Νέα

Κατάλαβα λάθος τα σήματα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pussy wagon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
λοιπον εχθες το βραδυ επαιξε τρελο καυλαντισμα με μουνακι τουμπανο απο οτι μπορεσα να δω σε κινηματογραφο μεσα

θα περιγραψω την ιστορια αλλα για να μην παραξηγηθω και τρολαρω θα πω αρχικα οτι δεν εγινε κατι και τωρα θα ηθελα να μου εξηγησετε εσεις αν εγω παρεξηγησα την ολη φαση η κατι χαλασε στο τελος



λοιπον στο ζουμ σε κινηματογραφικη προβολη βραδυνη σε σινεμα του κεντρου (οχι multiplex αηδιες ) καθομουν στα τελευταια καθισματα και δυο θεσεις διπλα μου μια κυρια

με τα πολλα αλλαζω θεση και προσπερναω την κυρια δυο θεσεις προς τα δεξια και περιμενω την προβολη
μετα απο λιγο σκαει τυπισσα μονη μελαχροινη τουμπανο 35αρα φωτια

καθεται λοιπον δυο θεσεις διπλα μου και εγω στην αρχη δεν εχω δωσει καθολου σημασια μεχρι που τι νακανει ρε μαγκες και τρελαινομαι

βγαζει το παπουτσι σανδαλι και εχει γυμνο το ποδι περιποιημενο να λικνιζεται και να το παιζει

αυτη φοραγε μαυρη φουστα . αφοθ ψιλοσκαλονω στην αρχη και κοιταω διακριτικα βλεπω το βλεμμα της να ψιλοκοιταει στα πολυ κλεφτα ομως

λεω τωρα θα εχουμε θεμα . με τα πολλα η τυπισσα ελευθερωνει και το αλλο ποδι και αρχιζει μια να τα κουναει μια να τα σταυρωνει μια να τα βαζει στο μπροστινο καθισμα στο πλαστικο απο πισω να τα ακουμπαει και ολο και ριχνουμε κλεφτες ματιες .

η προβολη θελει κανα δεκαλεπτο και εγω να εχω φουντωσει .ευτυχως αναμεσα δεν καθοταν κανεις .ειχαμε δυο θεσεις αδειες και στην μια την ακριβως διπλα της ειχε μια τσαντα και ενα ρουχο ζακετα κατι τετοιο

σκεφτομαι λοιπον οτι καθομαστε μακρυα και αμα υποθετικα ηταν να παιξει κατι θα πρεπει να δωσει σημα αυτη πρωτα


ρε παιδια στο σταυρο που σας κανω με το που κλεινουν τα φωτα και ξεκινα η προβολη η τυπισσα ελευθερωνει την καρεκλα απο την τσαντα και την βαζει απο την αλλη μερια της

εγω ψιλοτρελαθηκα και ειπα αυτο ειναι το σημα της

και τοτε λοιπν για να δειξω οτι καταλαβα σηωνομαι και προχοραω μια θεση πιο διπλα οχι εκει που ηταν η τσαντα της ομως για να μην το χοντρυνω.οπωτε μας χωριζω μια κενη θεση .λοιπον η τυπισσα να εχει γαμηθει να παιζει με τα ποδια της να σηκωνει τη φουστα να τα βαζει στο κενο αναμεσα στα μπροστινα καθισματα και να τα στηριζει ε λοιπον βαζω και εγω το χερι πανω στο διπλα καθισμα με την λογικη να υπαρξει αγγιγμα .τιποτα ομως λεω ας περιμενω

με τα πολλα λοιπν τεντωνω το ποδι μου προς τη μερια της για να δω αν παιξει να μου το ακουμπισει

μεχρι εκεινη τη στιγμη βεβαια το μονο που δεν εβλεπα ειναι το εργο
με τα πολλα και αφου εριχνε κλεφτες ματιες δοκιμαζω την τελειωτικη κινηση ακουμπαω με το δαχτυλο μου το μπρατσο της και τη φουστα την σηκωμενη γιατι αυτη ειχε τα ποδια στηριγμενα και ψιλοανοιχτα .λοιπον η τυπισσα βλεπει την φαση κοιταει βλεπω οτι το εχει δει και λεω εδω παιζονται ολα για ολα η που θα φρικαρει και θα σηκωθει η που θα δωσει σημαδι να συνεχισει

τελικα δεν εγινε τιποτα απο τα δυο διακριτικα κατεβασε τη φουστα και τα ποδια και ψιλομαζευτηκε

δεν εγινε τιποτα μεχρι που να τελειωσει η ταινια παρα μονο μια δυο φορες πρεπει να κοιταξε



πειτε μου τωρα εκανα κανενα λαθος η απλα καταλαβα λανθασμενα τα σηματα

επισης η τυπισσα οταν λεω επαιζε με τα ποδια μια ακουμπαγε μια τα χαιδευε μια επιανε το μαλλι συνεχειατο εκανε αυτο ε τρελαθηκα ο ανθρωπος
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565
Η ταινία άξιζε;
 

murdock

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Καμμια βαρεμενη θα ηταν.Μην δινεις σημασια.
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
1
ΈΠΡΕΠΕ να μιμλήσεις...
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ΈΠΡΕΠΕ να μιμλήσεις...

οταν τελειωσε η ταινια περασα απο μπροστα της και πηγα τουαλετα αλλα οταν βγηκα ειχε φυγει ,μετα υπηρχε και αλλη προβολη οπωτε αν ηθελε παιχνιδι θα ειχε κατσει φανταζομαι

παντως μου κανει εντυπωση που δεν φωναξε οταν ειδε το χερι μου στη φουστα της  :grin:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Εγώ θα της ζητούσα τηλ ή να βγούμε. Έτσι όπως τα περιγράφεις πρέπει να ήταν καβλωμενη η γαμιαρα. Φαντάζομαι το στριγκακι της να ήταν μούσκεμα.

Δεν θα ήμουν δηλαδή τόσο επιθετικός όσο εσυ με το χερι, αλλά στο τέλος σίγουρα θα έλεγα κάτι.
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
1
οταν τελειωσε η ταινια περασα απο μπροστα της και πηγα τουαλετα αλλα οταν βγηκα ειχε φυγει ,μετα υπηρχε και αλλη προβολη οπωτε αν ηθελε παιχνιδι θα ειχε κατσει φανταζομαι

παντως μου κανει εντυπωση που δεν φωναξε οταν ειδε το χερι μου στη φουστα της  :grin:

Επρεπε να μιλήσεις τη στιγμή που άρχισε να μαζευόταν...
του τύπου:
"δεν έχω πρόβλημα κάτσε όπως θες δεν με ενοχλείς.."
και ειδωμεν τι θα απαντούσε..
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Εγώ θα της ζητούσα τηλ ή να βγούμε. Έτσι όπως τα περιγράφεις πρέπει να ήταν καβλωμενη η γαμιαρα. Φαντάζομαι το στριγκακι της να ήταν μούσκεμα.

Δεν θα ήμουν δηλαδή τόσο επιθετικός όσο εσυ με το χερι, αλλά στο τέλος σίγουρα θα έλεγα κάτι.

σιγουρα ηταν ειχε κατι ποδαρακια και δαχτυλακια καυλα και ολο τα επαιζε
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Επρεπε να μιλήσεις τη στιγμή που άρχισε να μαζευόταν...
του τύπου:
"δεν έχω πρόβλημα κάτσε όπως θες δεν με ενοχλείς.."
και ειδωμεν τι θα απαντούσε..

τυπε δεν το σκεφτηκα και οι συνθηκες στην αιθουσα ηταν οι ιδανικοτερες δεν μας εβλεπε σχεδον κανεις μονο ενα ζευγαρι στην πισω σειρα πιτσιρικαδες
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Αν κατάλαβα υπήρχε και άλλη κυρία όταν πρωτομπηκες? Αυτή τι έλεγε?
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ο τυπος κοσαμφ που παει και στο συγκεκριμενο μερος ας μας γραψει αν εχει κανα αναλογο σκηνικο στα υποψιν του   :grin:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.574
Πόντοι
4.765
ρε αργόσχολε γκευ κουμουνιστη φιδεμπορα,αφου στο κοσμοπολιτ συχναζεις,τι 35 άρες και φουμαρα τσαμπουνάς,αει κάνε καμμια δουλεια ρε παράσιτο που μας εχεις φλομωσει στη παραμύθα :lheel:
 
OP
OP
pussy wagon

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ρε αργόσχολε γκευ κουμουνιστη φιδεμπορα,αφου στο κοσμοπολιτ συχναζεις,τι 35 άρες και φουμαρα τσαμπουνάς,αει κάνε καμμια δουλεια ρε παράσιτο που μας εχεις φλομωσει στη παραμύθα :lheel:

τυπε μου αληθεια λεω τωρα αν ελεγα παραμυθια θα ελεγα ο,τι κατι επαιξε τελικα 

σοβαρα τωρα
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Γιατι δε το ποσταρες στο θρεντ με τις ελλεηνιδες αφου ειναι κλασσικη περιπτωση κι αυτη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom