Νέα

ψάχνω μια εμπειρία που να έχει ερωτισμό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wandering
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wandering

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2017
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι εδώ για να ρωτήσω πως λέγεται και που μπορώ να βρω αυτό που θέλω.

Πάει πολύς καιρός που έκανα κάτι με γυναίκα. Ψάχνω κάτι να με βγάλει από την ένταση, και να γίνει πιο άνετη η αλληλεπίδρασή μου με τις γυναίκες που συναντάω στο δρόμο μου.

Σκέφτομαι πολύ καιρό να πάω σε μια επαγγελματία αλλά με κρατάει πίσω το ότι δίχως να νιώσω κάτι για μια γυναίκα, δίχως κάποια οικειότητα, φυσικότητα, κάποιο στοιχειώδη ερωτισμό και αισθησιασμό, φοβάμαι πως δεν θα λειτουργήσω.

Θέλω να μπορώ να την αγγίξω - και εννοώ και σε "αθώα" σημεία όπως χέρια, πρόσωπο, λαιμός, κλπ. Θα ήθελα να πάρει πρωτοβουλία να με αγγίξει και εκείνη. Θα ήθελα να μπορώ να την φιλήσω και να μείνω αρκετή ώρα στα φιλιά. Θα ήθελα να με φιλήσει κι εκείνη. Θα ήθελα να μείνουμε ξαπλωμένοι στο κρεβάτι (με ρούχα ή χωρίς) και να μπορούμε να χαϊδέψουμε ο ένας τον άλλο. Θα ήθελα, αν το επιλέξω, να μείνω σε αυτά και να μην προχωρήσει σε σεξ. Υπάρχει πάντοτε και η επόμενη φορά. Μέχρι να αισθανθώ αρκετά άνετα.

Έχω ψάξει στο site και είδα πως υπάρχουν κάποιες επαγγελματίες που πλησιάζουν αυτό το στιλ, το οποίο αποκαλούν "girlfriend experience", και απλά πρέπει να την εντοπίσεις ή να τύχεις σε μια τέτοια. Μπορεί να είναι σε studio, όπως www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:%CE%A3%CE%BF%CF%86%CE%AF%CE%B1/listingid:5211/page:2/limit:5/]κάποια που την λένε Σοφία[/url], ή μια άλλη www.bourdela.com/forum/index.php?topic=128120.0]ανώνυμη κοπελιά[/url], η οποία --φαντάζομαι-- δουλεύει σε κάποιο studio:

[...] η συνάντηση μας ξεκινούσε πάντα με έντονο χαμούρεμα στα όρθια που κρατούσε κανά 10λεπτο και όπου φορούσαμε και οι δυο τα ρούχα μας [...] γενικά το κορίτσι με χαμόγελα και γλυκόλογα μου έδειχνε οτι ήταν εκεί για μένα, στην διάθεση μου, και θα μπορούσα να κάνω ό,τι ήθελα. Άλλο αν το σεξ μαζί της ήταν πολύ βασικό με στοματικό που ακολουθούσε και απλό συμβατικό γαμήσι. Η ατμόσφαιρα όμως από πλευράς της ήταν μια ατμόσφαιρα απόλυτης τρυφερότητας και διάθεσης να σου δοθεί πλήρως. [...] η κοπέλα την ώρα του σεξ ήταν και πάλι πολύ ζεστή χωρίς όμως να κάνει κάποια υπερβολικά που κάνουν όπως βογγητά κλπ.

Αυτό πλησιάζει πολύ σ' αυτό που φαντάζομαι.

Πριν αρχίσω να παίρνω τηλέφωνα στα studio και τα call girl γραφεία και να ρωτάω αν κάποια κοπέλα το κάνει αυτό, υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να κάνω; Μήπως αυτό που ζητάω προσφέρεται σαν υπηρεσία και μπορώ να το ζητήσω μεμονωμένα; Μήπως κάποιος μπορεί να μου πει κάποια που να λειτουργεί έτσι, ή ένα studio/γραφείο που να "εξειδικεύεται" σε κάτι τέτοιο;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Τι ηλικια εχεις φιλε?
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.819
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.819
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
Οποτε ζητας την υπηρεσια καρεντζα χαχα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.819
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
Εγω θα σου προτεινα να πας στο πρωτο μπουρδελο που θα βρεις να γαμησεις και να ξεπαρθενιαστεις και μετα να ξαναπας πολλες φορες και αν εισαι τυχερος και δεν εχουν περασει τα χρονια να βρεις μια σοβαρη γυναικα να παντρευτεις και να κανεις ολα αυτα που θελεις...

Με το να ρωτας εδω μονο χρονο χανεις ... οπως εισαι ντυσου και πηγαινε τωρα στα μπουρδελα που ειναι και ησυχα  :knockinb:
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Εγω θα σου προτεινα να πας στο πρωτο μπουρδελο που θα βρεις να γαμησεις και να ξεπαρθενιαστεις και μετα να ξαναπας πολλες φορες και αν εισαι τυχερος και δεν εχουν περασει τα χρονια να βρεις μια σοβαρη γυναικα να παντρευτεις και να κανεις ολα αυτα που θελεις...

Με το να ρωτας εδω μονο χρονο χανεις ... οπως εισαι ντυσου και πηγαινε τωρα στα μπουρδελα που ειναι και ησυχα  :knockinb:

κλασσικη περιπτωση ελληναρα που θελει πουτανα στο κρεββατι και γυναικα παρθενα νοικοκυρα και σοβαρη για γαμο..
εεε ρεεε μυαλα που κουβαλατεεε
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.819
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
κλασσικη περιπτωση ελληναρα που θελει πουτανα στο κρεββατι και γυναικα παρθενα νοικοκυρα και σοβαρη για γαμο..
εεε ρεεε μυαλα που κουβαλατεεε

Η προταση μου ειναι για τον φιλο ... πιστευω δεν ειναι καλη ιδεα να μπλεξει με πουτανα γυναικα ετσι απειρος που ειναι
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Η προταση μου ειναι για τον φιλο ... πιστευω δεν ειναι καλη ιδεα να μπλεξει με πουτανα γυναικα ετσι απειρος που ειναι

ο τυπος ειναι 35 χρονων και μπορει να κρινει..να ξελαμπικαρει θελει οχι να παντρευτει..
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.819
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μην αποπροσανατολιζεις το θεμα,ο φιλος πρεπει να παει να γαμησει αμεσα ...

συμφωνω αλλα οπως λεει δεν τον ενδιαφερει αυτο καθε αυτο η πραξη οσο η επαφη με την κοπελα..
αν εχεις καποια γλυκια κ συναισθηματικη κοπελα να του προτεινεις εχει καλως..απλα πρεπει να καταλαβεις οτι δε ψαχνει να παντρευτει αλλα να κανει σεξ με καποια εχοντας τρυφερη επαφη κ οχι το κοινο ξεσκισμα που οι περισσοτεροι αντιλαμβανομαστε!
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
εχεις γαμησει ρε φιλε ποτε;
:embarrased:
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
συμφωνω αλλα οπως λεει δεν τον ενδιαφερει αυτο καθε αυτο η πραξη οσο η επαφη με την κοπελα..
αν εχεις καποια γλυκια κ συναισθηματικη κοπελα να του προτεινεις εχει καλως..απλα πρεπει να καταλαβεις οτι δε ψαχνει να παντρευτει αλλα να κανει σεξ με καποια εχοντας τρυφερη επαφη κ οχι το κοινο ξεσκισμα που οι περισσοτεροι αντιλαμβανομαστε!

μπορει να της δωσει ενα φιλακι στο μετωπο αφου τις τα ριξει στην μαπα! :rockon:
 

King of the Island

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
718
Like
0
Πόντοι
6
Πάει πολύς καιρός που έκανα κάτι με γυναίκα.

Θα ήθελα να πάρει πρωτοβουλία να με αγγίξει και εκείνη. Θα ήθελα να μπορώ να την φιλήσω και να μείνω αρκετή ώρα στα φιλιά. Θα ήθελα να με φιλήσει κι εκείνη.

Θα ήθελα να μείνουμε ξαπλωμένοι στο κρεβάτι (με ρούχα ή χωρίς) και να μπορούμε να χαϊδέψουμε ο ένας τον άλλο. Θα ήθελα, αν το επιλέξω, να μείνω σε αυτά και να μην προχωρήσει σε σεξ. Υπάρχει πάντοτε και η επόμενη φορά. Μέχρι να αισθανθώ αρκετά άνετα.

Τύπε εσυ χρειαζεσαι γκομενα που:
1. Να ειναι μυξοπαρθενα
2. Θεουσα
3. Τρελη/απεγνωσμενη
4. Αοματη
 

King of the Island

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
718
Like
0
Πόντοι
6
Αποψη μου αν τη φερεις σπιτι σου δε θα ερθει για αγκαλιτσες
 

King of the Island

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
718
Like
0
Πόντοι
6
Τυπε λογω αγχους θελεις να το πας λαου λαου? Αν ναι θα σε παρει στο ψιλο αν δε κανεις γαμισοκινηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom