Νέα

Tης πίπας το απόρρητο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Provios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Τιγυρνώντας κανείς στο forum και στα topics του...Εύκολα αντιλαμβάνατε ότι υπάρχει μια μερίδα πολεμιστών που ενδιαφέρετε για την διακριτικότητα όταν "κυνηγάει".
Πιο ειδικά τα ξενοδοχεία είναι πρόβλημα ...Κάμερες, εύκολη πρόσβαση σε "παρατηρητές", κτλ...
Ο γραφων το 2002, πλήρωσε τον οβολό του, αφού πρωταγωνίστησαι, και μάλιστα έχωντας πιει πολυ παραπάνω, και με ¨"ντεφορμέ"
επιδόσεις...( Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον συνάδελφοι...τελικα το ξεπέρασα...Με λενε provio και είμαι καλά ...) :headbang: :headbang: :rockon:
Μην βιάζεστε ξέρω ότι το θέμα (ο προβληματισμός) δεν είνα φρέσκος, και ότι σε δίαφορα topics έχει ξαναειπωθεί...Πολύ σκόρπια όμως και αόριστα...
Προτείνω λοιπόν ( Την αρχή θα την κάνω εγώ, λιγο παρακάτω ) ...Να συγκεντρώσουμε ΕΔΩ  (με τεκμηριωμένη όμως άποψη) τους  "καθαρους" χώρους...που μπορούμε να συστήσουμε.
ΥΓ Προσωπικά θα προσπαθήσω να είμαι λακωνικός επειδή προτιμώ να κρατήσουμε το topic, απόλυτα ΧΡΗΣΤΙΚΟ.
 
OP
OP
P

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Και για να κρατήσω την υποσχεσή μου...
1. Κρεολή - Γλυφάδα, ο 2ος ελέγχτηκε με συσκευή ανίχνευσης RF ( υψηλής ευαισθησίας- "πουσαρισμένη" για τους                            κατέχοντες), και πρόεκυψε "καθαρός".
ΠΡΟΣΟΧΗ ο 2ος, για τους άλλους ορόφους δεν έχω ιδέα ...προς το παρόν. :huh:
2. Blazer suites - παραλιακή,όλο "καθαρό" τουλάχιστον εως τις 14/2/2008.
ΠΡΟΣΟΧΗ δεν είναι του κοστολογίου της "ξεπέτας" αυτό το θέμα...άλλης κουλτούρας είναι αυτό το σενάριο...

ΥΓ Αυτά γνωρίζω προς το παρών,,,Θα συνεχίσω μόνο όταν μπορώ τεκμηριωμένα, να το κάνω.
   Παρακαλώ οι επόμενοι.... :dancing:
 

Επισκέπτης
Ερωτηση προς οποιον γνωριζει:
Ερχομενος απο Ελευσινα και μεσω Αττικης οδου, ποιο ειναι το κοντινοτερο και ''σωστο'' Ξενοδοχειο για outcall. H χρηστικοτητα του μηνυματος ειναι για οσους ειναι απο επαρχια να μπορουν, χωρις να μπλεξουν στην κινηση της πρωτευουσας, αρα σε συντομο χρονικο διαστημα, να κανουν την ''αμαρτια '' τους και να επιστρεψουν πισω, (ειδικα οι δεσμευμενοι που εχουν περιορισμενο χρονο).
Καθε βοηθεια ειναι δεκτη και πολυ σημαντικη!!!!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ένας "καθαρός" χώρος ελεγμένο και εγγυημένο είναι το ΗΟΤΕΛ "VICTORY" στην οδός Ιεράς Μονής Προδρόμου Παράδρομος στην οδός Φυλής.
Βέβαια το μόνο πρόβλημα είναι το πάρκινγκ και λίγο οι τσουχτερές τιμές του. Για το πάρκινγκ μπορείς να αφήσεις το αμάξι στο υπαίθριο που είναι σχεδόν δίπλα. Για τις τιμές, πάρτε απλό δωμάτιο η χρέωση του είναι 28 Ευρώ και για τις σουίτες 35 ευρώ, αλλά είναι σχεδόν ιδιες με τα απλά δωμάτια.
Ελπίζω να βοήθησα Παράνομους και μη.
 

Επισκέπτης
Καθε βοηθεια δεκτη.
To θεμα ειναι καποιος χωρος το δυνατον εξω απο την καθημερινη κινηση, ωστε με μια(1) ωρα outcall ο συνολικος χρονος να μην ξεπερνά τις 2,5 - 3 ωρες, πηγαινε - ελα - RV μεχρι Κορινθο.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Και για να κρατήσω την υποσχεσή μου...
1. Κρεολή - Γλυφάδα, ο 2ος ελέγχτηκε με συσκευή ανίχνευσης RF ( υψηλής ευαισθησίας- "πουσαρισμένη" για τους                            κατέχοντες), και πρόεκυψε "καθαρός".
ΠΡΟΣΟΧΗ ο 2ος, για τους άλλους ορόφους δεν έχω ιδέα ...προς το παρόν. :huh:
2. Blazer suites - παραλιακή,όλο "καθαρό" τουλάχιστον εως τις 14/2/2008.
ΠΡΟΣΟΧΗ δεν είναι του κοστολογίου της "ξεπέτας" αυτό το θέμα...άλλης κουλτούρας είναι αυτό το σενάριο...βλέπε πχ...που γαμεί ο Ρέμος.

θα συμφωνήσω.... ;)
 
OP
OP
P

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Καθε βοηθεια δεκτη.
To θεμα ειναι καποιος χωρος το δυνατον εξω απο την καθημερινη κινηση, ωστε με μια(1) ωρα outcall ο συνολικος χρονος να μην ξεπερνά τις 2,5 - 3 ωρες, πηγαινε - ελα - RV μεχρι Κορινθο.

Θα επιμείνω...στρίμωξε ένα μισάωρο παραπάνω και πήγαινε στο κρεολί ( Στο blazer, gia 1 ώρα, μάλλον δεν αξίζει, εκτός και αν στο μπρελόκ σου, κρέμεται το σηματάκι της Ferrari ).
An χρησιμοποιήσεις την Αττικη, μπορείς απο Βάρης-κορωπίου, να φτάσεις εύκολα παραλιακή.
Βέβαια αυτά γνωρίζω εγώ ως ¨"σοβαρά - διακριτικα΄"...Περίμενε όμως και καμία άλλη ιδέα, απο τους συν-αγωνιστές μας.
 

niio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ο ΠΡΩΤΕΑΣ αδερφια στο κεντρο ειναι καλο διακριτικο και πανω απο ολα καθαρο ξενοδοχειο
πηγα εχθες βρισκεις να παρκαρεις εχειηρεμεια και ειναι και φτηνο σε σχεση με κατι αλλα βρομικα και ακριβα
πιρα σουιτα με jakouzi μονο 35 euro
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Το ζήτημα είναι, ακόμα κι αν έχουν κάμερες, να τις έχουν για την ασφάλεια παρά για διαφήμιση επιδόσεων και σεξουαλικών πράξεων
 

alx-athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλή περίπτωση είναι το PRIVE στο Δαφνί... απέναντι από το copa copana.
εκεί έχει πολλά αλλά δεν τα έχω γυρίσει γιατί γίνεται χαμός. Το prive είναι καθαρό πολύ και κυριλέ καθώς επίσης έχει συστήματα στους ορόφους που μπλοκάρουν τις ασύρματες μεταδόσεις ή έτσι λένε τουλάχιστον. αν και δεν νομίζω να το ρίσκαρε και να λέει μα...ιες.
είναι λίγο τσιμπημένο με 27 ευρώ οι 2 ώρες και 1,5 η κάθε επόμενη μέχρι 6 που μετά σε χρεώνει ημιδιαμονή ή κάτι τέτοιο.
παίζουν σουίτες κλπ αλλά λίγο τσιμπημένες.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.884
Like
1.122
Πόντοι
216
Ενα καλο ειναι το Οριον βιλα στην βουλα. Για καμερες κτλπ δεν το γνωριζω αλλα ειναι πολυ κοντα σε ολα τα παραλιακα κλαμπ και περιτο να σας πω οτι παρασκευη σαββατο γινετε παρελαση!!!
Τα δωματια ειναι καλα και σε καλες τιμες με διφορα στυλ αξιζουν οι σουιτες.

Εγω το εχω μετονομασει σε Οργιων Βιλα χοχοχοχοχο
 

pipomaxos

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Τί κόλλημα έχετε με τις κάμερες;;

Το πολύ πολύ να γίνουμε διάσημοι στο ίντερνετ μπας και δούμε άσπρη μέρα!

:knockinb:
 

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
16
Τί κόλλημα έχετε με τις κάμερες;;

Το πολύ πολύ να γίνουμε διάσημοι στο ίντερνετ μπας και δούμε άσπρη μέρα!

:knockinb:

ενταξει βρε παιδι δεν σε ειπε κανεις καμπουρη, απλα ειναι διαφορετικα να εχεις κανει μια βιντεοσκοπηση μονος σου γιατι γουσταρεις και διαφορετικα να σε βιντεοσκοπουν για να το παιξουν καποιοι
προσωπικα ειμαι πολυ σιγουρη για τον Ιβισκο στην Μεταμορφωση και στο Βora Bora στην Φιλαδελφεια διπλα στην εθνικη μετα την Renault οπως παμε για Αθηνα
 

alx-athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
ενταξει βρε παιδι δεν σε ειπε κανεις καμπουρη, απλα ειναι διαφορετικα να εχεις κανει μια βιντεοσκοπηση μονος σου γιατι γουσταρεις και διαφορετικα να σε βιντεοσκοπουν για να το παιξουν καποιοι
προσωπικα ειμαι πολυ σιγουρη για τον Ιβισκο στην Μεταμορφωση και στο Βora Bora στην Φιλαδελφεια διπλα στην εθνικη μετα την Renault οπως παμε για Αθηνα

sexoula είσαι γειτόνισα βλέπω.. το bora bora είχα πάει τις πρώτες μέρες που άνοιξε.. ήταν πολύ καλό τότε..απλό καθαρό κλπ
Ο ιβίσκος είναι το δεξιά ή το αριστερά όπως πάμε για μενίδι? το δεξιά είναι καλό.. .στο αριστερό είναι ένας πιτσιρικάς πολύ σκατόφατσα.. είχα πάει μια μέρα και είχε φέρει τους φίλους του και ή απλά ακούγανε τα βογκητά ή πέρνανε μάτι με κάποιο τρόπο.. πάντως τρέχανε και γελάγανε τα μαλακισμένα... δεν ξέρω εγώ δεν ξαναπήγα... άσε που η τουαλέτα μέσα είχε ένα μαραφετάκι το οποίο ήταν λίγο περίεργο.. ακόμα μου έχει μείνει στο μυαλό και το σκέφτομαι.. τέσπα.. αυτά είχα να προσθέσω...
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.904
Πόντοι
12.056
Δεξια ΙΒΙΣΚΟΣ
Αριστερα ΑΝΕΣΙΣ  :cool2:
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Ρε συναγωνιστές να κάνω μια χαζή ερώτηση, μια και μέχρι τώρα είχα το χώρο μου δε με είχε απασχολήσει ποτέ...στα ξενοδοχεία πρέπει να δώσεις στοιχεία ή ταυτότητα όταν πας?
Μη γελάσετε, είμαι πραγματικά άσχετος με το θέμα... :idiot: :idiot: :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom