Νέα

Αφέντρα Sandra - Γνώμες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
Καλησπέρα στην παρέα

Γνωρίζετε την κυρία; :
Εχω μιλήσει μαζί της τηλεφωνικά, είναι λέει Μολδαβή, και έχει εμπειρία. Ζητά ακατέβατα 100 ευρώ + ξενοδοχείο !

Δεν έχω καταλάβει εάν είναι ανεξάρτητη, ή όχι, ή εάν ''το χει''.

Γνωρίζετε κάτι ; Πάντως μού βγάζει μια καλτίλα που με καυλώνει σύν το ότι είναι νταρντάνα !

Επίσης, από ότι μού έχει πεί είναι συνήθως κλεισμένη ΠΣΚ !!

Για δώστε τα φώτα σας .....
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
:think:

Τύπε, ξεβράκωτος θα πας σε αυτή?  :S
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
:think:

Τύπε, ξεβράκωτος θα πας σε αυτή?  :S
εκεί είναι το ζήτημα, εγώ δεν ... και ποτέ....
Αυτή έχει συλλογή από τα υπεμεγέθη......

Στο τηλ. τής λέω τί κάνεις σαν αυταρχικό ; Και μού λέει στραπ όν. Εκτός από αυτά τί άλλο τήν ρωτάω; Κάνω και όλα τα άλλα μού λέει .... χαχα

Πάντως για κάποιον στραπονάκια είναι θεά. ! Εμένα με αηδιάζει και μόνο που το βλέπω, και ποτέ δεν έχω κάνει κάτι παρόμοιο ..Είμαι περισσότερο των άλλων.
Για αυτό ρωτάω γνώμες από άτομα που τήν έχουν συναντήσει ...
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Έχει εξαφανιστεί ο maletsouli τύπε, θα σε βοηθούσε!  :lheel:
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
 λές να μέ αφήσει να τή γλύψω ή θα βγάλει κανένα στραπόν γίγα και θα αρχίσει να με κυνηγάει ;;;  :kissass: :s&m_2:
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
:2funny:
kounia-650-800x547.jpg
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
126
Πόντοι
6
Βρήκα report για αυτήν στο Νετ από το 2014, όπου έκανε kai GFE... Με λίγα χρόνια τότε πηδιόταν , τώρα κάνει μόνο αυταρχικό. Θυμάμαι πρίν κανα μήνα που τήν πήρα τήν ρώτησα και μού είπε ότι δεν κάνει σέξ.

Είναι το στύλ μου όμως. Τελικά όμως παίζει να μήν είναι ούτε αφέντρα, ούτε πόρνη. Να είναι απλά στραπονατζού. Κατηγορία από μόνη της στις γυναίκες.

Κατά τ' άλλα όμως μού αρέσει πολύ και ως εμφάνιση, και ως στύλ, και με τα δερμάτινα και τίς μπότες είναι όλα τα λεφτά. Είναι στο στύλ μου. Αλλά ...
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Πράγματι, είναι καυλωτική στις φωτογραφίες τουλάχιστον. Με φτιάχνει και μενα η εικόνα της.

Όμως, έχει αρνητικά η όλη φάση, ειδικά αν πας χωρίς κάποια ενθάρρυνση από θετική γνώμη.

1. Παλιές βιζιτούδες, όπως είπε παραπάνω φίλος, που το γυρίζουν στο αυταρχικό, δεν αποδίδουν, διότι "δεν το έχουν". Αν το γούσταραν θα το έκαναν και στην νιότη τους.
2. Όλα αυτά τα παρελκόμενα στις φωτογραφίες, μόνο σε μεγάλη βαλίτσα χωράνε, οπότε δεν θα τα έχεις.
3. Ότι στο τηλέφωνο εξομοίωσε το αυταρχικό με το στραπονάρισμα δείχνει πως δεν είναι μέσα στην φιλοσοφία του bdsm
4. Η τιμή είναι ίδια με αυτή που ζητάνε πολύ μικρότερες .

Δεν ξέρω, είναι δική σου η απόφαση.
Αν πας, ενημέρωσε και το πόπολο.
 

beria37

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Πολυ καλη ειναι. Μπορει και "σκληρο" η πιο "μαλακο" παιχνιδι.
Και ναι φερνει μαζι της βαλιτσα!
Ειναι και ωραιο τυπακι...
 

carrera2

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
92
Like
36
Πόντοι
0
Πολυ καλη ειναι. Μπορει και "σκληρο" η πιο "μαλακο" παιχνιδι.
Και ναι φερνει μαζι της βαλιτσα!
Ειναι και ωραιο τυπακι...
εμένα μου φαίνεται καραλεσβιάρα εδώ που τη βλέπω. αντράκι σωστό
θα γούσταρα πολύ να γαμούσε τη γυναίκα μου και να κύτταγα
 

ZEYS1

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Πράγματι, είναι καυλωτική στις φωτογραφίες τουλάχιστον. Με φτιάχνει και μενα η εικόνα της.

Όμως, έχει αρνητικά η όλη φάση, ειδικά αν πας χωρίς κάποια ενθάρρυνση από θετική γνώμη.

1. Παλιές βιζιτούδες, όπως είπε παραπάνω φίλος, που το γυρίζουν στο αυταρχικό, δεν αποδίδουν, διότι "δεν το έχουν". Αν το γούσταραν θα το έκαναν και στην νιότη τους.
2. Όλα αυτά τα παρελκόμενα στις φωτογραφίες, μόνο σε μεγάλη βαλίτσα χωράνε, οπότε δεν θα τα έχεις.
3. Ότι στο τηλέφωνο εξομοίωσε το αυταρχικό με το στραπονάρισμα δείχνει πως δεν είναι μέσα στην φιλοσοφία του bdsm
4. Η τιμή είναι ίδια με αυτή που ζητάνε πολύ μικρότερες .

Δεν ξέρω, είναι δική σου η απόφαση.
Αν πας, ενημέρωσε και το πόπολο.
Συμφωνω απολυτα χωρις να την ξερω την κυρια δεν την εχω δοκιμασει αλλα αν θεωρει αυταρχικο μονο το στραπον τραβατε σε στουντιο πιο οικονομικα θα σας ερθει
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
637
Like
475
Πόντοι
26
Φιλε με πολυ λιγοτερα κανεις τη δουλεια σου αλλου,100 ευρω συν ξενοδοχειο?Αυτα με πασοκ.Αν ηταν στο δικο της χωρο με 40 θα χε δουλεια,σε στουντιο κάνεις και στραπον και σεξ.Η περισσοτερες αφεντρες δε κανουν σεξ.Στουντιο και παλι στουντιο
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Φιλε με πολυ λιγοτερα κανεις τη δουλεια σου αλλου,100 ευρω συν ξενοδοχειο?Αυτα με πασοκ.Αν ηταν στο δικο της χωρο με 40 θα χε δουλεια,σε στουντιο κάνεις και στραπον και σεξ.Η περισσοτερες αφεντρες δε κανουν σεξ.Στουντιο και παλι στουντιο
άλλο πραμα το στραπόν και άλλο το αυταρχικό
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
206
Like
40
Πόντοι
1
Ερχετε και στο σπιτι σου εκτος απο ξενοδοχειο.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
206
Like
40
Πόντοι
1
Δεν μου εκανε αυταρχικο πολυ λαιτ,σαν εμφανιση μου αρεσε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom