Νέα

Ιδού η κατάντια του Έλληνα λιγούρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelokotsidou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Αναφέρομαι δυστυχώς στην πρόσφατη φάρσα του γνωστού youtuber Αστάθιου με τον ντιλιβερά.
Το βίντεο είναι η απάντηση του άλλου τόπικ που έχει ανοιχτεί με τίτλο : "Τι τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες"
Να λοιπόν τι τρέχει αγαπητοί συναγωνιστές: Άδικα κατηγορείτε τις ελεεινίδες αφού για τη συμπεριφορά τους αυτή ευθύνονται κατά 5% το σπίτι τους και ανατροφή τους και κατά 95% η συμπεριφορά του Έλληνα λιγούρη που στην πρώτη ευκαιρία χυμάει σε όποια τρύπα βρει διαθέσιμη αρκεί να τον χώσει κάπου και να κατευνάσει την αγαμία που τον δέρνει.
Η αποθέωση της ξεφτύλας του Έλληνα αγάμητου στο 1:53... "Μούναρος είσαι"
Όταν λοιπόν η κάθε μπασιαβιόλα μπορεί μέσα σε λιγότερο από 2 λεπτά να γαμήσει (κυριολεκτικά) το οποιοδήποτε αρσενικό , μην απορείτε όταν σας φτύνουν στα μπαρ , τις καφετέρειες και τους δρόμους όταν πάτε να ξεδιπλώσετε το ταλέντο σας στο καμάκι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Αναφέρομαι δυστυχώς στην πρόσφατη φάρσα του γνωστού youtuber Αστάθιου με τον ντιλιβερά.
Το βίντεο είναι η απάντηση του άλλου τόπικ που έχει ανοιχτεί με τίτλο : "Τι τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεεινίδες"
Να λοιπόν τι τρέχει αγαπητοί συναγωνιστές: Άδικα κατηγορείτε τις ελεεινίδες αφού για τη συμπεριφορά τους αυτή ευθύνονται κατά 5% το σπίτι τους και ανατροφή τους και κατά 95% η συμπεριφορά του Έλληνα λιγούρη που στην πρώτη ευκαιρία χυμάει σε όποια τρύπα βρει διαθέσιμη αρκεί να τον χώσει κάπου και να κατευνάσει την αγαμία που τον δέρνει.
Η αποθέωση της ξεφτύλας του Έλληνα αγάμητου στο 1:53... "Μούναρος είσαι"
Όταν λοιπόν η κάθε μπασιαβιόλα μπορεί μέσα σε λιγότερο από 2 λεπτά να γαμήσει (κυριολεκτικά) το οποιοδήποτε αρσενικό , μην απορείτε όταν σας φτύνουν στα μπαρ , τις καφετέρειες και τους δρόμους όταν πάτε να ξεδιπλώσετε το ταλέντο σας στο καμάκι.

Εσύ ας πούμε αν ήσουν ο ντελιβεράς δεν θα ψάρωνες ε?  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
trelokotsidou

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Εσύ ας πούμε αν ήσουν ο ντελιβεράς δεν θα ψάρωνες ε?  :2funny: :2funny: :2funny:
Φυσικά και δεν θα ψάρωνα τη στιγμή που έχω και γαμάω τα καλύτερα μουνιά.
Από την άλλη, ακόμα και αγάμητος να είναι κάποιος , με τόσα βίντο-φάρσες που έχουν κατακλύσει το youtube , ακόμα και ηλίθιος να είσαι μπορείς να το υποψιαστείς πανεύκολα οτι κάτι δεν πάει καλά.
Από την άλλη , και μόνο οτι έθεσες το ερώτημα , δείχνει όντως την κατάντια μας σε αυτή τη χώρα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Φυσικά και δεν θα ψάρωνα τη στιγμή που έχω και γαμάω τα καλύτερα μουνιά.
Από την άλλη, ακόμα και αγάμητος να είναι κάποιος , με τόσα βίντο-φάρσες που έχουν κατακλύσει το youtube , ακόμα και ηλίθιος να είσαι μπορείς να το υποψιαστείς πανεύκολα οτι κάτι δεν πάει καλά.
Από την άλλη , και μόνο οτι έθεσες το ερώτημα , δείχνει όντως την κατάντια μας σε αυτή τη χώρα.
Καλά ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει εδώ μέσα μπορεί να γαμάς πολλά και καλά μουνιά μπορεί και να μην γαμάς και τίποτα, από τη στιγμή που δεν σε ξέρω γι αυτό δεν παίρνω θέση.. Απλά ο ντελιβεράς είναι ένα φτωχό τυπάκι, μεροκαματιάρης και προφανώς δεν θα έχει ζήτηση σε γυναίκες. Έγινε αυτό που έγινε από το πουθενά και ψάρωσε. Που δείχνει αυτό την κατάντια του Έλληνα.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Που ξερεις οτι δε καναν τη φαρσα σε αλλους 50 και δε τσιμπησανε και με ενας στους πεντηντα πετυχε η φαρσα...?
 
OP
OP
trelokotsidou

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Καλά ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει εδώ μέσα μπορεί να γαμάς πολλά και καλά μουνιά μπορεί και να μην γαμάς και τίποτα, από τη στιγμή που δεν σε ξέρω γι αυτό δεν παίρνω θέση.. Απλά ο ντελιβεράς είναι ένα φτωχό τυπάκι, μεροκαματιάρης και προφανώς δεν θα έχει ζήτηση σε γυναίκες. Έγινε αυτό που έγινε από το πουθενά και ψάρωσε. Που δείχνει αυτό την κατάντια του Έλληνα.
Οκ αντιλαμβάνομαι οτι το μυαλουδάκι σου δεν μπορεί να διαχειριστεί οτι κάποιος δεν ψαρώνει σε τέτοιου είδους πεσίματα.Άλλωστε εαν ήσουν η μειοψηφεία που είχε αυτή την απορεία δεν θα είχαμε και την αντίστοιχη συμπεριφορά από τις ελεεινίδες.
Όσον αφορά το τελευταίο σου ερώτημα , μπορεί να σου απαντηθεί εύκολα εαν κάνεις τον κόπο να βγεις ένα Σάββατο βράδυ σε ένα μπαράκι τις περιοχής σου.
Επίσης το οτι είναι μεροκαματιάρης και φτωχός δεν σημαίνει οτι δικιολογείται να ξεφτυλίζεται με αυτό τον τρόπο.Έχω δει πολλούς μεροκαματιάρηδες που φτύνουν αβέρτα τύπισες σαν τη συγκεκριμένη του βίντεο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Οκ αντιλαμβάνομαι οτι το μυαλουδάκι σου δεν μπορεί να διαχειριστεί οτι κάποιος δεν ψαρώνει σε τέτοιου είδους πεσίματα.Άλλωστε εαν ήσουν η μειοψηφεία που είχε αυτή την απορεία δεν θα είχαμε και την αντίστοιχη συμπεριφορά από τις ελεεινίδες.
Όσον αφορά το τελευταίο σου ερώτημα , μπορεί να σου απαντηθεί εύκολα εαν κάνεις τον κόπο να βγεις ένα Σάββατο βράδυ σε ένα μπαράκι τις περιοχής σου.
Επίσης το οτι είναι μεροκαματιάρης και φτωχός δεν σημαίνει οτι δικιολογείται να ξεφτυλίζεται με αυτό τον τρόπο.Έχω δει πολλούς μεροκαματιάρηδες που φτύνουν αβέρτα τύπισες σαν τη συγκεκριμένη του βίντεο.
Είσαι για τον πούτσο φιλαράκο. Οποιονδήποτε μπορεί να τον κορο'ι'δέψει γκόμενα του γούστου του και άσε τα σάπια. Το αν τον βιντεοσκοπούσαν άλλη υπόθεση. Και άντε δεν ψάρωνες στο συγκεκριμένο σκηνικό, αν ήθελαν να στην φέρουν σε κάνα κλαμπ πχ νομίζεις δεν θα μπορούσαν? Έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
εγώ δεν πρόλαβε να πετάξει τον πούτσο έξω μπροστά στην κάμερα πάλι καλά  :2funny:
 
OP
OP
trelokotsidou

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Είσαι για τον πούτσο φιλαράκο. Οποιονδήποτε μπορεί να τον κορο'ι'δέψει γκόμενα του γούστου του και άσε τα σάπια. Το αν τον βιντεοσκοπούσαν άλλη υπόθεση. Και άντε δεν ψάρωνες στο συγκεκριμένο σκηνικό, αν ήθελαν να στην φέρουν σε κάνα κλαμπ πχ νομίζεις δεν θα μπορούσαν? Έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου.
Μπερδεύεις οτι στο κλάμπ πας επι τούτου και αυτό έχει τεράστια διαφορά από το συγκεκριμένο σκηνικό.
Αλλά ακόμα και στο κλαμπ να υποθέσουμε οτι στην πέφτει κάποια , δεν πας να της πεις είσαι μουνάρα με το καλημέρα όπως έκανε αυτός ο παπάρας.
Οπότε καταλαβαίνεις με αυτα που είπες ποιος είναι για τον πούτσο και ποιος όχι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Μπερδεύεις οτι στο κλάμπ πας επι τούτου και αυτό έχει τεράστια διαφορά από το συγκεκριμένο σκηνικό.
Αλλά ακόμα και στο κλαμπ να υποθέσουμε οτι στην πέφτει κάποια , δεν πας να της πεις είσαι μουνάρα με το καλημέρα όπως έκανε αυτός ο παπάρας.
Οπότε καταλαβαίνεις με αυτα που είπες ποιος είναι για τον πούτσο και ποιος όχι.
Ο καθένας έχει τον τρόπο του. Άλλος θα τσιμπούσε και θα το εκδήλωνε με πιο κομψό τρόπο, άλλος δεν θα τσιμπούσε καθόλου. Δεν είναι ελληνικό φαινόμενο και αυτή είναι η μαλακία σου.
 
OP
OP
trelokotsidou

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Ο καθένας έχει τον τρόπο του. Άλλος θα τσιμπούσε και θα το εκδήλωνε με πιο κομψό τρόπο, άλλος δεν θα τσιμπούσε καθόλου. Δεν είναι ελληνικό φαινόμενο και αυτή είναι η μαλακία σου.

Οκ διαφωνούμε.Εγώ πιστεύω οτι όντως είναι ελληνικό φαινόμενο και το 95% των ελλήνων αντρών δεν έχουν τρόπους στο πέσιμο και ξερογλύφονται άγρια όταν δουν μια έστω και μέτρια (δυστυχώς) γυναίκα.
Το άσχημο ξέρεις ποιο είναι; Οτι οι γυναίκες δεν είναι ηλίθιες να μην ξέρουν να τους ξεχωρίζουν.Γι αυτό και τα φτυσίματα πέφτουν βροχή.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Αυτο που εχω διαπιστώσει εγω προσωπικα αφου εχω βρεθει σε πολλους χωρους (εργασιακους) που υπαρχουν αντρες και μερικες γυναικες να καυλαντιζουν ειναι οτι το ποσο χαμηλα πεφτουν καποιοι δε περιγραφεται..
Τους παιζουν κατι τριμπαζα και μαχωνται ποιος θα φαει κανα κοκκαλακι απο το τριμπαζο.. το τριμπαζο το παιρνει πανω του και πολλες φορες δε τρωει και κανεις.. το εχω δει απειρες φορες αυτο.. δεν υπαρχει ποσο λιγουρια ειναι καποιοι
 

Alex_F 73

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
26
Like
14
Πόντοι
0
Να το δούμε και από την άλλη πλευρά;
Έστω ότι το συγκεκριμένο βίντεο και η  φάρσα γινόταν με Άγγλο.
Και ο Άγγλος πιτσαδόρος δεν τσιμπούσε και δεν αντιδρούσε.

Βλέποντας εμείς,οι Ελληναράδες,αυτή την στάση του,δεν θα λέγαμε "ρε τον Άγγλο τον γκαίουλα αντί να της ορμήξει και να της πετάξει τα μάτια έξω" κλπ,κλπ.
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Ενταξει το μουνι φύσαγε και ο τυπος αφου του δωθηκε στο πιατο λεει ας την γαμησω.
Αλλιως ο τιτλος του θεματος θα ηταν "Ιδου η καταντια του Ελληνα που εγινε αδερφή"
Οταν η αλλη σου στρωνει την κολαρα της, πετας εξω το εργαλειο και την γαμας, δεν μπαινεις σε φιλοσοφικες συζητησεις, τι και αν και πως.

Για μενα ευγε στο παλικαρι που ηταν μάχιμο. Κανονικα μετα επρεπε να του πληρωσουν πουτανες να γαμαει, γιατι η κρυφη βιντεοσκοπιση κλπ ειναι αδικημα, και εννοειτε ο τυπος κονομησε αν δεν ηταν στημενο.
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
956
Πόντοι
1.011
Αν την απέρριπτε θα ηταν πουστης. Και εγω το ιδιο θα εκανα!!!
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
Ο τιτλος τα λεει ολα ,οταν τοσο ευκολα της καθεται ο οποιοσδηποτε ,δηλ. γαμιεται οποτε θελει (οπως εμεις παμε μπουρδελα και τσαμπα μαλιστα αυτη )γιατι να μην το παιξει ανετη και να ΑΠΑΙΤΕΙ σεβασμο απο τους μουνοδουλους, και απο μας εδω μεσα,σε οποιον να τυγχαινε ,αυτο θα σκεφτοταν <<μαλακας ειμαι να μην την φαω>> αν πω οχι θα την φαει αλλος .
Παντως οπως ειπαν πιο πανω αλλοι το τι λιγουρια υπαρχουν και κανουν κρα εκει εξω δεν λεγεται
 
OP
OP
trelokotsidou

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Αν την απέρριπτε θα ηταν πουστης. Και εγω το ιδιο θα εκανα!!!

Με το ίδιο σκεπτικό , από όσες γυναίκες έχεις φάει χυλόπιτα στη ζωή σου τις έχεις φάει επειδή αυτή στην οποία προσπαθούσες να τα ρίξεις ήταν λεσβία;
Guess what.... ΟΧΙ.Απλά σε έφτυσε γιατί δεν πληρούσες τα κριτήριά της.
Το να απορρίψεις κάποια επειδή δεν πληρεί τα δικά σου κριτήρια σαν άντρας σε κάνει πούστη;
Ειλικρινά τώρα τι κουβαλάτε μέσα στα μυαλά σας;
Είσαστε τόσο απελπισμένοι και μουνόδουλοι τελικά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom