδικά αν το έχουνε και λίγο...). Αν κάνεις την παραμικρή κίνηση θα σε εντάξει κατευθείαν στην κατηγορία του πορνογερου γεροσαλιαρη , θα μείνεις με το πουλί στο χέρι και θα γίνεις και ρόμπα διεθνώς.
 

dimitris69.....

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
φίλε τα κοριτσάκια σε αυτή την ηλικία ανακαλύπτουν την επίδραση που έχουν στους άντρες και καυλωνουν απο χόμπι τους πάντες (ειδικά αν το έχουνε και λίγο...). Αν κάνεις την παραμικρή κίνηση θα σε εντάξει κατευθείαν στην κατηγορία του πορνογερου γεροσαλιαρη , θα μείνεις με το πουλί στο χέρι και θα γίνεις και ρόμπα διεθνώς.
Σωστος. Το πιο πιθανο σεναριο αυτο ειναι.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.775
Πόντοι
2.696
Η ζωή δεν είναι πορνοταινία.Πολλές φορές άλλα βλέπουμε και άλλα ερμηνεύουμε.Η κοπελίτσα σίγουρα δε σε βλέπει ερωτικά.Και δεν είναι όλες νυμφομανείς.Αν δε θέλεις να χαλάσεις τη σχέση και με την κόρη σου,ασε τις φαντασιώσεις.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Αν θες τόσο πολύ ένα πιπινάκι για ξεχάρμανιασμα έχει αρκετά στο site ...... . ;
Αν κάνεις παιχνίδι με την φίλη της κόρης σου είναι τεράστια μαλακία ..... και θα το μετανιώσεις ανεξάρτητα αποτελέσματος.
Εκτός και αν είσαι ανεύθυνος προς το παιδί σου.
 

Nikolas25ss

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2016
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
1
Έχει γίνει επεισόδιο τέτοια σκηνικό, στην 10η εντολή με τον Μηνα Χατζησάββα.
 

Oratios1980

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
62
Like
6
Πόντοι
0
Σκέψου  :think: την πιθανότητα πως η κόρη σου κάνει τα ίδια  :boobies:  :tits2: στον πατέρα της φίλης της και άμα σου ξανασηκωθεί  :erection: ...προχώρα!!! Καλό βόλι τύπε!!!
Όχι απλά θα του σηκωθεί αν το σκεφτεί αυτό.... θα χύσει και μόνο στη σκέψη ;)
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Χωρισμένος είσαι?? Γάμα της το μουνάκι να το φχαριστηθείς ρε τύπε και κρατήστε το μυστικό και οι δύο!! Η τύπισσα φαίνεται να ξέρει από τέτοια. Δε θα είσαι ο μόνος μεγαλύτερος που την πέφτει. Όπως είπε κι άλλος συνάδελφος πιο πάνω άσε αυτή να πέσει πάνω σου, ρίξε "δόλωμα" και περίμενε να τσιμπήσει. Μετά ζήτα της να βγείτε και πήγαινέ τη κάπου που δεν πάει με την παρέα της, σε μπαρ ή εστιατόριο πολυτελούς ξενοδοχείου για παράδειγμα. Θα βαράει προσοχές! ;)
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Θα περιγράψω μία φάση που έγινε χτες και θα ζητήσω τα φώτα σας. Ήμουν λοιπόν στο σπίτι και με είχε ειδοποιήσει η κόρη μου ότι θα ερχόταν με μία φίλη της, παλιά συμμαθήτρια από το σχολείο. Είχα να την δω τουλάχιστον πέντε χρόνια, αλλά θυμάμαι ότι είχε πει τότε στην κόρη μου ότι είχε τον πιό ωραίο πατέρα στο σχολείο. Αυτή 18 τώρα, εγώ στα 50. Ερχονται λοιπόν και μπαίνοντας στο σπίτι, χάνω το φως μου, ένας απίστευτος μούναρος σαν τα κρύα τα νερά, γύρω στο 1,70 καστανή με μπλέ μάτια. Φορούσε αθλητικά παπούτσια, σοσονάκια, ένα σορτσάκι άσπρο και ένα μπλουζάκι με μπούστο. Κάνω να την χαιρετήσω και εκεί που πήγαμε να φιληθούμε στο μάγουλο, στρίβει λιγάκι και παίρνει και καλά από λάθος και μισό στόμα. Καθόμαι στο σαλόνι, ενώ η καύλα μου είχε ήδη πιάσει ταβάνι. Σε κάποια στιγμή έρχεται για να πάρει το κινητό της από ένα χαμηλό τραπέζι, σκύβει και βλέπω σε απεριόριστη θέα τα θεϊκά βυζιά της, χωρίς σουτιέν με τις ρόγες τις καυλωμένες. Μετά πάει και κάθεται στον απέναντι καναπέ και είχε ανοίξει τις ποδάρες της, ρίχνοντας μου κλεφτές ματιές. Η θέα αυτή με ανοιχτά υπέροχα πόδια, το λάγνο ύφος της, την ζέστη που με είχε βαρέσει στο κεφάλι με έφερε σε σημείο τρέλας. Το ζώο είχε ξυπνήσει μέσα μου, ήθελα να την βάλω κάτω εκεί όπως ήταν. Τελικά δεν έγινε τίποτα αλλά εγώ έκτοτε έχω αναστατωθεί. Μα τον θεό πήγα και καθόμουν κάτω απ' το ντούς στο κρύο νερό κάνα μισάωρο μέχρι να μου πέσει και να ηρεμήσω. Έκτοτε την σκέφτομαι συνέχεια και αισθάνομαι σαν τον Κεβιν Σπεϊσυ, σ' αυτήν την ταινία που του παίρνει τα μυαλά μία Λολίτα. Θέλω να κάνω κάτι, αλλά σκέφτομαι την κόρη μου και την ξεφτίλα...


Τυπε καυλωσα απο τη περιγραφή μονο. Εγω θα το εσκιζα το πουτανάκι, δε νομιζω να άντεχα. Οι φωνές της συνείδησης δε με κρατάνε σε τέτοιες φασεις.
 
OP
OP
I

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
965
Πόντοι
81
Παίδες ευχαριστώ για τις συμβουλές σας που απ' ότι βλέπω είναι εντελώς αντικρουόμενες. Νομίζω αν θέλω πιπίνι σ' αυτήν την ηλικία το καλύτερο είναι να πάρω κάνα callgirl γιατί όπως προείπα εσχάτως όλο κάτι γεροντικά μουνιά που κάθονται. Απλά δεν έχω συνηθίσει καθόλου το σεξ επί πληρωμή γιατί μέχρι τώρα δεν χρειαζόνταν να πληρώσω. Είχα καλή εμφάνιση, ψηλός, ξανθός, μπλε μάτια, μεγάλο πουλί και κυρίως.... λεφτά. Ολα αυτά μου είχαν εξασφαλίσει σίγουρα γαμήσια, όχι χωρίς επιπλοκές βέβαια. Τώρα που έχω απωλέσει το μεγαλύτερο μέρος των προσόντων μου, τα μαλλιά μου έχουν γκριζάρει και έχω καταστεί νεόπτωχος, τα πράγματα έχουν δυσκολέψει. Θέλω οπωσδήποτε ένα εικοσάρικο μωρό, έστω και επί πληρωμή αλλά θα ήθελα επίσης να έχω την ψευδαίσθηση ότι γίνεται για την καύλα και μόνο και από τις δύο πλευρές. Μάλλον ζητάω πολλά..
 
OP
OP
I

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
965
Πόντοι
81
Τώρα μόλις διαπίστωσα με έκσταση ότι το πιπινάκι που σας περιέργραψα έχει φοβερή ομοιόητα με το avatar του συναγωνιστή rantaplan. Απλά θαυμάστε το!!!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Θα περιγράψω μία φάση που έγινε χτες και θα ζητήσω τα φώτα σας. Ήμουν λοιπόν στο σπίτι και με είχε ειδοποιήσει η κόρη μου ότι θα ερχόταν με μία φίλη της, παλιά συμμαθήτρια από το σχολείο. Είχα να την δω τουλάχιστον πέντε χρόνια, αλλά θυμάμαι ότι είχε πει τότε στην κόρη μου ότι είχε τον πιό ωραίο πατέρα στο σχολείο. Αυτή 18 τώρα, εγώ στα 50. Ερχονται λοιπόν και μπαίνοντας στο σπίτι, χάνω το φως μου, ένας απίστευτος μούναρος σαν τα κρύα τα νερά, γύρω στο 1,70 καστανή με μπλέ μάτια. Φορούσε αθλητικά παπούτσια, σοσονάκια, ένα σορτσάκι άσπρο και ένα μπλουζάκι με μπούστο. Κάνω να την χαιρετήσω και εκεί που πήγαμε να φιληθούμε στο μάγουλο, στρίβει λιγάκι και παίρνει και καλά από λάθος και μισό στόμα. Καθόμαι στο σαλόνι, ενώ η καύλα μου είχε ήδη πιάσει ταβάνι. Σε κάποια στιγμή έρχεται για να πάρει το κινητό της από ένα χαμηλό τραπέζι, σκύβει και βλέπω σε απεριόριστη θέα τα θεϊκά βυζιά της, χωρίς σουτιέν με τις ρόγες τις καυλωμένες. Μετά πάει και κάθεται στον απέναντι καναπέ και είχε ανοίξει τις ποδάρες της, ρίχνοντας μου κλεφτές ματιές. Η θέα αυτή με ανοιχτά υπέροχα πόδια, το λάγνο ύφος της, την ζέστη που με είχε βαρέσει στο κεφάλι με έφερε σε σημείο τρέλας. Το ζώο είχε ξυπνήσει μέσα μου, ήθελα να την βάλω κάτω εκεί όπως ήταν. Τελικά δεν έγινε τίποτα αλλά εγώ έκτοτε έχω αναστατωθεί. Μα τον θεό πήγα και καθόμουν κάτω απ' το ντούς στο κρύο νερό κάνα μισάωρο μέχρι να μου πέσει και να ηρεμήσω. Έκτοτε την σκέφτομαι συνέχεια και αισθάνομαι σαν τον Κεβιν Σπεϊσυ, σ' αυτήν την ταινία που του παίρνει τα μυαλά μία Λολίτα. Θέλω να κάνω κάτι, αλλά σκέφτομαι την κόρη μου και την ξεφτίλα...

giphy-downsized-large.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom