Νέα

Υποδοχη ηρωιδων στα χρυσα κοριτσια του μπασκετ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
να κανουν και ξεχωριστα τουρνουά για χοντρούς ή για κοντους να παρουμε και εμεις μετταλιο, πως κανουν αρση βαρων κατηγοριες με το βαρος να γινει σε όλα τα αθλήματα. γιατι να παιρνει μεταλλιο μονο ο ψιλόλιγνος στο αλμα εις υψος? αν είναι σεξιστικο-ρατσιστικο να μην μπορουν να διακριθουν γυναικες επιση ροτσιστικο είναι να μην μπορουν να διακριθουν οι κοντοι. αντε οι χοντροι μπορουν να κανουν διαιτα οι κοντοι τι φταινε να είναι καταδικασμένοι εκτος μπάσκετ, αλματος κλπ
επισης και καλλιστεία για υπέρβαρους, για νανους...
ισοτητα κατά τα αλλα αλλα ειδικη κατηγορια οι γυναικες για να μην φαινεται ότι είναι κλασεις κατώτερες.
αδικο δεν είναι η αστοχη 1.90 να παιζει στην εθνικη και εγω εύστοχος αλλα 1.70 όχι?
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
να κανουν και ξεχωριστα τουρνουά για χοντρούς ή για κοντους να παρουμε και εμεις μετταλιο, πως κανουν αρση βαρων κατηγοριες με το βαρος να γινει σε όλα τα αθλήματα. γιατι να παιρνει μεταλλιο μονο ο ψιλόλιγνος στο αλμα εις υψος? αν είναι σεξιστικο-ρατσιστικο να μην μπορουν να διακριθουν γυναικες επιση ροτσιστικο είναι να μην μπορουν να διακριθουν οι κοντοι. αντε οι χοντροι μπορουν να κανουν διαιτα οι κοντοι τι φταινε να είναι καταδικασμένοι εκτος μπάσκετ, αλματος κλπ
επισης και καλλιστεία για υπέρβαρους, για νανους...
ισοτητα κατά τα αλλα αλλα ειδικη κατηγορια οι γυναικες για να μην φαινεται ότι είναι κλασεις κατώτερες.
αδικο δεν είναι η αστοχη 1.90 να παιζει στην εθνικη και εγω εύστοχος αλλα 1.70 όχι?
ολοι οι κοντοι αντρες ειναι κομπλεξικοι και δεν θα μπορουσες να αποτελεις την εξαιρεση..το απεδειξες με το σχολιο σου!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και ολες οι γυναικες είναι κομπλεξικες και το απεδειξαν επιβάλλοντας ξεχωριστα αθλήματα για αυτές για να παρουν μετταλια και πρωτιες ενώ είναι περιπου στο μεσο ορο.

εγω είμαι κομπλεξικος, γιατι δικαιούται να λεγεται πρωταθλητρια ελλαδος μια που βαζει λιγοτερα τριποντα και βολες από εμενα μπορεις να μου απαντησεις? επειδή γεννηθηκε με μουνι να την βοηθάμε να αλλαξει λαστιχο και να κανουμε τις βαριες δουλειες. μετταλιο γιατι να παιρνει στο αλμα εις μηκος αν χιλιαδες αλλοι πηδανε πιο μακρια?
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
και ολες οι γυναικες είναι κομπλεξικες και το απεδειξαν επιβάλλοντας ξεχωριστα αθλήματα για αυτές για να παρουν μετταλια και πρωτιες ενώ είναι περιπου στο μεσο ορο.

εγω είμαι κομπλεξικος, γιατι δικαιούται να λεγεται πρωταθλητρια ελλαδος μια που βαζει λιγοτερα τριποντα και βολες από εμενα μπορεις να μου απαντησεις? επειδή γεννηθηκε με μουνι να την βοηθάμε να αλλαξει λαστιχο και να κανουμε τις βαριες δουλειες. μετταλιο γιατι να παιρνει στο αλμα εις μηκος αν χιλιαδες αλλοι πηδανε πιο μακρια?
Η μισογυνης εισαι η λουγκρα..μπορει και τα 2 μαζι!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καλλιστεία για φαλακρους εχετε δει? γιατι να μην κανουν και αυτοι ξεχωριστα να διακριθουν? ετσι γεννηθηκαν δεν το επελεξαν.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η μισογυνης εισαι η λουγκρα..μπορει και τα 2 μαζι!
τι λες ρε τυπε? ουτε το ένα ουτε το άλλο.
παντρεμενος και με άλλες 30 σχεσεις στο ιστορικο μου και εχω πληρωσει πανω από 200 πουτανες για την παρεα τους λες να μισω τις γυναικες ή να είμαι πουστης?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οι γυναικες εχουν αλλο σωματοτυπο και μικροτερη μυικη δυναμη, φυσικο ειναι να ανηκουν σε ξεχωριστη κατηγορια απο τους αντρες..Το περιεργο ειναι οτι υπαρχει και παγκοσμιο τουρνουα σκακι γυναικων αρα εμμεσως πλην σαφως παραδεχονται οτι υστερουν και σε  νοημοσυνη..
τωρα μιλας σωστα.
άλλο σωματοτυπο εχουν και οι κινεζοι, και οι νανοι, δεν κανουν ξεχωριστα παγκοσμια τουρνουά για να γινονται φιρμες και να τους εξασφαλιζει το κρατος μετα, οσες φορες το κανει. εκει είναι η αδικια.
αθλητης στιβου ασκείται και επειδή είναι αντρας βγαινει χιλιοστος στον πλανητη, γυναικα με τον ιδιο κοπο μπορει να βγει πρωτη αλλα επειδή είναι γυναικα δικαιούται να γινει παγκοσμια πρωταθλητρια.
λαθος για μενα είναι και οι ξεχωριστες κατηγοριες στην αρση βαρων και στην παλη.
αμα δεν εχεις σωματοτυπο να σηκωσεις 200 κιλα γιατι να σου δωσω μετταλιο που σηκωσες 100?
κάθε ανθρωπος διαφορετικος είναι γιατι να κανουμε ξεχωριστες κατηγοριες καποιους σωματοτυπους πχ γυναικες και όχι ολους? ανωτερου θεου παιδια είναι αυτές? ή ανωτερου θεου παιδι είναι ο αρσιβαρίστας του 1.70 70 κιλων από την ρουμανια αλλα κατωτερου θεου ο αλτης εις υψος του 1.50 και 50 κιλων από την κινα?
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
οχι και ηρωιδες ρε μαστορια

μια καλη εμφανιση ναι

μην υπερβαλουμε

σε λιγες μερες θα εχουν ξεχαστει
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Υποδοχή ηρωίδων σε 12 λεσβίες του Κερατα που έχουν ξεσκιστει στα πλακομουνια και γελοιοποιηθηκαν στο πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα από Γαλλία και Βέλγιο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Μπράβο στα κορίτσια για την υπέρβαση τους, αλλά μην τρελαθούμε κιόλας. Μία τέταρτη θέση είναι και αυτή ήρθε με διασυρμούς!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
1
Like
32.386
Πόντοι
6.256
Υποδοχή ηρωίδων σε 12 λεσβίες του Κερατα που έχουν ξεσκιστει στα πλακομουνια και γελοιοποιηθηκαν στο πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα από Γαλλία και Βέλγιο.
Μηπως υπερβάλεις φιλε?
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
οχι και ηρωιδες ρε μαστορια
μια καλη εμφανιση ναι
μην υπερβαλουμε
σε λιγες μερες θα εχουν ξεχαστει
Ακριβως. Ηδη ξεχαστηκε. Ποιο μπάσκετ γυναικων τωρα? Πλακα κανουμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom