Νέα

Ο νεαρός γαμιάς

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Η ιστορία αυτή διαδραματίστηκε όταν εγώ ήμουν 18, τότε που κλασσικά οι ορμόνες είναι στο ζενίθ τους
Περίοδος αγχωτική κατά την οποία είχα αναγκαστεί να σταματήσω πολλές δραστηριότητες μου όπως το γυμναστήριο στο οποίο πήγαινα πάνω από 6 χρόνια, χοντρό διάβασμα

Είναι η χρονιά που πας περισσότερο στο φροντιστήριο παρά στο σχολείο γιατί ως γνωστόν τι να περιμένεις από αυτό
Σπίτι, σχολείο, φροντιστήριο και το βραδάκι άμα τύχαινε κανένα καφέ με φίλους
Είχα κόψει και τα γκομενικά με το σκεπτικό ότι στο τέλος των εξετάσεων θα μπορώ να έχω όσες θέλω
Τα εκφυλισμένα θηλυκά του σχολείου μου τα είχα απλά στο μυαλό μου σκεπτόμενος το τι παρτούζες θα έχω να ρίξω όταν ερχόταν το καλοκαίρι
Στο φροντιστήριο όμως υπήρχε ένα πρόβλημα...Το μάθημα της έκθεσης μας το έκανε μια 40χρονη κοκκινομάλλα γκομενάρα, η Δήμητρα, με ένα φαινομενικά σεμνό αλλά ωραίο πρόσωπο
Πολύ λεπτή, αισθησιακή φωνή, κώλος σαν δαχτυλίδι, λευκή επιδερμίδα, ύψος 1,60-1,65...το καλύτερο βέβαια ήταν το (μέτριο μεν, χορταστικό δε) στήθος της
Όποτε έκανα μάθημα μαζί της (ειδικά άμα έκανα τίποτα ιδιαίτερα) λοιπόν έφευγα φουσκωμένος από την μέση και κάτω, δεν ξέρω άμα το είχε προσέξει/....Ήταν, με απλά λόγια, "σκληρό κρέας αλλά τρώγονταν με ευχαρίστηση"...
Ήτανε βέβαια παντρεμένη και έτσι απλά την άφηνα στην ζωηρή φαντασία μου...
Την είχα όμως φίλη στο facebook και εκεί μερικές ανταλλάζαμε μηνύματα και όποτε ανέβαζε καμια καινούργια φωτογράφια της έλεγα πόσο κούκλα είναι...
Και εκείνη για πλάκα μου έλεγε τα ίδια, ότι είμαι κούκλος και ότι άμα ήμασταν συνομήλικοι μπορεί και να με γούσταρε
Να πω εδώ, ότι εγώ είμαι κοντά 1,80, αθλητικός τύπος, με κοιλιακούς, οπότε σκεφτόμουν ότι άμα ήθελα μπορεί να την κατάφερνα...


Μια ημέρα (Τετάρτη) πάω με το ποδήλατο στο φροντιστήριο να γράψω ένα τεστάκι στην έκθεση που είχα χάσει, λέω καλύτερα έτσι, θα έχει και ησυχία
Φτάνω λοιπόν στο φροντιστήριο και κάθομαι στον καναπέ κοντά στην είσοδο περιμένοντας την Δήμητρα
Μετά από λίγο εμφανίστηκε φορώντας ένα κόκκινο κολλητό φόρεμα και αμέσως καύλωσα

-Εππ γειά σου Νίκο, είπε με την γλυκιά της φωνή, πώς από εδώ;
-Εε, λέω εγώ σταυρώνοντας τα πόδια μου μπας και κρυφτεί η καύλα μου, ήρθα για εκείνο το τεστ που έχασα την προηγούμενη εβδομάδα...
-Ναι φυσικά, μισό λεπτό μόνο...
είπε και πήγε να βάλει λίγο καφέ σε ένα φλιτζάνι
Είχα τότε την ευκαιρία να πάρω μια μικρή θέα τον κώλο της που καλλίγραμμα διαγράφονταν στο κολλητό της φόρεμα
Από μέσα μου σκεφτόμουν, εε ρε και να ήμουν άντρας της τι ωραία που θα της τον έπαιρνα...
Ήταν και ακριβώς δίπλα μου, με μια κίνηση του χεριού μπορούσα να την χουφτώσω στα κωλομέρια αλλά βέβαια συγκρατήθηκα

-Άντε Νίκο, σήκω να πάμε στην γραφείο μου να γράψεις....Σε βλέπω λίγο αναστατωμένο;

Εγώ τα ψιλοέχασα γιατί ο μαλάκας είχα πάει με βερμούδα και μπορούσε εύκολα να φανεί η καύλα μου
-Αα όχι μια χαρά είμαι, τα μπάλωσα εγώ και σηκώθηκα να πάω στο γραφείο της

Πήρα το τεστ, έβγαλα και κάτι κόλλες χαρτί και πάω να ξεκινήσω ξεφορτώνοντας από το μυαλό μου τις πονηρές σκέψεις
-Νίκο, εγώ τώρα διορθώνω κάτι άλλες εκθέσεις που μου έδωσαν τα παιδιά...Δεν σε πειράζει να καθήσω;

Εγώ φυσικά έγνεψα καταφατικά και απλά κοίταζα το γραπτό μου γιατί έτσι και κοίταζα την καθηγήτρια θα έπαιρνα φωτιές σαν alpha male που είμαι...Η αλήθεια είναι ότι με τις μεγαλύτερες έχω έτσι και αλλιώς μεγάλο φετίχ

Ύστερα από λίγη ώρα και αφού είχα βαρεθεί, ξεχνιέμαι λίγο από το γραπτό μου και κοιτάζω αλλού...Εε και τι να δω;
Η Δήμητρα σκυμμένη πάνω από κάτι γραπτά και τα βυζιά της να φαίνονται μιας και δεν φόραγε σουτιέν! Τι βυζιά δηλαδή, βυζόμπαλες σαν ώριμα πορτοκάλια
Τα κοίταζα και μου έτρεχαν τα σάλια, τέτοια βυζιά δεν είχα δει σχεδόν ποτέ από συμμαθήτρια μου
Ώριμα και ζούμερα, ήθελα να τα πιάσω και να τα πιπιλίσω, να κάνω και ένα ισπανικό....Πολύ ζέστη είχε πιάσει!

-Τι κοιτάς, καλέ; ακούστηκε απότομα η Δήμητρα και εγώ ψιλοταράχτηκα
-Εε τίποτα, λέω εγώ και προσπαθώ να βρω καμια δικαιολογία
-Πας καλά; είπε αυστηρά ενώ την ίδια στιγμή έβαλε το χέρι της μπροστά στα στήθη της

Εγώ επειδή καθόμουν και δίπλα της προσπάθησα να κρύψω την καύλα μου αλλά πρόλαβε και την είδε
Την κοίταξε επίμονα βγάζοντας μια κραυγή για το θέαμα που είχε μπροστά της, μάλλον εντυπωσιασμένη από το μέγεθος

Εγώ εκείνη την στιγμή λέω, ή τώρα ή ποτέ....Σηκώνομαι και της αγκαλιάζω την μέση ενώ την στριμώχνω στην γωνία
-Τι κάνεις εκεί βρε μαλάκα, λέει τσιτωμένη η Δήμητρα

-Ήθελα απλά να σας πω ότι είστε από τις πιο σέξι γυναίκες που έχω δει στην ζωή μου

Εκείνη με κοίταξε έκπληκτη

-Τι λες αγόρι μου, μεγάλη γυναίκα είμαι

-Πραγματικά έχω βαρέσει περισσότερες μαλακίες με εσάς στο μυαλό μου παρά με οποιαδήποτε άλλη της ηλικίας μου

-Νίκο, άσε με να χαρείς, παντρεμένη γυναίκα είμαι

Της δίνω αμέσως ένα ρουφηχτό φιλί στο στόμα, δίνοντας τα όλα για όλα...Στην αρχή αντιστέκονταν σθεναρά θέλοντας να φωνάξει βοήθεια μα εγώ ήμουν πιο δυνατός και την κράταγα σφιχτά ενώ την φιλούσα παθιασμένος στο σώμα...Είχε ωραίο στόμα, γεμάτο με κόκκινο κραγιόν! Η ανάσα μύρισε καφέ και τσίχλα ενώ το δέρμα της μύριζε κάποιο ωραίο άρωμα, εκείνη την στιγμή χάρηκα που δεν καπνίζω και δεν μύριζα άσχημα...

Ένιωθα τα σάλια μας να ανακατεύονται με πάθος ενώ έπειτα από λίγα δεύτερα της έβαλα την γλώσσα μου στο στόμα της
Στην αρχή τα πράγματα ήταν δύσκολα γιατί εκείνη χτυπιόταν και με βαρούσε με τα χέρια όσο μπορούσε αλλά εγώ δεν αισθανόμουν τίποτα
Τελικά μετά από λίγη ώρα σταμάτησε να χτυπιέται και άρχισε σιγά σιγά να ενδίδει και αυτή στα ρουφηχτά φιλιά! Μου έβαλε και αυτή την γλώσσα της στο στόμα μου ενώ με το ένα της χέρι άρχισε να μου περιεργάζεται τον πούτσο μου που είχε πια πάρει τα πάνω του...

Φιλιόμασταν αγκαλιά παθιασμένοι για μερικά λεπτά ώσπου τελικά σταματήσαμε να πάρουμε μια ανάσα

Με κοίταζε με τα καστανά της μάτια και μου λέει η μιλφάρα: - Έχω μία ολόκληρη ώρα διάλειμμα! Κάνε μου συντροφιά, Νίκο μου
Η φωνή της ήταν μελιστάλαχτη και αυτό με καύλωσε τόσο που πλέον η βερμούδα δεν με χώραγε...

-Ευχαρίστως! της απαντάω εγώ

Εκείνη μην μπορώντας να κρύψει την χαρά στα σκέλια της κλειδώνει την πόρτα του γραφείο της για να μην μπορέσει να μπει κανείς...Πονηρό θηλυκό!

Αρχίζει μετά να βγάζει τα ρούχα και να τα πετάει χάμω και έμεινε μόνο με το μαύρο στρινγκ της
Κοίταζα ενθουσιασμένος τον κώλο της...Αδύναμος και όχι πολύ σφιχτός λόγω ηλικίας αλλά τον χαιρόσουν...

Βγάζω και εγώ την μπλούζα μου να φανούν οι κοιλιακοί μου...Ως φαίνεται, πρώτη της φορά έβλεπε τέτοιους γιατί τους κοίταγε ξελιγωμένα
Βγάζω επιτέλους και την βερμούδα να φανεί ο πούτσος...

-Νίκο, εσύ τον έχεις τεράστιο! αναφώνησε η Δήμητρα
Ο πούτσος, σφιχτός, χοντρός και φρεσκοξυρισμένος, είχε φτάσει κάπου στους 20 πόντους και ήταν πλέον κατακόκκινος

-Έχεις ξαναδεί άντρα σαν εμένα; της λέω καθώς άρχισα να σφίγγομαι

Εκείνη ντράπηκε και άλλαξε το βλέμμα της απο την πούτσα μου, γνέφοντας αρνητικά με ένα αμήχανο χαμόγελο

-Θα ήθελες να γίνω άντρας σου για μια ώρα;

Η Δήμητρα αναψοκοκκισμένη έγνεψε καταφατικά

-Πάρε με τώρα, είπε, που δεν μας βλέπει κανείς! και ξάπλωσε θεόγυμνη πάνω στο γραφείο της
Το μουνί πια ήταν σαν βρεγμένο και είχε ανοίξει τα πόδια, πανέτοιμη

Της πιάνω τα πόδια και τα περνάω πάνω από την πλάτη ενώ την χώνω τον πουτσοκέφαλο μέσα στο μουνί της
Τα μουνόχειλα ήταν στενά και στην αρχή έμπαινα με δυσκολία, μάλλον ο μαλάκας ο άντρας της είχε καιρό να την γαμήσει

-Αχχχχ, αναφώνησε η Δήμητρα

-Μωρό μου, έχει και συνέχεια...της λέω εγώ με νόημα
Και μεμιάς της χώνω την πούτσα μου μέσα στην μουνάρα της και αμέσως άρχισα να μπαινοβγαίνω
Μέσα-έξω, μέσα-έξω, στην αρχή ακούγονταν ένα ατέρμονο φλαπ-φλαπ-φλαπ-φλαπ
Τα αρχίδια μου είχαν φτάσει να κοπανάνε τα μουνόχειλα της με δύναμη

-Αχχχ, μωρό μου! Αχχ, πονάω!! Αχχ θεέ μου!
-Σου αρέσει, μωρό μου;
-Αχχ συνέχισε

Με τα χέρια της μου χούφτωνε τον κώλο και που και που έπαιζε με τα αρχίδια μου ενώ ούρλιαζε από ηδονή
Φαινόταν πεινασμένη η γυναίκα για έναν αληθινό γαμιά...Και εγώ ήμουν ο τυχερός!

Εγώ με τα δικά μου χέρια αφήνω τα μπούτια της και της πιάνω τις βυζόμπαλες που είχα ακριβώς μπροστά μου
Ήταν τόσο απαλές και λιμπιστικές, σαν ώριμα πορτοκάλια
-Μωρό μου, λατρεύω τα βυζιά σου!
Και τότε αρχίσω να τα γλύφω και να τα πιπιλάω, όπως ακριβώς το σκεφτόμουν τόσο καιρό
-Αχχ θεέ μου, είσαι τόσο καλύτερος από τον άντρα μου!

Εγώ πήρα και άλλο θάρρος και να άρχισα να μπαίνω όλο και πιο βαθιά και να βγαίνω πιο άγρια και γρήγορα
Προσπαθούσα να της κάνω το πιο άγριο σεξ που μπορούσα
Τα ουρλιαχτά της ήταν παραπάνω από φοβερά και ευτυχώς που η αίθουσα είχε καλή ηχομόνωση αλλιώς θα μας πιάναν τον έναν πάνω στον άλλον

Την φιλάω ξανά ρουφηχτά στο στόμα και με φίλησε και αυτή σαν ερωτευμένη! Ήθελε να της συμπεριφερθώ ακριβώς σαν να ήμουν άντρας ή γκόμενος της!
Οι γλώσσες μας έγλυφαν η μία την άλλην, ο ένας μύριζε την ανάσα του άλλου
Κοίταγα τα μάτια της και αυτή τα δικά μου, επίπονα! Ένιωθα σαν να είμαστε ζευγάρι!

Το μουνί στο μεταξύ είχε γίνει αρκετά απαλό οπότε αυτό με βοηθούσε να βγαίνω ακόμη πιο γρήγορα και να ξαναμπαίνω με ορμή σαν ταύρος! Μπορεί να ημουν ο μικρότερος της αλλά στο γαμήσι δεν ήθελα κανένας να με ξεπεράσει

-Σε γουστάρω μωρό μου!! της είπα δυνατά

- Την έχεις μεγαλύτερη από τον άντρα μου! φώναξε η Δήμητρα λαχανιασμένη

Την γαμούσα ιεραποστολικά για δέκα λεπτά και μετά σηκώθηκα πάνω!

-Που πας;

-Θέλω τώρα εγώ να είμαι από κάτω σου!

Εκείνη δίχως να φέρει αντίρρηση σηκώθηκε ανεμίζοντας λίγο τα μαλλιά της! Πρόλαβα και της έριξα ένα χορταστικό χούφτωμα στα κωλομέρια της!

Ξαπλώνω επάνω στο γραφείο της με την πούτσα μου να είναι ακόμα εντελώς όρθια! Η Δήμητρα άρχισε να χαϊδεύει το γυμνό μου στήθος και με καβάλησε!
Έπεσε στην αγκαλιά μου και εγώ την κράτησα, ήταν σχετικά ελαφριά! Τα στόματα μας συναντήθηκαν για άλλη μια φορά ενώ έβαλα την πούτσα μου στο πεινασμένο μουνί της! Κατέβασα τα χέρια μου από την πλάτη της και έπιασα γερά τον μαλακό κώλο της ενώ εκείνη ακόμη με φιλούσε με γλώσσα

Αυτήν την φορά ακουγόταν μόνο το κλαπ-κλαπ-κλαπ από τον πούτσο και τα αρχίδια μου που κοπάναγαν το μουνί ενώ εκείνη μούγκριζε από ηδονή

Μετά από άλλα δέκα λεπτά ένιωσα πια ότι ήμουν έτοιμος να χύσω!

-Χύνω! φώναξα

Εκείνη αμέσως σηκώθηκε από πάνω μου και εκεί που ήουν έτοιμος να ρίξω το καυτό μου σπέρμα στο πάτωμα, η λυσσασμένη γκόμενα έβαλε την πούτσα μου στο στόμα της ενώ παράλληλα μου την έπαιζε! Σχεδόν αμέσως εγώ εκπσπερμάτωσα και εκείνη άρχισε να τα καταπίνει ικανοποιημένη! Κατάπιε και την τελευταία σταγόνα!!

-Κανείς ποτέ δεν με γάμησε τόσο τέλεια!! είπε λαχανιασμένα

Ξάπλωσε δίπλα μου και άναψε ένα τσιγάρο!

-Δεν δίνεις και εμένα ένα; λέω εγώ έτσι για το χαβαλέ

Τελικά προτιμήσαμε να το μοιραστούμε!

Καθήσαμε αρκετή ώρα κολλητά κολλητά καπνίζοντας και κάνοντας την πλάκα μας!

Όταν τελικά ντύθηκα και πήγα να φύγω νιώθοντας σαν πορνοστάρ εκείνη μου είπε με νόημα

-Σε κανέναν τίποτα, έτσι;

Της έκλεισα το μάτι και έφυγα!

Η δουλειά μου εδώ τελείωσε, σκέφτηκα χορτασμένος!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.053
Πόντοι
24.596
λογω απουσιας Ιακωβου :dunno: :S :S :S
 

Συνημμένα

  • FIDI.jpg
    FIDI.jpg
    9,4 KB · Εμφανίσεις: 81

pismir

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
85
Like
7
Πόντοι
0
και μετά ξύπνησες καβλωμένος και τράβηξες μιά μαλακία για να συνέλθεις.
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
  1)  Και εκείνη για πλάκα μου έλεγε τα ίδια, ότι είμαι κούκλος και ότι άμα ήμασταν συνομήλικοι μπορεί και να με γούσταρε

  2)  Την κοίταξε επίμονα βγάζοντας μια κραυγή για το θέαμα που είχε μπροστά της, μάλλον εντυπωσιασμένη από το μέγεθος

  3)  Έχω μία ολόκληρη ώρα διάλειμμα! Κάνε μου συντροφιά, Νίκο μου

  4)  Νίκο, εσύ τον έχεις τεράστιο! αναφώνησε η Δήμητρα

  5)  Έχεις ξαναδεί άντρα σαν εμένα; της λέω καθώς άρχισα να σφίγγομαι

  6)  ντράπηκε και άλλαξε το βλέμμα της απο την πούτσα μου, γνέφοντας αρνητικά με ένα αμήχανο χαμόγελο

  7) Θα ήθελες να γίνω άντρας σου για μια ώρα;

  8)  Αχχχχ, αναφώνησε η Δήμητρα

  9) Αχχχ, μωρό μου! Αχχ, πονάω!! Αχχ θεέ μου! Σου αρέσει, μωρό μου; Αχχ συνέχισε

10)  Αχχ θεέ μου, είσαι τόσο καλύτερος από τον άντρα μου!

11)  ευτυχώς που η αίθουσα είχε καλή ηχομόνωση αλλιώς θα μας πιάναν τον έναν πάνω στον άλλον

12)  Την έχεις μεγαλύτερη από τον άντρα μου! φώναξε η Δήμητρα λαχανιασμένη


[size=12pt]Οι προτάσεις κλειδιά του "Γκομενομαγνήτη".[/size]  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
στα 18 μου είχα δει και γώ πολλά τέτοια όνειρα!!! απλα βαράς μια μαλακία και τελειώνει η υπόθεση  :wanker:
 

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Δεν ειναι ολα ψεματα ομως καποια περιστατικα μπορει να ειναι αληθεια .εγω τον συναγωνιστη τον πιστευω.γιατι και γω εχω ζησει ενα σκηνικο με καθηγητρια
 

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Η ιστορία αυτή διαδραματίστηκε όταν εγώ ήμουν 18, τότε που κλασσικά οι ορμόνες είναι στο ζενίθ τους
Περίοδος αγχωτική κατά την οποία είχα αναγκαστεί να σταματήσω πολλές δραστηριότητες μου όπως το γυμναστήριο στο οποίο πήγαινα πάνω από 6 χρόνια, χοντρό διάβασμα

Είναι η χρονιά που πας περισσότερο στο φροντιστήριο παρά στο σχολείο γιατί ως γνωστόν τι να περιμένεις από αυτό
Σπίτι, σχολείο, φροντιστήριο και το βραδάκι άμα τύχαινε κανένα καφέ με φίλους
Είχα κόψει και τα γκομενικά με το σκεπτικό ότι στο τέλος των εξετάσεων θα μπορώ να έχω όσες θέλω
Τα εκφυλισμένα θηλυκά του σχολείου μου τα είχα απλά στο μυαλό μου σκεπτόμενος το τι παρτούζες θα έχω να ρίξω όταν ερχόταν το καλοκαίρι
Στο φροντιστήριο όμως υπήρχε ένα πρόβλημα...Το μάθημα της έκθεσης μας το έκανε μια 40χρονη κοκκινομάλλα γκομενάρα, η Δήμητρα, με ένα φαινομενικά σεμνό αλλά ωραίο πρόσωπο
Πολύ λεπτή, αισθησιακή φωνή, κώλος σαν δαχτυλίδι, λευκή επιδερμίδα, ύψος 1,60-1,65...το καλύτερο βέβαια ήταν το (μέτριο μεν, χορταστικό δε) στήθος της
Όποτε έκανα μάθημα μαζί της (ειδικά άμα έκανα τίποτα ιδιαίτερα) λοιπόν έφευγα φουσκωμένος από την μέση και κάτω, δεν ξέρω άμα το είχε προσέξει/....Ήταν, με απλά λόγια, "σκληρό κρέας αλλά τρώγονταν με ευχαρίστηση"...
Ήτανε βέβαια παντρεμένη και έτσι απλά την άφηνα στην ζωηρή φαντασία μου...
Την είχα όμως φίλη στο facebook και εκεί μερικές ανταλλάζαμε μηνύματα και όποτε ανέβαζε καμια καινούργια φωτογράφια της έλεγα πόσο κούκλα είναι...
Και εκείνη για πλάκα μου έλεγε τα ίδια, ότι είμαι κούκλος και ότι άμα ήμασταν συνομήλικοι μπορεί και να με γούσταρε
Να πω εδώ, ότι εγώ είμαι κοντά 1,80, αθλητικός τύπος, με κοιλιακούς, οπότε σκεφτόμουν ότι άμα ήθελα μπορεί να την κατάφερνα...


Μια ημέρα (Τετάρτη) πάω με το ποδήλατο στο φροντιστήριο να γράψω ένα τεστάκι στην έκθεση που είχα χάσει, λέω καλύτερα έτσι, θα έχει και ησυχία
Φτάνω λοιπόν στο φροντιστήριο και κάθομαι στον καναπέ κοντά στην είσοδο περιμένοντας την Δήμητρα
Μετά από λίγο εμφανίστηκε φορώντας ένα κόκκινο κολλητό φόρεμα και αμέσως καύλωσα

-Εππ γειά σου Νίκο, είπε με την γλυκιά της φωνή, πώς από εδώ;
-Εε, λέω εγώ σταυρώνοντας τα πόδια μου μπας και κρυφτεί η καύλα μου, ήρθα για εκείνο το τεστ που έχασα την προηγούμενη εβδομάδα...
-Ναι φυσικά, μισό λεπτό μόνο...
είπε και πήγε να βάλει λίγο καφέ σε ένα φλιτζάνι
Είχα τότε την ευκαιρία να πάρω μια μικρή θέα τον κώλο της που καλλίγραμμα διαγράφονταν στο κολλητό της φόρεμα
Από μέσα μου σκεφτόμουν, εε ρε και να ήμουν άντρας της τι ωραία που θα της τον έπαιρνα...
Ήταν και ακριβώς δίπλα μου, με μια κίνηση του χεριού μπορούσα να την χουφτώσω στα κωλομέρια αλλά βέβαια συγκρατήθηκα

-Άντε Νίκο, σήκω να πάμε στην γραφείο μου να γράψεις....Σε βλέπω λίγο αναστατωμένο;

Εγώ τα ψιλοέχασα γιατί ο μαλάκας είχα πάει με βερμούδα και μπορούσε εύκολα να φανεί η καύλα μου
-Αα όχι μια χαρά είμαι, τα μπάλωσα εγώ και σηκώθηκα να πάω στο γραφείο της

Πήρα το τεστ, έβγαλα και κάτι κόλλες χαρτί και πάω να ξεκινήσω ξεφορτώνοντας από το μυαλό μου τις πονηρές σκέψεις
-Νίκο, εγώ τώρα διορθώνω κάτι άλλες εκθέσεις που μου έδωσαν τα παιδιά...Δεν σε πειράζει να καθήσω;

Εγώ φυσικά έγνεψα καταφατικά και απλά κοίταζα το γραπτό μου γιατί έτσι και κοίταζα την καθηγήτρια θα έπαιρνα φωτιές σαν alpha male που είμαι...Η αλήθεια είναι ότι με τις μεγαλύτερες έχω έτσι και αλλιώς μεγάλο φετίχ

Ύστερα από λίγη ώρα και αφού είχα βαρεθεί, ξεχνιέμαι λίγο από το γραπτό μου και κοιτάζω αλλού...Εε και τι να δω;
Η Δήμητρα σκυμμένη πάνω από κάτι γραπτά και τα βυζιά της να φαίνονται μιας και δεν φόραγε σουτιέν! Τι βυζιά δηλαδή, βυζόμπαλες σαν ώριμα πορτοκάλια
Τα κοίταζα και μου έτρεχαν τα σάλια, τέτοια βυζιά δεν είχα δει σχεδόν ποτέ από συμμαθήτρια μου
Ώριμα και ζούμερα, ήθελα να τα πιάσω και να τα πιπιλίσω, να κάνω και ένα ισπανικό....Πολύ ζέστη είχε πιάσει!

-Τι κοιτάς, καλέ; ακούστηκε απότομα η Δήμητρα και εγώ ψιλοταράχτηκα
-Εε τίποτα, λέω εγώ και προσπαθώ να βρω καμια δικαιολογία
-Πας καλά; είπε αυστηρά ενώ την ίδια στιγμή έβαλε το χέρι της μπροστά στα στήθη της

Εγώ επειδή καθόμουν και δίπλα της προσπάθησα να κρύψω την καύλα μου αλλά πρόλαβε και την είδε
Την κοίταξε επίμονα βγάζοντας μια κραυγή για το θέαμα που είχε μπροστά της, μάλλον εντυπωσιασμένη από το μέγεθος

Εγώ εκείνη την στιγμή λέω, ή τώρα ή ποτέ....Σηκώνομαι και της αγκαλιάζω την μέση ενώ την στριμώχνω στην γωνία
-Τι κάνεις εκεί βρε μαλάκα, λέει τσιτωμένη η Δήμητρα

-Ήθελα απλά να σας πω ότι είστε από τις πιο σέξι γυναίκες που έχω δει στην ζωή μου

Εκείνη με κοίταξε έκπληκτη

-Τι λες αγόρι μου, μεγάλη γυναίκα είμαι

-Πραγματικά έχω βαρέσει περισσότερες μαλακίες με εσάς στο μυαλό μου παρά με οποιαδήποτε άλλη της ηλικίας μου

-Νίκο, άσε με να χαρείς, παντρεμένη γυναίκα είμαι

Της δίνω αμέσως ένα ρουφηχτό φιλί στο στόμα, δίνοντας τα όλα για όλα...Στην αρχή αντιστέκονταν σθεναρά θέλοντας να φωνάξει βοήθεια μα εγώ ήμουν πιο δυνατός και την κράταγα σφιχτά ενώ την φιλούσα παθιασμένος στο σώμα...Είχε ωραίο στόμα, γεμάτο με κόκκινο κραγιόν! Η ανάσα μύρισε καφέ και τσίχλα ενώ το δέρμα της μύριζε κάποιο ωραίο άρωμα, εκείνη την στιγμή χάρηκα που δεν καπνίζω και δεν μύριζα άσχημα...

Ένιωθα τα σάλια μας να ανακατεύονται με πάθος ενώ έπειτα από λίγα δεύτερα της έβαλα την γλώσσα μου στο στόμα της
Στην αρχή τα πράγματα ήταν δύσκολα γιατί εκείνη χτυπιόταν και με βαρούσε με τα χέρια όσο μπορούσε αλλά εγώ δεν αισθανόμουν τίποτα
Τελικά μετά από λίγη ώρα σταμάτησε να χτυπιέται και άρχισε σιγά σιγά να ενδίδει και αυτή στα ρουφηχτά φιλιά! Μου έβαλε και αυτή την γλώσσα της στο στόμα μου ενώ με το ένα της χέρι άρχισε να μου περιεργάζεται τον πούτσο μου που είχε πια πάρει τα πάνω του...

Φιλιόμασταν αγκαλιά παθιασμένοι για μερικά λεπτά ώσπου τελικά σταματήσαμε να πάρουμε μια ανάσα

Με κοίταζε με τα καστανά της μάτια και μου λέει η μιλφάρα: - Έχω μία ολόκληρη ώρα διάλειμμα! Κάνε μου συντροφιά, Νίκο μου
Η φωνή της ήταν μελιστάλαχτη και αυτό με καύλωσε τόσο που πλέον η βερμούδα δεν με χώραγε...

-Ευχαρίστως! της απαντάω εγώ

Εκείνη μην μπορώντας να κρύψει την χαρά στα σκέλια της κλειδώνει την πόρτα του γραφείο της για να μην μπορέσει να μπει κανείς...Πονηρό θηλυκό!

Αρχίζει μετά να βγάζει τα ρούχα και να τα πετάει χάμω και έμεινε μόνο με το μαύρο στρινγκ της
Κοίταζα ενθουσιασμένος τον κώλο της...Αδύναμος και όχι πολύ σφιχτός λόγω ηλικίας αλλά τον χαιρόσουν...

Βγάζω και εγώ την μπλούζα μου να φανούν οι κοιλιακοί μου...Ως φαίνεται, πρώτη της φορά έβλεπε τέτοιους γιατί τους κοίταγε ξελιγωμένα
Βγάζω επιτέλους και την βερμούδα να φανεί ο πούτσος...

-Νίκο, εσύ τον έχεις τεράστιο! αναφώνησε η Δήμητρα
Ο πούτσος, σφιχτός, χοντρός και φρεσκοξυρισμένος, είχε φτάσει κάπου στους 20 πόντους και ήταν πλέον κατακόκκινος

-Έχεις ξαναδεί άντρα σαν εμένα; της λέω καθώς άρχισα να σφίγγομαι

Εκείνη ντράπηκε και άλλαξε το βλέμμα της απο την πούτσα μου, γνέφοντας αρνητικά με ένα αμήχανο χαμόγελο

-Θα ήθελες να γίνω άντρας σου για μια ώρα;

Η Δήμητρα αναψοκοκκισμένη έγνεψε καταφατικά

-Πάρε με τώρα, είπε, που δεν μας βλέπει κανείς! και ξάπλωσε θεόγυμνη πάνω στο γραφείο της
Το μουνί πια ήταν σαν βρεγμένο και είχε ανοίξει τα πόδια, πανέτοιμη

Της πιάνω τα πόδια και τα περνάω πάνω από την πλάτη ενώ την χώνω τον πουτσοκέφαλο μέσα στο μουνί της
Τα μουνόχειλα ήταν στενά και στην αρχή έμπαινα με δυσκολία, μάλλον ο μαλάκας ο άντρας της είχε καιρό να την γαμήσει

-Αχχχχ, αναφώνησε η Δήμητρα

-Μωρό μου, έχει και συνέχεια...της λέω εγώ με νόημα
Και μεμιάς της χώνω την πούτσα μου μέσα στην μουνάρα της και αμέσως άρχισα να μπαινοβγαίνω
Μέσα-έξω, μέσα-έξω, στην αρχή ακούγονταν ένα ατέρμονο φλαπ-φλαπ-φλαπ-φλαπ
Τα αρχίδια μου είχαν φτάσει να κοπανάνε τα μουνόχειλα της με δύναμη

-Αχχχ, μωρό μου! Αχχ, πονάω!! Αχχ θεέ μου!
-Σου αρέσει, μωρό μου;
-Αχχ συνέχισε

Με τα χέρια της μου χούφτωνε τον κώλο και που και που έπαιζε με τα αρχίδια μου ενώ ούρλιαζε από ηδονή
Φαινόταν πεινασμένη η γυναίκα για έναν αληθινό γαμιά...Και εγώ ήμουν ο τυχερός!

Εγώ με τα δικά μου χέρια αφήνω τα μπούτια της και της πιάνω τις βυζόμπαλες που είχα ακριβώς μπροστά μου
Ήταν τόσο απαλές και λιμπιστικές, σαν ώριμα πορτοκάλια
-Μωρό μου, λατρεύω τα βυζιά σου!
Και τότε αρχίσω να τα γλύφω και να τα πιπιλάω, όπως ακριβώς το σκεφτόμουν τόσο καιρό
-Αχχ θεέ μου, είσαι τόσο καλύτερος από τον άντρα μου!

Εγώ πήρα και άλλο θάρρος και να άρχισα να μπαίνω όλο και πιο βαθιά και να βγαίνω πιο άγρια και γρήγορα
Προσπαθούσα να της κάνω το πιο άγριο σεξ που μπορούσα
Τα ουρλιαχτά της ήταν παραπάνω από φοβερά και ευτυχώς που η αίθουσα είχε καλή ηχομόνωση αλλιώς θα μας πιάναν τον έναν πάνω στον άλλον

Την φιλάω ξανά ρουφηχτά στο στόμα και με φίλησε και αυτή σαν ερωτευμένη! Ήθελε να της συμπεριφερθώ ακριβώς σαν να ήμουν άντρας ή γκόμενος της!
Οι γλώσσες μας έγλυφαν η μία την άλλην, ο ένας μύριζε την ανάσα του άλλου
Κοίταγα τα μάτια της και αυτή τα δικά μου, επίπονα! Ένιωθα σαν να είμαστε ζευγάρι!

Το μουνί στο μεταξύ είχε γίνει αρκετά απαλό οπότε αυτό με βοηθούσε να βγαίνω ακόμη πιο γρήγορα και να ξαναμπαίνω με ορμή σαν ταύρος! Μπορεί να ημουν ο μικρότερος της αλλά στο γαμήσι δεν ήθελα κανένας να με ξεπεράσει

-Σε γουστάρω μωρό μου!! της είπα δυνατά

- Την έχεις μεγαλύτερη από τον άντρα μου! φώναξε η Δήμητρα λαχανιασμένη

Την γαμούσα ιεραποστολικά για δέκα λεπτά και μετά σηκώθηκα πάνω!

-Που πας;

-Θέλω τώρα εγώ να είμαι από κάτω σου!

Εκείνη δίχως να φέρει αντίρρηση σηκώθηκε ανεμίζοντας λίγο τα μαλλιά της! Πρόλαβα και της έριξα ένα χορταστικό χούφτωμα στα κωλομέρια της!

Ξαπλώνω επάνω στο γραφείο της με την πούτσα μου να είναι ακόμα εντελώς όρθια! Η Δήμητρα άρχισε να χαϊδεύει το γυμνό μου στήθος και με καβάλησε!
Έπεσε στην αγκαλιά μου και εγώ την κράτησα, ήταν σχετικά ελαφριά! Τα στόματα μας συναντήθηκαν για άλλη μια φορά ενώ έβαλα την πούτσα μου στο πεινασμένο μουνί της! Κατέβασα τα χέρια μου από την πλάτη της και έπιασα γερά τον μαλακό κώλο της ενώ εκείνη ακόμη με φιλούσε με γλώσσα

Αυτήν την φορά ακουγόταν μόνο το κλαπ-κλαπ-κλαπ από τον πούτσο και τα αρχίδια μου που κοπάναγαν το μουνί ενώ εκείνη μούγκριζε από ηδονή

Μετά από άλλα δέκα λεπτά ένιωσα πια ότι ήμουν έτοιμος να χύσω!

-Χύνω! φώναξα

Εκείνη αμέσως σηκώθηκε από πάνω μου και εκεί που ήουν έτοιμος να ρίξω το καυτό μου σπέρμα στο πάτωμα, η λυσσασμένη γκόμενα έβαλε την πούτσα μου στο στόμα της ενώ παράλληλα μου την έπαιζε! Σχεδόν αμέσως εγώ εκπσπερμάτωσα και εκείνη άρχισε να τα καταπίνει ικανοποιημένη! Κατάπιε και την τελευταία σταγόνα!!

-Κανείς ποτέ δεν με γάμησε τόσο τέλεια!! είπε λαχανιασμένα

Ξάπλωσε δίπλα μου και άναψε ένα τσιγάρο!

-Δεν δίνεις και εμένα ένα; λέω εγώ έτσι για το χαβαλέ

Τελικά προτιμήσαμε να το μοιραστούμε!

Καθήσαμε αρκετή ώρα κολλητά κολλητά καπνίζοντας και κάνοντας την πλάκα μας!

Όταν τελικά ντύθηκα και πήγα να φύγω νιώθοντας σαν πορνοστάρ εκείνη μου είπε με νόημα

-Σε κανέναν τίποτα, έτσι;

Της έκλεισα το μάτι και έφυγα!

Η δουλειά μου εδώ τελείωσε, σκέφτηκα χορτασμένος!


αρε τυχερακια εφαγες καλα!και για πες την εχεις ξαναγαμησει απο τοτε;
 
OP
OP
Γκομενομαγνήτης
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
αρε τυχερακια εφαγες καλα!και για πες την εχεις ξαναγαμησει απο τοτε;

Φίλε, όπως περιέγραψα και στο στόρυ μου, αυτή η καθηγήτρια ήταν "σκληρό κρέας αλλά τρώγονταν με ευχαρίστηση" :fuck2: :erection:

Την έχω ξαναγαμήσει φυσικά (χάνονται οι ευκαιρίες) αλλά εκεί τα πράγματα πήραν απρόοπτη τροπή...

Θα επανέλθω όμως! :)
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
μετα την πρωτη παραγραφο εκλεισαν τα ματια μου....δεν συνεχισα...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
se αυτες τις ιστοριες ποτε δεν διαβαζω τα σεντονια που γραφονται αλλα παντα τις απο κατω απαντησεις σχολια  χα χα
και φυσικα ε θειαφι διπλα μου για αομακρυνση φιδιων
 

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
τυπε μεγαλο κειμενο επρεπε να ξεκινησεις με μια περιλήψη για να μας κατατοπισεις εγω δεν το διαβασα ηταν πολυ
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.103
Κριτικές
3
Like
1.326
Πόντοι
496

Συνημμένα

  • hq720.jpg
    hq720.jpg
    260,4 KB · Εμφανίσεις: 106

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Φίλε, όπως περιέγραψα και στο στόρυ μου, αυτή η καθηγήτρια ήταν "σκληρό κρέας αλλά τρώγονταν με ευχαρίστηση" :fuck2: :erection:

Την έχω ξαναγαμήσει φυσικά (χάνονται οι ευκαιρίες) αλλά εκεί τα πράγματα πήραν απρόοπτη τροπή...

Θα επανέλθω όμως! :)



σωστος!η αληθεια ειναι οτι και γω ειχα και εχω ενα τυχερο με μια καθηγητρια παντρεμενη γυρω στα 28, μας εκανε ιδιαιτερα .αλλα μεχρι να την ριξουμε μας πεδεψε πολυ και μας εκανε τη δυσκολη μεχρι να μας κατσει, συνεχεια ερχοταν στο μαθημα με κατι στενα μπλουζακια με ανοιχτο μπουστο και σχεδον οι μισες βυζαρες εβγαιναν εξω  :tits: :tits: :tits: :tits:.
κατι που μας βασανιζε αφανταστα .για να μην μιλησω και για τις στενες μινι φουστες που φορουσε η τα κολαν ..κολαση.εχει μια κωλαρα.....για πολυ :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: .μεχρι να την γαμησουμε 3 με 4 μαλακιες τη βδομαδα ηταν σιγουρα για παρτη της.
αλλα μετα απο μερικους μηνες αφου την γαμησαμε μια φορα ,μετα μας καθοταν συνεχεια και την γαμουσαμε χωρις δυσκολιες.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
:thebigfinger: :thebigfinger:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.053
Πόντοι
24.596
Δεν ειναι ολα ψεματα ομως καποια περιστατικα μπορει να ειναι αληθεια .εγω τον συναγωνιστη τον πιστευω.γιατι και γω εχω ζησει ενα σκηνικο με καθηγητρια
πρεπει να ηταν η ιδια καθηγητρια τυπε :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom