Νέα

Rasputin Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα swonder
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 220K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

swonder

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί ρε Υπουργέ η Αναστασία ανήκει στον λαό!  :P Μπορείς να μου πεις ρε μεγάλε τι κάνει η Αναστασίά; Και μήπως ξέρει κανείς τι ώρα κλείνει το Ρασπούτιν;
 
OP
OP
S

swonder

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω για την πληροφορια. Ενταξει εφ'οσον δεν θα μου πεις για την Αναστασια, πες μου για την Βικτωρια που ειναι κι'αυτη θεα. Και επισης ξερει κανεις εαν μερικα απ'τα κοριτσια του Ρασπουτιν προσφερουν και γαμησι γιατι καπου το εχω ακουσει αυτο αλλα δεν ξερω αν αληθευει; Εαν αληθευει, πείτε μου ποιες;

Eυχαριστω πολυ!
 
OP
OP
S

swonder

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Ωραιος ευχαριστω που το ξεκαθαρισες. Αν δεν ξερεις, που να στην περγραφω τωρα. Τελος παντων υπαρχει τιποτα χρησιμο που μπορεις να μου πεις για το Ρασπουτιν; και ρε παιδια αν υπαρχει κανενα αλλο στριπτιτζαδικο καλο στα βορεια προαστεια;
 
OP
OP
S

swonder

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Αν την ξερεις.. Βικτωρια - Κοντο Μαλλι ανοιχτο καφε, σωμα σχεδον ακριβως ιδιο με την Αναστασια (ιδιο υψος και λεπτη) αλλα λιγο μεγαλυτερα βυζια, και γλυκο προσωπο. Και μενα μ'αρεσει το Gold αλλα ολοι γουσταρουν το Gold και ειναι παντα γεματο που μου τη σπαει και μου τη σπαει να περιμενω τα κοριτσια. Το Ρασπουτιν ειναι πιο μικρο και δεν ειναι παντα φουλ. Το θεμα ειναι οτι δεν εχουμε αρκετα καλα στριπτιτζαδικα και οι περισσοτεροι μαζευονται στο LIDO στο BABY GOLD και στο αφροδιτη. Επρεπε να εχουμε περισσοτερα καλα.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Μάγκες εκείνη η μαυρή γαλλίδα (από αντίλλες ή κάτι τέτοιο) με το περιέργο όνομα δουλεύει ακόμη στο Ρασπούτιν;
Αν ήταν ct θα έδινα και 600 ? το δίωρο...Τί γυναίκα...
 
OP
OP
S

swonder

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Η περιγραφή που δίνεις είναι η Βικτώρια απο Ερώτικα Ρουμάνα. Έκανε μεταγραφή ρασπούτιν χμμ θα το ψάξω. Τώρα για τα στριπτηζάδικα που αναφέρεις πάλι καλά που έχουμε και αυτά. Σκέψου με το κυνήγι μαγισσών που κάνουν οι μπάτσοι και οι δημοσιογράφοι να μην είχαμε ούτε κι'αυτά. Το τέλος μετά  >:(

Τι μπορείς να μου πεις για την Βικτωρια; Κανει τιποτα σπεσιαλ; Σωστος για αυτο που λες αλλα στην τελικη η μπατσοι εχουν και συνεργασια με αυτα τα κλαμπ. Τελος παντων ειναι ασχετο θεμα αυτο. Τις πιο ομορφες κοπελες τις βρισκω στα στριπτιτζαδικα και οχι στα μπουρδελα γιαυτο ρωταω αν γαμανε. Δηλαδη ρωταω αν ξερεις καμια κοπελα στο Ρασπουτιν που κανει υπηρεσιες εκτος του κλαμπ;
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ευχαριστώ για το tip φίλε Πάνο αλλά δεν εννοώ αυτήν...Είναι μια ψιλόλιγνη μαύρη (καμία σχέση με τζαμαϊκανές- νιγηριανές) που δούλευε εκεί πριν έξι μήνες τουλάχιστον...Αν ποτέ πάω Ρασπούτιν (αν και κάτοικος ΒΠ προτιμώ να κατεβαίνω στην Πάντειο για μελέτη) ελπίζω να την δω!
 
OP
OP
S

swonder

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Οι τριδυμες δεν πιστευω να κανουν τετοιο πραγμα; Σωστα; και αν μπορεις πες μου τι κανει η καθε μια στα σπεσιαλ;
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Γιατί ρε Υπουργέ η Αναστασία ανήκει στον λαό!  :P Μπορείς να μου πεις ρε μεγάλε τι κάνει η Αναστασίά; Και μήπως ξέρει κανείς τι ώρα κλείνει το Ρασπούτιν;

Aν λέμε την Αναστασία που μένει Ν.Σμύρνη, την έχει πάρει φίλος μου, αφού ξόδεψε σε τρεις επισκέψεις από καμιά 200αρα για πάρτη της. Σόρρυ υπουργέ...Και έχει παίξει και άλλη μία από εκεί. Για την Αναστασία δεν το επιβεβαιώνω, μπορεί να είναι δρακιά αλλά για την άλλη το επιβεβαιώνω.
 
OP
OP
S

swonder

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Καλα ευχαριστω για την βοηθεια σου πανο και ελπιζω να μην σου τα επριξα και πολυ! :p
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Aν λέμε την Αναστασία που μένει Ν.Σμύρνη, την έχει πάρει φίλος μου, αφού ξόδεψε σε τρεις επισκέψεις από καμιά 200αρα για πάρτη της. Σόρρυ υπουργέ...Και έχει παίξει και άλλη μία από εκεί. Για την Αναστασία δεν το επιβεβαιώνω, μπορεί να είναι δρακιά αλλά για την άλλη το επιβεβαιώνω.

Αποκλειεται να ειναι η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου αυτη που πηδηχτηκε  :'( :'( :'( / εχουμε αλλαξει ορκους αιωνιας αγαπης  :smitten: :smitten: :smitten: / εαν αληθευει αυτο που ειπες τοτε καταρρεει ολη η κοσμοθεωρια μου  :'( :'( :'(
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
δεν θα λέει τη δική μας ε σόρρυ τη δική σου ήθελα να πω Αναστασία! ;)

Να προσεχουμε τι λεμε Πανο  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: / η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου ανηκει εξ ολοκληρου / ελπιζω να μην αληθευει γιατι ειμαι και πολυ ζηλιαρης αντρας  >:( >:( >:(
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Σε προσέχουμε Υπουργέ μου. Και μάλλον μάλλον όταν γίνει το κονέ στο πολιτιστικό κέντρο θα κανονίσουμε να σου στείλουμε το θρυλικό τρίδυμο ;)

Μακαρι θα ειναι η καλυτερη βραδια στην καριερα μου  :dancing: :dancing: :dancing: / τι θα κανουμε σημερα Πανο  :- :- :-???? / θα παμε σε κανενα πολιτιστικο κεντρο  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:/ εγω ηταν να παω εχτες στο Princess αλλα αναβληθηκε :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:/ λιαν συντομως θα επισκεφτω καποια και τα εχω επιθυμησει πολυ  :dancing: :dancing: :dancing: .....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Χτές ήμουνα σε πολιτιστικό κέντρο με τον Ροπαλοφόρο. Σήμερα ηρεμία και χαλάρωση (ξέρεις καμιά ταινία, λίγο ίντερνετ κλπ)

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ενδεχεται να κανω αιφνιδιαστικη εφοδο σημερα σε πολιτιστικο κεντρο ( δεν ξερω ακομα σε ποιο  :- :- :- )  / θες να μεταβιβαζω τιποτα στα κοριτσια εκ μερους σου :dancing: :dancing: :dancing: !!!!!
 

kitharistas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες εκείνη η μαυρή γαλλίδα (από αντίλλες ή κάτι τέτοιο) με το περιέργο όνομα δουλεύει ακόμη στο Ρασπούτιν;
Αν ήταν ct θα έδινα και 600 ? το δίωρο...Τί γυναίκα...

μεχρι πριν 3 μηνες,πριν φυγω απο ελλαδα που ειχα παει ηταν εκει,
ομως απο οτι ειχαδει δεν εκανε καλο χορο,διοτο εκανε κατι αεροπλανικα..ο σκοπος ειναι να κατσει ''πανω σου'' χεε
παντως εχεις δικιο,πολυ ομορφη κοπελα
ενας γνωστος μου ειναι θαμωνας εκει,και την 'ξερει' καλα
αν δεν κανω λαθος δεν μιλαει ελληνικα και τοσο καλα
εγω μιλουσα αγγλικα μαζι της
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
ναι μεταβίβασε την εκτίμησή μου  :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :crazy: :crazy: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:

Και αυτες νομιζω οτι σε εκτιμουν αμεριστα  :boobies: :boobies: :boobies: και σου στελνουν συναδελφικους χαιρετισμους  :smitten: :smitten: :smitten: / δεν πηγα εχτες σε πολιτιστικο κεντρο αλλα οψομεθα για την επομενη εβδομαδα .....  :dancing: :dancing: :dancing:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Αποκλειεται να ειναι η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου αυτη που πηδηχτηκε  :'( :'( :'( / εχουμε αλλαξει ορκους αιωνιας αγαπης  :smitten: :smitten: :smitten: / εαν αληθευει αυτο που ειπες τοτε καταρρεει ολη η κοσμοθεωρια μου  :'( :'( :'(

Όταν την ξαναδείς για ρώτα την τι έκανε με τον Στέφανο από Ν.Σμύρνη, τον χοντρό (αν λέμε για την ίδια) να μάθουμε.
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Στο παλιό φόρουμ νομίζω είχε ειπωθεί ότι είχε θεαθεί εκεί η Μπέλλα (θρυλική μορφή του Aphrodite προ τετραετίας). Μια φορά που πήγα Rasputin πέρυσι δεν την πέτυχα.

Την είδε κανείς πρόσφατα εκεί (ή πουθενά αλλού??)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom