Νέα

Πως μπορω να μεταφερω τα μηνυματα , κλησεις απο το ενα κινητο στο αλλο κινητο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλησπερα παιδια. Γνωριζει κανενας απο εσας πως μπορω να μεταφερω γραπτα μηνυματα , κλησεις , αποθηκευμενες ιστοσελιδες και τηλεφωνικο καταλογο απο το παλιο μου κινητο τηλεφωνο samsung core προς το νεο κινητο τηλεφωνο μου samsung. Γνωριζει κανενας απο εσας κανενα προγραμμα η εφαρμογη απο google play.
 

AntonisA

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.297
Like
0
Πόντοι
16
κατεβαζεις και στα δυο κινητα το smart switch

τα βαζεις το ενα διπλα στο αλλο

και πατας στην εφαρμογη αναλογα με αυτα που θες να μεταφερεις

(με τα videos εχω την εντυπωση οτι δεν δουλευει σωστα - εχω και καιρο να το κανω)
 

Diatsentos

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ο τηλεφωνικός κατάλογος, αν έχεις μέιλ στο Google, δηλ. gmail, μεταφέρεται αυτόματα με συγχρονισμό μόλις εγκαταστήσεις το λογαριασμό στο νέο τηλέφωνο.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Καλησπερα παιδια. Γνωριζει κανενας απο εσας πως μπορω να μεταφερω γραπτα μηνυματα , κλησεις , αποθηκευμενες ιστοσελιδες και τηλεφωνικο καταλογο απο το παλιο μου κινητο τηλεφωνο samsung core προς το νεο κινητο τηλεφωνο μου samsung. Γνωριζει κανενας απο εσας κανενα προγραμμα η εφαρμογη απο google play.

ποιο samsung πηρες τυπε  :think: :S :S :S
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Κατεωασε ενα app που ονομαζεται super back up. Μετατρεπει τις συνομιλιες και τις επαφες σε ενα αλλο ειδους αρχειο, το περνας στον υπολογιστη, μετα κατεβαζεις την ιδια εφαρμογη τστο νεο κινητο και τα ξαναπερνας απο υπολογιστη σε κινητο και το app στα μετατρεπει σε μηνυματα παλι κ επαφες. Νομιζω ακομα και κλησεις μπορεις να περασεις.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
Κατεωασε ενα app που ονομαζεται super back up. Μετατρεπει τις συνομιλιες και τις επαφες σε ενα αλλο ειδους αρχειο, το περνας στον υπολογιστη, μετα κατεβαζεις την ιδια εφαρμογη τστο νεο κινητο και τα ξαναπερνας απο υπολογιστη σε κινητο και το app στα μετατρεπει σε μηνυματα παλι κ επαφες. Νομιζω ακομα και κλησεις μπορεις να περασεις.

Από Samsung σε άλλο android κινητό δουλεύει εύκολα;
 

novas98

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.061
Like
46
Πόντοι
16
Καλησπερα παιδια. Γνωριζει κανενας απο εσας πως μπορω να μεταφερω γραπτα μηνυματα , κλησεις , αποθηκευμενες ιστοσελιδες και τηλεφωνικο καταλογο απο το παλιο μου κινητο τηλεφωνο samsung core προς το νεο κινητο τηλεφωνο μου samsung. Γνωριζει κανενας απο εσας κανενα προγραμμα η εφαρμογη απο google play.
Νομίζω ότι μπορείς να τα ανεβάσεις ολα στο ακάουντ του gmail και μπαινοντας στο ίδιο ακάουντ με το καινούργιο τηλέφωνο σου έρχονται όλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom