Νέα

Ακραίες Φαντασιώσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα voltairos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Ποια ειναι τα πιο ακραια πραματα που εχετε φαντασιωθει ή εχετε ηδη κανει. Εχω φαντασιωθει πολλες φορες να μπαινουν μεσα στο δωματιο δυο μουναρες και να μου κανουν ολα οσα δε μου αρεσουν (στραπον, μαστιγιο, sissyfication κλπ) δηλαδη κατα καποιο τροπο να με βιαζουν. Ιιιισως καποια στιγμη το κανω οταν υπαρξουν τα λεφτα (υπολογιζω 400 για στουντιο ή κατι λιγοτερο για dungeon). Εχετε να προτεινετε καποιες κοπελες που θα μπορουσαν να ανταπεξελθουν στο ρολο ;
Υπαρχει καποιος αλλος εκει εξω με ακραια φετιχ ή ειμαι μονος ;  :2funny:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Ποια ειναι τα πιο ακραια πραματα που εχετε φαντασιωθει ή εχετε ηδη κανει. Εχω φαντασιωθει πολλες φορες να μπαινουν μεσα στο δωματιο δυο μουναρες και να μου κανουν ολα οσα δε μου αρεσουν (στραπον, μαστιγιο, sissyfication κλπ) δηλαδη κατα καποιο τροπο να με βιαζουν. Ιιιισως καποια στιγμη το κανω οταν υπαρξουν τα λεφτα (υπολογιζω 400 για στουντιο ή κατι λιγοτερο για dungeon). Εχετε να προτεινετε καποιες κοπελες που θα μπορουσαν να ανταπεξελθουν στο ρολο ;
Υπαρχει καποιος αλλος εκει εξω με ακραια φετιχ ή ειμαι μονος ;  :2funny:
εγω φιλε φανταζομαι να γαμαω τον τσιπρα κ τον κουλη ενω με παιρνει ,ματι.... ο χαρδουβελης!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Ποια ειναι τα πιο ακραια πραματα που εχετε φαντασιωθει ή εχετε ηδη κανει. Εχω φαντασιωθει πολλες φορες να μπαινουν μεσα στο δωματιο δυο μουναρες και να μου κανουν ολα οσα δε μου αρεσουν (στραπον, μαστιγιο, sissyfication κλπ) δηλαδη κατα καποιο τροπο να με βιαζουν. Ιιιισως καποια στιγμη το κανω οταν υπαρξουν τα λεφτα (υπολογιζω 400 για στουντιο ή κατι λιγοτερο για dungeon). Εχετε να προτεινετε καποιες κοπελες που θα μπορουσαν να ανταπεξελθουν στο ρολο ;
Υπαρχει καποιος αλλος εκει εξω με ακραια φετιχ ή ειμαι μονος ;  :2funny:
σκεψου να σου αρεσαν κιολας  τυπε :S :S :S
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Αν μου αρεσε το καβλι αντι για το μουνι θα ημουν μεγαλο πουστρακι . Τωρα απλα θελω να το δοκιμασω γιατι μου την εχει βαρεσει.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Αν μου αρεσε το καβλι αντι για το μουνι θα ημουν μεγαλο πουστρακι . Τωρα απλα θελω να το δοκιμασω γιατι μου την εχει βαρεσει.
λογικο τυπε.αλλος οταν του την βαραει παει ταξιδι,αλλος το ριχνει στην γυμναστικη,αλλος στα μπαρακια καθε μερα,εσυ ειπες να φας καμια ψωλη να ξεπερασεις τα προβληματα σου :S :S :S
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
λογικο τυπε.αλλος οταν του την βαραει παει ταξιδι,αλλος το ριχνει στην γυμναστικη,αλλος στα μπαρακια καθε μερα,εσυ ειπες να φας καμια ψωλη να ξεπερασεις τα προβληματα σου :S :S :S

εεε τωρα μη μου λες τετοια. Οταν ειμαι πολυ πιεσμενος και εχω να κανω σεξ πανω απο 1 εβδομαδα (εστω και χειροκινητο) μου ερχονται τετοιες σκεψεις παρολο που τα ειχα δοκιμασει πιο μικρος και δε μου αρεσαν καθολου.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
εεε τωρα μη μου λες τετοια. Οταν ειμαι πολυ πιεσμενος και εχω να κανω σεξ πανω απο 1 εβδομαδα (εστω και χειροκινητο) μου ερχονται τετοιες σκεψεις παρολο που τα ειχα δοκιμασει πιο μικρος και δε μου αρεσαν καθολου.
δεν θα ναι η πρωτη φορα που θα τον φας τυπε :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Τυπε κολυμπήθρα πρεπει να τον εχει κανει. :S :S :S
τυπε πρεπει να δειξεις κατανοηση,ο ανθρωπος ειπε οτι ειναι λιγο πιεσμενος τελευταια,τι καλυτερο απο το να τον στραποναρουν μερικες dykes :think: :S :S :S
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
εγω φιλε φανταζομαι να γαμαω τον τσιπρα κ τον κουλη ενω με παιρνει ,ματι.... ο χαρδουβελης!!!
Θ Ε Ο Σ . και την Αχτσιουγλου με την Ραπτη και την Καραμανλη την Αννα να σε τσιμπουκωνουν
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
εγω φιλε φανταζομαι να γαμαω τον τσιπρα κ τον κουλη ενω με παιρνει ,ματι.... ο χαρδουβελης!!!
Εγω φιλε φανταζομαι οτι εχω τους 300 στην μακρονησο η στη γυαρο και τους βασανιζω...τους βγαζω τα νυχια,τους μαστιγωνω...θελω να τους ακουω να φωναζουν απο πονο και στο τελος να τους κοβω το λαρυγγι και να ακουω το πνιχτο ηχο της κραυγης που πνιγεται απο το αιμα τους...
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Ποια ειναι τα πιο ακραια πραματα που εχετε φαντασιωθει ή εχετε ηδη κανει. Εχω φαντασιωθει πολλες φορες να μπαινουν μεσα στο δωματιο δυο μουναρες και να μου κανουν ολα οσα δε μου αρεσουν (στραπον, μαστιγιο, sissyfication κλπ) δηλαδη κατα καποιο τροπο να με βιαζουν. Ιιιισως καποια στιγμη το κανω οταν υπαρξουν τα λεφτα (υπολογιζω 400 για στουντιο ή κατι λιγοτερο για dungeon). Εχετε να προτεινετε καποιες κοπελες που θα μπορουσαν να ανταπεξελθουν στο ρολο ;
Υπαρχει καποιος αλλος εκει εξω με ακραια φετιχ ή ειμαι μονος ;  :2funny:
Η καύλα είναι να το κανονίσεις χωρίς να ξέρεις ποιοι θα μπουν από την πόρτα. :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Έχω αρκετά φετίχ αλλά θα πω ένα που έζησα...
Η μεγαλύτερη φαντασίωση που έζησα ήταν όταν στην πρώτη μου εφηβική παρτούζα στα 14 με δύο ξαδέρφες μου πρώτου βαθμού (Νατάσα 16, Ραφαέλα 19)
Το πράγμα έφτασε εκεί εντελώς τυχαία, απλά αρχικά  παίζαμε και καλά τους "κουμπάρους" να περάσει η ώρα
Μάλιστα η μεγάλη ήταν και πρόσφατα χωρισμένη και ήθελε όπως μου είπε να πάρει εκδίκηση από τον πρώην γκόμενο
Την Ραφαέλα λοιπόν την είχα επάνω στον πούτσο μου, την Νατάσα την έβαλα στο πρόσωπο μου και της έκανα γλυφομούνι, κανονικό τρίο
Δυστυχώς από τότε δεν έχουμε ξανασυναντηθεί αν και κρατάμε κάποια επαφή μέσω fb

ps: Η μεγάλη τελικά τα ξανάφτιαξε με εκείνον και λέει να παντρευτεί
 

geo_starvoyager

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Παρτούζα με την Κωνσταντοπούλου και την Μακρή....  Ντυμένες με μαύρο latex η Ζωήτσα και με κόκκινο η Ραχήλ... και γω ντυμένος με στολή SS, να τις μαστιγώνω και να τους τον δίνω τσιμπούκι...
Όσοι πιστοί προσέλθετε....  :2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.605
Like
14.503
Πόντοι
3.656
Ποια ειναι τα πιο ακραια πραματα που εχετε φαντασιωθει ή εχετε ηδη κανει. Εχω φαντασιωθει πολλες φορες να μπαινουν μεσα στο δωματιο δυο μουναρες και να μου κανουν ολα οσα δε μου αρεσουν (στραπον, μαστιγιο, sissyfication κλπ) δηλαδη κατα καποιο τροπο να με βιαζουν. Ιιιισως καποια στιγμη το κανω οταν υπαρξουν τα λεφτα (υπολογιζω 400 για στουντιο ή κατι λιγοτερο για dungeon). Εχετε να προτεινετε καποιες κοπελες που θα μπορουσαν να ανταπεξελθουν στο ρολο ;
Υπαρχει καποιος αλλος εκει εξω με ακραια φετιχ ή ειμαι μονος ;  :2funny:


η γιωτα του λιλα τυπε,αμα ικανοποιει τον λιλα που ο κωλος του ειναι σαν την σηραγγα του μετρο φαντασου τι θα σου κανει εσενα  :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom