Νέα

Ξενοδοχείο κοντά στο κέντρο για (κανονική) διαμονή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giodam
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Giodam

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Καλημέρα. Αν γνωρίζει κάποιος για ξενοδοχείο κοντά στο κέντρο που να είναι αξιόλογο για διαμονή δύο ημερών και να μπορείς να φέρεις κοπέλες, παρακαλώ ας ενημερώσει. Την έχω πάθει στο Centrotel με κοπέλα που έφερα και μου κάνανε σκηνικό και έγινα ρόμπα.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Καλημέρα. Αν γνωρίζει κάποιος για ξενοδοχείο κοντά στο κέντρο που να είναι αξιόλογο για διαμονή δύο ημερών και να μπορείς να φέρεις κοπέλες, παρακαλώ ας ενημερώσει. Την έχω πάθει στο Centrotel με κοπέλα που έφερα και μου κάνανε σκηνικό και έγινα ρόμπα.

τα 2 ξενοδοχεια που δεν θα εχεις κανενα απολυτως θεμα ειναι Radisson blu Park και Divani Caravel...πολλα απο τα γραφεια και ανεξαρτητες επισης κανουνε incall εκει περα...οποτε δεν παιζει θεμα...και το Stanley ισως τριτο...

 
OP
OP
G

Giodam

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την απάντηση. Το Stanley επειδή το ξέρω είναι μέσα ή δεν είναι σίγουρο και θα έχω πρόβλημα;
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Καλημέρα. Αν γνωρίζει κάποιος για ξενοδοχείο κοντά στο κέντρο που να είναι αξιόλογο για διαμονή δύο ημερών και να μπορείς να φέρεις κοπέλες, παρακαλώ ας ενημερώσει. Την έχω πάθει στο Centrotel με κοπέλα που έφερα και μου κάνανε σκηνικό και έγινα ρόμπα.
Μυστη συγνώμη αλλά τι σκηνικό σου κάνανε δωμάτιο σου είναι ότι θέλεις κάνεις το πολύ πολύ να πληρώσεις κάτι έξτρα αν το έχεις κλείσει μονόκλινο και φέρεις και άλλο άτομο δεν έχω ξανακούσει κάτι παρόμοιο αν θέλεις γράψε κάτι
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.470
Κριτικές
188
Like
47.134
Πόντοι
41.443
Καλημέρα. Αν γνωρίζει κάποιος για ξενοδοχείο κοντά στο κέντρο που να είναι αξιόλογο για διαμονή δύο ημερών και να μπορείς να φέρεις κοπέλες, παρακαλώ ας ενημερώσει. Την έχω πάθει στο Centrotel με κοπέλα που έφερα και μου κάνανε σκηνικό και έγινα ρόμπα.

αν λες αυτο λειτουργει και κανονικα και ημιδιαμονη. εχω παει 2-3 φορες για ημιδιαμονη χωρις να τηλεφωνησω πιο πριν και εξυπηρετηθηκα κανονικοτατα. εχω βαλει και κριτικη. κατι αλλο πρεπει να παιζει. μηπως εχει δικιο ο προηγουμενος συναγωνιστης με αυτο που λεει για το μονοκλινο?
 
OP
OP
G

Giodam

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Ναί αυτό είναι το ξενοδοχείο. Έχω μείνει αρκετές φορές στο παρελθόν και την τελευταία φορά ενώ έχω κλείσει το δωμάτιο για δίκλινο γίνεται το σκηνικό ως εξής: έρχετε μια κοπέλα ( η αλήθεια είναι ξέκολα ντυμένη...)και την παίρνω από κάτω να ανέβουμε μαζί - μέχρι εδώ οκ. Την διώχνω στο τέταρτο γιατί ήταν απαράδεκτη και τηλεφωνώ σε άλλη η οποία ήρθε σε περίπου μια ώρα. Όταν πήγαμε να ανέβουμε πάλι από κάτω μαζί έγινε το σκηνικό με τη reception να μου λέει ότι κανονικά ήρθα μόνος στο ξενοδοχείο και δεν έπρεπε να γίνεται αυτό.Σιγά μη τους χάλασα το image - ψυχή δεν υπήρχε εξάλλου στο ξενοδοχείο. Δεν είπα τίποτα βέβαια εκείνη την ώρα γιατί δεν το περίμενα αυτό που έγινε. Τελοσπάντων δεν αδικώ το ξενοδοχείο γιατί το κυρίως πελατολόγιό τους δεν έχει να κάνει με ημιδιαμονή από ότι κατάλαβα, απλά την επόμενη φορά δεν θάλω να πληρώνω διπλά λεφτά για ξενοδοχεία.
 

spyros35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
26
Like
1
Πόντοι
0
για να μην ανοίγω νέο θέμα (δέν μπορώ βέβαια ακόμα) γνωρίζει κανείς για Θεσσαλονίκη ξενοδοχείο για κανονική διαμονή(χωρίς πουτάνες) μερικές μέρες που να έχει ασφαλές και άνετο parking;
 

Comilfo

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
241
Like
27
Πόντοι
1
Park και zafolia στη λ Αλεξάνδρας.
 

MarkMazz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
207
Κριτικές
6
Like
359
Πόντοι
281
Καλησπερα,
Μηπως γνωριζει κανεις καποιο ξενοδοχειο με ανετο παρκινγκ (λογο μεγαλου αμαξιου), και διπλο τζακουζι (θα ταν οτι καλυτερο), που να μην εχει θεμα με "συχνη" προελευση κορασιδων? Για να δωσω ενα παραδειγμα, αν και δεν ειδα να εχει τζακουζι, μου αρεσε το Athens Avenue στη Συγγρου. (Για το εν λογω ξερετε τι παιζει?). Μιλαμε για διανυκτερευση.
Ευχαριστω
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.204
Like
46.837
Καλησπερα,
Μηπως γνωριζει κανεις καποιο ξενοδοχειο με ανετο παρκινγκ (λογο μεγαλου αμαξιου), και διπλο τζακουζι (θα ταν οτι καλυτερο), που να μην εχει θεμα με "συχνη" προελευση κορασιδων? Για να δωσω ενα παραδειγμα, αν και δεν ειδα να εχει τζακουζι, μου αρεσε το Athens Avenue στη Συγγρου. (Για το εν λογω ξερετε τι παιζει?). Μιλαμε για διανυκτερευση.
Ευχαριστω

Αν σε ενδιαφέρει μεζονέτα 400 τ.μ. 4 επίπεδα, στο κέντρο της πόλης με όλες τις παροχές που ζητάς και επιπλέον εσωτερική πισίνα, γυμναστήριο και εσωτερικό βοηθητικό προσωπικό όλο το 24ωρο. Την μισθώνω με τη μέρα, δεκτή πληρωμή μόνο με πιστωτική κάρτα. Θα είναι διαθέσιμη μέχρι την Τετάρτη 26-9-2018
 

MarkMazz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
207
Κριτικές
6
Like
359
Πόντοι
281
Αν σε ενδιαφέρει μεζονέτα 400 τ.μ. 4 επίπεδα, στο κέντρο της πόλης με όλες τις παροχές που ζητάς και επιπλέον εσωτερική πισίνα, γυμναστήριο και εσωτερικό βοηθητικό προσωπικό όλο το 24ωρο. Την μισθώνω με τη μέρα, δεκτή πληρωμή μόνο με πιστωτική κάρτα. Θα είναι διαθέσιμη μέχρι την Τετάρτη 26-9-2018

Αν θελεις στειλε μου λεπτομερεις φιλε με ενδιαφερει
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.204
Like
46.837
Αν θελεις στειλε μου λεπτομερεις φιλε με ενδιαφερει

Στο Θησείο βρίσκεται. Το μηνιαίο μίσθωμα είναι 10.000. θα είναι διαθέσιμη μέχρι και την Τετάρτη. Πόσες μέρες θέλεις να μείνεις; Αν σε ενδιαφέρει να στείλω κάποιον να σε περιμένει σήμερα.
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.204
Like
46.837
Αν θελεις στειλε μου λεπτομερεις φιλε με ενδιαφερει

Ο μεσίτης βρίσκεται εκεί αυτή την στιγμή. Αν σε ενδιαφέρει πες μου να σου στείλω το τηλέφωνο του να μιλήσετε. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι το διαβατήριο σου και την πιστωτική σου κάρτα. Πρέπει να έχεις διαθέσιμο πιστωτικό υπόλοιπο 5000
 

MarkMazz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
207
Κριτικές
6
Like
359
Πόντοι
281
Ο μεσίτης βρίσκεται εκεί αυτή την στιγμή. Αν σε ενδιαφέρει πες μου να σου στείλω το τηλέφωνο του να μιλήσετε. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι το διαβατήριο σου και την πιστωτική σου κάρτα. Πρέπει να έχεις διαθέσιμο πιστωτικό υπόλοιπο 5000

εκτιμω πολυ το ενδιαφερον σου αλλα εισαι λιγο πιο πανω απο το budget μου
παρ ολα αυτα αν γνωριζεις καποιο ξενοδοχειο θα χαιρομουν αν με ενημερωνες
 

MarkMazz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
207
Κριτικές
6
Like
359
Πόντοι
281
Καλησπερα,
Μηπως γνωριζει κανεις καποιο ξενοδοχειο με ανετο παρκινγκ (λογο μεγαλου αμαξιου), και διπλο τζακουζι (θα ταν οτι καλυτερο), που να μην εχει θεμα με "συχνη" προελευση κορασιδων? Για να δωσω ενα παραδειγμα, αν και δεν ειδα να εχει τζακουζι, μου αρεσε το Athens Avenue στη Συγγρου. (Για το εν λογω ξερετε τι παιζει?). Μιλαμε για διανυκτερευση.
Ευχαριστω

Δε γνωριζει κανεις αν αφηνουν τα κακα κοριτσια να μπουν σε καλα ξενοδοχεια?
 

Τζένη_magic

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
39
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξενοδοχεία στο κέντρο με θέα Ακρόπολη και όμορφο μπαλκόνι; να μην ξεπερνάει τα 80 ευρώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom