Νέα

Κοπέλα από studio σε hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelokotsidou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Παίδες , έχω βρει ένα στουντιοκόριτσο το οποίο μου βγάζει πολύ ερωτισμό και γλύκα που δεν βρίσκω αλλού.Έχω πάει αρκετές φορές μαζί της αλλά το θέμα είναι οτι θέλω να την πείσω να έρθει σε hotel να έχω περισσότερη άνεση από θέμα χρόνου.
Ο χρόνος που μου διαθέτει είναι υπεραρκετός (για τα δεδομένα των studio - κοντά στο μισάωρο) , απλά θα ήθελα να της ρίξω και έναν 2ο , να έχω το χρόνο μου και τα σχετικά.
Της το έριξα μια μέρα αλλά μου είπε οτι δεν πάει.Μόνο μια φορά με έναν που την έκλεισε για ΣΚ.
Δεν είμαι άτομο με τίποτα απωθημένα που θα τρελαθώ αν δεν τη δω κλπ , απλά έλεγα μήπως κάποιος έχει καμιά ιδέα πως να την πείσω.
Για να την κλείσω για ολόκληρη μέρα δεν παίζει.Όχι οτι δεν έχω τα λεφτά αλλά δεν έχει νόημα για μένα.
Κάθε γνώμη δεκτή.Ακόμα και τρολλάρισμα...  :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.358
Κριτικές
165
Like
24.938
Πόντοι
34.168
Κλειστην για μια ωρα στο στουντιο..
που ειναι το προβλημα?ολα τα στουντιο δεχονται..
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Παίδες , έχω βρει ένα στουντιοκόριτσο το οποίο μου βγάζει πολύ ερωτισμό και γλύκα που δεν βρίσκω αλλού.Έχω πάει αρκετές φορές μαζί της αλλά το θέμα είναι οτι θέλω να την πείσω να έρθει σε hotel να έχω περισσότερη άνεση από θέμα χρόνου.
Ο χρόνος που μου διαθέτει είναι υπεραρκετός (για τα δεδομένα των studio - κοντά στο μισάωρο) , απλά θα ήθελα να της ρίξω και έναν 2ο , να έχω το χρόνο μου και τα σχετικά.
Της το έριξα μια μέρα αλλά μου είπε οτι δεν πάει.Μόνο μια φορά με έναν που την έκλεισε για ΣΚ.
Δεν είμαι άτομο με τίποτα απωθημένα που θα τρελαθώ αν δεν τη δω κλπ , απλά έλεγα μήπως κάποιος έχει καμιά ιδέα πως να την πείσω.
Για να την κλείσω για ολόκληρη μέρα δεν παίζει.Όχι οτι δεν έχω τα λεφτά αλλά δεν έχει νόημα για μένα.
Κάθε γνώμη δεκτή.Ακόμα και τρολλάρισμα...  :2funny:

Μάλλον σε πέρασε για αγαπούλη και κοιτάζει να πάρει όσο περισσότερα μπορεί (ποσά ζήτησε για ΣΚ??) κάνε της αντιπρόταση για ένα βράδυ η κάποιες ώρες να δεις αν θα τσιμπήσει ...
 
OP
OP
trelokotsidou

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Μάλλον σε πέρασε για αγαπούλη και κοιτάζει να πάρει όσο περισσότερα μπορεί (ποσά ζήτησε για ΣΚ??) κάνε της αντιπρόταση για ένα βράδυ η κάποιες ώρες να δεις αν θα τσιμπήσει ...
Πίστεψέ με , ούτε αυτή την εντύπωση δίνω αλλά πολύ περισσότερο δεν είμαι.
Η κοπέλα μου μιλάει άνετα και κάθεται αρκετή ώρα και στην κουβέντα πάνω μου είπε οτι είχε πάει για ΣΚ με κάποιον σε ξενοδοχείο και οτι δεν το κάνει συχνά.
Πριν καν αναφέρω εγώ για το εαν πηγαίνει σε ξενοδοχεία.
Όσο για το να ζητήσω από την τσατσά επιπλέον χρόνο (με χρήμα) δεν με απασχολεί διότι δεν θέλω κάτι τέτοιο.Θέλω περιβάλλον ξενοδοχείου.Όχι στούντιου.
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
κάνε και σύ μια πρόταση.Μην κάθεσαι και τη κοιτάς στα μάτια χαμογελώντας σαν λιγούρης!!! Πές της 150 για μια ώρα θές;;;Δελέασε την
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Πίστεψέ με , ούτε αυτή την εντύπωση δίνω αλλά πολύ περισσότερο δεν είμαι.
Η κοπέλα μου μιλάει άνετα και κάθεται αρκετή ώρα και στην κουβέντα πάνω μου είπε οτι είχε πάει για ΣΚ με κάποιον σε ξενοδοχείο και οτι δεν το κάνει συχνά.
Πριν καν αναφέρω εγώ για το εαν πηγαίνει σε ξενοδοχεία.
Όσο για το να ζητήσω από την τσατσά επιπλέον χρόνο (με χρήμα) δεν με απασχολεί διότι δεν θέλω κάτι τέτοιο.Θέλω περιβάλλον ξενοδοχείου.Όχι στούντιου.

Ε τότε μην κολλάς κάνε την πρόταση σου και το παζαρεύεις ανάλογα.
Αλλιώς πας για αλλα
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.283
Κριτικές
16
Like
13.343
Πόντοι
5.577
το ότι σου κανε στην αρχη τη δυσκολη δεν λεει κατι. Εσυ ψυχραιμος (όχι σαν λιγουρης) το ξαναπροτεινεις, καποια στιγμη που θα χει αφραγκιες θε δεχθει
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Δεν θέλει για να μην την πεις πουτανα!!
Σοβαρά τώρα μπορεί να μη πηγαίνει λόγω φορτου εργασίας έχει τη βαρδια να πάρει και δουλειά σπίτι? Βέβαια αν της προτείνεις περισσότερα μπορεί να δεχτει
 

Επισκέπτης
Δεν υπάρχει περίπτωση κορίτσι από στούντιο να πάει σε ξενοδοχείο
 
OP
OP
trelokotsidou

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Ε τότε μην κολλάς κάνε την πρόταση σου και το παζαρεύεις ανάλογα.
Αλλιώς πας για αλλα
Όταν ξαναανέβω Αθήνα θα της το πω.Το πρόβλημα είναι οτι για το στούντιο ζητάει 50.Δεν ξέρω πόσα της μένουν δικά της.
Εαν της πω πχ 100 σε ξενοδοχείο λίγο χλωμό το κόβω να δεχτεί.Από την άλλη αν πχ πω 150 δεν συμφέρει εμένα μιας και με τα ίδια λεφτά και λιγότερα πάω με callgirl.Αυτό είναι το δίλλημα.
Απότι κατάλαβα , επειδή δουλεύει κάθε μέρα εκτός ένα ρεπό που έχει , δεν θα κάτσει να το χαραμίσει μαζί μου (και δικιολογημένα).Το ίδιο θα έκανα κι εγώ στη θέση της.
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Εγώ πιστεύω πως αρκετές κοπελες από στούντιο ή μασάζ έβγαιναν ανεξάρτητες θα έκαναν καριέρα και θα μαζευαν τρελοοοοοοοοοο χρήμα
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
Εγώ πιστεύω πως αρκετές κοπελες από στούντιο ή μασάζ έβγαιναν ανεξάρτητες θα έκαναν καριέρα και θα μαζευαν τρελοοοοοοοοοο χρήμα

που σε αγορινα μου!!!ξεχασες κατι ομως,για να αποβαλουν τι συπμεριφορα που εχουν σε μπουρδελο στουντιο,ειναι λιγο δυσκολο...και μετα ουτε για 50αρικο δε θα γαμιουντε...
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Πχ---- η Τζούλια η Λεττονή, και οταν ήταν σε στουντιο, ψαχνόταν για να πάρει πελάτες  έξω. Και στην Βουρβαχη οταν γύρισε κατι Δευτερες πρωινα. παλι  για να βρει πελατολόγιο για έξω το έκανε / Αλλωστε πριν 3-4 χρόνια την  είχαν ανακαλυψειστο site οτι έβαζε κανονικά αγγελίες επί χρόνια σε badoo κλπ, με το προαγματικο της ονομα (Margaritka) :)
 

Chef69

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
1
Οι πιο πολλές από studio και μασατζίδικα, αν πας 3-4 φορές μαζί τους και σε δουν σαν καλό και αξιόπιστο πελάτη πάνε σε ξενοδοχείο...
 

Captainal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Εξαρτάται το στούντιο , νομίζω. Αν το καταλάβουν ότι παίρνει πελάτες έξω δεν θα είναι ευχάριστο. Εγώ έχω προτείνει σε μεγάλες αλυσίδες και μου απαντούν ότι δεν μπορούν. Τώρα τι να σου πω... Νομίζω στούντιο με την ώρα στα 150 ευρώ είναι πολυ καλη περιπτωση για ανεση χρονου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom