Νέα

Σεξ με χοντρη. Να το ξανακανω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 736
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Κανενα χρονο πριν μου την ειχε πεσει μια χοντρη 20-22 χρονων απο το φβ. Το πιο ευκολο σεξ που ειχα κανει ποτε μου και τα πηρε σαν σωστη κυρια στο στομα. Τελος παντων, τη γαμησα καμια 10ρια φορες αλλα ποσο να της τον βαλεις πια. Τωρα που κοντεβω 6 μηνες χωρις να πηδηξω εχω αρχισει να το σκεφτομαι παλι, αλλα θελω να βγαλω γουστα. Σκεφτομαι να την πηδηξω και να της ριξω μετα ενα κατουρημα να δω πως ειναι η αισθηση. Αλλα δεν ξερω, αξιζει τωρα να την ξαναπαρω; Οταν ειμαι τερμα καβλωμενος σκεφτομαι ποσο στενο ηταν το μουνι της, αλλα μολις χυσω τελειωνει εκει η ολη σκεψη :coolcondom:
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Αν δε σου αρέσει τι τη τυραννας ρε φιλε? Δε σου καθεται αλλη??!!!

Να ξέρεις εσυ και καθε κομπλεξικος οτι οπως συμπεριφέρεσαι εσυ σε άλλους, θα φτασει μια εποχή που θα συμπεριφέρονται σε εσενα. Νομός απαράβατος
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Κανενα χρονο πριν μου την ειχε πεσει μια χοντρη 20-22 χρονων απο το φβ. Το πιο ευκολο σεξ που ειχα κανει ποτε μου και τα πηρε σαν σωστη κυρια στο στομα. Τελος παντων, τη γαμησα καμια 10ρια φορες αλλα ποσο να της τον βαλεις πια. Τωρα που κοντεβω 6 μηνες χωρις να πηδηξω εχω αρχισει να το σκεφτομαι παλι, αλλα θελω να βγαλω γουστα. Σκεφτομαι να την πηδηξω και να της ριξω μετα ενα κατουρημα να δω πως ειναι η αισθηση. Αλλα δεν ξερω, αξιζει τωρα να την ξαναπαρω; Οταν ειμαι τερμα καβλωμενος σκεφτομαι ποσο στενο ηταν το μουνι της, αλλα μολις χυσω τελειωνει εκει η ολη σκεψη :coolcondom:

σε τιμησε που σε γαμησε η κοπελα τοτε. σιγα μην ξανασταθειςς παλι τυχεροςςς! Αλλος θα την ορεγεται !!! Σιγουρα καποιος που την εκτιμησε πρωτα σαν ανθρωπο!!!
 

Επισκέπτης
πολυ ωραια τυπισσα μιας και το ειπες. καποια στιγμη ειχε βρει εκει ενα γκομενο αλλα δεν ξερω τι απεγινε. φαινοταν καλα παντως
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.840
Κριτικές
1
Like
28.692
Πόντοι
8.006
σε τιμησε που σε γαμησε η κοπελα τοτε. σιγα μην ξανασταθειςς παλι τυχεροςςς! Αλλος θα την ορεγεται !!! Σιγουρα καποιος που την εκτιμησε πρωτα σαν ανθρωπο!!!
Ετσι εκτιμουν και σενα οι πακηδες?
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ετσι εκτιμουν και σενα οι πακηδες?

Εκτιμω καθε εραστη μου, οπως κ εκεινοι με εκτιμουν ..αμφοτεροι πριχου συνδιαλεχτουμε σεξουαλικωςςς..

κι αυτο γτ πρωτα καυλωνεις με τον ανθρωπο κ μετα με το μουνι/καυλι
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.970
Like
1.376
Πόντοι
216
Κανενα χρονο πριν μου την ειχε πεσει μια χοντρη 20-22 χρονων απο το φβ. Το πιο ευκολο σεξ που ειχα κανει ποτε μου και τα πηρε σαν σωστη κυρια στο στομα. Τελος παντων, τη γαμησα καμια 10ρια φορες αλλα ποσο να της τον βαλεις πια. Τωρα που κοντεβω 6 μηνες χωρις να πηδηξω εχω αρχισει να το σκεφτομαι παλι, αλλα θελω να βγαλω γουστα. Σκεφτομαι να την πηδηξω και να της ριξω μετα ενα κατουρημα να δω πως ειναι η αισθηση. Αλλα δεν ξερω, αξιζει τωρα να την ξαναπαρω; Οταν ειμαι τερμα καβλωμενος σκεφτομαι ποσο στενο ηταν το μουνι της, αλλα μολις χυσω τελειωνει εκει η ολη σκεψη :coolcondom:

Πώς δε σιχαίνεσαι ρε τύπε; Τώρα που έρχεται καλοκαίρι, τα σκέλια της θα μυρίζουν ιδρωτίλα.
Μια φορά ένας φίλος μου γιατρός και υποτίθεται σοβαρός άνθρωπος γάμησε ένα πατσόλι και μετά της παρήγγειλε και γύρο σκεπαστή..Τι να σου πω, κατούρα τη μπας και ξεβρωμίσει αλλά με το μαλακό, μην είναι καμιά βιτσιόζα και μετά δε ξεκολλάει από πάνω σου!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.840
Κριτικές
1
Like
28.692
Πόντοι
8.006
Κανενα χρονο πριν μου την ειχε πεσει μια χοντρη 20-22 χρονων απο το φβ. Το πιο ευκολο σεξ που ειχα κανει ποτε μου και τα πηρε σαν σωστη κυρια στο στομα. Τελος παντων, τη γαμησα καμια 10ρια φορες αλλα ποσο να της τον βαλεις πια. Τωρα που κοντεβω 6 μηνες χωρις να πηδηξω εχω αρχισει να το σκεφτομαι παλι, αλλα θελω να βγαλω γουστα. Σκεφτομαι να την πηδηξω και να της ριξω μετα ενα κατουρημα να δω πως ειναι η αισθηση. Αλλα δεν ξερω, αξιζει τωρα να την ξαναπαρω; Οταν ειμαι τερμα καβλωμενος σκεφτομαι ποσο στενο ηταν το μουνι της, αλλα μολις χυσω τελειωνει εκει η ολη σκεψη :coolcondom:
Πόσο χοντρη τύπε? Γιατι καποιοι το "χοντρη" το εχετε πολυ ευκολο.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
σε τιμησε που σε γαμησε η κοπελα τοτε. σιγα μην ξανασταθειςς παλι τυχεροςςς! Αλλος θα την ορεγεται !!! Σιγουρα καποιος που την εκτιμησε πρωτα σαν ανθρωπο!!!


αυτος ειναι ο λογος που κι ο μπιμπις μενει τοσα χρονια με την αννουλα  :grin: :grin: :grin: :rose:
 

Foxvillager

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
411
Like
49
Πόντοι
1
Κανενα χρονο πριν μου την ειχε πεσει μια χοντρη 20-22 χρονων απο το φβ. Το πιο ευκολο σεξ που ειχα κανει ποτε μου και τα πηρε σαν σωστη κυρια στο στομα. Τελος παντων, τη γαμησα καμια 10ρια φορες αλλα ποσο να της τον βαλεις πια. Τωρα που κοντεβω 6 μηνες χωρις να πηδηξω εχω αρχισει να το σκεφτομαι παλι, αλλα θελω να βγαλω γουστα. Σκεφτομαι να την πηδηξω και να της ριξω μετα ενα κατουρημα να δω πως ειναι η αισθηση. Αλλα δεν ξερω, αξιζει τωρα να την ξαναπαρω; Οταν ειμαι τερμα καβλωμενος σκεφτομαι ποσο στενο ηταν το μουνι της, αλλα μολις χυσω τελειωνει εκει η ολη σκεψη :coolcondom:
Το παθαίνω συνέχεια τύπε με 2 χοντρές που έχω καβάτζα όποτε ξεμένεις βάρα αβέρτα χαχα κάθε καλοκαίρι τις χρησιμοποιώ εγώ
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Μιαχαρα είναι και η χοντρουλες. Είχα πάει με μια που είχα κάνει το καλύτερο σεξ.  τσιμπουκια νύχια στην πλάτη όλα.  οι άντρες στα λόγια απαξιωνουμε τις χοντρουλες η τις ασχημουλες αλλά στην πραγματικότητα το χωνουμε και σε τρυπιο τούβλο οπότε γαματε χωρίς τύψεις.  Κάθε γυναίκα έχει κάτι να σου προσφέρει
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.863
Κριτικές
3
Like
1.433
Πόντοι
216
Ολοι ξερουμε πως οι χοντρουλες κανουνε το πιο τιμιο γαμησι, μαγκες!

Δεν εχουν συχνα την ευκαιρια να φανε καλο πουτσο, κατά κανονας, τον τιμουν με το παραπανω!-μην λεμε μαλακιες!

Στο γαμησι με την χοντρουλα, κατ αρχας, πεθαινει η οποιαδήποτε κομπλα! είναι μια τιμια συναλλαγή-της δινεις το καυλι σου, σου δινει αυτό το 'εξτρα' προκειμενου να σε τιμησει, και να θελεις να την ξεσκισεις παλι!

Απλα, εχει τα ζορια του....ενταξει, υπαρχουν δυο σχολες γαμιαδων: αυτοι που γαμανε βασει των φαινομενικα τελειων προτυπων ('μοντελε' γκομενες) και δεν τους νοιαζει τοσο η ποιοτητα του σεξ, και οι σφαχτες, που θελουν να χυσουν με σασπένς και να διηγούνται ιστοριες!
Οι πρωτοι δεν το χουν για χοντρουλες η καλτιες-χαλιουνται!
Οι δευτεροι θα τιμησουν, για την εμπειρια εστω!

Αλλα ναι ρε γαμωτο, τα γουστα που θα βγαλεις με την χοντρουλα δεν θα τα βγαλεις ευκολα με άλλη (απλα και μονο επειδή δεν σου καίγεται ΚΑΡΦΙ αν σηκωθεί επι τοπου και φυγει-ισα-ισα θα γελας) αλλα με το που χυσεις.....δεν θες άλλο την παρουσια της!
κι εκει είναι το ζορι!
δηλαδή αν το καταλαβαινει η δολια και φυγει εγκαιρα, εισαι κομπλε, αν όμως σου βγει αγαπησιαρα και θελει αγκαλιτσα τι θα κανεις? θα την σφαλιαρισεις?

ΙΣως ν ακούγεται μισανθρωπο σε καποιους, αλλα το μπου είναι το σαη της γυμνης αληθειας, κι όχι του πολιτικαλι κορεκτ δογματος!

Προσωπικα την ελαφρως χοντρουλα θα την τιμησω με καυλα και χαρα! ΜΕ καυλωνει εξτρα η σκεψη ότι θα καυλωνει φουλ με τα καλλη μου και ότι θα μου ξεκοκκαλισει την ψωλη! Κι ας βγαζει βουτυρακι το μουνι της! Και θα χει πλακα που θα λαχανιαζει όταν θα σφυροκοπαω το πλαδαρο της κρεας. και μετα το χυσιμο, αν φαει κι ένα κατούρημα, τελετουργικο θα ναι! και τον κωλο να της ανοιξω με παθος! Κι ας βγαλει και μερεντα, ρε αδελφε! Τιμια μερεντα θα ναι!

Να την ξαναγαμησεις την χοντρη, αμα το χεις αναγκη-να μην της στερεις τα χυσια σου, που τα χει αναγκη! Θα κανεις ένα κοριτσι ευτυχισμενο!
 

marseille

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2017
Μηνύματα
289
Like
5
Πόντοι
1
Γαμάτε χοντρές γιατί η αγαμία τις σπρώχνει στο να γίνουν χυσοκουβάδες πακιστανών και μαύρων
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Κανενα χρονο πριν μου την ειχε πεσει μια χοντρη 20-22 χρονων απο το φβ. Το πιο ευκολο σεξ που ειχα κανει ποτε μου και τα πηρε σαν σωστη κυρια στο στομα. Τελος παντων, τη γαμησα καμια 10ρια φορες αλλα ποσο να της τον βαλεις πια. Τωρα που κοντεβω 6 μηνες χωρις να πηδηξω εχω αρχισει να το σκεφτομαι παλι, αλλα θελω να βγαλω γουστα. Σκεφτομαι να την πηδηξω και να της ριξω μετα ενα κατουρημα να δω πως ειναι η αισθηση. Αλλα δεν ξερω, αξιζει τωρα να την ξαναπαρω; Οταν ειμαι τερμα καβλωμενος σκεφτομαι ποσο στενο ηταν το μουνι της, αλλα μολις χυσω τελειωνει εκει η ολη σκεψη :coolcondom:

Εξαρτάται τύπε το πόσο χοντρή είναι και αν πέρα και από χοντρή είναι και άσχημη ή απεριποίητη.. Αν είναι λίγο χοντρή και έχει καλό πρόσωπο και περιποίηση εγώ μπαίνω.
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Απλα, εχει τα ζορια του....ενταξει, υπαρχουν δυο σχολες γαμιαδων: αυτοι που γαμανε βασει των φαινομενικα τελειων προτυπων ('μοντελε' γκομενες) και δεν τους νοιαζει τοσο η ποιοτητα του σεξ, και οι σφαχτες, που θελουν να χυσουν με σασπένς και να διηγούνται ιστοριες!
Οι πρωτοι δεν το χουν για χοντρουλες η καλτιες-χαλιουνται!
Οι δευτεροι θα τιμησουν, για την εμπειρια εστω!
Έλλαμψον εν ταις καρδίαις ημών, φιλάνθρωπε Δέσποτα, το της σής θεογνωσίας ακήρατον φως και τους της διανοίας ημών διάνοιξον οφθαλμούς
εις την των ευαγγελικών σου κηρυγμάτων κατανόησιν. Ένθες ημίν και τον των μακαρίων σου εντολών φόβον, ίνα τας σαρκικάς επιθυμίας πάσας
καταπατήσαντες πνευματικήν πολιτείαν μετέλθωμεν, πάντα τα προς ευαρέστησιν την σήν και φρονούντες και πράττοντες. Συ γαρ ει ο φωτισμός
των ψυχών και των σωμάτων ημών, Χριστέ ο Θεός, και σοί την δόξαν αναπέμπομεν, συν τω ανάρχω σου Πατρί και τω παναγίω και αγαθώ και
ζωοποιώ σου Πνεύματι, νυν και αεί και εις τους αιώνας των αιώνων. Αμήν..!!

        :priest:         :priest:          :priest:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Κανενα χρονο πριν μου την ειχε πεσει μια χοντρη 20-22 χρονων απο το φβ. Το πιο ευκολο σεξ που ειχα κανει ποτε μου και τα πηρε σαν σωστη κυρια στο στομα. Τελος παντων, τη γαμησα καμια 10ρια φορες αλλα ποσο να της τον βαλεις πια. Τωρα που κοντεβω 6 μηνες χωρις να πηδηξω εχω αρχισει να το σκεφτομαι παλι, αλλα θελω να βγαλω γουστα. Σκεφτομαι να την πηδηξω και να της ριξω μετα ενα κατουρημα να δω πως ειναι η αισθηση. Αλλα δεν ξερω, αξιζει τωρα να την ξαναπαρω; Οταν ειμαι τερμα καβλωμενος σκεφτομαι ποσο στενο ηταν το μουνι της, αλλα μολις χυσω τελειωνει εκει η ολη σκεψη :coolcondom:

φιλε ισχυει οτι οι χοντρες θα σου κανουνε οτι ανωμαλια φανταστεις.

αλλα δυστυχως πληγωνονται ευκολα.

εγω την τελευταια χοντρη την ειχα μονο για ξυλο και κατουρημα και μολις σταματησα να τις μιλαω να την αγνοω πληρως ουτε καν να απανταω στα μηνυματα της την πηρε πολυ απο κατω.

ειδα την φιλη της στο facebook να γραφει οτι ξεχνα αυτον τον μαλακα θα βρεις καποιον που σου αξιζει και μετα απο καιρο μου εστειλε ενα μηνυμα στο κινητο που ελεγε ευχομαι να πεθανεις και να φανε το σωμα σου λευκες κατσαριδες

αυτα τα λιγα. οποτε προσοχη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom