Νέα

Προσοχη! μην πηδατε παντρεμενες! Κινδυνος-Θανατος!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Ανοιγω αυτο το θεμα και θελω να το παρετε στα σοβαρα..πριν λιγα χρονια τα ειχα με μια παντρεμενη 34 ετων..σε καποια φαση το εμαθε ο αντρας της και μου την εστησε μαζι με καποιυς φιλους του και εφαγα το ξυλο της χρονιας μου..ομως υπαρχουν και χειροτερα που μπορειτε να παθετε..διαβαστε εδω τι εγινε μολις πριν λιγο καιρο.. και φυσικα λιγο αργοτερα ακολουθησε κι αλλο πεεριστατικο διαβαστε εδω.. γι ασυτο τυποι αν δεν θελετε μπλεξιματα μακρια απο παντρεμενες..ποτε δεν ξερεις πως θα αντιδρασει ο κερατας συζυγος!  :helpplea:
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
τυπε ειναι πολυ σοβαρο το θεμα σου για να το ανοιξεις Δευτερα βραδυ! Αυτα τα θεματα τα ανοιγουμε τις Κυριακες στο σαη :afro:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Εδω θα ηθελα να ζητησω την γνωμη σας..εχουν δικιο οι κερατωμενοι οταν κανουν κακο στον εραστη της συζυγου τους η πρεπει να τα βαζουν με την συζυγο? ποιος ειναι ο ενοχος σ αυτες τις περιπτωσεις? πως θα αντιδρουσατε εσεις αν τρωγατε κερατο??  :fuck2:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.932
Πόντοι
39.662
Ανοιγω αυτο το θεμα και θελω να το παρετε στα σοβαρα..πριν λιγα χρονια τα ειχα με μια παντρεμενη 34 ετων..σε καποια φαση το εμαθε ο αντρας της και μου την εστησε μαζι με καποιυς φιλους του και εφαγα το ξυλο της χρονιας μου..ομως υπαρχουν και χειροτερα που μπορειτε να παθετε..διαβαστε εδω τι εγινε μολις πριν λιγο καιρο.. και φυσικα λιγο αργοτερα ακολουθησε κι αλλο πεεριστατικο διαβαστε εδω.. γι ασυτο τυποι αν δεν θελετε μπλεξιματα μακρια απο παντρεμενες..ποτε δεν ξερεις πως θα αντιδρασει ο κερατας συζυγος!  :helpplea:

τυπε νεος εισαι στο αθλημα ? αμα σε κανει τσακωτο στο κρεβατι με την γυναικα του ο κερατας λες απλα οτι εσυ την πληρωσες για να γαμησεις και δεν την ξερεις, ο τυπος θα μεινει παγωμενος για λιγο οποτε προλαβαινεις να βαλεις σωβρακο και να φυγεις.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
τυπε νεος εισαι στο αθλημα ? αμα σε κανει τσακωτο στο κρεβατι με την γυναικα του ο κερατας λες απλα οτι εσυ την πληρωσες για να γαμησεις και δεν την ξερεις, ο τυπος θα μεινει παγωμενος για λιγο οποτε προλαβαινεις να βαλεις σωβρακο και να φυγεις.
αμα πεις οτι πληρωσες μαλλον δεν θα σου κανει κακο..αντιθετα θα σου πει "να μας ξαναρθετε"!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Οι παντρεμένες είναι επικίνδυνο άθλημα. Κάποιοι θεωρούνε να σκοτώσουν αυτόν που τους γάμησε τη γυναίκα μαλακία επειδή καταστρέφουν τη ζωή τους, αλλά για κάποιους άλλους να σκοτώσεις αυτόν που σου παιξε πουστιά και σου γαμάει την γυναίκα είναι η ύψιστη ανδρική τιμή!
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Εδω θα ηθελα να ζητησω την γνωμη σας..εχουν δικιο οι κερατωμενοι οταν κανουν κακο στον εραστη της συζυγου τους η πρεπει να τα βαζουν με την συζυγο? ποιος ειναι ο ενοχος σ αυτες τις περιπτωσεις? πως θα αντιδρουσατε εσεις αν τρωγατε κερατο??  :fuck2:

προφανωσ στην συζυγο.

ασ μην κουναγε το μουνι τησ
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.932
Πόντοι
39.662
Οι παντρεμένες είναι επικίνδυνο άθλημα. Κάποιοι θεωρούνε να σκοτώσουν αυτόν που τους γάμησε τη γυναίκα μαλακία επειδή καταστρέφουν τη ζωή τους, αλλά για κάποιους άλλους να σκοτώσεις αυτόν που σου παιξε πουστιά και σου γαμάει την γυναίκα είναι η ύψιστη ανδρική τιμή!

ναι τυπε και εγω αυτο πιστευω η γυναικα φταιει... την σκοτωνεις με δυο τουφεκιες και μετα πας για μπυρες
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Οι παντρεμένες είναι επικίνδυνο άθλημα. Κάποιοι θεωρούνε να σκοτώσουν αυτόν που τους γάμησε τη γυναίκα μαλακία επειδή καταστρέφουν τη ζωή τους, αλλά για κάποιους άλλους να σκοτώσεις αυτόν που σου παιξε πουστιά και σου γαμάει την γυναίκα είναι η ύψιστη ανδρική τιμή!
τυπε σωστα τα λες..γινεται ακριβως οπως στην φυση..ενδομυχα ο κερατας νιωθει οτι ο αλλος παει να του το παιξει καλυτερο αρσενικο και οπως ακριβως γινεται και με τα ζωα συνηθως ακολουθει καυγας, η ακομα και φονος.. :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
τυπε νεος εισαι στο αθλημα ? αμα σε κανει τσακωτο στο κρεβατι με την γυναικα του ο κερατας λες απλα οτι εσυ την πληρωσες για να γαμησεις και δεν την ξερεις, ο τυπος θα μεινει παγωμενος για λιγο οποτε προλαβαινεις να βαλεις σωβρακο και να φυγεις.


τυπε καλο κολπο.μπορει να τον φερεις σε συγχηση τον αντρα της,και να σε ρωτησει αν η γυναικα του ειναι vfm   :grin: :grin: :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
τυπε σωστα τα λες..γινεται ακριβως οπως στην φυση..ενδομυχα ο κερατας νιωθει οτι ο αλλος παει να του το παιξει καλυτερο αρσενικο και οπως ακριβως γινεται και με τα ζωα συνηθως ακολουθει καυγας, η ακομα και φονος.. :S


τυπε αμα ειναι για ενα πουτσο που θα ριξεις να πεθανεις,να λειπει το βυσσινο  :S :S :S
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
παντως εγω και στις 2 περιπτωσεις που σας παρεθεσα πιο πανω δινω δικιο στους κερατωμενους..καλα ξηγηθηκανε..ειδικα ο Αλβανος διοτι ο σουβλατζης εκμεταλλευτηκε το γεγονος οτι ηταν εργοδοτης της γυναικας του και αυτη ηταν σε πιο αδυναμη θεση και του την κουτουπωσε..τελικα οι Αλβανοι ειναι πιο μαγκες απο μας τους φλωρους Ελληνες..ετσι αποδεικνυεται τελικα..  :(
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Εμένα σταρχιδια μου εάν πηδηχτει με τον άλλον. Και μιλάω σοβαρά. Σταρχιδια μου. Σταρχιδια μου εάν δεν γαμάω καλά. Σταρχιδια μου εάν δεν γαμάω καν.

Σταρχιδια μου γενικώς ο,τι έχει να κάνει με τέτοια θέματα. Εάν με πηδούσαν εμένα τότε θα ντρεπόμουν να βγω. Κερατάς, so what. Γαμημενος μην γίνεις.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.049
Κριτικές
489
Like
58.932
Πόντοι
39.662
Εμένα σταρχιδια μου εάν πηδηχτει με τον άλλον. Και μιλάω σοβαρά. Σταρχιδια μου. Σταρχιδια μου εάν δεν γαμάω καλά. Σταρχιδια μου εάν δεν γαμάω καν.

Σταρχιδια μου γενικώς ο,τι έχει να κάνει με τέτοια θέματα. Εάν με πηδούσαν εμένα τότε θα ντρεπόμουν να βγω. Κερατάς, so what. Γαμημενος μην γίνεις.

τυπε αμα η γυναικα φερνει λεφτα στο σπιτι και πληρωνει λογαριασμους ασε να τη γαμει και κανας αλλος κανε τα στραβα ματια.. ειμαστε για δευτερη δουλεια τωρα ?
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..από μουνιά διαθέσιμα,άλλο τίποτα..άλλες λεύτερες,άλλες χωρισμένες,άλλες με κανα 2 γκόμενους,άλλες παντρεμένες,που κάνουν κρα για μπούτσο..ο καθένας παίρνει τα ρίσκα του και πληρώνει τα κόστη του..
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Ανοιγω αυτο το θεμα και θελω να το παρετε στα σοβαρα..πριν λιγα χρονια τα ειχα με μια παντρεμενη 34 ετων..σε καποια φαση το εμαθε ο αντρας της και μου την εστησε μαζι με καποιυς φιλους του και εφαγα το ξυλο της χρονιας μου..ομως υπαρχουν και χειροτερα που μπορειτε να παθετε..διαβαστε εδω τι εγινε μολις πριν λιγο καιρο.. και φυσικα λιγο αργοτερα ακολουθησε κι αλλο πεεριστατικο διαβαστε εδω.. γι ασυτο τυποι αν δεν θελετε μπλεξιματα μακρια απο παντρεμενες..ποτε δεν ξερεις πως θα αντιδρασει ο κερατας συζυγος!  :helpplea:


μου ετυχε πριν καμποσο καιρο με εναν μαλακα πειραιωτη που του γαμουσα την γυναικα.
απειλες και μπινελικια καποια στιγμη επειδη ειχα εκνευριστει αρκετα γιατι μου δημιουργουσε προβληματα του εδωσα ραντεβου και πηγα με δυο φιλους μου.
πρωσοπικα ειχα παει χαλαρος τελειος ουτε ηθελα να τσακωθω εκεινος ειχε ερθει με ολα τα σογια.
του το ειπα στα ισα οτι δεν ειχα ιδεα οτι ειναι παντρεμενη αλλα ηθελε τσαμπουκαδες.
σηκωθηκαμε και φυγαμε δεν αξιζε η ολη κατασταση ευτυχος εμεινε εκει το θεμα και ακομα δεν εχει γινει κατι!
το ζητημα ειναι οτι καποιοι παπαρες κεραταδες επειδη ειναι αγαπουληδες και δεν θελουν να στειλουν στον διαολο τις παρτολες γυναικες τους θελουν να ριξουν το φτεξιμο στον αντρα.
πρακτικα δεν φταιμε εμεις οι αλλες μας καθονται!!! :hi:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Εμένα σταρχιδια μου εάν πηδηχτει με τον άλλον. Και μιλάω σοβαρά. Σταρχιδια μου. Σταρχιδια μου εάν δεν γαμάω καλά. Σταρχιδια μου εάν δεν γαμάω καν.

Σταρχιδια μου γενικώς ο,τι έχει να κάνει με τέτοια θέματα. Εάν με πηδούσαν εμένα τότε θα ντρεπόμουν να βγω. Κερατάς, so what. Γαμημενος μην γίνεις.

Τυπε στο μουνι της σε γραφει χαχα
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
τυπε αμα η γυναικα φερνει λεφτα στο σπιτι και πληρωνει λογαριασμους ασε να τη γαμει και κανας αλλος κανε τα στραβα ματια.. ειμαστε για δευτερη δουλεια τωρα ?
φιλε δεν εχεις κι αδικο σ αυτο..ομως αν στην πηδαει καποιος γνωστος σου πχ συναδεφος σου, η φιλος σου, η γειτονας θα επεμενες στην αποψη σου?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom