Νέα

tinder plus -βοηθεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.602
Κριτικές
178
Like
39.040
Πόντοι
21.896
προσφατα ξαναεβαλα τιντερ πλας διοτι πριν κανω ενα ταιδι κανω προετοιμασια στο εξωτερικο για να με περιμενουν μουνακια

και ενω το δουλεψα χτες και σημερα με πολλα ματσ και απειρα likes καποια στιγμη μετα το μεσημ,ερι μου εβγαλε το εξης μυνημα οταν ψαχνω---τσεκαρε ξανα αργτερα για καινουργια ατομα---και ενω αλλαζω τοποθεσια σε πολλες πολεις ολο αυτο μου βγαζει
και ενω βγηκα εξω απο τινδερ και ξαναμπηκα μηπως κολλησε παλι τα ιδια μου κανει
:helpplea: :helpplea: :helpplea:

ξερει κανεις τι γινεται με τιντερ πλας και αν εχει περιορισμενο χρονο για ευρεση


στην ελλαδα δεν το συστηνω διοτι ειναι απατεωνια ενω βουλγαρια και εξωτερικο εχει θεματακια
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
προσφατα ξαναεβαλα τιντερ πλας διοτι πριν κανω ενα ταιδι κανω προετοιμασια στο εξωτερικο για να με περιμενουν μουνακια

και ενω το δουλεψα χτες και σημερα με πολλα ματσ και απειρα likes καποια στιγμη μετα το μεσημ,ερι μου εβγαλε το εξης μυνημα οταν ψαχνω---τσεκαρε ξανα αργτερα για καινουργια ατομα---και ενω αλλαζω τοποθεσια σε πολλες πολεις ολο αυτο μου βγαζει
και ενω βγηκα εξω απο τινδερ και ξαναμπηκα μηπως κολλησε παλι τα ιδια μου κανει
:helpplea: :helpplea: :helpplea:

ξερει κανεις τι γινεται με τιντερ πλας και αν εχει περιορισμενο χρονο για ευρεση


στην ελλαδα δεν το συστηνω διοτι ειναι απατεωνια ενω βουλγαρια και εξωτερικο εχει θεματακια

τυπε με φειδω τα λαικ!!!! :2funny: εσυ εκανες σαν παλαβος λαικ -->"swipe right" σε οτι γκομενα υπαρχει και σε κλειδωσαν για 12 ωρες!!!
το οριο ειναι νομιζω 2000 λαικ την ωρα ,παρολο που λενε απεριοριστα λαικ στο τιντερ πλας (με συνδρομη)!!! θα επανελθει!
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.602
Κριτικές
178
Like
39.040
Πόντοι
21.896
τυπε με φειδω τα λαικ!!!! :2funny: εσυ εκανες σαν παλαβος λαικ -->"swipe right" σε οτι γκομενα υπαρχει και σε κλειδωσαν για 12 ωρες!!!
το οριο ειναι νομιζω 2000 λαικ την ωρα ,παρολο που λενε απεριοριστα λαικ στο τιντερ πλας (με συνδρομη)!!! θα επανελθει!
man χεις δικιο διοτι οντως επι ενα μισαωρο βαρουσα μπουστ και λαικ και σημερα με ξεκλειδωσαν

αλλα ειναι πουστηδες διοτι στους ορους οταν πληρωνεις δε σου λεει οτι εχεις 2000 λαικ

παντως 100 ματσ εκανα

σε ευχαριτω
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω tinder plus παντα εβαζα πριν τις χωρες που πηγαινα
ΦΙλος που το βαλε για χρονο μου ειπε οτι τα πιο πολλα likes τα ειχε Λευκορωσια απο Ευρωπη και Φιλιππινες απο Ασια
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
man χεις δικιο διοτι οντως επι ενα μισαωρο βαρουσα μπουστ και λαικ και σημερα με ξεκλειδωσαν

αλλα ειναι πουστηδες διοτι στους ορους οταν πληρωνεις δε σου λεει οτι εχεις 2000 λαικ

παντως 100 ματσ εκανα

σε ευχαριτω

σε ποια χωρα φιλε?
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
man χεις δικιο διοτι οντως επι ενα μισαωρο βαρουσα μπουστ και λαικ και σημερα με ξεκλειδωσαν

αλλα ειναι πουστηδες διοτι στους ορους οταν πληρωνεις δε σου λεει οτι εχεις 2000 λαικ

παντως 100 ματσ εκανα

σε ευχαριτω

εισαι βολκανο χαχαχ "u play with οdds" φιλε ,βαρας κ οτι κατσει!!!ειναι τα "ψιλα γραμματα" της εφαρμογης...που δεν υπαρχουν!
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
547
Like
172
Πόντοι
6
στο tinder εχει πολλες κοπέλες απο αφρική που μενουν Αθηνα
ειναι καλές ,αξιζουν , ειναι απατεώνες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom