Νέα

Πιάτσα στην Πέτρου Ράλλη 76

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KavlomenosPoutanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Καλησπέρα Χύστες μου.

Περνάω συχνά απο την Πέτρου Ράλλη δίπλα απο τον βενέτη στον Χαρμάνη είναι μια κορασίδα που κάνει πιάτσα την βλέπω συχνά. άλλα δεν μπορώ να σταματήσω διότη ήμουν με πρόσωπο .


Όριστε φώτο για εκεί που λέω .

eb66110ebe7f4c2b95e248388c401c25.png


Την έχει πάρει κανείς ;

 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Καλησπέρα Χύστες μου.

Περνάω συχνά απο την Πέτρου Ράλλη δίπλα απο τον βενέτη στον Χαρμάνη είναι μια κορασίδα που κάνει πιάτσα την βλέπω συχνά. άλλα δεν μπορώ να σταματήσω διότη ήμουν με πρόσωπο .


Όριστε φώτο για εκεί που λέω .

eb66110ebe7f4c2b95e248388c401c25.png


Την έχει πάρει κανείς ;

την βλεπω συχνα=ακομα την βλεπω
αλλα ημουν με προσωπο=στο παρελθον που την ειδα
οταν την ξαναδεις λοιπον ρωτα την και μην θες μασημενη τροφη! :hi:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλησπέρα Χύστες μου.

Περνάω συχνά απο την Πέτρου Ράλλη δίπλα απο τον βενέτη στον Χαρμάνη είναι μια κορασίδα που κάνει πιάτσα την βλέπω συχνά. άλλα δεν μπορώ να σταματήσω διότη ήμουν με πρόσωπο .


Όριστε φώτο για εκεί που λέω.

Την έχει πάρει κανείς ;

Υπάρχει αναφορά εδώ-δεν χρειάζονταν νέο θρεντ.

 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Καλησπέρα Χύστες μου.

Περνάω συχνά απο την Πέτρου Ράλλη δίπλα απο τον βενέτη στον Χαρμάνη είναι μια κορασίδα που κάνει πιάτσα την βλέπω συχνά. άλλα δεν μπορώ να σταματήσω διότη ήμουν με πρόσωπο .


Όριστε φώτο για εκεί που λέω .

Τι ωρα περασες και την ειδες συναγωνιστη ??
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
την βλεπω συχνα=ακομα την βλεπω
αλλα ημουν με προσωπο=στο παρελθον που την ειδα
οταν την ξαναδεις λοιπον ρωτα την και μην θες μασημενη τροφη! :hi:
Προπερσυ εκανε πιατσα εκει μια αλλη κοπελα...Δεν ειν αι η ιδια....Αυτη τωρα εχει εμφανηστη κανα 8 μηνο το πολυ τυπε μου
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Πέρασα σήμερα μια ξανθιά είναι καλή φαίνεται αλλά δεν μπορούσα να σταματήσω. Ερώτηση μ κάτι τυπισσες στην λαχαναγορα στην πρώτη στάση όπως ανεβαινουμε από Πειραιά τι παίζει ? Ξέρει κανείς ?
 

SG27

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
Πέρασα σήμερα μια ξανθιά είναι καλή φαίνεται αλλά δεν μπορούσα να σταματήσω. Ερώτηση μ κάτι τυπισσες στην λαχαναγορα στην πρώτη στάση όπως ανεβαινουμε από Πειραιά τι παίζει ? Ξέρει κανείς ?

Μακρια
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Το ξανθό μωρό ήταν χθες εκεί γύρω στις 23:30 που πέρασα.μαυρο σορτσακι ωραίο κωλι ήμουν με γυναίκα δεν μπορούσα να σταματήσω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.072
Κριτικές
86
Like
3.487
Πόντοι
5.015
Λοιπόν παιδιά πήγα απόψε με τη Μαρία από Πέτρου Ράλλη, την ξανθιά εξαιτίας της οποίας άνοιξε και το thread... Μην κάνετε το λάθος και πάτε μαζί της, μακριά, μιλάμε για πεταμένα λεφτά τουλάχιστον όσον αφορά το ξενοδοχείο. Ειδικά για τα 60€ που ζητάει απαράδεκτη η συμπεριφορά της... Έξω είναι ευγενική αν και λίγο ψυχρή, μόλις μπεις στο δωμάτιο μαζί της (25€ η ημιδιαμονή, ήτοι σύνολο 85€ η όλη φάση) αρχίζουν τα προβλήματα... Μη το ένα, μη το άλλο, "δε μου αρέσει αυτό", ερώτηση ανά 5' αν τελείωσες, κ.τ.λπ. Φοβερό προσωπάκι, από βυζί τίποτα, κορμί καλούτσικο για freelancer, όχι στενή αλλά μουνί με ωραία αίσθηση, όμως κατά τ' άλλα κλάφτε τα. Καλή πίπα, αφήνει για γλειφομούνι (μουνάκι ξυρισμένο - περιποιημένο), δεν αφήνει για κώλο και αφήνει με τα χίλια ζόρια και με γκρίνια για cob. Πέντε μήνες είναι στην Ελλάδα, τα ελληνικά της μέτρια, οι τρόποι της αλβανικοί. Εν τέλει το γαμήσι που κάνει θα άξιζε μόνο στην περίπτωση που τη συναντούσε κάποιος σε μπουρδέλο, σκάλωνε με το ομολογουμένως ωραίο προσωπάκι της και έλεγε "δε γαμιέται, ας φιτιλιάσω ένα εικοσάρικο" μόνο και μόνο για να του φύγει το τζάχτι. Με το 60άρι που ζητάει για freelancer θα έπρεπε να κάνει παπάδες αλλά αντιθέτως δε σέβεται τον πελάτη. Μόνο η πίπα της αξίζει, όποιος είναι διατεθειμένος να δώσει 30€ για πίπα ας τα δώσει, είναι τα μόνα λεφτά που δε θα κλάψει με τη συγκεκριμένη. Ειλικρινά είχα καιρό να φάω τέτοια φόλα αναλογικά και με το ποσό που πλήρωσα κι επειδή δεν υπάρχει κριτική από κανέναν εδώ μέσα για την εν λόγω έπρεπε να γραφτεί κάτι για να προφυλαχτούν άλλοι λιγότερο "τολμηροί" συναγωνιστές που μέχρι τώρα δίσταζαν να πάνε μαζί της. Αυτά, ελπίζω να βοήθησα...
 

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
μπραβο ρε μεγαλε,θυσιαστηκες αλλα εσωσες κοσμο.Οταν περνας φαινετε πολυ καλο αλλα αμα ειναι ξενερα..... πεταμενα λεφτα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
85 ευρω για μετριοτητες...  :headbang:
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Άξιος ο κασκαντερ μας γλιτωσες από την φολα  :kneel:  :kneel:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.072
Κριτικές
86
Like
3.487
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά το post το έγραψα πριν από 40 μέρες, γιατί απαντήσατε όλοι τώρα; :P
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Λεπτομέρειες!  :grin:
 

xistikos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Εξήντα ευρώ για παραλαβή από το δρόμο δεν έδινα ούτε αν είχε βαρέσει σβέρκο ο φαλλός από την τρέλα. Τα θεωρώ πεταμένα λεφτά.Ναι οκ οι εποχές δεν είναι για να σκορπάς αλλά αν είναι να δώσω 85 προτιμώ να δώσω 140 και να έχω στο κρεβάτι ένα εργαλείο τούμπανο παρά να φάω φόλλα από το δρόμο. Στο 140 τουλάχιστον η εικόνα θα σου μείνει. Τέσπα.. άποψη μου είναι αυτή και κανόνας από δρόμο είναι ποτέ φουλ επαφή. Μόνο φραπέ ή κανα ξαλάφρωμα σε στόμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom