Νέα

R.I.P. Nicky Hayden.. πρωταθλητής MotoGP σκοτώθηκε με το ποδήλατο..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Djole77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
244
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
991
Θυμάμαι σαν χθες το πρωτάθλημα που πήρε, τοτε θεωρούσα οτι άδικα το κέρδισε και το αξιζε ο Ροσι, παντα αναγνώριζα όμως το ήθος του σαν αθλητή, παντα χαμογελαστός και πρόσχαρος.Κριμα.
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Το εχω πει οτι δεν υπαρχει πιο επικινδυνο πραγμα απο το κωλοποδηλατο.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
ελα ντε...ο σουμαχερ την πατησε στο σκι,απιστευτα πραγματα.
 

NBAZ

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Οκτ 2010
Μηνύματα
627
Κριτικές
36
Like
1.569
Πόντοι
2.290
Ride In Peace Nicky....έφυγε ένα χαμογελαστό και καλό παιδί, που όλοι συμπαθούσαμε και ο ίδιος ηταν απλός και προσιτός χωρίς τουπέ και κόμπλεξισμούς
:'(
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Τζαμπα πηγε ο ανθρωπος...κριμα κριμα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.328
Πόντοι
33.988
ειρωνια της κολο τυχης >:(

τοβ
ν ειχα δει απο κοντα το  2010 στο εστοριλ
R.I.P
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.726
Κριτικές
8
Like
2.420
Πόντοι
506
μου εστειλε ενας φιλος μηνυμα και μου ειπε οτι ο χειντεν εφυγε.στην αρχη δε καταλαβα τι εννοουσενομιζα εφυγε απο το motogp.οταν πηγα σπιτι και ειδα τι παιχτηκε δε το πιστευα.δε γινεται ρε πουστη μου να πας γαμιοντας με 300 αλογα και να πεθανεις απο ενα κολοποδηλατο.κριμα πραγματικα.απο τους πιο σωστους εκει μεσα.χωρις κομπλεξ χωρις εγωισμους και μαλακιες οπου καποιοι αλοι και πολυ  καλος αναβατης
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.328
Πόντοι
33.988
μου εστειλε ενας φιλος μηνυμα και μου ειπε οτι ο χειντεν εφυγε.στην αρχη δε καταλαβα τι εννοουσενομιζα εφυγε απο το motogp.οταν πηγα σπιτι και ειδα τι παιχτηκε δε το πιστευα.δε γινεται ρε πουστη μου να πας γαμιοντας με 300 αλογα και να πεθανεις απο ενα κολοποδηλατο.κριμα πραγματικα.απο τους πιο σωστους εκει μεσα.χωρις κομπλεξ χωρις εγωισμους και μαλακιες οπου καποιοι αλοι και πολυ  καλος αναβατης

:respect:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Αδελφική αγάπη κρίμα που δεν μπορούμε να το νοιώσουμε όλοι.....
Το μήνυμα που ακολουθεί είναι του αδερφού του Nicky Hayden, του Roger Lee Hayden.
«Nicky, αδερφέ μου, η ιστορία μας δεν έπρεπε να τελειώσει μ’ αυτόν τον τρόπο. Ήσουν Παγκόσμιος Πρωταθλητής για κάποιον λόγο. Ποτέ μου δεν συνάντησα κάποιον άλλον με τέτοια επιθυμία ν’ αγωνιστεί με μοτοσυκλέτες».
«Θυμάμαι που μεγαλώναμε στο ίδιο δωμάτιο και διάβαζες τις σημειώσεις από τους προηγούμενους αγώνες... και ήμασταν 12-13 χρονών. Δεν θα ξεχάσω ποτέ την Δευτέρα το πρωί, αφού είχες στεφθεί Παγκόσμιος Πρωταθλητής, που με ξύπνησες για να πάμε για τρέξιμο!»
«Αυτό είναι που σε ξεχώριζε από τους υπόλοιπους και σ’ έκανε Θρύλο. Θα μπορούσα να συνεχίσω και με άλλα παραδείγματα. Μας έκανες όλους εδώ καλύτερους».
«Με πίεζες για να μου βγάλεις τον καλύτερό μου εαυτό, αλλά πάνω απ’ όλα θα θυμάμαι τι αδερφός ήσουν. Ήσουν Θρύλος και αδερφός. Ήσουν πάντα εκεί για εμένα, ανεξάρτητα του τι γινόταν στην προσωπική σου ζωή».
«Ήθελες να βοηθήσεις και είμαι χαρούμενος που με είδες στα καλύτερά μου τα τελευταία χρόνια και δεν μιλάω μόνο για τη μοτοσυκλέτα, αλλά και εκτός αυτής. Θα μπορούσα να καθίσω και να λέω, "γιατί;" όλη την ημέρα».
«Προτιμώ όμως να είμαι ευγνώμων που σε είχα για αδελφό μου για 33 χρόνια. Μην ανησυχείς θα προσέχω τια ανιψιές μου και δεν θα έχουν κανένα αγόρι μέχρι το κολλέγιο. Θα τις μάθω και τι χρειάζεται για να γίνεις Πρωταθλητής σε ό,τι κι αν αποφασίσουν να κάνουν στο μέλλον».
«Αυτή η φωτογραφία είναι σημαντική για εμένα διότι μετά από κάποιες ατυχίες φαινόταν ότι έχανες τη μάχη για τον Τίτλο. Τότε σε άρπαξα και σου είπα ότι ακόμα είναι η χρονιά σου και αυτό έκανες κι εσύ όταν με είδες... μου το επανέλαβες».
«Ακόμα και σ’ αυτή την απίστευτα δύσκολη στιγμή, διατηρώ άσβεστη την πίστη μου και πιστεύω ότι για όσα μας δίνει ο Θεός, μας βοηθά κιόλας να τα ξεπεράσουμε. Μέχρι να οδηγήσουμε και πάλι μαζί... σ’ αγαπώ».

:respect:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Αν σου λάχει να πνίγεις ποτέ σου δεν παθαίνεις!!
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
712
Κριτικές
8
Like
461
Πόντοι
306
το εχω πει το ποδηλατο ειναι το πιο επικινδυνο οχημα μακραν.Δεν εχεο φωτα,φλας εισαι τελειος ακαλυπτος και ιδικα στην ελλαδα κανεις δεν σε προσεχει και δεν υπαρχουν δρομοι για ποδηλατα αρα μαλακες ποδηλατες που πατε στην κηφισιας και ομονοια και το παιζετε και cool hipster αμα σας φαει κανενα αμαξi λαχανο,τοτε το αμαξi  θα εχει δικιο η Αθηνα δεν ειναι ουτρεχτη.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.328
Πόντοι
33.988
το εχω πει το ποδηλατο ειναι το πιο επικινδυνο οχημα μακραν.Δεν εχεο φωτα,φλας εισαι τελειος ακαλυπτος και ιδικα στην ελλαδα κανεις δεν σε προσεχει και δεν υπαρχουν δρομοι για ποδηλατα αρα μαλακες ποδηλατες που πατε στην κηφισιας και ομονοια και το παιζετε και cool hipster αμα σας φαει κανενα αμαξi λαχανο,τοτε το αμαξi  θα εχει δικιο η Αθηνα δεν ειναι ουτρεχτη.


σ ωστος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom