Νέα

Τρόποι για πετυχημένο πέσιμο σε ξεκωλακια, έξω στο δρόμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Οποιος βγηκε σήμερα έξω θα ειδε οτι ολα τα μωρά αρχιζουν και πετάνε κώλους και βυζιά φόρα παρτίδα..
Επειδή ξέρω αρρωστένετε ολοι δεν ειμαι ο μονος.. για πειτε κανα τρόπο για πετυχημένο καμάκι..

π.χ σταματάω με το μηχανάκι σε μια και της λέω καλησπέρα μπλα μπλα ψάχνω το καφέ τάδε μπλα μπλα  :blahblah1:
δε το ξέρω  :blahblah1: δε πειράζει καύλα που δε το ξέρεις   :blahblah1:  για αυτο θα σε γαμήσω  :takethis:

Τα ενδεχομενα μετα απο το καμάκι ειναι ή  :zfuck:  ή   :badair:

Για πείτε γιατι τα μωράκια έξω ειναι παααρα πολλαααα και πρεπει να τα    :fuck1:

ΥΓ
Καλα με πουτάνες θα την βγάλουμε και φέτος το μονο σίγουρο  




 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
Ετσι περιμενεις να γαμησεις εσυ ?? Χαχα  :grin:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Οποτε ας αφήσουμε τα instagram και το facebook κτλ

Ποιος έχει φάει γκομενάκι απο πέσιμο έξω στο δρόμο?
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
να βγεις με το r8 να βγαλεις απεξω το επιχρυσο συλεκτικο iphone και να μαζεψεις τηλεφωνα απο γκομενακια σε φαναρια
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Ετσι περιμενεις να γαμησεις εσυ ?? Χαχα  :grin:

Χθες ημουν πλατεια Καρύτση και το μουνι έσφηζε.. ενας αλβανος στη παρέα (καλο παιδι χρονια στο ελλαντα).. το προηγουμενο ΣΚ εφαγε ενα μωράκι απο ενα μαγαζι στη Κολοκτρώνη.. ετσι με χύμα πεσιμο..

Εγω κυκλοφορώ με αμαξι και μηχανακι και ανα πάσα ώρα σταματάω σε γκομενάκι και μιλάω.. επισης παω Yava αλλα εκει δε μιλάω απλά κοζάρω (οπως ολοι)

Στον δρομο γινετε ευκολο πεσιμο.. για πειτε κανα τροπο δοκιμασμενο παιχτες
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
513
Πόντοι
306
μαν στην Ελλάδα αυτό δεν γίνεται εκτός κ αν είσαι στο επίπεδο του Ρουβά εμφανισιακά (κ πάλι συζητήσιμο). Υπάρχει περίπτωση αν πέσεις σε καμμιά στερημένη-ξεχασμένη να πιάσεις κουβεντούλα για καφέ-ποτό
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
μαν στην Ελλάδα αυτό δεν γίνεται εκτός κ αν είσαι στο επίπεδο του Ρουβά εμφανισιακά (κ πάλι συζητήσιμο). Υπάρχει περίπτωση αν πέσεις σε καμμιά στερημένη-ξεχασμένη να πιάσεις κουβεντούλα για καφέ-ποτό

Τυπε λιγο μεσα στα πράγματα απλα να εισαι σε θέμα εμφάνισης οπως οι περισσοτεροι.. βάζεις και ένα γυαλι καθρεπτη.. και σταματάς και καλά οτι κάτι θες να ρωτήσεις και οτι κάτι ψάχνεις.. πετάς και ένα θες να πάμε για κανα καφέ να γνωριστούμε.. ε μια δυο πεντε δεκα κάποια δε θα κάτσει?
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
513
Πόντοι
306
Τυπε λιγο μεσα στα πράγματα απλα να εισαι σε θέμα εμφάνισης οπως οι περισσοτεροι.. βάζεις και ένα γυαλι καθρεπτη.. και σταματάς και καλά οτι κάτι θες να ρωτήσεις και οτι κάτι ψάχνεις.. πετάς και ένα θες να πάμε για κανα καφέ να γνωριστούμε.. ε μια δυο πεντε δεκα κάποια δε θα κάτσει?

μαν έτσι όπως το θέτεις ακούγεσαι λογικός.Έχεις τέτοια αντοχή μαν? εγω θ αρχίσω τα μπινελίκια κάποια στιγμη
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
μαν στην Ελλάδα αυτό δεν γίνεται εκτός κ αν είσαι στο επίπεδο του Ρουβά εμφανισιακά (κ πάλι συζητήσιμο). Υπάρχει περίπτωση αν πέσεις σε καμμιά στερημένη-ξεχασμένη να πιάσεις κουβεντούλα για καφέ-ποτό

Αυτο ξαναπεστο
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Τυπε λιγο μεσα στα πράγματα απλα να εισαι σε θέμα εμφάνισης οπως οι περισσοτεροι.. βάζεις και ένα γυαλι καθρεπτη.. και σταματάς και καλά οτι κάτι θες να ρωτήσεις και οτι κάτι ψάχνεις.. πετάς και ένα θες να πάμε για κανα καφέ να γνωριστούμε.. ε μια δυο πεντε δεκα κάποια δε θα κάτσει?

χαρα στο κουραγιο σου συναγωνιστη

Παρεπιπτοντως το εχω κανει απειρες φορες και το μονο που κερδισα ηταν να χασω αδικα το χρονο μου δεν θελω να σε απογοητευσω δεν εχεις τιπτα αλλο απο το να δοκιμασεις εδω δεν προκειτε να βρεις αξιολογες συμβουλες χωρις να θελω να προσβαλω κανενα αν ειναι καποιος που το εχει το θεμα καμακι δεν εχει και πολλους λογους να ειναι μελος του bou
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Τυπε λιγο μεσα στα πράγματα απλα να εισαι σε θέμα εμφάνισης οπως οι περισσοτεροι.. βάζεις και ένα γυαλι καθρεπτη.. και σταματάς και καλά οτι κάτι θες να ρωτήσεις και οτι κάτι ψάχνεις.. πετάς και ένα θες να πάμε για κανα καφέ να γνωριστούμε.. ε μια δυο πεντε δεκα κάποια δε θα κάτσει?

Ετσι τυπε  :think: :S :S :S
 

Συνημμένα

  • bald man.jpg
    bald man.jpg
    16,8 KB · Εμφανίσεις: 50

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.383
Κριτικές
31
Like
12.100
Πόντοι
5.097
Τυπε λιγο μεσα στα πράγματα απλα να εισαι σε θέμα εμφάνισης οπως οι περισσοτεροι.. βάζεις και ένα γυαλι καθρεπτη.. και σταματάς και καλά οτι κάτι θες να ρωτήσεις και οτι κάτι ψάχνεις.. πετάς και ένα θες να πάμε για κανα καφέ να γνωριστούμε.. ε μια δυο πεντε δεκα κάποια δε θα κάτσει?
Εσυ πρέπει να είσαι χορτάτος πάντα.  :S
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
μαν έτσι όπως το θέτεις ακούγεσαι λογικός.Έχεις τέτοια αντοχή μαν? εγω θ αρχίσω τα μπινελίκια κάποια στιγμη

Το θεμα ειναι να το αντιλαμβάνεσαι οτι ειναι θεμα στατιστικής..

Ας πουμε εχεις ενα μηχανακι.. το καβαλας και οπου δεις μωράκι ξεκωλακι γαμευσιμο σταματάς και καλά να ρωτήσεις κάτι..

Εισαι με το γυαλικο σου.. εχεις πιει και το καφέ σου να χεις ξυπνήσει καλα.. και προσεγγίζεις έτσι τυχαια στο δρομο.. εκει που ρωτάς και καλουα οτι ψάχνεις κάτι, πετάς και ένα.. "να σου πω, εδω κοντα μένεις εσύ, πάμε για κανα καφεδάκι".. και κάνεις κίνηση να ανοιξεις τηλ.. κοζαρεις αντιδραση (ολες κολακευονται) σου λεει ξέρω γω άστο, επιμενεις εσυ, ελα μωρε πάμε δωσε τηλ θα σε πάρω αυριο/μεθαυριο.. αν σε ξαναγειώσει λες οκ καλη συνέχεια και πάς σε άλλη.. ε κάποια δε θα κάτσει κάποια στιγμή?
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Το ιδανικό πέσιμο γινετε αφου εχουμε γαμήσει μια τάνα.. εγω αφου γαμήσω τάνα ειμαι σε φάση για πέσιμο πολύ ανετα..
Εισαι και χορτάτος και δε σου τρέχει το σαλάκι έτσι..
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
513
Πόντοι
306
Το θεμα ειναι να το αντιλαμβάνεσαι οτι ειναι θεμα στατιστικής..

Ας πουμε εχεις ενα μηχανακι.. το καβαλας και οπου δεις μωράκι ξεκωλακι γαμευσιμο σταματάς και καλά να ρωτήσεις κάτι..

Εισαι με το γυαλικο σου.. εχεις πιει και το καφέ σου να χεις ξυπνήσει καλα.. και προσεγγίζεις έτσι τυχαια στο δρομο.. εκει που ρωτάς και καλουα οτι ψάχνεις κάτι, πετάς και ένα.. "να σου πω, εδω κοντα μένεις εσύ, πάμε για κανα καφεδάκι.. και κάνεις κίνηση να ανοιξεις τηλ.. κοζαρεις αντιδραση (ολες κολακευονται) σου λεει ξέρω γω άστο, επιμενεις εσυ, ελα μωρε πάμε δωσε τηλ θα σε πάρω αυριο/μεθαυριο.. αν σε ξαναγειώσει λες οκ καλη συνέχεια και πάς σε άλλη.. ε κάποια δε θα κάτσει κάποια στιγμή?
μαν υποθέτω οτι δεν έχεις σκεφτεί το τεχνικό σκέλος της υπόθεσης.Αναγκαστικά θα πρέπει να μεταφέρεις τη μπίζνα τακτικά σε άλλο στέκι γιατι θα γίνεις γραφικός ετσι
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
μαν υποθέτω οτι δεν έχεις σκεφτεί το τεχνικό σκέλος της υπόθεσης.Αναγκαστικά θα πρέπει να μεταφέρεις τη μπίζνα τακτικά σε άλλο στέκι γιατι θα γίνεις γραφικός ετσι

Τύπε προφανώς η γκομενα δε ξέρει οτι ειναι το κολπο σου αυτο.. το κάνεις να φαινετε κατι αυθορμητο..
Και προφανώς δεν εισαι σε εναν δρομο πανω/κατω να το κάνεις αυτο.. προχωρας κανεις βολτα, αμα εχεις μηχανακι ειμαι πολυ ευκολο να σταματήσεις διπλα σε μια μουνιτσα να της μιλησεις οτι και καλα κάτι ψάχνεις...

Και δεν ειναι ανάγκη να βγαινεις μονο για αυτο.. εκει που πας καπου κοζαρεις και αμα δεις κανα μπάνικο μωρο παιζεις μπάλα κατ αυτο το τροπο..
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
Εχεις βγαλει ποτε γκομενα ?? Αν εχεις βγαλει δεν χρειαζεται να ρωτας.
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
513
Πόντοι
306
να σου πω ρε μαν....αν έχεις χρόνο πάς κάθεσαι σ ενα καφέ μεταξύ φθοράς-αφθαρσίας πάιρνεις κ ενα ταμπλετ μαζί σου κ αρχίζεις να παίζεις με το μάτι καμμιά ξέμπαρκη. Έτσι ανεβάζεις λίγο τη πιθανότητα....σ εποχές ανεργίας το κάνω κ μου κάθεται και κάτι αραιά κ που
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom