Νέα

Φοιτήτριες θεολογίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitharadir
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mitharadir

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Τι παίζει με αυτές; Εχω ακούσει ότι είναι σέξι και ότι κατά 90% βρέθηκαν θεολογική λόγω χαμηλών μορίων και γαμιουνται απίστευτα μέχρι και όργια και παρτουζες κάνουν. Ξέρει κανείς τι παίζει;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Αφου ακούστηκε τυπε , αποκλείεται να ειναι ψέματα.  :S :S :S
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Στο σχολειο μου η πιο ψωλαρπαχτρες περασαν θεολογικη.Μετα απο 5-6 χρονια ειχανε μετατραπει σε θεουσες με φουστανια μεχρι τον αστραγαλο,τυπου λουκά και κυκλοφορουσαν με κατι μπουληδες του κατηχητικου.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Περνάνε εκεί πολλά πουτανάκια και αλήτες για να κάνουν φοιτητική ζωή τρώγοντας τα λεφτά του μπαμπά. Φυσικά και δεν ασχολούνται με τη σχολή τους και ούτε ακολουθούν τέτοιο επάγγελμα.
 

Gloukos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Η κοπέλα μου είναι στη θεολογική Θεσσαλονίκης. Κι εγώ είχα σκοπό να πάω αν δεν έπιανα πολλά μόρια τελικά πήγαν δύο φίλοι μου.Γενικά η σχολή προτιμάτε λόγω χαμηλών μορίων και καλής φοιτητικής ζωής.Οι γκομενες εκεί είναι οι πιο σεξοβομβες όντως κάνουν όργια.Συνήθως καθεμια πηδιεται με τρεις η ακόμα και τέσσερις ταυτοχρονα συμφοιτητές της κατά προτίμηση από την θεολογική σχολή κι αυτοί (οι συμφοιτητές της) αλλά όχι απαραίτητα. Συστήνεται η σχολή έχει κατά 90% ψωλοαρπαχτρες όσο καμία άλλη σχολή. Οι φοιτητές της θεολογικής είμαι βέβαιος ότι κανουν πολύ περισσότερο σεξ από τους φοιτητές των άλλων σχολών.Περισσότερες πληροφορίες:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Γαμήσαμε όλες τις άλλες, τώρα θα γαμήσουμε και τις φοιτήτριες θεολογίας.
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
Η κοπέλα μου είναι στη θεολογική Θεσσαλονίκης. Κι εγώ είχα σκοπό να πάω αν δεν έπιανα πολλά μόρια τελικά πήγαν δύο φίλοι μου.Γενικά η σχολή προτιμάτε λόγω χαμηλών μορίων και καλής φοιτητικής ζωής.Οι γκομενες εκεί είναι οι πιο σεξοβομβες όντως κάνουν όργια.Συνήθως καθεμια πηδιεται με τρεις η ακόμα και τέσσερις ταυτοχρονα συμφοιτητές της κατά προτίμηση από την θεολογική σχολή κι αυτοί (οι συμφοιτητές της) αλλά όχι απαραίτητα. Συστήνεται η σχολή έχει κατά 90% ψωλοαρπαχτρες όσο καμία άλλη σχολή. Οι φοιτητές της θεολογικής είμαι βέβαιος ότι κανουν πολύ περισσότερο σεξ από τους φοιτητές των άλλων σχολών.Περισσότερες πληροφορίες:

κερατας δηλαδη φιλε η δικια σου με ποιους πηδιεται?
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.726
Κριτικές
8
Like
2.420
Πόντοι
506
Ενδιαφέρον ακούγεται. Αν ντύνονται και καλογριεσ ακόμα καλυτερα
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
χμμμμμμμμμμμμμμμμ    για πείτε????  Πολύ ενδιαφέρον!!!!!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Τι παίζει με αυτές; Εχω ακούσει ότι είναι σέξι και ότι κατά 90% βρέθηκαν θεολογική λόγω χαμηλών μορίων και γαμιουνται απίστευτα μέχρι και όργια και παρτουζες κάνουν. Ξέρει κανείς τι παίζει;

Για όργια και παρτούζες δεν ξερω,πάντως έχει τύχει να γνωρισω μουνάρες φοιτητριες θεολογίας.
Αθήνα ήταν και ενα συγκεκριμένο παρεακι που ηταν ολες αστερια.

Και καμία τους δεν ήθελε να περάσει θεολογία.
 

Gloukos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Η δικιά μου κάνει ΤΡΟΜΕΡΟ ΣΕΞ.Γενικά οι της θεολογικής είναι καλύτερες από οποιασδήποτε άλλης σχολής. Οι πιο τυχεροί της υπόθεσης είναι οι άντρες φοιτητές της θεολογίας.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Η δικιά μου κάνει ΤΡΟΜΕΡΟ ΣΕΞ.Γενικά οι της θεολογικής είναι καλύτερες από οποιασδήποτε άλλης σχολής. Οι πιο τυχεροί της υπόθεσης είναι οι άντρες φοιτητές της θεολογίας.

Kαμία από τις γκόμενες που ανέφερα δεν είχε νταραβέρια με τους συμφοιτητες της.
Μου έλεγαν ότι ειδικά όσοι άντρες πέρασαν με τη θέλησή τους στη σχολή,ηταν σαν τη Λουκά με παντελόνια.
 

Gloukos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Στη Θεσσαλονίκη συνηθίζεται οι κοπέλες φοιτήτριες της θεολογικής να καλοσωριζουν τα νέα αγόρια(εφόσον είναι κι αυτά εκεί χωρίς να έχουν διαλέξει θεολογική) με παρτακια με σεξ.Μια κοπέλα φοιτήτρια της θεολογικής ξέρω πως έκανε σεξ ταυτόχρονα με 3 αγόρια φοιτητές.Οι δύο ήταν από την θεολογική ο άλλος ήταν από άλλη σχολή αλλά ηταν γιος παπά.Κι άλλες κοπέλες από τη θεολογική το έκαναν αυτό.
 

sampouan

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2014
Μηνύματα
13
Κριτικές
6
Like
48
Πόντοι
0
Ρε παιδιά τώρα τα λέτε αυτά
Εγγραφές δέχονται ξέρει κανείς;
Έστω και κηπουρός στη σχολή ρε παιδιά
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.885
Κριτικές
38
Like
4.883
Πόντοι
2.696
Και καμία τους δεν ήθελε να περάσει θεολογία.

Και στα δικά μου χρόνια επί δεσμών κανένας και καμία δεν ήθελε να μπει θεολογία.Όλοι/ες Νομική στόχευαν από την Γ΄Δέσμη.Αλλά επειδή έγραφαν χάλια έμπαιναν εκεί και ή ξαναέδειναν ή τελείωναν και έψαχναν δουλειά στο δημόσιο με το απολυτήριο Λυκείου.Και από την Α΄Δέσμη όσοι έμπαιναν σε κάτι σχολές τύπου ΣΕΛΕΤΕ ο στόχος τους ήταν το πολυτεχνείο ή ΦυσικοΧημικοΜαθηματικές και δεν τα κατάφεραν.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.885
Κριτικές
38
Like
4.883
Πόντοι
2.696
Στη Θεσσαλονίκη συνηθίζεται οι κοπέλες φοιτήτριες της θεολογικής να καλοσωριζουν τα νέα αγόρια(εφόσον είναι κι αυτά εκεί χωρίς να έχουν διαλέξει θεολογική) με παρτακια με σεξ.Μια κοπέλα φοιτήτρια της θεολογικής ξέρω πως έκανε σεξ ταυτόχρονα με 3 αγόρια φοιτητές.Οι δύο ήταν από την θεολογική ο άλλος ήταν από άλλη σχολή αλλά ηταν γιος παπά.Κι άλλες κοπέλες από τη θεολογική το έκαναν αυτό.

Έχεις ταλέντο τσοντοσερναριογράφου.Να το αναπτύξεις-εκμεταλλευτείς...
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
πωπω ειδηκά να είναι η άλλη με μαύρο φουστανάκι μέχρι το γόνατο και λεπτό μάυρο καλσονάκι (και τα μαλάκια σεμνά πίσω κότσο) και να αρχίζει το footjob κάτω από το τραπέζι  την ώρα που μιλάει ο παπάς δάσκαλος  :wanker: :wanker: :wanker:
 

Gloukos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Οι φήμες δεν διαδίδονται άδικα.Κάπου στηρίζονται.
 

Gloukos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Οι φήμες δεν διαδίδονται άδικα.Κάπου στηρίζονται.
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
451
Πόντοι
36
Οι φήμες δεν διαδίδονται άδικα.Κάπου στηρίζονται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom