Νέα

ΑΤΙΑ - UFO

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Πιστεύετε στην ύπαρξή τους?
(έχει ένα ΦΟΒΕΡΟ αφιέρωμα ΤΩΡΑ στις ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ στο ALTER).

Οι δηλώσεις παντως του Αμερικανού αστροναύτη ΚΟΥΠΕΡ, Χειριστών ραντάρ και Πιλότων της Π.Α. είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ !!!
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
μέγα ψέμα!!
Αυτά που βλέπουν στον ουρανό κάποιοι κατα καιρόύς και λένε ότι είναι ufo, οι αστρονόμοι λένε ότι μπορεί να είναι οτιδήποτε και να φανεί έτσι.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
372
Πόντοι
36
Παλιά βλέπανε νεράιδες και ξωτικά, μετά την παναγία και τους δαίμονες, τους βρυκόλακες, τους λυκάνθρωπους, τώρα τα ούφο. Το έχετε σκεφτεί έτσι? Η λαϊκή έκφραση "αλαφροΐσκιωτος"σας λέει κάτι?
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Παιδιά, θα πειστώ ότι υπάρχουν εξωγηίνοι που έχουν επισκεφτεί τη γη (γιατί κάπου στο σύμπαν εκτιμώ ότι θα υπάρχει ζωή αλλά όχι μικρά πράσινα ανθρωπάκια καβάλα σε ιπτάμενους δίσκους που μας επισκέπτονται καθημερινά και οι πουτάνες οι κυβερνήσεις μας το αποκρύπτουν επί 50 χρόνια) όταν η άναμπελ από το swedish harmony θα χρεώσει 50 ? το δίωρο με anal included!

Η δε εκπομπή του Χαρδαβέλα αν και διασκεδαστική είναι η χαρά του ψευδοεπιστήμονα και των παραποιημένων ντοκουμέντων...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Οι αστρονόμοι κάποτε έλεγαν ότι ο ήλιος γυρίζει γύρω από τη γη...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ʼρα μπορώ να ελπίζω ότι η άναμπελ θα μειώσει τις χρεώσεις της! Ω, τι ευτυχία!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
372
Πόντοι
36
Η δε εκπομπή του Χαρδαβέλα αν και διασκεδαστική είναι η χαρά του ψευδοεπιστήμονα και των παραποιημένων ντοκουμέντων...

+1

Πάντα ήταν. Απευθύνεται κατά κύριο λόγο σε ανθρώπους που δεν μπορούν να αξιολογήσουν σωστά τις πληροφορίες που δίνονται. Και τα πάνελ (δεν είδα το σημερινό) συνήθως έχουν γραφικούς και καυγατζήδες για να γίνεται φάση και να γράφουν τα μηχανάκια τηλεθέαση.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μου φαινεται απιστευτα εγωιστικο και εξωπραγματικο να πιστευω οτι σε ολοκληρο το συμπαν υπαρχει μονο ενας πλανητης ο οποιος κατοικειται.....
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
372
Πόντοι
36
Μου φαινεται απιστευτα εγωιστικο και εξωπραγματικο να πιστευω οτι σε ολοκληρο το συμπαν υπαρχει μονο ενας πλανητης ο οποιος κατοικειται.....

Αστείο είναι να το υποστηρίζει ένας επιστήμονας. ʼλλο αυτό, άλλο τα πράσινα ανθρωπάκια που "οργανώνουν απαγωγές" αγάμητων ατόμων .
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Μου φαινεται απιστευτα εγωιστικο και εξωπραγματικο να πιστευω οτι σε ολοκληρο το συμπαν υπαρχει μονο ενας πλανητης ο οποιος κατοικειται.....

Μα κανείς σοβαρός επιστήμονας δεν αποκλείει την ύπαρξη ζωής αλλού...Αλλά από αυτό μέχρι τα μικρά πράσινα ανθρωπάκια υπάρχει μεγάλη απόσταση...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καλα δε μιλαω για πρασινα ανθρωπακια και "υποχθονιους" που τρυπωνουν στη ζωη μας....λολολολ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε παιδια αγγλια ειμαι δεν την βλεπω την εκπομπη.....υπεθεσα οτι μιλαμε γενικοτερα για το φαινομενο....μιλανε για πρασινα ανθρωπακια δηλαδη σε αυτο που βλεπετε???
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
372
Πόντοι
36
Τωρα το έβαλα. Το πάνελ είναι περίεργο. Παντογνώστες και Πανεπιστήμονες , μόνιμοι στην εκπομπή οι μισοί. Στις εκπομπές αυτές το γνωστικό περιεχόμενο είναι χιλιωειπωμένο εδώ και χρόνια.

 
OP
OP
D

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Ρε παιδια αγγλια ειμαι δεν την βλεπω την εκπομπη.....υπεθεσα οτι μιλαμε γενικοτερα για το φαινομενο....μιλανε για πρασινα ανθρωπακια δηλαδη σε αυτο που βλεπετε???

Δεν μιλάνε απλώς στο studio, προβάλει κι ένα σωρό βίντεο και συνεντεύξεις με διάφορους ξένους + Ελληνες που έχουν ασχοληθεί με το θέμα (Ερευνητές, Πιλότους, Αστροναύτες κλπ)...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Α μαλιστα....ωραια :P
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αν και δεν είδα την εκπομπή, έχω δει βίντεο και έχω διαβάσει βιβλία ξένων με πολύ σοβαρές απόψεις επάνω στο θέμα.
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Εγώ παιδιά πιστεύω ακράδαντα. Τυχαίνει όχι μόνο να έχω δει, αλλά να έχω και σε στενότατη, πολλές φορές επαφή μαζί τους. Στο πανεπιστήμιο, στα φανάρια, στην τράπεζα, στο μπάσκετ.. στη χώρα μας,  ΤΑ ΟΥΦΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ!!!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.218
Like
372
Πόντοι
36
Εγώ παιδιά πιστεύω ακράδαντα. Τυχαίνει όχι μόνο να έχω δει, αλλά να έχω και σε στενότατη, πολλές φορές επαφή μαζί τους. Στο πανεπιστήμιο, στα φανάρια, στην τράπεζα, στο μπάσκετ.. στη χώρα μας,  ΤΑ ΟΥΦΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ!!!


+1

Κάτι σε ρώτησα στο thread  για τις 10 top Ελληνίδες....
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Α ναι σωστά.. Έλα όμως που λέμε για άλλη γκόμενα.. Θα ρωτήσω αυτή που σου λέω γιατί στην τρίτη ήταν κολλητή της Κάρτσωνα για να μου δώσει πρόσβαση στο άλμπουμ με τις φωτογραφίες.. Και θα υπάρξει ενημέρωση, από Χριστούγεννα που επιστρέφουμε στα πάτρια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom