Νέα

Πληροφορίες για τρανς και τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 990
  • Εμφανίσεις 118K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αγαπητοί συναγωνιστές τρανς και τραβεστί,

Θα ήθελα να δημιουργήσουμε ένα χώρο στο φόρουμ όπου όλοι οι λάτρεις των τρανς και των τραβεστί θα μπορούνε να βρίσκουνε χρήσιμες πληροφορίες για να σβήνουνε την καύλα τους. Και αποκλειστικά αυτό μόνο.

Επειδή είναι σίγουρο πως θα βρεθούνε διάφοροι ανώριμοι, οι οποίοι θα κατακρίνουνε αυτή την ανταλλαγή πληροφοριών με υβριστικά μηνύματα και άθλιες ειρωνίες όπως σε αδελφό θρεντ, θα ήθελα να παρακαλέσω όποιον δεν τον ενδιάφερει το συγκεκριμένο θέμα απλά να μην ασχοληθεί.

Όσοι έχετε εμπειρίες με τρανς ή πληροφορίες, και πιστεύετε πως θέλετε να βοηθήσετε και άλλους για το θέμα παρακαλείσθε να δώσετε όσες περισσότερες πληροφορίες ή εμπειρίες έχετε.

Περιμένω εναγωνιωδώς απαντήσεις σας.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Αγαπητοί συναγωνιστές τρανς και τραβεστί,

Θα ήθελα να δημιουργήσουμε ένα χώρο στο φόρουμ όπου όλοι οι λάτρεις των τρανς και των τραβεστί θα μπορούνε να βρίσκουνε χρήσιμες πληροφορίες για να σβήνουνε την καύλα τους. Και αποκλειστικά αυτό μόνο.

Επειδή είναι σίγουρο πως θα βρεθούνε διάφοροι ανώριμοι, οι οποίοι θα κατακρίνουνε αυτή την ανταλλαγή πληροφοριών με υβριστικά μηνύματα και άθλιες ειρωνίες όπως σε αδελφό θρεντ, θα ήθελα να παρακαλέσω όποιον δεν τον ενδιάφερει το συγκεκριμένο θέμα απλά να μην ασχοληθεί.

Όσοι έχετε εμπειρίες με τρανς ή πληροφορίες, και πιστεύετε πως θέλετε να βοηθήσετε και άλλους για το θέμα παρακαλείσθε να δώσετε όσες περισσότερες πληροφορίες ή εμπειρίες έχετε.

Περιμένω εναγωνιωδώς απαντήσεις σας.

Διευκρίνησε μερικά πράματα, και θα δούμε το αίτημά σου θετικά:

1) Όταν λές:
"Αγαπητοί συναγωνιστές τρανς και τραβεστί"
εννοείς:
"Αγαπητοί συναγωνιστές, τρανς, και τραβεστί"
"Αγαπητοί συναγωνιστές τρανς, και τραβεστί"
ή μήπως
"Αγαπητοί συναγωνιστές τρανς, και συναγωνιστές τραβεστί"?
(αυτό για να γίνει καλύτερα σαφές προς ποιούς απευθύνεσαι).

"για να σβήνουνε την καύλα τους"
Πυροσβεστήρες, ως γνωστόν, δεν παρέχει το site.

"παρακαλείσθε να δώσετε όσες περισσότερες πληροφορίες"
Έχω όσες δε φαντάζεσαι. Inside information εννοώ. Αλλά δε με έχεις πείσει να σου "ανοιχτώ".

"Περιμένω εναγωνιωδώς απαντήσεις σας."
Ήδη πήρες την πρώτη. Ελπίζω η προφανής αγωνία σου να μετριάστηκε.
 

Επισκέπτης
Αγαπητοί συναγωνιστές (άντρες), τρανς, και τραβεστί
ολα με κομμα, συγνωμη για την κακη αρχικη γραφη.

Πυροσβεστήρες, ως γνωστόν, δεν παρέχει το site.
σαφως, ο καθεις οπως βολευεται με τον οικιακο του εξοπλισμό

Έχω όσες δε φαντάζεσαι. Inside information εννοώ. Αλλά δε με έχεις πείσει να σου "ανοιχτώ".
για ολους ειναι το θρεντ, δεν ειναι για την παρτη μου. Ολες οι πληροφοριες ειναι ευπροσδεκτες. Για ολους φανταζομαι.

Ήδη πήρες την πρώτη. Ελπίζω η προφανής αγωνία σου να μετριάστηκε.
χαλαρά ναι. αναμενω και τις υπολοιπες.
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
δεν βλεπω να σου εφτασε (ο οικιακος ρξοπλισμος σου εννοω). στη γύρα σε βλεπω..  :)

Τελικά ρε φίλοι mods...

Λύστε μου μία απορία μιας και ειστε εδω και απαντατε...

Τα δρόμενα δείχνουν ότι για να επιτρέπετε το μπαχαλο που γίνεται μεσα στο αλλο thread, πάει να πει ότι μαλλον δεν γουστάρετε την ύπαρξη threads σαν τα συγκεκριμένα (αν κρίνω και από το ύφος της απάντησης που δώσατε στον φίλο ARKAS75)...

Γιατι λοιπόν δεν τα κατεβάζεται να τελειώνουμε;;;

Αν θέλετε λύστε μου την απορία...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τελικά ρε φίλοι mods...

Λύστε μου μία απορία μιας και ειστε εδω και απαντατε...

Τα δρόμενα δείχνουν ότι για να επιτρέπετε το μπαχαλο που γίνεται μεσα στο αλλο thread, πάει να πει ότι μαλλον δεν γουστάρετε την ύπαρξη threads σαν τα συγκεκριμένα (αν κρίνω και από το ύφος της απάντησης που δώσατε στον φίλο ARKAS75)...

Γιατι λοιπόν δεν τα κατεβάζεται να τελειώνουμε;;;

Αν θέλετε λύστε μου την απορία...
Αυτο που λες παληκαρι ειναι κλασικη αντιδραση ομοφυλοφιλου.
Οτι δηλαδη, η καλλιτερη αμυνα ειναι η επιθεση.
Οπως θα πρεπει να δεχομαστε κι εμεις το δικαιωμα της αποψης σας, θα πρεπει να το κανετε κι εσεις.

Τα υπολοιπα ειναι αστεια. Δεν καταλαβα γιατι θα πρεπει να μην εκφραζω εγω ή καποιος αλλος mod την αποψη μου. Ενα μελος ειμαι κι εγω που απλα βοηθαω το σαιτ κατα καποιον τροπο όπου και όποτε μπορω..
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Τελικά ρε φίλοι mods...

Λύστε μου μία απορία μιας και ειστε εδω και απαντατε...

Τα δρόμενα δείχνουν ότι για να επιτρέπετε το μπαχαλο που γίνεται μεσα στο αλλο thread, πάει να πει ότι μαλλον δεν γουστάρετε την ύπαρξη threads σαν τα συγκεκριμένα (αν κρίνω και από το ύφος της απάντησης που δώσατε στον φίλο ARKAS75)...

Γιατι λοιπόν δεν τα κατεβάζεται να τελειώνουμε;;;

Αν θέλετε λύστε μου την απορία...

Θα σου απαντήσω ως άτομο, όχι ως mod:

Δε γουστάρω τράβελους, μπινέδες, τραβεστί, αδερφές, κλπ. Έχω πάρει (κατά λάθος) σε μπουρδέλο 1-2 φορές εγχειρισμένους τράβελους, αλλά σιχάθηκα, και φρόντισα να μη το ξαναπάθω.

Ως εκ τούτου, δε διαβάζω (με φανατισμό) τα σχετικά thread. Ρίχνω μια ματιά όμως, όταν πέσει το μάτι μου, είμαι και mod βλέπεις...

Άμα δω κάτι που με κεντρίζει να απαντήσω, απαντάω. Πάντα υπό το πρίσμα της πλάκας όμως, και ΠΟΤΕ θίγοντας άλλους. Σαν άτομο (και σα mod) πιστεύω ότι ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει στο σπίτι του, στο κρεβάτι του, με την κολοτρυπίδα του, και με το πουλί του.

Όταν κάποιος ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ τα βίτσια του όμως, ε, μου δίνει και μένα το δικαίωμα να του απαντήσω κατάλληλα.

Τίποτα πέραν αυτού. Υπάρχει κάτι που δε σε καλύπτει σε αυτά?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δε γουστάρω τράβελους, μπινέδες, τραβεστί, αδερφές, κλπ. Έχω πάρει (κατά λάθος) σε μπουρδέλο 1-2 φορές εγχειρισμένους τράβελους, αλλά σιχάθηκα, και φρόντισα να μη το ξαναπάθω.

ΜΙΑ η ΔΥΟ φορές τελικά, Σταύρο;

Έχει διαφορά. όσο νά' ναι!                      :)
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Τελικά ρε φίλοι mods...

Λύστε μου μία απορία μιας και ειστε εδω και απαντατε...

Τα δρόμενα δείχνουν ότι για να επιτρέπετε το μπαχαλο που γίνεται μεσα στο αλλο thread, πάει να πει ότι μαλλον δεν γουστάρετε την ύπαρξη threads σαν τα συγκεκριμένα (αν κρίνω και από το ύφος της απάντησης που δώσατε στον φίλο ARKAS75)...

Γιατι λοιπόν δεν τα κατεβάζεται να τελειώνουμε;;;

Αν θέλετε λύστε μου την απορία...

Και κάτι ακόμα:

Το "δε γουστάρουμε" την ύπαρξη αυτών των thread είναι εντελώς λάθος (δικό σου) συμπέρασμα. Δε με ενοχλούν, και δε νομίζω να ενοχλούν και κανέναν άλλο (διαψεύστε με αν κάνω λάθος για την Αγιότητα σας, Παπαγιώργη). Αυτό όμως ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ότι δε μπορώ και εγώ, να γράφω ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ και σε αυτά τα thread, όπως και σε οποιαδήποτε άλλα.

Και για σένα το ίδιο ισχύει, ξέρεις.

Σου έλυσα τις απορίες σου?
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο που λες παληκαρι ειναι κλασικη αντιδραση ομοφυλοφιλου.
Κατ' αρχας δεν σε ρώτησα πια είναι η άποψη σου για μένα, λάθος απάντηση...

Οτι δηλαδη, η καλλιτερη αμυνα ειναι η επιθεση.
Αν τώρα διαβάσεις πιο προσεκτικά τι έγραψες θα καταλάβεις οτι εσύ ακολουθείς την μέθοδο της "καλύτερης άμυνας"...
Αλλα και αυτό δεν με απασχολεί...
Οπως θα πρεπει να δεχομαστε κι εμεις το δικαιωμα της αποψης σας, θα πρεπει να το κανετε κι εσεις.
Σαφώς και μπορείς να έχεις δικαίωμα άποψης, αλλά και πάλι είσαι εκτός θέματος...
Αυτο το οποιο γίνεται στο άλλο thread δεν είναι δικαίωμα άποψης, αλλά προσπάθεια διάλυσης του thread με την μέθοδο του ξευτιλίσματος...
Τα υπολοιπα ειναι αστεια. Δεν καταλαβα γιατι θα πρεπει να μην εκφραζω εγω ή καποιος αλλος mod την αποψη μου. Ενα μελος ειμαι κι εγω που απλα βοηθαω το σαιτ κατα καποιον τροπο όπου και όποτε μπορω..
Τέλος όσον αφορά το τι κάνετε εκει μέσα, κανείς δεν το σχολίασε δίοτι δεν το γνωρίζει...

Τώρα, αν θέλεις να είσαι σωστός και αμερόλυπτος. Θα δεις με καθαρό μάτι το αν εκεί λέγονται απόψεις ή επικρατεί ένα μπάχαλο...

Α... και κάτι άλλο...
Αν δεν γουστάρετε τους ομοφιλόφιλους (κι αυτό δικαίωμά σας), πετάξτε τους έξω...

Εχε όμως υπόψιν σου ότι και αυτοί έχουν δικαιώματα...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και κάτι ακόμα:

Το "δε γουστάρουμε" την ύπαρξη αυτών των thread είναι εντελώς λάθος (δικό σου) συμπέρασμα. Δε με ενοχλούν, και δε νομίζω να ενοχλούν και κανέναν άλλο (διαψεύστε με αν κάνω λάθος για την Αγιότητα σας, Παπαγιώργη). Αυτό όμως ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ότι δε μπορώ και εγώ, να γράφω ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ και σε αυτά τα thread, όπως και σε οποιαδήποτε άλλα.
Εννοειται οτι συμφωνω μαζι σου, αλλα ειπα και πριν. Αυτο ειναι χαρακτηριστικη αντιδραση των ομοφυλοφιλων.
Θελουν τους δικα τους δικα τους και τα δικα μας δικα τους..  :grin:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
ΜΙΑ η ΔΥΟ φορές τελικά, Σταύρο;

Έχει διαφορά. όσο νά' ναι!                       :)

Ίσως να 'ναι και 2, Φέθρυ. Ειλικρινά δε θυμάμαι, ή ποτέ δε βεβαιώθηκα για τη δεύτερη περίπτωση.

Να σου δηλώσω όμως ότι θα επέτρεπα στον εαυτό μου να το τριτώσει το κακό, αν έβρισκα τη Τζένη Χειλουδάκη.

Απωθημένο από τα νιάτα μου μου έχει μείνει αυτή. Ίσως γιατί θα είχε ΤΡΟΜΕΡΟ ενδιαφέρον η κουβέντα.
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
773
Like
0
Πόντοι
6
Δεν ειναι λογικο να ανοιγει καποιος θρεντ για αυτο που τον εκφραζει σεξουαλικα και μετα να κομπλαρει οταν αυτο γινεται αντικειμενο σχολιασμου απο τους αλλους. Ψυχραιμια.
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
773
Like
0
Πόντοι
6
ναι ρε τακη. εσυ τις λατρευεις τις μουτζες..

_________________________________________________


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Θα πει κανεις στον αλλο τον χριστιανο που θα βρει το κοριτσι με τα παραμυθενια χαρισματα που ψαχνει μανιωδως;

_________________________________________________

μουτζες σαν εσενα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ γιατι ξερουν να τουρλοκολιαζονται καλα


____________________________


Η κινηση στους δρομους απο το ελικοπτερο του ΣΚΑΙ
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
ωραία...το θρέντ μπήκε στον σωστό δρόμο....ρε τι σου κάνει ένας μητροπολίτης...είδες δύναμη πίστης?... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
66
Ποιός μπορεί να δόσει πληροφορίες για τρανς που εργάζονται σε σπίτια (μπουρδέλα και στούντιο);

 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
66
Γιατί γαμάω το θρεντ; Αυτή δεν είναι η ιδέα, όπως άλλωστε λέει και ο τίτλος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom