Νέα

Μιλφ με τριχωτό νιμου σε οίκους αντοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaltilas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kaltilas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
92
Like
76
Πόντοι
0
Συναγωνιστές σε ποιό σπιτάκι μπορώ να βρώ μιλφόνι με τριχωτό νιμου;  :erection:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Τύπε στο μυαλό μου είσαι. Τριχωτό, ερασιτεχνικό.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.272
Κριτικές
15
Like
5.748
Πόντοι
1.496
Η θεια Λιζα παντως,η Ελληνιδα μιλφ ξανθια με βυζαρες που αναφερεται οτι δουλευει στο Βιργινιας Μπενακη,αν ειναι η ιδια με αυτη που δουλευε πρωινα πριν χρονια στο Ιουλιανου 71,τοτε ειχε τριχωτο.Και σιχαινομαι το τριχωτο.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Η θεια Λιζα παντως,η Ελληνιδα μιλφ ξανθια με βυζαρες που αναφερεται οτι δουλευει στο Βιργινιας Μπενακη,αν ειναι η ιδια με αυτη που δουλευε πρωινα πριν χρονια στο Ιουλιανου 71,τοτε ειχε τριχωτο.Και σιχαινομαι το τριχωτο.
Εάν η γκόμενα σε καβλωνει, το μουνομαλο είναι στα συν της.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.272
Κριτικές
15
Like
5.748
Πόντοι
1.496
Εάν η γκόμενα σε καβλωνει, το μουνομαλο είναι στα συν της.
Σιχαινομαι,πως το λενε.Κανονικα θα επρεπε να ειδοποιει η τσατσα απο το σαλονι σε τυχον τετοιες περιπτωσεις να ξερει ο αλλος.Απο τοτε που ειχα δει ενα εξωφυλλο γερμανικου περιοδικου με μια ξανθια με ξυρισμενο ολο φορα παρτιδα,ηξερα τι ηθελα στις γυναικες.Μακρια απο τριχωτα.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Εγώ άμα βλέπω μαλλί καυλώνω. Όχι βέβαια πολύ. Τρίγωνο και μόνο στο μουνι. Κώλο φερειπειν θέλω άτριχο.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Συναγωνιστές σε ποιό σπιτάκι μπορώ να βρώ μιλφόνι με τριχωτό νιμου;  :erection:

Η Νανα απο Καλυμνου. Δε νοείται να εισαι καλτιλας χωρίς να την εχεις δοκιμάσει...

www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Νανά/listingid:489/]https://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Νανά/listingid:489/[/url]
 
OP
OP
K

kaltilas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
92
Like
76
Πόντοι
0
Η Νανα απο Καλυμνου. Δε νοείται να εισαι καλτιλας χωρίς να την εχεις δοκιμάσει...

www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Νανά/listingid:489/]https://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Νανά/listingid:489/[/url]

Φίλος την έχω πάρει δις αλλά δεν γουστάρω τον βήχα και τις χλέπες στο κωλόχαρτο. Άσε που με τσαντίζει ο τρόπος που γλείφει. Μια φορά πήρα και την Τζούλια απο Κνίδου (είμαι και βυζολάγνος) και είχε τριχωτό νιμου.

Ψάχνω κάτι καινούργιο... η θεία Λίζα λέει τίποτα;
 
OP
OP
K

kaltilas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
92
Like
76
Πόντοι
0
Εγώ άμα βλέπω μαλλί καυλώνω. Όχι βέβαια πολύ. Τρίγωνο και μόνο στο μουνι. Κώλο φερειπειν θέλω άτριχο.

Τώρα τελευταία μου την έχει δώσει γιατι αρχίζει να γίνεται μόδα στο αμέρικα με τριχωτές μασχάλες, πόδια, μουνί, κώλο, κοιλιά, ρώγα...παντού! Τις βλέπω σε κάμερες και αρρωσταίνω! Ακόμα και πιτσιρίκες, όχι μόνο μιλφογκιλφόνια
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Τώρα τελευταία μου την έχει δώσει γιατι αρχίζει να γίνεται μόδα στο αμέρικα με τριχωτές μασχάλες, πόδια, μουνί, κώλο, κοιλιά, ρώγα...παντού! Τις βλέπω σε κάμερες και αρρωσταίνω! Ακόμα και πιτσιρίκες, όχι μόνο μιλφογκιλφόνια
κατι τετοιο τυπε :think: :S :S :S
 

Συνημμένα

  • τριχωτο μουνι.jpg
    τριχωτο μουνι.jpg
    11,6 KB · Εμφανίσεις: 75

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.378
Πόντοι
496
Τώρα τελευταία μου την έχει δώσει γιατι αρχίζει να γίνεται μόδα στο αμέρικα με τριχωτές μασχάλες, πόδια, μουνί, κώλο, κοιλιά, ρώγα...παντού! Τις βλέπω σε κάμερες και αρρωσταίνω! Ακόμα και πιτσιρίκες, όχι μόνο μιλφογκιλφόνια

κοιτα ναζι τυπε...ο,τι πρεπει :S :S :think:
 

Συνημμένα

  • kamikaze.gr4.jpg
    kamikaze.gr4.jpg
    44,3 KB · Εμφανίσεις: 141

thor_69

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Τώρα τελευταία μου την έχει δώσει γιατι αρχίζει να γίνεται μόδα στο αμέρικα με τριχωτές μασχάλες, πόδια, μουνί, κώλο, κοιλιά, ρώγα...παντού! Τις βλέπω σε κάμερες και αρρωσταίνω! Ακόμα και πιτσιρίκες, όχι μόνο μιλφογκιλφόνια

Φαντάζομαι τι μαλάκας είσαι που μας έχεις πρήξει τα παπάρια με θρεντ,Λίζες,Μπενάκη και όλες τις παπαριές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom