Νέα

Κάνεις για Ταϋλάνδη 3/8-19/8?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SLK200GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
775
Like
252
Πόντοι
26
Κάνεις για Ταϋλάνδη 3/8-19/8?σκέφτομαι λίγες ημέρες  bankong και τις υπόλοιπες πουκετ
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
29
Like
4.749
Πόντοι
5.646
SLK έχεις ξαναπάει Τhai?
 
OP
OP
S

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
775
Like
252
Πόντοι
26


SLK έχεις ξαναπάει Τhai?

7 φορες
 

FarNorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
αν θες πες τι σε χαλασε στην Πατταγια.
και εγω πρωτη φορα παω
 

savoirvivre

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
38
Like
17
Πόντοι
0
Συνολικά έξοδα ποσά να υπολογίζει κανεις8;
 
OP
OP
S

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
775
Like
252
Πόντοι
26
αν θες πες τι σε χαλασε στην Πατταγια.
και εγω πρωτη φορα παω
κοιτα,οχι οτι με χαλασε ακριβως απλα ειναι ενα λιμανι με πολυ σεξοτουρισμο,δεν εχει αυτο το εξοτικο που εχει το πουκετ,ουτε τις τελειες παραλιες (μαλλον για την ακριβεια ουτε μια καλη δεν βρηκαμε,το πουκετ συνδιαζει τα παντα,γυναικες ,παραλιες,χλιδα,τουρισμο,αν πας 1 φορα και πας 15 μερες θα σε συμβουλευα να πας μια εβδομαδα παταγια και μια πουκετ ,θασαι καλυμενος
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εγω εχω παει 4 φορες.Με φιλους πηγαιναμε παταγια.Την τελευταια φορα πηγαμε και στο κο τσανγκ.Το δευτερο μεγαλυτερο νησι της ταυλανδης.
Ενα νησι παραδεισος.4 ωρες περιπου απο παταγια με βανακι και λιγοτερο απο ωρα με την παντοφλα.Φουλ βλαστηση.Δε βλεπεις εδαφος μιλαμε .
Καλυτερη θαλασσα απο παταγια βεβαια και πολλες δραστηριοτητες.Εχει και καταρρακτη που πρεπει να πας να δεις,μπαρακια,εστιατορια.
Μερος που πρεπει να πας.
Μειναμε στο mercure koh chang με 40 ευρω το βραδυ...5αστερο ετσι?
Ηταν αυγουστος και εκει ειναι low  season τοτε.Αφου φαγαμε και μια βροχη λες κ ηταν η συντελεια.
Το συστηνω ανεπιφυλακτα.
Τα πουκετ ειναι πολυφορεμενα και τουριστικα.
Στο κο τσανγκ ουτε πουτανες δεν εχει.Πρεπει να παρεις καποια για να πας να χεις παρεα.
Ψωνιζεις απο παταγια μια και πας.Εμεις ετσι καναμε και περασαμε ζαχαρη ενα 4ημερο που πηγαμε.
 
OP
OP
S

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
775
Like
252
Πόντοι
26
ενδιαφερον ακουγεται,βεβαια το να μην εχει πουτανες οκ δεν ειναι και το καλυτερο,εχεις παει πουκετ?pantvw sto poyket ,sto poly toyristiko plhrvsa persy se ayto The Royal Paradise Hotel & Spa Patong Phuket (() ποιο χλιδατο δεν εχω δει στην ζωη μου 23 ε την βραδυα (παντα αυγουστο) ενω στο λιγοτερο τουριστικο,με λιγοτερες πουτανες και πολυ λιγοτερα μαγαζια σε 3 αστερο ξεμοδοχειο (απλο δεν σου κανει εντυπωση ) πληρωσα 60 ε και παρακαλητα γιατι δεν εχει και πολλα ξενοδοχεια εν σχεση με τον κοσμο που εχει
 

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Ποσό πάει το μαμησι φίλε μου εκεί; είναι άνετες οι γκόμενες εκεί με τον χρόνο και τις υπηρεσίες;η είναι όπως εδω στη μια ώρα σου λέει τόσο...και τέλος
 
OP
OP
S

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
775
Like
252
Πόντοι
26
Ποσό πάει το μαμησι φίλε μου εκεί; είναι άνετες οι γκόμενες εκεί με τον χρόνο και τις υπηρεσίες;η είναι όπως εδω στη μια ώρα σου λέει τόσο...και τέλος
Καμία σχέση, ότι ξέρεις  εδώ το ξεχνάς εκεί, το μαλλί είναι απο τσάμπα μέχρι 40 ε  ολη την νυχτα ,παιζει πολυ η συμπαθεια εκει,τους γερμανους επειδη ειναι βοδια τους γδερνουν
 

Saltsadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
6
Like
105
Πόντοι
280
Ποσό πάει το μαμησι φίλε μου εκεί; είναι άνετες οι γκόμενες εκεί με τον χρόνο και τις υπηρεσίες;η είναι όπως εδω στη μια ώρα σου λέει τόσο...και τέλος
καποιος να του εξηγξσει ρε παιδια ?

λοιπον, τη βλεπεις τη Κιμ φατσα καρτα στο μπαννερ πανω αριστερα στη τρυγετα  ? για να περασεις μιση ωρα μαζι της θες 50 ευρο , στη ταυλανδη παιρνεις ρεστα απο τα 50 και παιρνεις τη κιμ στο ξενοδοχειο μεχρι το πρωι ... και μιας και μιλαμε για Κιμ δες στο 5.30 οτι εκει μπορεις να βρεις πολλες Κιμ για ολα τα γουστα  ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom