Νέα

Οι σαρανταπεντάρηδες του μπου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φίλοι και συναγωνιστές γειά σας. Είμαι από πολύ παλιά εδώ μέσα. Από πολύ πιο παλιά τριγυρνώ στους οίκους "ανοχής". Πολύ φοβερό όνομα όταν το σκεφτείτε. "Ανοχή" είναι παράξενη λέξη. Ξεκίνησα από τη Φυλής, την εποχή που ήταν στο πάνω της, το 1991. Συνέχεια τότε, μετά τη σχολή, καρφί στη Φυλής. Μετά τη βόλτα, μεθυσμένος, στη Φυλής. Με έχουν διώξει από σπίτι που έκλεινε και με είχε πάρει ο ύπνος στην καρέκλα. Μεγάλες πλάκες. Μεταξουργείο, τις βρωμερές εποχές που τα δωμάτια είχαν παραβάν. Μετά ξεκίνησα τα στούντιο. Αναβαθμισμένα μπουρδέλα. Πάλι κακές συμπεριφορές, αδιάφορα κορίτσια, άλλα και διαμάντια, κορίτσια που νοιαζόντουσαν να τα πάρουν και να σε ξεκουράσουν. Πριν χρόνια η Ντάρια μου είχε δώσει τιμής ένεκεν μπλουζάκι με τον Γλομπέο... αναγνώριση :-) Συχνά καλούσα και CG. Μεγάλα βιζιά, μικρά βιζιά, μεγάλες αναμονές, κώλοι, μουνάκια, CIM καλές και κακές συμπεριφορές, ωραία χυσίματα ή χυσίματα με το ζόρι. Και ξαφνικά... όλες μου φαίνονται λίγο πολύ ίδιες. Μέτριες κοπέλες, με παρόμοιες πόζες, συμπεριφορές που μοιάζουν, με πλαστικά βιζιά και εκτός ορίων photoshop. Εκτός μετρημένων, πολύ μετρημένων περιπτώσεων... Και αυτός είναι ο σκοπός που δημιουργώ αυτό το thread: Να συζητάμε εδώ οι συνομήλικοι που ψάχνουμε κάποια συγκεκριμένα πράγματα που δεν βρίσκονται εύκολα ούτε αναλύονται στις κριτικές. Που θα επισημαίνουμε εδώ τις μουνάρες που έχουν τον τρόπο να κάνουν τούρμπο ακόμα και έναν 45άρη - που όπως και να το κάνουμε, τα αρχίδια έχουν αρχίσει και βαραίνουν...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Φιλε αφου εισαι παλιος στο φορουμ γνωριζεις οτι τα στανταρακια ο καθενας τα κραταει για παρτη του.
 

Επισκέπτης
Φιλε αφου εισαι παλιος στο φορουμ γνωριζεις οτι τα στανταρακια ο καθενας τα κραταει για παρτη του.

Δεν ισχύει στην περιπτωσή μου. Πολλά κορίτσια που μου άρεσαν έχουν σταματήσει να δουλεύουν, ενώ υπάρχει πάντα η αναζήτηση του "νέου". Αυτή είναι η απορία μου. Πώς γίνεται να εντοπίζουμε τις "μερακλούδες" Τις γυναίκες δηλαδή που - παρότι δεν είμαστε 20άρηδες με ντουζένια, με το που ξαπλώνουν δίπλα, το καυλί να γίνεται πέτρα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.214
Κριτικές
15
Like
5.648
Πόντοι
1.496
Ετσι και με τη Λινα τη μελαχρινη με τα γυαλακια απογευματινη στο Ιουλιανου 71.Γινοταν χαμος απο κοσμο οποτε πηγαινα και ελαχιστοι εγραφαν για εκεινη.Εμπαινα ως επισκεπτης καθημερινα και διαβαζα.Στανταρακι για πολλους,και για μενα.Εξαφανιστηκε κι αυτη.
 

Επισκέπτης
Ετσι και με τη Λινα τη μελαχρινη με τα γυαλακια απογευματινη στο Ιουλιανου 71.Γινοταν χαμος απο κοσμο οποτε πηγαινα και ελαχιστοι εγραφαν για εκεινη.Εμπαινα ως επισκεπτης καθημερινα και διαβαζα.Στανταρακι για πολλους,και για μενα.Εξαφανιστηκε κι αυτη.

Ακριβώς αυτό είναι το ζητούμενο. Γυναίκες που έχουν την αύρα της καύλας που ίσως μόνο εμείς που είμαστε μίας κάποιας προχωρημένης ηλικίας μπορούμε να "πιάσουμε"
 

Επισκέπτης
Παράδειγμα, η Αλίσια από το γνωστό μασάζ - δεν λέω περισσότερα για να μην θεωρηθώ διαφημιστής. Με το που την είδα το κατάλαβα. Με το που τον έβαλε στο στόμα της, έχυσα. Ενώ μπορεί μία πιτσιρίκα να τον έχει στο στόμα για 20 λεπτά και να μην έρχεται τίποτα. Είναι υποκειμενικό, το ξέρω, άλλα πιστεύω ότι υπάρχει κάποιος κοινός παρονομαστής
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
όπως εγραψες και εσυ εισαι πλεον 45+ οποτε τα αρχιδια σου βαρηναν οντως

από την άλλη εάν εχεις παει και με καμια 200+ πουτανες εχεις χασει την αισθηση και την καψα του πρωτογνωρου οποτε λογικο

 

Επισκέπτης
όπως εγραψες και εσυ εισαι πλεον 45+ οποτε τα αρχιδια σου βαρηναν οντως

από την άλλη εάν εχεις παει και με καμια 200+ πουτανες εχεις χασει την αισθηση και την καψα του πρωτογνωρου οποτε λογικο

Αυτό ακριβώς λέω φίλε. Πάει η κάψα. Nέοι πίνουμε ουϊσκυ. Μεγαλώνοντας, δοκιμάζουμε τα Malt. Και τα απλά ουϊσκυ μοιάζουν νεροζούμια. Αυτό ψάχνουμε εδώ. Το Malt. Έχει να κάνει με την θερμοκρασία του σώματος της γυναίκας, με τον τρόπο που κινείται και παίρνει θέση, με τον τρόπο που τον χειρίζεται στο στόμα της κλπ κλπ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ 45 αλλα σε μερικα χρονια θα σε φτασω.
Καπου φιλε εχει ερθει ο κορεσμος, αν το μουνι ειναι παγιδα ποτε δεν λες τελος.
Το ιδιο κ αν ησουν ΡΟΚ σταρ ηθοποιος κτλ, θα γαμουσες τα παντα, μετα θα βαριοσουν τα ιδια κ τα ιδια.
Λογικο το ιδιο ισχυει για τα παντα λιγο πολυ....οταν γινονται ρουτινα.
Εχω ξενερωσει με ολη την φαση(μπες βγες-ντυσου γδυσου)-εχεις 5 λεπτα εχεις 15 λεπτα,κτλ.....
υπηρχαν στιγμες περισυ π.χ που αν ειχα λεφτα θα πηδαγα μεχρι να με παρει το 166....
η αν μπορουσα να γαμησω τις μισες απο αυτες που ειδα.
Δεν εχω "καει" στο σπορ,απο τα 16 εως σημερα μετα τα 19 υπηρχε αποχη οι επισκεψεις ανα μεγαλα διαστηματα...-
μετα καπου ξαναβρηκα την "χαρα" του σπορ...
οχι τοσο απο αναγκη αλλα λογω του οτι...
δεν εχω καμια υποχρεωση μετα την πραξη...
δεν υποσχομαι τιποτα...
οικονομικα ξερω τι θα ξοδεψω...
δεν φορτωνομαι προβληματα αλλου ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
ΓΚΡΙΝΙΑ...ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΚΤΛ....
ομως κ παλι αυτο δεν ειναι η λυση....κανε ενα break κ πηγαινε επιλεκτικα....
αν δεν σε παιρνει οικονομικα για δυνατα ονοματα,πηδα πιο αραια...αυτες που θες χωρις να πηδας καθε μερα μετριες.
------
γενικα ολα ειναι μεσα στο μυαλο...
π.χ δεν ειμαι 20 πια αλλα αν δω μια κ εγκεφαλικα με φτιαξει πριν καν κανει πιπα ειμαι ετοιμος...
δεν χρειαζεται κοπος....
το ιδιο κ με γκομενα υπηρχαν μερικες που σχεδον ποτε δεν μου χαν κανει πιπα...
η αυτο δεν ηταν το ορεκτικο για να ξεκινησει αγωνας.
ο καθενας ομως ψαχνει ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΝΤΑ.
ΒΑΣΙΚΟ για μενα οταν δω καποια να κολησω σε κατι..(βυζι,ποδια,βλεμα,φατσα)...
αλλιως δεν χυνω με τιποτα η πολυ δυσκολα.
θυμαμαι μια βιζιτα των 90 λεπτων, ενω η κοπελα ηταν σουπερ μου αρεσε αλλα δεν ειχα βρει αυτο το κατι πανω της....
90λεπτα αχυστος(βγαλε χρονο,μπανιο social ktl..)...κ οσο το σκεφτομουν τοσο δεν ερχονταν αλλα ουτε μου επεφτε...
ολα ειναι στο μυαλο τυπε....
το ΤΟΥΡΜΠΟ ΚΤΛ....ολα στο μυαλο...
αντιθετα εχει τυχει να χυσω σε 5 λεπτα...
το ιδιο κ με γκομενα...1 ωρα κ βαλε....κ αλλη φορα επειδη μου αρεσε η φουστα που φοραγε (μπουτια)οταν ειχαμε βγει καφε,οταν πηγαμε σπιτι σε 10 λεπτα off...
ιδια γκομενα...
-------------
ΑΠΛΑ ΨΑΞΕ Κ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ....δεν χρειαζεται καποια εμφανησιακα να ειναι ΘΕΑ....
ΑΡΚΕΙ να σου μπει στο μυαλο....
αυτα φιλικα
 

Επισκέπτης
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ 45 αλλα σε μερικα χρονια θα σε φτασω.
Καπου φιλε εχει ερθει ο κορεσμος, αν το μουνι ειναι παγιδα ποτε δεν λες τελος.
Το ιδιο κ αν ησουν ΡΟΚ σταρ ηθοποιος κτλ, θα γαμουσες τα παντα, μετα θα βαριοσουν τα ιδια κ τα ιδια.
Λογικο το ιδιο ισχυει για τα παντα λιγο πολυ....οταν γινονται ρουτινα.
Εχω ξενερωσει με ολη την φαση(μπες βγες-ντυσου γδυσου)-εχεις 5 λεπτα εχεις 15 λεπτα,κτλ.....
υπηρχαν στιγμες περισυ π.χ που αν ειχα λεφτα θα πηδαγα μεχρι να με παρει το 166....
η αν μπορουσα να γαμησω τις μισες απο αυτες που ειδα.
Δεν εχω "καει" στο σπορ,απο τα 16 εως σημερα μετα τα 19 υπηρχε αποχη οι επισκεψεις ανα μεγαλα διαστηματα...-
μετα καπου ξαναβρηκα την "χαρα" του σπορ...
οχι τοσο απο αναγκη αλλα λογω του οτι...
δεν εχω καμια υποχρεωση μετα την πραξη...
δεν υποσχομαι τιποτα...
οικονομικα ξερω τι θα ξοδεψω...
δεν φορτωνομαι προβληματα αλλου ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
ΓΚΡΙΝΙΑ...ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΚΤΛ....
ομως κ παλι αυτο δεν ειναι η λυση....κανε ενα break κ πηγαινε επιλεκτικα....
αν δεν σε παιρνει οικονομικα για δυνατα ονοματα,πηδα πιο αραια...αυτες που θες χωρις να πηδας καθε μερα μετριες.
------
γενικα ολα ειναι μεσα στο μυαλο...
π.χ δεν ειμαι 20 πια αλλα αν δω μια κ εγκεφαλικα με φτιαξει πριν καν κανει πιπα ειμαι ετοιμος...
δεν χρειαζεται κοπος....
το ιδιο κ με γκομενα υπηρχαν μερικες που σχεδον ποτε δεν μου χαν κανει πιπα...
η αυτο δεν ηταν το ορεκτικο για να ξεκινησει αγωνας.
ο καθενας ομως ψαχνει ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΝΤΑ.
ΒΑΣΙΚΟ για μενα οταν δω καποια να κολησω σε κατι..(βυζι,ποδια,βλεμα,φατσα)...
αλλιως δεν χυνω με τιποτα η πολυ δυσκολα.
θυμαμαι μια βιζιτα των 90 λεπτων, ενω η κοπελα ηταν σουπερ μου αρεσε αλλα δεν ειχα βρει αυτο το κατι πανω της....
90λεπτα αχυστος(βγαλε χρονο,μπανιο social ktl..)...κ οσο το σκεφτομουν τοσο δεν ερχονταν αλλα ουτε μου επεφτε...
ολα ειναι στο μυαλο τυπε....
το ΤΟΥΡΜΠΟ ΚΤΛ....ολα στο μυαλο...
αντιθετα εχει τυχει να χυσω σε 5 λεπτα...
το ιδιο κ με γκομενα...1 ωρα κ βαλε....κ αλλη φορα επειδη μου αρεσε η φουστα που φοραγε (μπουτια)οταν ειχαμε βγει καφε,οταν πηγαμε σπιτι σε 10 λεπτα off...
ιδια γκομενα...
-------------
ΑΠΛΑ ΨΑΞΕ Κ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ....δεν χρειαζεται καποια εμφανησιακα να ειναι ΘΕΑ....
ΑΡΚΕΙ να σου μπει στο μυαλο....
αυτα φιλικα

Αυτό λέω και εγώ φίλε. Οι συνομήλικοι να μοιραζόμαστε εδώ πληροφορίες που είναι κοντά στα γούστα μας, κοντά σε αυτά που περιγράφεις.
 

psaromenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
361
Πόντοι
280
Από τα 40+ ξεκινάς να δίνεις σημασία σε άλλα πράγματα (με την προυπόθεση πως έχεις γράψει χλμ στο άθλημα)

Ένα γαμήσι πάνω , ένα κάτω δεν λέει τίποτα ...

Θέλεις η άλλη να σου κάνει την διαφορά , το κλικ και δεν μιλάω για θέμα εμφάνισης αλλά για θέμα συμπεριφοράς , γούστου , περιέργιας , κλπ

Σαν το αμάξι , δεν θέλεις απλά ένα σπορ ή ένα κυριλέ αλλά κάτι που να είναι λίγο πιο ιδιαίτερο , να σου βγάζει γούστα , πιο ειδικό από τα συνηθισμένα , πιο "φτιαγμενο" για σένα
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Φίλοι και συναγωνιστές γειά σας. Είμαι από πολύ παλιά εδώ μέσα. Από πολύ πιο παλιά τριγυρνώ στους οίκους "ανοχής". Πολύ φοβερό όνομα όταν το σκεφτείτε. "Ανοχή" είναι παράξενη λέξη. Ξεκίνησα από τη Φυλής, την εποχή που ήταν στο πάνω της, το 1991. Συνέχεια τότε, μετά τη σχολή, καρφί στη Φυλής. Μετά τη βόλτα, μεθυσμένος, στη Φυλής. Με έχουν διώξει από σπίτι που έκλεινε και με είχε πάρει ο ύπνος στην καρέκλα. Μεγάλες πλάκες. Μεταξουργείο, τις βρωμερές εποχές που τα δωμάτια είχαν παραβάν. Μετά ξεκίνησα τα στούντιο. Αναβαθμισμένα μπουρδέλα. Πάλι κακές συμπεριφορές, αδιάφορα κορίτσια, άλλα και διαμάντια, κορίτσια που νοιαζόντουσαν να τα πάρουν και να σε ξεκουράσουν. Πριν χρόνια η Ντάρια μου είχε δώσει τιμής ένεκεν μπλουζάκι με τον Γλομπέο... αναγνώριση :-) Συχνά καλούσα και CG. Μεγάλα βιζιά, μικρά βιζιά, μεγάλες αναμονές, κώλοι, μουνάκια, CIM καλές και κακές συμπεριφορές, ωραία χυσίματα ή χυσίματα με το ζόρι. Και ξαφνικά... όλες μου φαίνονται λίγο πολύ ίδιες. Μέτριες κοπέλες, με παρόμοιες πόζες, συμπεριφορές που μοιάζουν, με πλαστικά βιζιά και εκτός ορίων photoshop. Εκτός μετρημένων, πολύ μετρημένων περιπτώσεων... Και αυτός είναι ο σκοπός που δημιουργώ αυτό το thread: Να συζητάμε εδώ οι συνομήλικοι που ψάχνουμε κάποια συγκεκριμένα πράγματα που δεν βρίσκονται εύκολα ούτε αναλύονται στις κριτικές. Που θα επισημαίνουμε εδώ τις μουνάρες που έχουν τον τρόπο να κάνουν τούρμπο ακόμα και έναν 45άρη - που όπως και να το κάνουμε, τα αρχίδια έχουν αρχίσει και βαραίνουν...


Ωραίος! :hi:


Δεν βλέπω να έχεις βαρύνει από αυτά που γράφεις.

Υπάρχει νεανικό σφρίγος, και όρμα και μην μασάς!

Ελπίζω το μπλουζάκι να το παρέλαβες από Ντάρια στο κλεινόν άστυ, παρά στην Ταϋλάνδη ή την Καλαμάτα...
 

Επισκέπτης
Ωραίος! :hi:


Δεν βλέπω να έχεις βαρύνει από αυτά που γράφεις.

Υπάρχει νεανικό σφρίγος, και όρμα και μην μασάς!

Ελπίζω το μπλουζάκι να το παρέλαβες από Ντάρια στο κλεινόν άστυ, παρά στην Ταϋλάνδη ή την Καλαμάτα...

Δεν έχω βαρύνει καθόλου, το αντίθετο, απλά έχω γίνει λίγο πιο ποιοτικός :-)

Μου το είχε δώσει στο στούντιο της Φραντζή αν θυμάμαι καλά
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Φίλε αν και έχουμε διαφορά ηλικίας θα σου πρότεινα την αλινα από μέγα αλεξανδρου 133 που γεννήθηκε για αυτή την δουλειά και θέλει να περάσεις όμορφα και την Άννα από ιωαννινων 3 που παρά κάποιες ατέλειες και και την ηλικία (33+) σου βγάζει ταυτόχρονα κάτι προστυχο αλλά και ευγενικό την ίδια στιγμή και αυτό σε κάνει τούρμπο.  
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ολα σχετικα....
καποιος πχ δεν του αρεσουν οι skinny  μπορει να μην εχει γαμησει τετοια ΠΟΤΕ!!!
ΟΠΩΣ εγω δεν εχω γαμησει ποτε χοντρη.
ο καθενας αισθανεται φουλ με αυτα που χει κανει....ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ-
ΠΧ  ενας με 5 χρονια στο σπορ κ μερικες σχεσεις στα 28 να αισθανεται πληρεις...
ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΣΤΑ 48 ΜΕ 30+ χρονια στο σαπορ κ καλη ζωη να αισθανεται ΠΕΙΝΑ...
---------------
ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ εμενα παιζει μεγαλο ρολο....κ τοτε που ημουν μικρος κ τωρα..
δεν λεω να μου πει τα παραμυθια του αντερσεν....η οτι γαμω σαν τον rocco,
απλα λιγο φιλικη, λιγο χιουμορ οσο γινεται(στην δουλεια που κανει).
κ οχι πολυ "κλεψιμο στην πραξη"....στησηματα κτλ..
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
ουτε εγω χοντρες  γαμαω αχιλλεα εγω ειμαι 25 χρονων 9 χρονια στο σπορ  να μην κλεβει να μην σε κανει και βαριεσαι  να   περνας ευχαριστα την ωρα σου  
 

Επισκέπτης
Φίλε αν και έχουμε διαφορά ηλικίας θα σου πρότεινα την αλινα από μέγα αλεξανδρου 133 που γεννήθηκε για αυτή την δουλειά και θέλει να περάσεις όμορφα και την Άννα από ιωαννινων 3 που παρά κάποιες ατέλειες και και την ηλικία (33+) σου βγάζει ταυτόχρονα κάτι προστυχο αλλά και ευγενικό την ίδια στιγμή και αυτό σε κάνει τούρμπο.  

Ευχαριστώ, θα προσπαθήσω να δοκιμάσω σύντομα (αν και έχω κόψει τα μπουρδελάκια - συνήθως πηγαίνω στούντιο, μασάζ ή cg)
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.813
Πόντοι
4.496
Εγώ πιστεύω πως η χημεία κατά πρώτο λόγο και μετά η διάθεση και η συμπεριφορά της κοπέλας είναι που κάνει τη διαφορά.Βέβαια η εμφάνιση θα πρέπει να είναι εντός ορίων.Η χημεία λοιπόν είναι κάτι που δεν είναι στάνταρ και οπωσδήποτε δεν περιγράφεται σε κριτική. Πολλές κοπέλες με κριτικές κλπ δεν μου έχουν ταιριάξει, όπως ας πούμε και άλλες που πήγα από κασκαντεριλίκι χωρίς πληροφορίες και μου βγήκαν.Αυτό που έχω να καταθέσω προσωπικά, είναι πως όποια και να είναι, μετά από 4-5 φορές ίσως κάτι παραπάνω αν δεν υπάρχει κάτι καλύτερο...βαριέμαι.Η ποικιλία είναι το κίνητρο!
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
280
Κριτικές
60
Like
898
Πόντοι
6.810
Τα αρχιδια δεν βαραίνουν στα 45.Γνωρίζω τυπο 70αρη ο οποίος έχει κανει 3 γάμους και συνεχίζει να έχει την ψυχολογια του κυνηγου.Μαλλον το σώμα σου και η ψυχολογία σου έχουν βαρυνει και νιώθεις οτι δεν περνάει πια η μπογιά σου.Το μουνι δεν τελειώνει ποτέ φίλε μου ειτε είσαι πελατης στα σπίτια είτε εξω κυνηγός.Αν δεν μπορεις να κανεις κατι για να αλλαξεις τη ψυχολογία σου ίσως ήρθε η ώρα να βρείς μια γυναίκα 35-40 και να κάνεις οικογένεια να ηρεμήσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom