Νέα

Σεξουαλική παρενόχληση σε φοιτήτρια από ρασοφόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα danni
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
danni

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
6
...και το οργανο του εγκλήματος!
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1497431714201.jpg
    FB_IMG_1497431714201.jpg
    28 KB · Εμφανίσεις: 27

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Tο παραξενο ειναι οτι δεν την πεταξε εξω σε κανα αγορακι!! Τουλαχιστον διαλεξε φοιτητρια
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
436
ο παπαπούτσας

πέρα από την πλάκα είναι γνωστό ότι οι παπάδες είναι οι μεγαλύτεροι ανώμαλοι

το χειροτερο χουφτωμα που εχω φαει ..τοχω φαει απο παπα...μεσα στο ναρθηκα της εκκλησιας..πανηψηλος ,καθηγητης σε σχολειο ...που την ημερα του αγιασμου εκτος απο αλλες μαλακιες που εκανε με τις συναδελφους τυ στο προαυλιο ,χορευε με το ρασο τσιφτετελι και τραγουδουσε και μονο που με κοιτας λιωνω και μονο που με κοιτας,,..ενιωσα αηδια οταν τον ειδα να λικνιζεται με το ρασο ...γλιτσης τελειως...
αντιθετως ..σε πολυ κοντινη ενορια μ αυτον υπαρχει ιερεας που οχι απλα τιμα τα ρασα και τον τιτλο του αλλα αξιζει ισα με 100 απο αυτους..σεμνος ..ντρεπεται να σε κοιταξει στα ματια..και με πολυ μεγαλο κοινωνικο εργο..
Επισης εχω γνωρισει ιερομοναχο ..ο οποιος παρεδιδε το μισθο του στα χερια του πατερα του κι ενω ηταν χειμωνας παγωνια κυκλοφορουσε με μια λεπτη μαλλινη ζακετουλα...γιατι το ιερατικο παλτο ηταν ακριβο..

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
το χειροτερο χουφτωμα που εχω φαει ..τοχω φαει απο παπα...μεσα στο ναρθηκα της εκκλησιας..πανηψηλος ,καθηγητης σε σχολειο ...που την ημερα του αγιασμου εκτος απο αλλες μαλακιες που εκανε με τις συναδελφους τυ στο προαυλιο ,χορευε με το ρασο τσιφτετελι και τραγουδουσε και μονο που με κοιτας λιωνω και μονο που με κοιτας,,..ενιωσα αηδια οταν τον ειδα να λικνιζεται με το ρασο ...γλιτσης τελειως...
αντιθετως ..σε πολυ κοντινη ενορια μ αυτον υπαρχει ιερεας που οχι απλα τιμα τα ρασα και τον τιτλο του αλλα αξιζει ισα με 100 απο αυτους..σεμνος ..ντρεπεται να σε κοιταξει στα ματια..και με πολυ μεγαλο κοινωνικο εργο..
Επισης εχω γνωρισει ιερομοναχο ..ο οποιος παρεδιδε το μισθο του στα χερια του πατερα του κι ενω ηταν χειμωνας παγωνια κυκλοφορουσε με μια λεπτη μαλλινη ζακετουλα...γιατι το ιερατικο παλτο ηταν ακριβο..

Καθηγητής ήταν τελικά ή παπάς? Μας μπέρδεψες!
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Στο νήμα για τις πιάτσες γυναικών & τραβεστί στην Θεσ/νίκη έχει αναφερθεί αρκετές φορές κάποιος ρασοφόρος που κυκλοφορεί αργά τα βράδια. Μήπως είναι το ίδιο άτομο ?
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
38
Like
4.780
Πόντοι
2.696

TheScorpio

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
36
Για ποιον κτυπά η καμπάνα ;

Όλοι ξέρουμε !
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.050
Κριτικές
489
Like
58.961
Πόντοι
39.662
το χειροτερο χουφτωμα που εχω φαει ..τοχω φαει απο παπα...μεσα στο ναρθηκα της εκκλησιας..πανηψηλος ,καθηγητης σε σχολειο ...που την ημερα του αγιασμου εκτος απο αλλες μαλακιες που εκανε με τις συναδελφους τυ στο προαυλιο ,χορευε με το ρασο τσιφτετελι και τραγουδουσε και μονο που με κοιτας λιωνω και μονο που με κοιτας,,..ενιωσα αηδια οταν τον ειδα να λικνιζεται με το ρασο ...γλιτσης τελειως...
αντιθετως ..σε πολυ κοντινη ενορια μ αυτον υπαρχει ιερεας που οχι απλα τιμα τα ρασα και τον τιτλο του αλλα αξιζει ισα με 100 απο αυτους..σεμνος ..ντρεπεται να σε κοιταξει στα ματια..και με πολυ μεγαλο κοινωνικο εργο..
Επισης εχω γνωρισει ιερομοναχο ..ο οποιος παρεδιδε το μισθο του στα χερια του πατερα του κι ενω ηταν χειμωνας παγωνια κυκλοφορουσε με μια λεπτη μαλλινη ζακετουλα...γιατι το ιερατικο παλτο ηταν ακριβο..

τυπισσα σου αρεσε που σου χουφτουσε το κωλαρι ο παπας ?? εγω πιστευω θα καυλωσες λιγακι.. οπως και καθε αλλη γυναικα,  ηταν το χερι του θεου !!!
 

orallover

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2017
Μηνύματα
241
Like
294
Πόντοι
21
Το χερι του Θεου; Ο Μαραντονα τη χουφτωσε; :)
 
OP
OP
danni

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
6
....adre...???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom