Νέα

Ανοίγει ακαδημία σεξ στην Ελλάδα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.842
Πόντοι
6.796
Επικεφαλής της είναι η Ειρήνη Χειρδάρη, η πρώτη Ελληνίδα που ειδικεύεται στην τέχνη του έpωτα, η οποία δημιούργησε ένα πλήρες πρόγραμμα εκπαίδευσης για singles, straight και γκει. H «Espresso» τη συνάντησε στο Ερoτικ Αrt Festival, που ξεκίνησε την Παρασκευή στο Γκάζι, όπου ανέλυσε το πρόγραμμα εκπαίδευσης, που περιλαμβάνει όλα όσα θέλουμε να μάθουμε για το σεξ και ντρεπόμαστε να ρωτήσουμε. Η Ειρήνη Χειρδάρη θα είναι επικεφαλής της σχολής μαζί με την ομάδα καθηγητών της. «Για πρώτη φορά στην Ελλάδα έχουμε μια ακαδημία για το σεξ. Το πρώτο σεμινάριο αφορά το τάο σεξ για άντρες. Αφορά το πώς να χειρίζεσαι τη σεξοuαλική ενέργεια. Είναι τελείως ανώτερη γνώση για το σεξ», λέει η Ειρήνη Χειρδάρη. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει μαθήματα στρiπτίζ από επαγγελματίες, ηδoνιστικά κόλπα του αισθησιακοu σεξ και την πρακτική του ταϊλανδέζικου μασάζ. Η Ειρήνη Χειρδάρη Επίσης περιλαμβάνεται ταντρικό μασάζ, τεχνικές γυναικείοu αuνανισμοu, ολοκληρωτική εκπαίδευση στο ταντρικό σεξ και τις καλύτερες τεχνικές αuνανισμοu για το ανδρικό μόpιο. Στο πρόγραμμα θα συμμετέχουν ο σeξoλόγος Θεόφιλος Καλιτσάρης, αλλά και ο ψυχολόγος Τόλης Αλεξάνδρου. «Στην αρχή της καριέρας μου ήταν δύσκολο. Οι περισσότεροι πίστευαν ότι είμαι εξώλης και προώλης. Αν ήμουν άντρας θα ήταν πολύ καλύτερα. Δέχθηκα τρομερό πόλεμο, σαφώς και από δημοσιογράφους. Με κοίταζαν υποτιμητικά. Τώρα γύρισαν όλοι και μου ζητούν συνεργασία. Θέλουν να τους κάνω συνεργασίες». «Στον δημόσιο λόγο μας είμαστε πουριτανοί. Στον απλό κόσμο έχω τον τέταρτο μπαμπά που πληρώνει συνεδρίες για την ανήλικη κόρη του, γιατί έχει μπλέξει στο cyber sεx. Μου κάνει εντύπωση που υπάρχουν μοντέρνοι μπαμπάδες. Έχω ένα νέο και μοντέρνο ζευγάρι, που επίσης νοιάζεται πάρα πολύ για το σεξ και την ποιότητα» αποκαλύπτει.

 

Συνημμένα

  • σσ.jpg
    σσ.jpg
    38 KB · Εμφανίσεις: 52

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Με εχουν  ηδη καλεσει για να διδαξω !
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Να καταργηθεί το σεξ. Είναι το κόλπο του Σατανά ώστε να κολλήσουμε όλοι ΣΜΝ.
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.842
Πόντοι
6.796
Ευκολα παω για καθηγητης να με πιπωνουν μαθητριες μεχρι να μαθουν τσιμπουκι...
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.177
Like
8.622
Πόντοι
1.406
πρέπει να ενημερώσω...
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Εκτός απο θεωρία θα έχει και ¨εργαστήρια¨; (μεταξι, φυλής)  :think:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
38
Like
4.900
Πόντοι
2.696
Όταν μια χώρα έχει οικονομικά προβλήματα δίνει πρόσφορο έδαφος για αρπαχτές.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.937
Πόντοι
3.496
Εδω δεν τους εχει μαθει ακομη η μαμα τους, πως να δενουν τα κορδονια των παπουτσιων τους..
θελουν και ακαδημια σεξ, τρομαρα τους.. Οτι να'ναι.. :cheesy: :grin: :cheesy: :grin: :cheesy:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.842
Πόντοι
6.796

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
38
Like
4.900
Πόντοι
2.696
:2funny: :2funny:XAXXAXAXAXA Τι είναι αυτά ρε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom