Νέα

Σεξοτουρισμός στη δυτική Τσεχία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
μαγκες προκειται να παω να δουλεψω στη δρεσδη..μηπως καποιος εχει εμπειρια απο δυτικη τσεχια?..προς τα εκει λεω να κινηθω γιατι απο οτι διαβαζω ειναι ζορικα στη δρεσδη για καμακι..οποιαδηποτε πληροφορια για κλαμπς κτλ βοημιας πολυ χρησιμη θα ειναι και ευπροσδεκτη :heavymetalbig:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Οι τσεχες ειναι μουναρες και εχουν παραδοση στον πληρωμενο σεξ. Βεβαια ποιο ακριβεις πληροφοριες θα σου δωσουν οι συνκαυλοι τσεχοτραφείς ..  :cheesy:
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Ευχαριστώ φιλε αλλά νομίζω η Γερμανία γαμει και δέρνει για πληρωμένο έρωτα. .Τσεχία θέλω αματουρ καταστάσεις  :fuck2:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
ε ενταξει ρε, τοτε μη μασας. Αν σπικαρεις λιγο δεν εχεις προβλημα.. οι δικες μας εδω θελει να εχει κανει ντοκτορα ψυχολογιας για να μαμησεις..  :boobies:
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
καλα εννοειται οτι πιο ευκολα γαμας γκομενες κανονικες γερμανια σε σχεση με σαπιοελλαδα..βασικα δεν ξερω που ειναι πιο δυσκολα ιταλιες αλγεριες αραβιες ισως χαχα αλλα φανταζομαι τσεχια ειναι πιο καλα
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
α τωρα που λες ιταλια.. ναι και αυτες ειναι γαμησετα.. η πρωτη που μαμησα ηταν ιταλιδα σε καμακι πιτσιρικας.. μουναρες μεν αλλα πολυ δυσκολες οι πουτανες.. :cheesy:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
μαγκες προκειται να παω να δουλεψω στη δρεσδη..μηπως καποιος εχει εμπειρια απο δυτικη τσεχια?..προς τα εκει λεω να κινηθω γιατι απο οτι διαβαζω ειναι ζορικα στη δρεσδη για καμακι..οποιαδηποτε πληροφορια για κλαμπς κτλ βοημιας πολυ χρησιμη θα ειναι και ευπροσδεκτη :heavymetalbig:

Πράγα μενω τυπε,η Δρέσδη απέχει 140κάτι χιλιόμετρα απο δω.
Apό αποψη μουνιου,έχει διαφορες ενδιαφερουσες τσέχικες πόλεις στο ενδιάμεσο(π.χ.Petrovice,Usti nad Labem)
αλλά ολο το καλό παιχνίδι γινεται Πράγα.

Διαβασε λίγο το αντιστοιχο thread και θα σου λυθουν πολλές απορίες.

Στη θεση σου κάθε ΠΣΚ θα το περνούσα Πράγα.
 

dread

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
450
Like
2
Πόντοι
1
μαγκες προκειται να παω να δουλεψω στη δρεσδη..μηπως καποιος εχει εμπειρια απο δυτικη τσεχια?..προς τα εκει λεω να κινηθω γιατι απο οτι διαβαζω ειναι ζορικα στη δρεσδη για καμακι..οποιαδηποτε πληροφορια για κλαμπς κτλ βοημιας πολυ χρησιμη θα ειναι και ευπροσδεκτη :heavymetalbig:
Δρέσδη πολύ ωραία πόλη και βουρ για Πράγα, όντως εκεί έχει πολύ φάση με γκόμενες και θα συναντήσεις εύκολα και να μιλούν τα αγγλικά. Από κλαμπς δεν θυμάμαι διότι έχουν περάσει πολλά χρόνια. Οντως η Δρέσδη είναι δύσκολη στο καμάκι, μεγάλη γαρ, και προσοχή γενικά το τριήμερο 13-15/02, δεν θέλεις να συναντηθείς με γνήσιους ναζί ούτε με ντουλάπες αντίστοιχους γερμανούς ματ...
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
ευχαριστω μαγκες αλλα θα προτιμουσα βοημια, αλλο 70χλμ και αλλο 140...θα εχω και αμαξι για φορτωτικες χαχα :pipa3:
 

gotthard

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2017
Μηνύματα
39
Like
3
Πόντοι
0
μιας και είμαι γεννημένος στην Τσεχία, άποψη μου είναι να μείνεις μακρυά απο τουριστικά μέρη. Σίγουρα τα μέρη κοντά στα σύνορα είναι αυτά στα οποία πάνε και οι Γερμαναράδες για ψώνια και να πουλήσουν μούρη στις Τσέχες νιώθοντας φραγκάτοι.Στην πράγα επίσης όποιος πάει έχει το ίδιο σκεπτικό μαζί σου. Δεν σου λέω να μην πας αλλά δοκίμασε πιο μικρές πόλεις όχι τόσο κοντά στα σύνορα και όχι με τόσο τουρισμό. Εγώ τα καλύτερα μου τα έδωσα στο Brno (πέφτει μακρυά απο εσένα).  
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
Καλή τύχη στην νέα σου πορεία συναγωνιστή Pita!
Εχω πάει μια φορά πράγα ως τουρίστας οποτε δεν μπορώ να σου πώ και πολλά.
Είμαι σιγουρος οτι θα την βρείς την άκρη σου γιατί η τσεχία είναι γνήσιος πορνοπροορισμός.

Εγώ απλά θελω να σε παρακινήσω να μας διηγηθείς την εμπειρία σου από την δυτική Τσεχία μετά απο ένα εξάμηνο! Ειμαι σίγουρος οτι θα έχει πορνοενδιαφέρον!

:hi: :hi:
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Ευχαριστώ πολύ φίλε θα τα πω εννοείται αναλυτικά ντατα σιτ για ουστι ναντ και λιμπρτρετσ θα δωκω 
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
μαγκες προκειται να παω να δουλεψω στη δρεσδη..μηπως καποιος εχει εμπειρια απο δυτικη τσεχια?..προς τα εκει λεω να κινηθω γιατι απο οτι διαβαζω ειναι ζορικα στη δρεσδη για καμακι..οποιαδηποτε πληροφορια για κλαμπς κτλ βοημιας πολυ χρησιμη θα ειναι και ευπροσδεκτη :heavymetalbig:

Βόρεια Τσεχία είναι ψώλες αλλά οι πόλεις είναι μικρές εκεί δε νομίζω να κάνεις κάτι.Αν κάποιος ξέρει τσέχικα βέβαια γαμεί και δέρνει γιατί μετά γαμάς και σε χωριά και πολύ μικρές πόλεις.Αλλά έτσι να πας χύμα και να γαμήσεις χλωμό γιατί απλά δεν έχει πολλές γκόμενες έξω και είσαι κάπως δαχτυλοδειχτούμενος ούτε φοιτήτριες ούτε τίποτα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Στη θέση σου θα πήγαινα χαλαρά Βρότσλαβ,800000 κάτοικοι,φοιτητούπολη,μια ώρα από Δρέσδη,δεκάδες χιλιάδες φοιτήτριες και οι πιο εύκολες και χύμα στην Πολωνία αν όχι στην ΕΕ.Απλά άλλη φάση ξεφεύγεις τελείως.
Τα κλαμπμκάθε μέρα ανοιχτά απλά άλλη φάση.
Πήγα Βρότσλαβ για ΠΣΚ και γάμησα δύο το Μάρτιο.
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
εχω παει βροτσλαβ χειμωνα 2010 απο αγγλια οταν σπουδαζα γιατι ειχα βρει φτηνη πτηση..πολυ μπακουρι στα κλαμπ..βεβαια σε 2 πηγα και εκατσα 2 νυχτες οποτε ισως δεν πηρα καλη γευση..ειναι 300χλμ παντως απο δρεσδη..αρχικα θα κανω παιπλαιν στη βοημια και αν δεν δω ψωμι θα κινηθω σε ενδοχωρες και πολωνοπολεις :headbaning2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom