Νέα

Το τελος της μοδας του toplles!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα D R1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

D R1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2014
Μηνύματα
58
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα.Με λυπη μου διαπιστωνω,οτι ολο και λιγοτερες γυναικες κανουν toplles...Πλεον ,σπανια θα δεις στις παραλιες ,η στις πισινες ,γυναικες ,ελληνιδες , η ξενες να εχουν βγαλει το σουτιεν!Τελος εποχης!! κριμα.. Δεδομενης της εναρξης της καλοκαιρινης περιοδου, θα ηθελα τιν αποψη σας ,σχετικα.!
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Καλησπερα.Με λυπη μου διαπιστωνω,οτι ολο και λιγοτερες γυναικες κανουν toplles...Πλεον ,σπανια θα δεις στις παραλιες ,η στις πισινες ,γυναικες ,ελληνιδες , η ξενες να εχουν βγαλει το σουτιεν!Τελος εποχης!! κριμα.. Δεδομενης της εναρξης της καλοκαιρινης περιοδου, θα ηθελα τιν αποψη σας ,σχετικα.!

Οι μπανιστηριτζήδες (εδω στην νοτιονατολική αττική που ζω τουλάχιστον) έχουν αυξηθεί με γεωμετρική πρόοδο τα τελευταία 10 χρόνια. Τους τον μοστράρουν, τις παίρνουν μάτι, τις περικυκλώνουν, τους τον παίζουν, τις χύνουν (χλατς....!!! τι κανεις εκει ρε?  για χύσιμο είσαι) δεν τις αφήνουν σε ησυχία.  Αποτέλεσμα:
οι γυναίκες φοβήθηκαν και πάνε μόνο σε οραγνωμένες παραλίες και ντυμένες πάνω κάτω

:( κλαψ
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.214
Κριτικές
15
Like
5.648
Πόντοι
1.496
Καλησπερα.Με λυπη μου διαπιστωνω,οτι ολο και λιγοτερες γυναικες κανουν toplles...Πλεον ,σπανια θα δεις στις παραλιες ,η στις πισινες ,γυναικες ,ελληνιδες , η ξενες να εχουν βγαλει το σουτιεν!Τελος εποχης!! κριμα.. Δεδομενης της εναρξης της καλοκαιρινης περιοδου, θα ηθελα τιν αποψη σας ,σχετικα.!
Φαινεται ειναι θεμα μοδας και εποχης.Θυμαμαι αρχες δεκαετιας 90 κατι Γερμανιδες βυζαρουδες που τα πεταγανε,για τοπλες μιλαω.Σε συντομη τσαρκα στη παραλια υπηρχαν  τουλαχιστον 5.Τα τελευταια χρονια οντως εχει μειωθει αυτο.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ουδέν κακό αμιγές καλού...
Έχουν εκτοξευτεί τα στριγκο bikini και σε πολλές ξένες είναι τόσο λεπτό που είναι σαν να μην φοράνε τίποτα!
Βέβαια η απώλεια θέασης της Ρώγας είναι δυσαναπλήρωτη !!
Αυτό ξεκίνησε απο πέρσι!Σε μια βόλτα τον Ιούλιο δεν υπήρχε ούτε ένα σετ βαζάκια εξώ!Απογοητευτικό για τη παραλία του Φαλιρακίου!
 
OP
OP
D

D R1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2014
Μηνύματα
58
Like
4
Πόντοι
0
Εχεις δικιο. τωρα οι γυναικες επιδικνειουν,τον κωλο τους!Καλος και ο κωλος, αλλα οπως ειπες, σαν την ρωγα τιποτα!! τελως παντων.. Στο ιονιο,σε παραλιες που μαζευει πολλες νεαρες βορειοευρωπαιες, τα τελευταια τρια τεσσερα χρονια δυστηχως ,τιποτα!
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Φίλε κανείς λάθος τα τσουλια πανε τωρα σε γκλαμουρ παραλιες με τσουχτερή είσοδο ή σε πισίνες. Εκεί ψάχνουν είτε χορηγούς είτε πουτσα απο κάνα βαπορακι κοκας ή μπάρμαν....
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.384
Like
50.382
Πόντοι
16.131
οπως ειπε κ ο φιλος οι γερμανιδες μιλφαρες με τα μασταρια ηταν κορυφη για την παραλια.παντως ακομα παιζουν κ ελληνιδες τοπλες διαφορων ηλικιων εκει στα νοτια σε απομερους ορμισκους κυριως καθημερινες πρωινα 
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.970
Like
1.376
Πόντοι
216
Καλησπερα.Με λυπη μου διαπιστωνω,οτι ολο και λιγοτερες γυναικες κανουν toplles...Πλεον ,σπανια θα δεις στις παραλιες ,η στις πισινες ,γυναικες ,ελληνιδες , η ξενες να εχουν βγαλει το σουτιεν!Τελος εποχης!! κριμα.. Δεδομενης της εναρξης της καλοκαιρινης περιοδου, θα ηθελα τιν αποψη σας ,σχετικα.!

τις τρομάζουν οι μπυροκοιλιάδες που τον παίζουν από δίπλα τύπε;
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
8
Πόντοι
6
Καλησπερα.Με λυπη μου διαπιστωνω,οτι ολο και λιγοτερες γυναικες κανουν toplles...Πλεον ,σπανια θα δεις στις παραλιες ,η στις πισινες ,γυναικες ,ελληνιδες , η ξενες να εχουν βγαλει το σουτιεν!Τελος εποχης!! κριμα.. Δεδομενης της εναρξης της καλοκαιρινης περιοδου, θα ηθελα τιν αποψη σας ,σχετικα.!

Πάντως εγώ στην Κύπρο κάνω τοπλες εδώ και 5 χρόνια. Και στις μικρές οργανωμένες παραλίες που πάω συνήθως έχει κι άλλες και μάλιστα επίσης Κύπριες. Εδώ παλαιότερα το κάνανε πολύ οι Αγγλίδες αλλά δεν ξέρω σε ποιες παραλίες πάνε.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Στη Νάξο περσι είχε πολύ,βυζι ελληνικό και ξένο και σε πολυσυχναστες παραλίες.  Τώρα αν έχει η άλλη κορμί ακόμα,και με μαγιό καυλα είναι τι να λέμε
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Καλησπερα.Με λυπη μου διαπιστωνω,οτι ολο και λιγοτερες γυναικες κανουν toplles...Πλεον ,σπανια θα δεις στις παραλιες ,η στις πισινες ,γυναικες ,ελληνιδες , η ξενες να εχουν βγαλει το σουτιεν!Τελος εποχης!! κριμα.. Δεδομενης της εναρξης της καλοκαιρινης περιοδου, θα ηθελα τιν αποψη σας ,σχετικα.!

Καλημέρα αδερφέ Διονύσιε έκανα λογκ ιν μετά από μήνες για να μεταλαμπαδεύσω τις όποιες ταπεινές μου γνώσεις επί του θέματος καθώς έχω χύσει ποταμούς ψηφιακοί μελανιού και όχι μόνο επί του θέματος... :) ;) ;) :cheesy: :grin: :grin: :sunglasses: :sunglasses: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: ε :erection: :erection: :happy: :happy: :cheesy: :cheesy:  :tn04: :coolcondom: :coolcondom: :takethis: :takethis:

Σου παραθέτω μερικά από τα ποστ μου ξεκίνα την μελέτη και τα ξαναλέμε άμεσα πολύ χαίρομαι που μοιράζεται τις αγωνίες μου ένας νέος φίλος και συναγωνιστής... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!








 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Φίλε κανείς λάθος τα τσουλια πανε τωρα σε γκλαμουρ παραλιες με τσουχτερή είσοδο ή σε πισίνες. Εκεί ψάχνουν είτε χορηγούς είτε πουτσα απο κάνα βαπορακι κοκας ή μπάρμαν....

φίλε sapiosexual διαφώτισε μας σε παρακαλούμε που έχεις δει στην Αττική κάτι καλό τόπλες σε συχνότητα εμφάνισης (δηλαδή 2-3 στη παραλία/πλαζ/πισίνα σε καθημερινή σχεδόν βάση και όχι μια ανά βδομάδα..) και ποιότητα (στριπερ, μοντελε, wannabe, ή έστω καλό φιτ ελληνικό και όχι τις τρομακτικές 60+ γριές και 100+ κιλα με το βυζί που κρέμεται και το πετάνε πίσω από την πλάτη για να μην το πατήσουν και πέσουν... :cheesy: :grin: :- :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :uglykiss: :uglykiss: :uglykiss: :uglykiss: :uglykiss: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:) και σχετικά πρόσφατα δηλαδή τα τελευταία 1-2 καλοκαίρια και εξ ιδίοις ομμασι..;;;???!!!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.241
Κριτικές
19
Like
8.971
Πόντοι
9.095
μονο οι ξενες οι ακομπλεξαριστες θα κανουν τοπλες.απο ελλεηνιδα μη περιμενετε
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Φίλε κανείς λάθος τα τσουλια πανε τωρα σε γκλαμουρ παραλιες με τσουχτερή είσοδο ή σε πισίνες. Εκεί ψάχνουν είτε χορηγούς είτε πουτσα απο κάνα βαπορακι κοκας ή μπάρμαν....

φίλε sapiosexual διαφώτισε μας σε παρακαλούμε που έχεις δει στην Αττική κάτι καλό τόπλες σε συχνότητα εμφάνισης (δηλαδή 2-3 στη παραλία/πλαζ/πισίνα σε καθημερινή σχεδόν βάση και όχι μια ανά βδομάδα..) και ποιότητα (στριπερ, μοντελε, wannabe, ή έστω καλό φιτ ελληνικό και όχι τις τρομακτικές 60+ γριές και 100+ κιλα με το βυζί που κρέμεται και το πετάνε πίσω από την πλάτη για να μην το πατήσουν και πέσουν... :cheesy: :grin: :- :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :uglykiss: :uglykiss: :uglykiss: :uglykiss: :uglykiss: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:) και σχετικά πρόσφατα δηλαδή τα τελευταία 1-2 καλοκαίρια και εξ ιδίοις ομμασι..;;;???!!!

Φίλε sapiosexual στείλε μου pm αν για οποιονδήποτε λόγο δε θες να απαντήσεις δημόσια το σέβομαι απόλυτα ένα πράγμα δεν αντέχω μόνο μετά από 8 χρόνια και 2.300 posts το τρολαρισμα και τον χαβαλέ για να περνάει η ώρα...

Ευχαριστώ!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Σε ποια παραλία του Φαληρακιου και τι ώρα της ημέρας ήταν καθημερινή ή ΣΚ όταν βίωσες αυτή την πραγματικά απόλυτη απογοήτευση φίλε Glock Perfection; όσο για το ουδέν κακό αμιγές καλού που παρηγορητικά σκεφτόμαστε θα σε χάλαγε μαζί με την υπέροχη θέαση του μικροσκοπικού έως ανύπαρκτου κορδονιού να απολαμβάνεις και την υπέροχα θέα του τέλειου βυζου μετά της γυμνής θεσπέσιας ρώγας... :tits: :tits: :tits: :tits: :tits2: :tits2: :tits2: :jade: :jade: :jade: :boobies: :boobies:  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :think: :think: :think:

Απάντησε μου με πμ αν θες εννοειται ;)
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Σε ποια παραλία του Φαληρακιου και τι ώρα της ημέρας ήταν καθημερινή ή ΣΚ όταν βίωσες αυτή την πραγματικά απόλυτη απογοήτευση φίλε Glock Perfection; όσο για το ουδέν κακό αμιγές καλού που παρηγορητικά σκεφτόμαστε θα σε χάλαγε μαζί με την υπέροχη θέαση του μικροσκοπικού έως ανύπαρκτου κορδονιού να απολαμβάνεις και την υπέροχα θέα του τέλειου βυζου μετά της γυμνής θεσπέσιας ρώγας... :tits: :tits: :tits: :tits: :tits2: :tits2: :tits2: :jade: :jade: :jade: :boobies: :boobies:  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :think: :think: :think:

Απάντησε μου με πμ αν θες εννοειται ;)
Έλα φίλε!
Εδώ τα λέμε όλα!!! Βρίζουμε αριστερους λαθρολάγνους... στα βιζιά και στα μουνιά θα κωλόσουμε?

Λοιπόν επι χρόνια υπήρχε ένα σημείο στο Φαλιράκι που το ονομάζαμε στη πιάτσα των καμακιών "Η παραλία με τα ευκολα μουνιά"
Εκεί πήγαιναν όλες οι Τσέχες, Πολωνέζες και Σλοβάκες που δεν ήθελαν να πληρωσουν ξαπλώστρες! Τα πέταγαν όλα έξω και κοιμόντουσαν στη παραλία! Το σημαντικότερο ήταν πως ήταν προσεγγίσιμες στο χαλαρό καμάκι!
Η παραλία ήταν λίγο πιο κάτω απο το Aquarious για όσους ξέρουν απο Φαλιράκι!
Βέβαια αυτά πλέον τελείωσαν! Πέρσι μόνο χοντρες ανατολικιές βλέπαμε με ταπεράκια απο τα all inclusive...
Δεν ξέρω πόσο  επηρέασε και το στήσιμο ενός stand για εκδρομές με πλοίο που μαζευονται κάτι παπούδες των παλιών καιρών  παρεάκι και φωνάζουν! 
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Έλα φίλε!
Εδώ τα λέμε όλα!!! Βρίζουμε αριστερους λαθρολάγνους... στα βιζιά και στα μουνιά θα κωλόσουμε?

Λοιπόν επι χρόνια υπήρχε ένα σημείο στο Φαλιράκι που το ονομάζαμε στη πιάτσα των καμακιών "Η παραλία με τα ευκολα μουνιά"
Εκεί πήγαιναν όλες οι Τσέχες, Πολωνέζες και Σλοβάκες που δεν ήθελαν να πληρωσουν ξαπλώστρες! Τα πέταγαν όλα έξω και κοιμόντουσαν στη παραλία! Το σημαντικότερο ήταν πως ήταν προσεγγίσιμες στο χαλαρό καμάκι!
Η παραλία ήταν λίγο πιο κάτω απο το Aquarious για όσους ξέρουν απο Φαλιράκι!
Βέβαια αυτά πλέον τελείωσαν! Πέρσι μόνο χοντρες ανατολικιές βλέπαμε με ταπεράκια απο τα all inclusive...
Δεν ξέρω πόσο  επηρέασε και το στήσιμο ενός stand για εκδρομές με πλοίο που μαζευονται κάτι παπούδες των παλιών καιρών  παρεάκι και φωνάζουν! 

για ποσο παλια μιλας αδερφε δεν εχεις δει κανα καλο τοπλες προσφατα σχετικα τα τελευταια 1-2 καλοκαιρια..;
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
για ποσο παλια μιλας αδερφε δεν εχεις δει κανα καλο τοπλες προσφατα σχετικα τα τελευταια 1-2 καλοκαιρια..;
Απο πέρσι τα ΜΟΝΑ καλά τοπλες που έχω δει είναι στην ιδιωτική παραλία του Resort  ενός φίλου!
Είναι απογοητευτικό να βλέπεις παραλίες που άλλες φορες έπαιζες την πετσέτα ....παζλ μεταξί στρίγκων και βιζιών και τις είχες σε απόσταση αναπνοής τώρα να μην έχει τίποτα!
Κάποιες ξώβιζες διπλανές μου στο παρελθόν, μου είναι αποτυπωμένες στη μνήμη περισσότερο και απο γκόμενες μου ή γκόμενες Τοπλες που συνόδευα!
Η Ελληνική παραλία τις δεκαετίες του 90 και του 2000 ήταν ....πεντοζάλη!! Απίθανη αίσθηση!! Μοναδική!

*Θα σας γράψω κάποιες ιστορίες με τοπλες καταστάσεις όταν βρω χρόνο!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Απο πέρσι τα ΜΟΝΑ καλά τοπλες που έχω δει είναι στην ιδιωτική παραλία του Resort  ενός φίλου!
Είναι απογοητευτικό να βλέπεις παραλίες που άλλες φορες έπαιζες την πετσέτα ....παζλ μεταξί στρίγκων και βιζιών και τις είχες σε απόσταση αναπνοής τώρα να μην έχει τίποτα!
Κάποιες ξώβιζες διπλανές μου στο παρελθόν, μου είναι αποτυπωμένες στη μνήμη περισσότερο και απο γκόμενες μου ή γκόμενες Τοπλες που συνόδευα!
Η Ελληνική παραλία τις δεκαετίες του 90 και του 2000 ήταν ....πεντοζάλη!! Απίθανη αίσθηση!! Μοναδική!

*Θα σας γράψω κάποιες ιστορίες με τοπλες καταστάσεις όταν βρω χρόνο!

Είσαι τεράστιος έτσι ακριβώς ήταν αδερφέ μας φέρνεις τρελές μνήμες.. :) ;) :cheesy: :grin: :tits: :cum: :tits2: :rockon: :rockon: :respect: :respect: :gumtits: :gumtits: :jade: :jade:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom