Νέα

Σεξ με γκομενα που πασχει απο Σκλήρυνση κατά πλάκας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariosx5
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mariosx5

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
:think:
καλησπερα παλι  αλλη απορια, γνωρισα καποια γκομενα που πασχει απο  Σκλήρυνση κατά πλάκας? τι περιορισμους εχει στο σεξ?
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
τυπε εδω ειναι το μπου δεν ειναι το iatronet..
 

Επισκέπτης
:think:
καλησπερα παλι  αλλη απορια, γνωρισα καποια γκομενα που πασχει απο  Σκλήρυνση κατά πλάκας? τι περιορισμους εχει στο σεξ?

Πολύ άσχημη ασθένεια, δεν προσφέρεται για χιούμορ, ούτε καν για σοβαρό/ασόβαρο ερώτημα όπως το δικό σου φίλε
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
:think:
καλησπερα παλι  αλλη απορια, γνωρισα καποια γκομενα που πασχει απο  Σκλήρυνση κατά πλάκας? τι περιορισμους εχει στο σεξ?
Πρόσεχε μην την πληγώσεις. Θα έχεις την κατάρα μου.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
:think:
καλησπερα παλι  αλλη απορια, γνωρισα καποια γκομενα που πασχει απο  Σκλήρυνση κατά πλάκας? τι περιορισμους εχει στο σεξ?

εξαρταται σε τι σταδιο βρισκεται..συνηθως αντιμετωπιζουν κινητικα προβληματα κ προβληματα ορασης παρολα αυτα σε πρωιμα σταδια το ατομο ειναι μια χαρα και δραστηριο σε καθε τομεα.
 

Επισκέπτης
εξαρταται σε τι σταδιο βρισκεται..συνηθως αντιμετωπιζουν κινητικα προβληματα κ προβληματα ορασης παρολα αυτα σε πρωιμα σταδια το ατομο ειναι μια χαρα και δραστηριο σε καθε τομεα.

Και λίγο αργότερα πεθαίνουν. Μπράβο ρε Πενταγιώτισσα απαντάς κι όλας...
 
OP
OP
M

mariosx5

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
δεν  ξερω βρε παιδια....τι να κανω ειναι  πολυ ομορφη γυναικα....
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Και λίγο αργότερα πεθαίνουν. Μπράβο ρε Πενταγιώτισσα απαντάς κι όλας...

τα ατομα αυτα δεν ειναι ετοιμοθανατα..ειναι ενα αυτοανοσο οπως αλλα τοσα που υπαρχουν απλα επηρρεαζουν το νευρικο συστημα κ αυτο εχει ως αποτελεσμα τη δυσκινησια η τη περιορισμενη οραση. Περα απο αυτο ειναι ακρως φυσιολογικα ατομα που μπορουν να χαρουν τη ζωη. Αναλογα με το σταδιο σαφως ποικιλει και η ποιοτητα ζωης. Μιλαω ενημερωτικα προς υπερασπιση των ατομων αυτων. Διοτι παρολο που το αυτοανοσο αυτο ειναι πολυ σοβαρο παρολα αυτα δε στερει σε τιποτα τη ζωη των νοσουντων.
 

Επισκέπτης
τα ατομα αυτα δεν ειναι ετοιμοθανατα..ειναι ενα αυτοανοσο οπως αλλα τοσα που υπαρχουν απλα επηρρεαζουν το νευρικο συστημα κ αυτο εχει ως αποτελεσμα τη δυσκινησια η τη περιορισμενη οραση. Περα απο αυτο ειναι ακρως φυσιολογικα ατομα που μπορουν να χαρουν τη ζωη. Αναλογα με το σταδιο σαφως ποικιλει και η ποιοτητα ζωης. Μιλαω ενημερωτικα προς υπερασπιση των ατομων αυτων. Διοτι παρολο που το αυτοανοσο αυτο ειναι πολυ σοβαρο παρολα αυτα δε στερει σε τιποτα τη ζωη των νοσουντων.

Έχω χάσει έναν καλό μου φίλο από αυτό. Ζούσε σε ένα κρεβάτι για πολλά χρόνια τυφλός και ανήμπορος. Αμαν βραδιάτικο
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
κλειστε τα θρεντ του βλακα μωρε να πουμε
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Έχω χάσει έναν καλό μου φίλο από αυτό. Ζούσε σε ένα κρεβάτι για πολλά χρόνια τυφλός και ανήμπορος. Αμαν βραδιάτικο

κι εγω εχω κοντινο συγγενικο μου ατομο που τον εχει επηρρεασει στην οραση αλλα παρολα αυτα ζει και χαιρεται τη ζωη του. Παιζει ρολο το σταδιο το οποιο βρισκεται.

Λυπαμαι για τον φιλο σου :(
 
OP
OP
M

mariosx5

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
δεν εδωσα στοιχεια...τελος
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Γιατι αν κάποια γκομενα που πασχει απο Σκλήρυνση κατά πλάκας θέλει να κάνει σεξ? δε μπορει?
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
τα ατομα αυτα δεν ειναι ετοιμοθανατα..ειναι ενα αυτοανοσο οπως αλλα τοσα που υπαρχουν απλα επηρρεαζουν το νευρικο συστημα κ αυτο εχει ως αποτελεσμα τη δυσκινησια η τη περιορισμενη οραση. Περα απο αυτο ειναι ακρως φυσιολογικα ατομα που μπορουν να χαρουν τη ζωη. Αναλογα με το σταδιο σαφως ποικιλει και η ποιοτητα ζωης. Μιλαω ενημερωτικα προς υπερασπιση των ατομων αυτων. Διοτι παρολο που το αυτοανοσο αυτο ειναι πολυ σοβαρο παρολα αυτα δε στερει σε τιποτα τη ζωη των νοσουντων.


Βάνιτυ; Ιζ δατ γιού;
 

amilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2010
Μηνύματα
408
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
δεν  ξερω βρε παιδια....τι να κανω ειναι  πολυ ομορφη γυναικα....

Συνηθως αυτα τα ατομα δεν ψαχνουν για κατι τις στιγμης αλλα για σταθερο, επειδη στο μηνυμα σου την αναφερεις ως γκομενα και οχι ως κοπελα θα σου ελεγα να την αφησεις ησυχη παρα να δημιουργησεις περισσοτερα προβληματα απο οσα εχει, μην ξεχνας η ζωη ειναι μια ροδα που αργα η γρηγορα θα γυρισει και σε σενα αν κανεις καποιο λαθος.

Υγ: και εγω ΑμεΑ ειμαι αλλα δεν εχω αυτη την παθηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom