Νέα

Συνοδηγος φορτηγου η ναταλικας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anomalos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anomalos32

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Θελω να συνταξιδεψω με οδηγο νταλικας η φορτηγου εκτος συνορων.
Που μπορω να βρω πληροφοριες...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Θα κουνάς και τον λεβιέ,τύπε???? :grin:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
436
θα σου πω τι κανει ενας φιος μου gay οτανξεμενει απο γαμιαδες παει και στηνεται με τον κωλο ξεβρακωτο βραδυ κοντα στον Προμαχωνα...ετσι οποιος νταλικιερης γουσταρει ....... :takethis:
 
OP
OP
A

anomalos32

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Βασικα θελω να συνταξιδεψω με νταλικα προς γερμανια μερια .οχι να στησω κολο στο παρκινκ...
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Μπορείς να βάλεις και αγγελία ή να απευθυνθείς σε μεταφορική.
Σε βενζινάδικα της Εθνικής πάλι μπορείς να ψαχτείς που διανυκτερεύουν κάποιοι.
Όλο και κάποιον θα βρεις.
Γιατί πρέπει να ταξιδέψεις αποκλειστικά με νταλίκα;

:zombie:





 
OP
OP
A

anomalos32

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Για την εμπειρια και για το ταξιδι.
Με νταλικα φορτηγω πως αλλιος να ταξιδεψω οδικος?Οσο για το τσαπα οχι  δεν ειμαι τσαπατσης κατι θα βρω να ανταμειψω τον οδηγω
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Θελω να συνταξιδεψω με οδηγο νταλικας η φορτηγου εκτος συνορων.
Που μπορω να βρω πληροφοριες...

Μπράβο ρε φίλε!!! πολύ ωραίος. Κι εγώ το ψάχνω αυτό και βάζω συχνά αγγελίες για νταλικέρηδες στο sexgr.net
Εμένα θα με ενδιέφερε βέβαια για εσωτερικό και ιδίως εντός αττικής :cheesy:

βασικά να πηγαίνω εκεί που αράζουν για βράδυ και να τους ξαλαφρώνω ή να τους κάνω μασάζ στα πόδια :cheesy:

θα γούσταρα πολύ να είμαι συνοδηγός σε κάποιο ταξίδι με νταλικέρη για να απολαύσω όλη τη βαρβατίλα του που φαντάζομαι θα επικρατεί στην καμπίνα ειδικά τώρα καλοκαίρι.
έναν τέτοιο όπως στη φώτο φαντάζομαι ψάχνουμε και οι δύο...
 

Συνημμένα

  • lop.jpg
    lop.jpg
    46,6 KB · Εμφανίσεις: 259

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
θα σου πω τι κανει ενας φιος μου gay οτανξεμενει απο γαμιαδες παει και στηνεται με τον κωλο ξεβρακωτο βραδυ κοντα στον Προμαχωνα...ετσι οποιος νταλικιερης γουσταρει ....... :takethis:

που είναι ο προμαχώνας κουκλίτσα? Σέρρες? ρωτήστε τον φίλο σας αν ξέρει τίποτα και για αττική.
θα ήθελα κι εγώ πολύ να τον φάω από νταλικέρηδες ή και από άλλους οδηγούς... λεωφορείων, ταξιτζήδες κτλπ....

βασικά έχω μιλήσει με πολλούς νταλικέρηδες που αράζουν Ασπρόπυργο Ελευσίνα αλλά δεν οδηγώ... :( οπότε δεν μπορώ να πάω εκεί τις ώρες που θέλουν γαμώτο...
 

boxxer99

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
θα σου πω τι κανει ενας φιος μου gay οτανξεμενει απο γαμιαδες παει και στηνεται με τον κωλο ξεβρακωτο βραδυ κοντα στον Προμαχωνα...ετσι οποιος νταλικιερης γουσταρει ....... :takethis:
          Στα παρκιν στην εθνικη οδο πηγαινοντας για Θεσσαλονικη,απο 1η εξοδο για Λαρισα μεχρι πριν τα Τεμπη,εμφανιζονται συχνα αγορακια που ψαχνουν την ηδονη σε αντρες κ κυριως φορτηγατζηδες..
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
χάθηκε να υπάρχουν νταλικέρηδες και στο μπουρδέλα, να ανοίξουμε κανα θρεντ όπου θα κανονίζουμε εκεί τα ραντεβού μας? έλεος δηλαδή....  :(
είμαστε πολλοί αυτοί που θέλουμε να  :knockinb: σε κρεβάτι νταλίκας... ή και στα καθίσματα... ή και στα όρθια ανάμεσα σε δύο νταλίκες (και δύο νταλικέρηδες...).
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
χάθηκε να υπάρχουν νταλικέρηδες και στο μπουρδέλα, να ανοίξουμε κανα θρεντ όπου θα κανονίζουμε εκεί τα ραντεβού μας? έλεος δηλαδή....  :(
είμαστε πολλοί αυτοί που θέλουμε να  :knockinb: σε κρεβάτι νταλίκας... ή και στα καθίσματα... ή και στα όρθια ανάμεσα σε δύο νταλίκες (και δύο νταλικέρηδες...).
Είστε πολλοί αλλά είστε σκόρπιοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom