Νέα

Πώς σας βρίσκουν οι πόρνες όταν μπαίνουν στο δωμάτιο (και τα σχόλια τους);

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panos Athanasiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Panos Athanasiou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα,βαριεμαι, και είπα να δημιουργήσω ένα άκυρο θέμα έτσι για να περάσει η ώρα, έμενα συνήθως με πετυχαίνουν ξαπλωμένο γυμνο με την ψωλή έξω, να τις περιμένω.
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
233
Like
173
Πόντοι
1
υπαρχει ηδη  το θεμα που ανοιξες
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.775
Πόντοι
2.696
Καλημερα,βαριεμαι, και είπα να δημιουργήσω ένα άκυρο θέμα έτσι για να περάσει η ώρα, έμενα συνήθως με πετυχαίνουν ξαπλωμένο γυμνο με την ψωλή έξω, να τις περιμένω.

Και πώς αντέχουν τέτοιο θέαμα; :dancing:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Καλημερα,βαριεμαι, και είπα να δημιουργήσω ένα άκυρο θέμα έτσι για να περάσει η ώρα, έμενα συνήθως με πετυχαίνουν ξαπλωμένο γυμνο με την ψωλή έξω, να τις περιμένω.

Τις καλτσες τις βγαζεις τυπε  :think: :S :S :S
 

Takis Lakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2017
Μηνύματα
244
Like
50
Πόντοι
1
Εγω τις περιμενω παντα ορθιος πισω απο την πορτα και οταν μπαινουν ακουω απο ολες το ιδιο επιφωνημα "ααα εδω εισαι"
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Βγαζω σωβρακο και καθομαι γυμνος στην ακρη του κρεβατιου, με την πουτσα ετοιμοπολεμη.
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Ξαπλωμένος στο σεντονακι μου που μοσχομυριζει , λες και περιμένω την Αρραβωνιάρα μου  :) :) :)........Και τα κορίτσια γουσταρουν πολλη μάγκες καθαρό σεντόνι ....Στα συν αυτο στη διάθεση των κοριτσιών για τη μάχη που θα δώσουν ........
 

Takis Lakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2017
Μηνύματα
244
Like
50
Πόντοι
1
Ξαπλωμένος στο σεντονακι μου που μοσχομυριζει , λες και περιμένω την Αρραβωνιάρα μου  :) :) :)........Και τα κορίτσια γουσταρουν πολλη μάγκες καθαρό σεντόνι ....Στα συν αυτο στη διάθεση των κοριτσιών ........
Κουβαλας δικο σου σεντονι;
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Κουβαλας δικο σου σεντονι;

Τα εχουμε πει παλια ρε φιλε αυτα  και οχι μόνο.....Σε τσαντούλα διπλωμενο κομψα και δεν τρεχει ...κάστανο ....Υγεία λέμε και απόλαυση κάτι παραπάνω στο γαμίσι απο το να εχω το νου μου μην κολλήσει στη πλάτη μου  κανα ψωλόχυμα καποιου αλλου συναγωνιστή.......εχει ανοιχτει και ειδικο νήμα για το θεμα του σεντονιού αλλά ........... 
 

Takis Lakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2017
Μηνύματα
244
Like
50
Πόντοι
1
Τα εχουμε πει παλια ρε φιλε αυτα  και οχι μόνο.....Σε τσαντούλα διπλωμενο κομψα και δεν τρεχει ...κάστανο ....Υγεία λέμε και απόλαυση κάτι παραπάνω στο γαμίσι απο το να εχω το νου μου μην κολλήσει στη πλάτη μου  κανα ψωλόχυμα καποιου αλλου συναγωνιστή.......εχει ανοιχτει και ειδικο νήμα για το θεμα του σεντονιού αλλά ...........
Ειμαι νεος στο site και δεν εχει τυχει να το διαβασω.Ετσι εξηγειτε και το ονομα σου εδω.Πολυ καλα κανεις γιατι εχει τυχει να δω σε μπουρδελα βρωμικα σεντονια.
 

Takis Lakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2017
Μηνύματα
244
Like
50
Πόντοι
1
[tr][td]
Για κάτσε ρε φίλε:

Τη μία μας λες είσαι νέος αλλά διαβάζεις καιρό και την άλλη είσαι νέος αλλά δεν έχεις διαβάσει!
Εμπαινα αλλα δεν διαβαζα ολα τα θρεντ τυπε και καποια δεν τα ειχα διαβασει.Διαβαζα ενημερωση,σχολια και κριτικες,τωρα που γραφτηκα εδω βρηκα ποιο ενδιαφερον καποια αλλα θρεντ

 
Εγγρ.
26 Ιουν 2017
Μηνύματα
27
Like
9
Πόντοι
0
Βγαζω σλιπακι και καθομαι γυμνος στην ακρη του κρεβατιου, με την πουτσα ετοιμη.
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
458
Πόντοι
3.245
Τις καλτσες τις βγαζεις τυπε  :think: :S :S :S

Τι λες τυπε,βγαινουν οι καλτσες?
Ενας γυμνος αντρας που φοραει με χαρη μονο τις καλτσες του ,είναι το σκοτεινο αντικειμενο του ποθου κάθε γυναικας... :S
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Εγώ ντρέπομαι να με δουν με την ψωλή έξω και φοράω σωβρακο πάντα. Και μετά το βγάζω η λέω να μου το βγαλει αυτή.

Επίσης παντα της βγαζω εγώ την κιλότα και πάντα με θέα την κωλαρα της (πάντα διαλέγω κωλάρες). Πολλές φορές την αφήνω μέχρι τα μπούτια της και την γαμάω στα 4 χύνοντας άμεσα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
[tr][td]Εμπαινα αλλα δεν διαβαζα ολα τα θρεντ τυπε και καποια δεν τα ειχα διαβασει.Διαβαζα ενημερωση,σχολια και κριτικες,τωρα που γραφτηκα εδω βρηκα ποιο ενδιαφερον καποια αλλα θρεντ

τυπε τα ξυλόγλυπτα τα διαβασες?  :think: :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom