Νέα

Γλειφοκωλι και σμν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kikas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Καλησπερα.
Θα ηθελα να ρωτησω αν μπορεις να κολησεις βλενορεια, ιππατιτιδα κλπ αν γκομενα σου βαλει γλωσσα στο κωλαρακι.

Ευχαριστω
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Το πολύ πολύ κανένα σπυράκι να βγάλει το κωλοτρυπίδι σου φίλε και αυτή να φτύσει καμία τρίχα με υπολείμματα μερέντας..!!
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
239
Like
186
Πόντοι
1
αν γινει το αντιστροφο δηλαδη να κανω εγω γλειφοκωλι στη γκομενα τι ασθενειες μπορει να κολλησω ??
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.440
Κριτικές
17
Like
2.445
Πόντοι
2.756
αν γινει το αντιστροφο δηλαδη να κανω εγω γλειφοκωλι στη γκομενα τι ασθενειες μπορει να κολλησω ??
Τις ακριβως αντιστροφες ασθενειες....Θα δοκιμασεις ΕΣΥ μεραντα και πολλες φορες παθαινεις και ολιγοδακτυλια και σε σπανιες περιπτωσεις διαταραχή ταυτότητας σωματικής ακεραιότητας....
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Καλησπερα.
Θα ηθελα να ρωτησω αν μπορεις να κολησεις βλενορεια, ιππατιτιδα κλπ αν γκομενα σου βαλει γλωσσα στο κωλαρακι.

Ευχαριστω
Τυπε για γλωσσα μιλαμε μονο η και για κανα δονηταρι :think: :S :S :S
 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
αν γινει το αντιστροφο δηλαδη να κανω εγω γλειφοκωλι στη γκομενα τι ασθενειες μπορει να κολλησω ??

Τυπε άκου και εναν ειδικό που έχει αφιερώσει τη ζωη του στη μέγιστη απόλαυση:

Το πιο πιθανό ειναι σε κάποια φαση της ζωης σου να κολλήσεις τιποτα εντερικά παράσιτα πχ οξυουρους. Η θεραπεία εξαιρετικά ευκολη και φτηνη. Αγοράζεις απο το φαρμακειο vermox 100mg (1,00ευρω το κουτακι) και παίρνεις ενα χαπι και αλλο ενα μετα απο 15μερες περίπου.

Κατα τα αλλα μη ξεχνάμε οτι στα κοπρανα υπαρχει η ηπατίτιδα Α... Σπάνιοτατη πάντως στο δυτικο κοσμο, ΓΙΑΥΤΟ ΜΗ ΓΛΕΙΦΟΚΩΛΙΑΖΕΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΣΤΗ ΠΑΤΗΣΙΩΝ, και άλλες αρρώστιες που μεταδίδονται με τη ..μερεντα....


Καλη μας όρεξη
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.953
Κριτικές
33
Like
6.922
Πόντοι
3.496
Κατα τα αλλα μη ξεχνάμε οτι στα κοπρανα υπαρχει η ηπατίτιδα Α...
Σπάνιοτατη πάντως στο δυτικο κοσμο, και άλλες αρρώστιες που μεταδίδονται με τη ..μερεντα....
Οταν ειχε ξεσπασει το 2012, το σκανδαλο με την ιεροδουλη κ το ειτz, ολες οι κοπελες
των οικων κ οχι μονο..ετρεξαν να κανουν αιματολογικες εξετασεις για να πιστοποιησουν στους
επισκεπτες οτι ολα ειναι ενταξει..
Εκεινη την εποχη, καποια στιγμη μια ομορφη κοπελα απ τα Καρπαθια' αρκετα γνωστη στον χωρο (πριν
αρκετο καιρο δουλευε φωκαιας). Μου ειχε εκμυστηρευτει τοτε οτι, στις τελευταιες εξετασεις της
διαγνωσθηκε με ηπατιτιδα Α. Μου ειχε κανει εντυπωση που συνεχισε να δουλευει..κ' μιλουσε γι αυτο
το συμβαν με μια δοση αφελειας. Απο τοτε φυσικα δεν ξαναπερασα μαζι της κανοντας προληπτικα
τις σχετικες αιμ. εξετασεις, κ' ευτυχως ολα ενταξει..  :)
 

Oratios1980

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
62
Like
6
Πόντοι
0
Οταν ειχε ξεσπασει το 2012, το σκανδαλο με την ιεροδουλη κ το ειτz, ολες οι κοπελες
των οικων κ οχι μονο..ετρεξαν να κανουν αιματολογικες εξετασεις για να πιστοποιησουν στους
επισκεπτες οτι ολα ειναι ενταξει..
Εκεινη την εποχη, καποια στιγμη μια ομορφη κοπελα απ τα Καρπαθια' αρκετα γνωστη στον χωρο (πριν
αρκετο καιρο δουλευε φωκαιας). Μου ειχε εκμυστηρευτει τοτε οτι, στις τελευταιες εξετασεις της
διαγνωσθηκε με ηπατιτιδα Α. Μου ειχε κανει εντυπωση που συνεχισε να δουλευει..κ' μιλουσε γι αυτο
το συμβαν με μια δοση αφελειας. Απο τοτε φυσικα δεν ξαναπερασα μαζι της κανοντας προληπτικα
τις σχετικες αιμ. εξετασεις, κ' ευτυχως ολα ενταξει..  :)
Πες ρε σκουπίδι όνομα και σπίτι.
Άκου εκεί μια ''κάποια απο τα Καρπάθια που δούλευε φωκαίας''
Μπινέδι.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.953
Κριτικές
33
Like
6.922
Πόντοι
3.496
Kρατα τους χαρακτηρισμους για παρτη σου γιατι τετοιος εισαι για να μιλας ετσι

Αν ημουν τετοιος θα ειχα κανει επισημη καταγγελια εκει που επρεπε κ τοτε που επρεπε
και μετα θα βλεπαμε τ αποτελεσματα
 

Επισκέπτης
Θεωρώ ότι όσο καθαρή και να είναι η κωλοτρυπίδα, φιλοξενεί πολλά πράγματα τα οποία ευχαρίστως θα επιβιβαστούν στην γλώσσα. Είναι πολύ ωραίο το γλυφοκώλι και αρέσει και στα κορίτσια, άλλα καλύτερα, μόνο στην φίλη/κοπέλα μας (και πάλι με κάποια επιφύλαξη)
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.966
Πόντοι
24.436
Οταν ειχε ξεσπασει το 2012, το σκανδαλο με την ιεροδουλη κ το ειτz, ολες οι κοπελες
των οικων κ οχι μονο..ετρεξαν να κανουν αιματολογικες εξετασεις για να πιστοποιησουν στους
επισκεπτες οτι ολα ειναι ενταξει..
Εκεινη την εποχη, καποια στιγμη μια ομορφη κοπελα απ τα Καρπαθια' αρκετα γνωστη στον χωρο (πριν
αρκετο καιρο δουλευε φωκαιας). Μου ειχε εκμυστηρευτει τοτε οτι, στις τελευταιες εξετασεις της
διαγνωσθηκε με ηπατιτιδα Α. Μου ειχε κανει εντυπωση που συνεχισε να δουλευει..κ' μιλουσε γι αυτο
το συμβαν με μια δοση αφελειας. Απο τοτε φυσικα δεν ξαναπερασα μαζι της κανοντας προληπτικα
τις σχετικες αιμ. εξετασεις, κ' ευτυχως ολα ενταξει..  :)
Η ηπατίτιδα Α σκέψου οτι ειναι κάτι σαν γαστρεντερίτιδα. Δεν ειναι σαν την ηπατίτιδα Β και C. Κολλάς, μπορεί να εκδηλώσεις συμπτώματα, μπορεί και όχι και απλα περνάει και ειναι σαν να μην έγινε τίποτα.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.953
Κριτικές
33
Like
6.922
Πόντοι
3.496
Η ηπατίτιδα Α σκέψου οτι ειναι κάτι σαν γαστρεντερίτιδα. Δεν ειναι σαν την ηπατίτιδα Β και C. Κολλάς, μπορεί να εκδηλώσεις συμπτώματα, μπορεί και όχι και απλα περνάει και ειναι σαν να μην έγινε τίποτα.
ενδέχεται να παρουσιαστεί οξεία ηπατική ανεπάρκεια
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.966
Πόντοι
24.436
ενδέχεται να παρουσιαστεί οξεία ηπατική ανεπάρκεια
και απο μια απλή γαστρεντερίτιδα μπορεί να πάθεις ανακοπή αν πάθεις διαταραχές ενός ηλεκτρολύτη που λέγεται κάλιο. Όλες οι ασθένειες δυνητικά μπορεί να κάνουν χοντρή ζημιά. Το θέμα ειναι πως επιδρούν στο μεγαλύτερο μέρος αυτών που νοσούν. Άλλωστε υπάρχει εμβόλιο για την ηπατίτιδα Α. Πίστεψε με η Α ειναι το μικρότερο πρόβλημα σου. Άλλωστε οξεία ηπατική ανεπάρκεια ενδεχεται να πάθεις και απο άλλες ιογενείς λοιμώξεις ή ακομα και απο φάρμακα που θεωρείς αθώα
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
και απο μια απλή γαστρεντερίτιδα μπορεί να πάθεις ανακοπή αν πάθεις διαταραχές ενός ηλεκτρολύτη που λέγεται κάλιο. Όλες οι ασθένειες δυνητικά μπορεί να κάνουν χοντρή ζημιά. Το θέμα ειναι πως επιδρούν στο μεγαλύτερο μέρος αυτών που νοσούν. Άλλωστε υπάρχει εμβόλιο για την ηπατίτιδα Α. Πίστεψε με η Α ειναι το μικρότερο πρόβλημα σου. Άλλωστε οξεία ηπατική ανεπάρκεια ενδεχεται να πάθεις και απο άλλες ιογενείς λοιμώξεις ή ακομα και απο φάρμακα που θεωρείς αθώα
το εμβολιο για την Α συνισταται; :S :S :S
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εχω γλειψει σκατωμενη κωλοτρυπιδα στη διδυμου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom