Νέα

Μαγαζια για γνωριμια με τουριστριες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 425
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ολοι τις βλεπουμε να γυρνανε στους δρομους σε ομαδες, δυο-δυο, τρεις-τρεις. Καπου καθονται για να ξαποστασουν. Εκει μπορουμε να τις προσεγγισουμε. Προτεινετε εδω μαγαζια.
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Για Αθηνα τυπε μιλας?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Ψόφια πράγματα ακόμα και στη Πλάκα και πέριξ του Συντάγματος. Αναφέρομαι σε Αθήνα. Ίσως σε κάποιες αίθουσες των ξενοδοχείων.
Καταστάσεις τύπου Lava bore στη Ξενοφώντος δεν πρέπει πια να υπάρχουν.


:tn04: :tn04:



 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αν είμουν Αθήνα θα έπαιρνα κάποιο ανοίκιαστο στο κέντρο και θα το έκανα τουριστικό Pubάκι.. Μόνο ξένη μουσική,ξένα άτομα στα μπάρ, διαφήμιση και άτομα στα ξενοδοχεία να μαζευουν τον κόσμο! είναι απο τις καλύτερες επιχειρηματικές ιδέες στην Αθήνα!
Πραγματικά οι τουρίστες δεν έχουν που να πάνε στην Αθήνα και να περάσουν καλά! Το μόνο που δεν μπορώ να εκτιμήσω είναι εκβιασμούς μαφιόζων...κάτι άγνωστο στα τουριστικά νησιά
Άντε κάποιος να το κάνει να έχουμε που να πηγαίνουμε το χειμώνα αθήνα!!!
Απο τότε που έκλεισε το Lawabore υπάρχει κενό! Το μαγαζί όμως που θα γίνει δεν πρέπει να είναι τόσο κλειστό! Χρειάζεται να είναι ανοιχτό με ψηλά τραπεζάκια έξω για κοκτειλ και πίστα μέσα για χορό!  
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.680
Like
1.413
Πόντοι
216
Εγω χρονια απορω γιατι να ερθει καποιος για τουρισμο στην Αθηνα!
Μια μουτζουρα ολη η πολη με καμια σοβαρη τουριστικη υποδομη.
Πραγματικα πεταμενα λεφτα για μενα
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Τύπε το πρόβλημα είναι ότι κάθονται ελάχιστα Αθήνα και φεύγουν για νησιά κτλ. Όλα προγραμματισμένα.
Επισκέψεις σε μουσεία, αρχαιολογικούς χώρους, εστιατόρια κτλ. Mετά δρόμο. Ίσως τίποτα μαγαζάκια στου Ψυρρή και πέριξ και αυτό περιορισμένα. Υπάρχει και ο φόβος με τα διάφορα πρεζάκια, και μπαγκλοπάκια που κυκλοφορούν ανεξέλεκτα.
τους νυχτερινούς σουλάτσους τους έχω κόψει ή τουλάχιστον περιορίσει οπότε και δεν μπορώ να είμαι απολύτως
Πλην του lava bore υπήρχαν και άλλα μαγαζιά. Δεν θυμάμαι τώρα ονόματα.
θυμάμαι ώρες την στήναμε όρθιοι στη Πλάκα, στο Σύνταγμα πριν πολλά πολλά χρόνια.




:zombie: :heavymetalbig: :zombie:  :heavymetalbig::zombie:



 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Εγω χρονια απορω γιατι να ερθει καποιος για τουρισμο στην Αθηνα!
Μια μουτζουρα ολη η πολη με καμια σοβαρη τουριστικη υποδομη.
Πραγματικα πεταμενα λεφτα για μενα

εχει πολλες ομορφιες

αρχαια

κ πολυ καλη ενεργεια που πιστευω κ αυτο ερχεται απο το παρελθον αρχαια Ελλαδα χρυσος αιωνας κλπ
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τύπε το πρόβλημα είναι ότι κάθονται ελάχιστα Αθήνα και φεύγουν για νησιά κτλ. Όλα προγραμματισμένα.
Επισκέψεις σε μουσεία, αρχαιολογικούς χώρους, εστιατόρια κτλ. μετά δρόμο. Ίσως τίποτα μαγαζάκια στου Ψυρρή και πέριξ και αυτό περιορισμένα. Υπάρχει και ο φόβος με τα διάφορα πρεζάκια, και μπαγκλοπάκια που κυκλοφορούν ανεξέλεκτα.
τους νυχτερινούς σουλάτσους τους έχω κόψει ή τουλάχιστον περιορίσει οπότε και δεν μπορώ να είμαι απολύτως
Πλην του lava bore υπήρχαν και άλλα μαγαζιά. Δεν θυμάμαι τώρα ονόματα.
θυμάμαι ώρες την στήναμε όρθιοι στη Πλάκα, στο Σύνταγμα πριν πολλά πολλά χρόνια.




:zombie: :zombie: :zombie:
Πολλές φορές κοπέλες που έχουν έρθει Αθήνα μου έχουν παραπονεθεί πως δεν υπάρχει τίποτα να κάνουν το βράδι και περπατάνε με τις ώρες ντυμένες για έξοδο χωρίς να βλέπουν τίποτα για τα γούστα τους!
 

waikiki

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
76
Like
12
Πόντοι
0
Στο Γκαζι πηγαινουν και Μοναστηρακι γυρω...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αν είμουν Αθήνα θα έπαιρνα κάποιο ανοίκιαστο στο κέντρο και θα το έκανα τουριστικό Pubάκι.. Μόνο ξένη μουσική,ξένα άτομα στα μπάρ, διαφήμιση και άτομα στα ξενοδοχεία να μαζευουν τον κόσμο! είναι απο τις καλύτερες επιχειρηματικές ιδέες στην Αθήνα!
Πραγματικά οι τουρίστες δεν έχουν που να πάνε στην Αθήνα και να περάσουν καλά! Το μόνο που δεν μπορώ να εκτιμήσω είναι εκβιασμούς μαφιόζων...κάτι άγνωστο στα τουριστικά νησιά
Άντε κάποιος να το κάνει να έχουμε που να πηγαίνουμε το χειμώνα αθήνα!!!
Απο τότε που έκλεισε το Lawabore υπάρχει κενό! Το μαγαζί όμως που θα γίνει δεν πρέπει να είναι τόσο κλειστό! Χρειάζεται να είναι ανοιχτό με ψηλά τραπεζάκια έξω για κοκτειλ και πίστα μέσα για χορό!  

Εγώ θα έκανα μια ντίσκο πολωνικού τύπου καθαρά για ανατολικό πελατολόγιο.Καμακομάγαζο εντελώς.
Εννοείται πόρτα σε Αλβανούς,πάκια κτλ.
Ladies night κάθε μέρα με τζάμπα ποτά για γκόμενες και 20 ευρώ είσοδο για άντρες.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Εγώ θα έκανα μια ντίσκο πολωνικού τύπου καθαρά για ανατολικό πελατολόγιο.Καμακομάγαζο εντελώς.
Εννοείται πόρτα σε Αλβανούς,πάκια κτλ.
Στην Αθήνα μεγάλη δύναμη είναι και οι Αμερικάνοι!Γεμίζει κολέγια και θα είναι η καθημερινή "κολώνα"του μαγαζιού!Και μαζί με το μπούγιο θα μπλέκονται όλες οι άλλες φυλές!Το έμπειρο καμάκι θα χτυπάει τις ανατολικές βέβαια!
Στην Ρόδο βασική στόχευση μαγαζιών είναι οι Σκανδιναυοί ή οι Εγγλέζοι και μέσα σε αυτούς μπλέκονται οι υπόλοιποι και κυρίως οι Ρωσίδες !
Καθαρά ανατολικό κλάμπ δεν ξέρω πως θα ήταν και αν θα έπιανε ...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Στην Αθήνα μεγάλη δύναμη είναι και οι Αμερικάνοι!Γεμίζει κολέγια και θα είναι η καθημερινή "κολώνα"του μαγαζιού!Και μαζί με το μπούγιο θα μπλέκονται όλες οι άλλες φυλές!Το έμπειρο καμάκι θα χτυπάει τις ανατολικές βέβαια!
Στην Ρόδο βασική στόχευση μαγαζιών είναι οι Σκανδιναυοί ή οι Εγγλέζοι και μέσα σε αυτούς μπλέκονται οι υπόλοιποι και κυρίως οι Ρωσίδες !
Καθαρά ανατολικό κλάμπ δεν ξέρω πως θα ήταν και αν θα έπιανε ...

Οι Αμερικανίδες κάνουν πολύ twerking με τους δικούς τους.Δε νομίζω ο Ελληνας τσιφτετελάς να κολλάει το καυλί του για twerking στα πισινά της γκόμενας.
Οντως οι Ρωσίδες γουστάρουν τα κλαμπ σκανδιναυικού τύπου κυριλέ,ημικυριλέ και όχι τόσο τα ορθάδικα αγγλικού τύπου ούτε φυσικά τα υπόγεια παρακμιακά μαγαζιά τύπου Αυστρίας Τσεχίας.
Νομίζω πάντως Ελλάδα ένα κλαμπ τύπου Pomaranca θα έπιανε στις Ανατολικές τουρίστριες.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Πάντως τα Πολωνικού τύπου στην Αχιλλέως και Ακομινάτου δεν έπιασαν.
Πολλοί τσαμπουκάδες και μαχαιρώματα.

:zombie: :zombie: :zombie:

 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
To topic ειναι μαγαζια για γνωριμια για τουριστριες τυποι, και οχι επιχειρηματικες ιδεες για ανοιγμα μαγαζιων για τουριστριες

:happy: :happy: :happy:


Πραγματι σε ποια μαγαζια πανε οι τουριστριες στην Αθηνα?? Εχει ιδες κανενας??

:think:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πάντως τα Πολωνικού τύπου στην Αχιλλέως και Ακομινάτου δεν έπιασαν.
Πολλοί τσαμπουκάδες και μαχαιρώματα.

:zombie: :zombie: :zombie:

Ακριβώς αυτό είναι το πρόβλημα.Επειδή διευκολύνουν πολύ την προσέγγιση πέφτει πολύ ξυλίκι μεταξύ αντρών.Πολωνία είναι ελεγχόμενο υπάρχουν κώδικες μεταξύ αντρών πλακώνονται με κανόνες.
Οταν βγαίνει έξω και έχεις Γεωργιανούς,Αλβανούς,μαύρους να τσακώνονται για γκόμενες αρχίζουν άγριες καταστάσεις.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
To topic ειναι μαγαζια για γνωριμια για τουριστριες τυποι, και οχι επιχειρηματικες ιδεες για ανοιγμα μαγαζιων για τουριστριες

:happy: :happy: :happy:


Πραγματι σε ποια μαγαζια πανε οι τουριστριες στην Αθηνα?? Εχει ιδες κανενας??

:think:

Μόνο στο Θησείο στις ταβέρνες έχω δει.Επίσης στα μπαρ των ξενοδοχείων στο Σύνταγμα,στα καφέ της Πλάκας και στις καφετέριες της Γλυφάδας.
Στις τουριστικές περιοχές δεν υπάρχει ούτε ένα κλαμπ μετά το κλείσιμο του Lava Bora.(θρυλικό μαγαζί).
Οπότε ο καμάκιας δεν έχει άλλη επιλογή από το να γυρνάει στο τρίγωνο Μοναστηράκι,Πλάκα,Θησείο.Βγαίνουν έτσι γκόμενες αλλά καμία σχέση με χώρες προέλευσης.
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Μόνο στο Θησείο στις ταβέρνες έχω δει.Επίσης στα μπαρ των ξενοδοχείων στο Σύνταγμα,στα καφέ της Πλάκας και στις καφετέριες της Γλυφάδας.
Στις τουριστικές περιοχές δεν υπάρχει ούτε ένα κλαμπ μετά το κλείσιμο του Lava Bora.(θρυλικό μαγαζί).
Οπότε ο καμάκιας δεν έχει άλλη επιλογή από το να γυρνάει στο τρίγωνο Μοναστηράκι,Πλάκα,Θησείο.Βγαίνουν έτσι γκόμενες αλλά καμία σχέση με χώρες προέλευσης.

οκ αντε και γυρναει σαν το σκυλι στο τριγωνο.....

οταν δει καποια τουριστρια πχ να περπαταει , τι κανει ??? παει και τις αρχιζει τις μαλακιες απο που εισαι , ??? τι μαλακιες της λες??

εχει γαμησει κανενες τουριστριες ετσι πιανοντας κουβεντα στον δρομο στην Αθηνα?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
οκ αντε και γυρναει σαν το σκυλι στο τριγωνο.....

οταν δει καποια τουριστρια πχ να περπαταει , τι κανει ??? παει και τις αρχιζει τις μαλακιες απο που εισαι , ??? τι μαλακιες της λες??

εχει γαμησει κανενες τουριστριες ετσι πιανοντας κουβεντα στον δρομο στην Αθηνα?
Στον δρόμο σαν το σκυλί δεν έχω γαμήσει αλλά την γνώρισα σε κλαμπάκι παραλιακή που είχε βγει με φίλη της το βράδυ που ήρθε Αθήνα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
οκ αντε και γυρναει σαν το σκυλι στο τριγωνο.....

οταν δει καποια τουριστρια πχ να περπαταει , τι κανει ??? παει και τις αρχιζει τις μαλακιες απο που εισαι , ??? τι μαλακιες της λες??

εχει γαμησει κανενες τουριστριες ετσι πιανοντας κουβεντα στον δρομο στην Αθηνα?

Εχω γαμήσει.Αλλά πρέπει να έχεις καλή τεχνική.
Βασικά Ελλάδα έχει πολύ στενούς δρόμους και ανύπαρκτα πεζοδρόμια οπότε πρέπει να προσεγγίζεις το θύμα σε dt.Δεν έχεις χρόνο για χάσιμο.Πρέπει να κινηθείς σε dt.Δεν είναι όπως στο εξωτερικό με πεζοδρομιάρες όπου έχεις χρόνο να σκεφτείς να οργανωθείς.Ελλάδα πρέπει να έχεις άμεση αντίδραση.
Υστερα σε κοζάρουν οι μαγαζάτορες που επίσης κυαλάρουν τις γκόμενες για αγορά από το μαγαζί τους θεωρούν την περιοχή δική τους και μπορεί να αντιδράσουν.Οπότε πρέπει να είσαι συγκεντρωμένος και να τους ελέγχεις όλους.Πρέπει να είσαι πολύ ουσιαστικός εντελώς συγκεκριμένος έχεις μόνο μερικά λεπτά.
Επίσης να αλλάζεις συνέχεια τοποθεσία για να μη σε πάρουν χαμπάρι.
Είναι επίπονο αλλά αποδίδει καρπούς.Είναι το καμάκι του φτηνιάρη που δεν έχει φράγκα να πάει νησί ή περισσότερα φράγκα να πάει εξωτερικό οπότε παίζει σε δυσμενείς συνθήκες και σημαντικά μεγαλύτερο ανταγωνισμό.Αλλά είναι καλό για εξάσκηση.
Αν εξασκηθείς εκεί η ανατολική Ευρώπη είναι παιδική χαρά όλα είναι 10 ως 100 φορές πιο άνετα.

Στα συν της Ελλάδας οτι λόγω ήλιου καυλώνεις περισσότερο και κόβεις καλύτερα τις γκόμενες και οτι το περιβάλλον σε κάνει καλύτερο καμάκι,πιο κοινωνικό ενώ Δυτική Ευρώπη σκέφτεσαι συνέχεια πώς θα πιεις και δε βλέπεις τις γκόμενες ιδιαίτερα σεξουαλικά ενώ ανατολική Ευρώπη είναι τόσο εύκολο να γαμήσεις που οι ικανότητές σου στο καμάκι αμβλύνονται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom