Νέα

Ερώτηση περί φοιτητικών εστιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κυνικός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Σήμερα κάποιος μου ανέφερε ότι ορισμένες φοιτήτριες βολτάρουν στις εστίες (με προφανή σκοπό).Γνωρίζει κάποιος κάτι ή πρόκειται για έναν ακόμα αστικό μύθο για αυτές; Ευχαριστώ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
Σήμερα κάποιος μου ανέφερε ότι ορισμένες φοιτήτριες βολτάρουν στις εστίες (με προφανή σκοπό).Γνωρίζει κάποιος κάτι ή πρόκειται για έναν ακόμα αστικό μύθο για αυτές; Ευχαριστώ.

ο ίδιος μύθος σέρνεται πολλά χρόνια κι εδώ και στις εφημερίδες. Αν υπάρχουν φοιτήτριες που κάνουν βίζιτες αυτό γίνεται μόνο από κύκλο με μεγάλη εχεμύθια
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ωραιο θρεντ
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Η ελληνιδα φοιτητρια εχοντας οσα λεφτα θελει απο την οικογενεια της και βρισκομενη στην κορυφη της ερωτικης πυραμιδας γαμιεται μονο με κορυφαιους γαμαδιες και αδιαφορει για τον υπολοιπο ανθρωπινο πληθυσμο. Αν εισαι φοιτητης και δημοφιλης με μεγαλο κοινωνικο κυκλο ο πολυγαμισμος σε περιμενει.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
nai αληθεια ειναι και εγω τις εχω δει απο την μερια του ροδιτη
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
Σήμερα κάποιος μου ανέφερε ότι ορισμένες φοιτήτριες βολτάρουν στις εστίες (με προφανή σκοπό).Γνωρίζει κάποιος κάτι ή πρόκειται για έναν ακόμα αστικό μύθο για αυτές; Ευχαριστώ.
αν μιλας για εστιες στην ουκρανια ,ισχυει
για την ελλαδα θα παρει μια 3ετια ακομα ισψς κ 5ετια
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.652
Πόντοι
21.896
magkes alitheia leei o typos kai εγω τις ειδα τις προαλλες στιη μερια του ροδιτη
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.565
Like
3.540
Πόντοι
506
Μαλακιες..... Η ξαδερφη μου δουλευει υποδοχη σε μεγαλα μαγαζια της Θεσσαλονικης (ναι,ειναι μουναρος)....

Μπαργουμεν,υποδοχες,σερβιτορες.... Παρα πολλες στα κολπα... Ολος ο κοσμος κινειται γυρω απο το μουνι κ το χρημα....
Απλα παντα μεσω γνωστων...
Και πολλες που δειχνουν κυριες και ειναι υπερανω υποψιας.... απλα ειναι πιο ακριβες....

Η φοιτητριες δεν κανουν δουλειες ετσι...εκει παιζει πιο sugar daddy καταστασεις.....
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
Μαλακιες..... Η ξαδερφη μου δουλευει υποδοχη σε μεγαλα μαγαζια της Θεσσαλονικης (ναι,ειναι μουναρος)....

Μπαργουμεν,υποδοχες,σερβιτορες.... Παρα πολλες στα κολπα... Ολος ο κοσμος κινειται γυρω απο το μουνι κ το χρημα....
Απλα παντα μεσω γνωστων...
Και πολλες που δειχνουν κυριες και ειναι υπερανω υποψιας.... απλα ειναι πιο ακριβες....

Η φοιτητριες δεν κανουν δουλειες ετσι...εκει παιζει πιο sugar daddy καταστασεις.....
στελι πμ το τηλ της ξαδερφης τυπε...ευχαριστω εκ των προτερων..
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.565
Like
3.540
Πόντοι
506
γι αυτες που ξερει..κ για εκτος ελλαδας!!!
Δεν θα σου πει τιποτα φιλε.... Ονοματα δεν εχει πει ουτε σε μενα,αλλα μου εχει πει απιστευτα πραματα για γαμησια στις τουαλετες για 50ευρω...
Τωρα θα αρχισουν να με βριζουν στο μπου... οτι πεταω μουφες κτλ... 
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
Δεν θα σου πει τιποτα φιλε.... Ονοματα δεν εχει πει ουτε σε μενα,αλλα μου εχει πει απιστευτα πραματα για γαμησια στις τουαλετες για 50ευρω...
Τωρα θα αρχισουν να με βριζουν στο μπου... οτι πεταω μουφες κτλ...  
στειλε πμ αν δεν ειναι μουφα η φαση....ζυριχη μενω ,δεν θα βγουν βρωμες
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.565
Like
3.540
Πόντοι
506
στειλε πμ αν δεν ειναι μουφα η φαση....ζυριχη μενω ,δεν θα βγουν βρωμες
ρε μεγαλε πλακα μας κανεις??? στην Ζυριχη εχει τα καλυτερα εσκορτς... τις δικες μας τις σαυρες???
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
ρε μεγαλε πλακα μας κανεις??? στην Ζυριχη εχει τα καλυτερα εσκορτς... τις δικες μας τις σαυρες???
κατι εχεις μπλεξει...
κ μιλησαμε για μουναρες στη σαλονικ ,οχι για μπαζα..
τεσπα..σε πμ απο δω κ περα μονο,,,
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Δεν θα σου πει τιποτα φιλε.... Ονοματα δεν εχει πει ουτε σε μενα,αλλα μου εχει πει απιστευτα πραματα για γαμησια στις τουαλετες για 50ευρω...
Τωρα θα αρχισουν να με βριζουν στο μπου... οτι πεταω μουφες κτλ... 
κατσε ρε φιλε πεφτεις σε αντιφάσεις
τη μια λες ότι ειναι στα κολπα μπαγουμαν υποδοχη κτο γνωστά ονοματα
και μετά μας λες σκηικα στην τουαλετα για 50 ε
καποια μουνάρα η γνωστη παει στην τουαλετα για 50 ε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom