Νέα

Απορίες για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gogol Bordelo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gogol Bordelo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Ηθελα, ως νεοσυλλεκτος, αν μπορει καποιος να μου πει την ολη διαδικασια που ακολουθειται οταν πας σε στουντιο. Επισης διαβαζω συχνα οτι κανεις ντουζακι πριν το γαμησι. Ειναι υποχρεωτικο αυτο? :think:
 

readyornot

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2017
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Ηθελα, ως νεοσυλλεκτος, αν μπορει καποιος να μου πει την ολη διαδικασια που ακολουθειται οταν πας σε στουντιο. Επισης διαβαζω συχνα οτι κανεις ντουζακι πριν το γαμησι. Ειναι υποχρεωτικο αυτο? :think:

Η φαση ειναι μπαινεις στο studio , καθεσαι στο καναπε , σκαει η τσατσα να σου πει το προγραμμα , σου παρουσιαζει και το γκομενακι και ολα καλα! Αν μπεις εχεις καποια λεπτα να ετοιμαστεις, καλο ειναι να χεις μπανιαριστει και να σκασεις κονιορδος! Δεν ειναι υποχρεωτικο να κανεις και εκει! Το γαμας και φευγεις κυριος!
 
OP
OP
G

Gogol Bordelo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ αδερφέ! Για καποιο λογο δε μπορω να κανω λαικ στο ποστ σου:P
 

Todd Lanuzzi

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2017
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Μπαίνεις πληρώνεις γδυνεσαι πλένεις το εργαλείο και περιμένεις το μουνί να γαμήσεις. Αν δε ξέρεις μη φοβάσαι... ξέρει το μουνι ;)
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
3
Like
105
Πόντοι
1
Παιδια, ως νεοσύλλεκτος κι εγω εχω μερικες ερωτησεις. Επειδη βλεπω στις κριτικες που μιλανε για βολτες στις περιοχες, και μερικες φορες αναφερουν οτι μπηκαν σε 3-4 σπιτια για να βρουν κατι που τους αρεσει, ειναι ενταξει το να μπω σε σπιτια απλως για να δω τη κοπελα και να ξερω τι εχει καθε σπιτι? Νιωθω καπως περιεργα να πω "οχι" ας το πουμε, και δεν ξερω τη ρουτινα για το πως να φυγεις. Εχετε καμια συμβουλη?

Επισης ξερετε αν μπορώ να δω καπου σε καμια ιστοσελιδα τι κοπελες και τι προγραμμα εχει καθε σπιτι? Ξερω μια ιστοσελιδα, αλλα εχει μονο 4-5 στουντιο, πρεπει να ειναι αυτα μονο που ειναι με 40ε το απλο. Για τα αλλα σπιτια δεν υπαρχει τροπος πληροφορησης?
 

22pap

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
63
Πόντοι
0
Αδερφε δεν εισαι αναγκασμενος να μπεις στο δωματιο αν δεν σε εμπνεει η κοπελα, απλα λες ευχαριστω και φευγεις. Αυτο ειναι η λεγομενη μπουρδελοτσαρκα.
Οσο για την 2η σου ερωτηση πατα πανω στο καρτελακι Studio και κατεβα στον χαρτη. Οσα εμφανιζονται με μπλε χρωμα στον χαρτη εχουν ιστοσελιδα με φωτογραφιες απο τις κοπελες κτλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom