Νέα

Γυμνασμένη γκομενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostaskkk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostaskkk

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ,

Κατεβαίνω Κύπρο για δουλεια 4-5 μέρες και Λεμεσό κ Λευκωσία .. ξέρουμε καμία γυμνασμένη που να κάνει κέφια ;; Χαχα
Ελλάδα διστυχως δεν υπάρχουν πολλεσ στον χώρο studio και μασαζ..
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Καλησπέρα παιδιά ,

Κατεβαίνω Κύπρο για δουλεια 4-5 μέρες και Λεμεσό κ Λευκωσία .. ξέρουμε καμία γυμνασμένη που να κάνει κέφια ;; Χαχα
Ελλάδα διστυχως δεν υπάρχουν πολλεσ στον χώρο studio και μασαζ..

kostaskkk διαλεξε και παρε ποια σε φτιαχνει πιο πολυ σορρυ δε προλαβαινω να ποσταρω φωτο και ετσι κανω κοπι πειστ τα λινκ..




 

Stranglers

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
29
Like
3
Πόντοι
0
Φίλε μου μας τελείωσες πρωί = πρωί  :happy: :happy: :happy:
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Δεν έχω πρόβλημα με το κακόγουστο χιούμορ, αν δεν υπάρχει πρόθεση προσβολής του άλλου και των προτιμήσεών του.
 

koumpater2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
49
Κριτικές
4
Like
140
Πόντοι
280
Καλησπέρα παιδιά ,

Κατεβαίνω Κύπρο για δουλεια 4-5 μέρες και Λεμεσό κ Λευκωσία .. ξέρουμε καμία γυμνασμένη που να κάνει κέφια ;; Χαχα
Ελλάδα διστυχως δεν υπάρχουν πολλεσ στον χώρο studio και μασαζ..
Παικτη κι εγω τα ιδια εψαχνα την προηγουμενη εβδομαδα στη Κυπρο. Εν τω μεταξυ δε μπορουσα να κινηθω για να κοιταξω studio και τετοια και εμεινα στο en και στο μπιρι-μπιρι με συνεργατες. Ενας απ'αυτους μου προτεινε αυτην εδω και ειναι σφιχτο σωματακι μεν, αλλα δε τη λες γυμνασμενη, περισσοτερο το εμμεσο συν της νεαρης της ηλικιας. Ηταν και λιγο ζαμαν φου, δεν αξιζε ουτε το χρονο ουτε τα λεφτα. Τα υπολοιπα δεν τα συζητω καν. :(
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Καλημέρα αδέρφια δεν κοροϊδεύω και δεν προσβάλω κανέναν...μερικές γυμνασμένες γκόμενες ποσταρα απλώς όπως ζήτησε ο φίλος μας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom