Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 262
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Είναι πολύ καυλωτικο  :boobies:
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
349
Like
1.983
Πόντοι
201
Το να διαλέξει η κυρία ακούγεται το λογικό....Άλλα Χωρίς ταυτόχρονη έγκριση του κυρίου...τπτ δεν γίνεται σωστά

για τον κυριο κανουν ολοι ομως οποτε απλα δυσκολευει την κυρια πιο πολυ
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
349
Like
1.983
Πόντοι
201
Ε καλα αυτό δεν είναι και απόλυτα σιγουρο

ρωτησετον τι τυπος αντρα του κανει και μιλαμε
αν μπορουσες να ρωτησεις και την κυρια θα εμενες εκπληκτος με τις διαφορες που εχουν στο γουστο μεταξυ τους
 

άρρωστος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
43
Like
715
Πόντοι
990
Σκεφτομαι πολυ κατι τετοιο να παρακολουθησω την γυναικα μου με αλλον ανδρα.γνωμες;συμβουλες;εμπειριες;

Προσεξε μη γίνεις τούρμπο από την τσαντήλα, πάρτο πολύ σιγά, φρόντισε να υπάρχουν οι ιδανικές συνθήκες. Εδώ εγώ έκανα threesome με τη κοπελιά μου και μια άλλη κοπέλα και ζήλευα που παίζανε μαζί και φτιαχνόταν η δικιά μου με την άλλη...

Θα έλεγα βρες κάποια επαγγελματία από εδώ να σου κανονίσει 4αδα με κάποιο φίλο της ώστε και να υπάρχει κάποια ισορροπία (εσύ να γαμας την άλλη και η γυναίκα σου τον άλλο) ή στη χειρότερη αν κωλώσετε απλά να κάνετε παράλληλο σεξ.
 

Επισκέπτης
ρωτησετον τι τυπος αντρα του κανει και μιλαμε
αν μπορουσες να ρωτησεις και την κυρια θα εμενες εκπληκτος με τις διαφορες που εχουν στο γουστο μεταξυ τους
Ναι δεν διαφωνω σε αυτο.  Αλλα υποθετω οτι θα υπαρχουν και ανδρες με τους οποιους δεν θα ενιωθε και πολυ βολικα...
τελος παντων ας δωσουξε τον λογο  στον κυριο να μας πει τι σκεφτεται
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
349
Like
1.983
Πόντοι
201
Προσεξε μη γίνεις τούρμπο από την τσαντήλα, πάρτο πολύ σιγά, φρόντισε να υπάρχουν οι ιδανικές συνθήκες. Εδώ εγώ έκανα threesome με τη κοπελιά μου και μια άλλη κοπέλα και ζήλευα που παίζανε μαζί και φτιαχνόταν η δικιά μου με την άλλη...

Θα έλεγα βρες κάποια επαγγελματία από εδώ να σου κανονίσει 4αδα με κάποιο φίλο της ώστε και να υπάρχει κάποια ισορροπία (εσύ να γαμας την άλλη και η γυναίκα σου τον άλλο) ή στη χειρότερη αν κωλώσετε απλά να κάνετε παράλληλο σεξ.


θεικη απαντηση!!! με την κανονικη εννοια και οχι ειρωνικα!!
 

bellylove

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
667
Like
49
Πόντοι
6
Αν τελικά το αποφασίσει δοκίμασε με κάποιον πολύ προικισμένο !!!
 
OP
OP
D

dimik

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
To skeftomai arketa nomizw den exw kapoio kollima gia emfanisi ktlp
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Σκεφτομαι πολυ κατι τετοιο να παρακολουθησω την γυναικα μου με αλλον ανδρα.γνωμες;συμβουλες;εμπειριες;



τυπε πιστευεις οτι αμα την παρακολουθησεις με 2-3 μαζι,η ακομα καλυτερα 2 ντουζινες χυστες θα σου αρεσει περισσοτερο;   :grin: :grin: :grin:
εαν ναι,ειδοποιησε μας   :grin: :grin: :grin:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom