Νέα

Κι ομως συνεβη! Τρακαρισμα κατεληξε σε αγριο σεξ! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα purgiotis40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Καλησπερα τυποι! Πριν λιγες μερες μου συνεβη ενα απιστευτο περιστατικο!  Επεστρεφα σπιτι μου αργα το βραδυ, υστερα απο μια βολτιτσα στον Πειραια, οταν ξαφνικα εκει  που ημουν σταματημενος  στο φαναρι  στην οδο Δεληγιαννη, εξω απο τον σταθμο Λαρισης,ενιωσα ενα δυνατο τρανταγμα, και  τρομαξα, μια και ημουν χαλαρος εκεινη την στιγμη..κοιταω στον καθρεφτη και βλεπω πισω απο το αμαξι μου να εχει κολλησει ενα σμαρτ! Κατεβαινω κατω εξαλλος, ετοιμος για καυγα! Με το που κατεβαινω και πλησιαζω το σμαρτ βλεπω εκπληκτος οτι στην θεση του οδηγου καθοτανε ενα μανουλι αλλο πραγμα! Πλησιαζω της κανω νοημα να κατεβασει το τζαμι, και την ρωταω:  τι εγινε? Γιατι δεν πατησατε φρενο? Αχ! Δεν ξερω τι εγινε συγγνωμην ηταν η απαντηση που εισεπραξα απο το μανουλι! Της λεω με αυστηρο υφος:  για κατεβειτε κατω παρακαλω..Κατεβαινει η μπεμπα και τι να δω ρε παιδια! Μιλαμε για σπουδαιο κομματι! Γκομεναρα! Δεν πιστευα στα ματια μου!! Της λεω κοιτατε τι κανατε! Εγινε ζημια! Η αληθεια ειναι ο τι η ζημια ηταν μικρη, ενα σπασμενο φαναρι και ενας ραγισμενος προφυλακτηρας! Ωχ, συγγνωμην και παλι μου λεει η γκομενα! Δεν προλαβα να φρεναρω! Ημουν πολυ κοντα οταν μου μιλουσε και αντιληφθηκα οτι η αναπνοη της μυριζε αλκοολ! Εχετε πιει της λεω! Οχι, οχι μου λεει πανικοβλητη! Ενα ουισκακι μονο γιατι ημουν στα γενεθλια μιας φιλης μου! Της λεω καλα, ελατε λιγο στην ακρη να φωναξουμε την Αστυνομια για τα περαιτερω! Την Αστυνομια?? Οχι, οχι σας παρακαλω λεει η γκομεναρα! Λεω γιατι? Πρεπει ναρθει να μας ανταλλαξει στοιχεια, αλλοιως η ασφαλιστικη δεν θα πληρωσει!  Μα εκει ακριβως ειναι το προβλημα λεει το μωρο! Δεν εχω ασφαλεια και εχω πιει και λιγο θα βρω μπελα..σας παρακαλω, μην φωναξετε Αστυνομια και αυριο θα σας δωσω τα διπλα απ οσο κοστιζει η ζημια! Τι λες κοπελα μου, της λεω με αυστηρο υφος! Πλακα κανεις τωρα? Και που ξερω εγω οτι θα με πληρωσεις? Αχ, σας τ’ορκιζομαι μου λεει πανικοβλητο το μωρο! Μην φωναξετε την Αστυνομια και θα σας πληρωσω! Βλεποντας τον πανικο που διακατειχε την γκομενα, περασε απ το μυαλο μου μια πονηρη σκεψη! Γιατι να μην εκμεταλλευτω την φαση? Γυρναω και της λεω κοιταξτε μπορουμε να τα βρουμε αλλοιως σαν πολιτισμενοι ανθρωποι! Δλδ λεει πως? Της λεω, να, σκεφτομαι οτι δεν εχω ορεξη να παω ακομα σπιτι μου, θελετε να μου κανετε λιγη παρεα για το υπολοιπο της βραδιας? Αχ, θα το θελα πολυ αλλα ειναι  ηδη αργα, περασμενες 2 και πρεπει να παω σπιτι μου. Ενταξει της λεω τοτε να φωναξουμε την Αστυνομια και μετα φευγετε..Οχι! οχι! Σας παρακαλω απαντησε η γκομενα..να μην μακρυγορω την πειθω τελικα να μπει στο αμαξι μου για να συνεχισουμε την βραδια, με ανταλλαγμα να μην φωναξω το 100..Καταληγουμε σε γνωστο οτελ της περιοχης που λεγεται οτι ανηκει σε γνωστο πολιτικο προσωπο..Ανεβαινουμε στο δωματιο, και αφου υπηρξε ενα 20λεπτο διαπραγματευσεων στο οποιο η γκομενα... προσπαθουσε να αποφυγει το μοιραιο, τελικα πειστηκε οτι αν δεν γδυθει για τα περαιτερω τοτε δεν ξεμπλεκει απο μενα! Τελικα γδυθηκαμε, πεσαμε στο κρεββατι, και χυμαω πανω της οπως ο πεινασμενος λυκος στο θηραμα του! Την φιλουσα με παθος στο στομα, ενω 2 δαχτυλα μου ειχαν ηδη βυθιστει στον κολπο της..παρατηρησα οτι η γκομενα δεχοτανε παθητικα τα παντα, οτι και αν εκανα..Της εδωσα πιπα και της τον εχωνα βαθεια ως το λαρυγγι, σχεδον την επνιγα! Ειχα πλεον καυλωσει απιστευτα, ειχε ερθει η ωρα του παλουκωματος! Την βαζω στα 4 και βλεπω παιδια μια υπεροχη θεα! Μια απιστευτη κωλαρα, που ομοια της δεν εχω ξαναδει, τουλαχιστον σε Ελληνιδα. Kεντραρω τον παπαρο στην κωλοτρυπα και μολις παω να σπρωξω ακουω την πρωτη διαμαρτυρια: Οχι! Οχι απο κει ποναει δεν μ αρεσει! Σταματα της λεω αυστηρα, ενταξει? Συνεχισα να σπρωχνω ωσπου μπηκε πλεον το κεφαλι στον πρωκτο της! Μια τσιριδα εφυγε απο το στομα της γκομενας..αααααχχχχχ! σιγα, σιγα ποναει! Σπρωχνω κι αλλο και στο  τελος της τον καρφωνω ολον μεσα! Οι φωνες της γκομενας πρεπει να ακουστηκαν σε ολη την περιοχη! Της τον ειχα ολον μεσα, δεν καρφωνα, απλα την κρατουσα απ τα καπουλια και απολαμβανα το θεαμα, το καβλι μου βυθισμενο στην κωλαρα της και την γκομενα να χτυπιεται και να ουρλιαζει..ειχε το στομα της ορθανοικτο και τα ματια της σχεδον γουρλωμενα, και ταυτοχρονα ουρλιαζε..αααααχχχχχχ δεν μπορω! Ποναω πολυ! Αρχισα να σφυροκοπω και εγινε το σωσε! Η γκομενα χτυπιοτανε ουρλιαζε, παρακαλουσε, και γω πραγματικα απολαμβανα την ολη φαση..Ανεβασα στροφες ξεσκιζοντας στην κυριολεξια τον κωλο της που εκεινη την ωρα ενιωθα οτι πραγματικα μου στραγγαλιζε τον π@@τσο! Η ολη φαση κρατησε περιπου 12 λεπτα, δεν μπορεσα να κρατησω περισσοτερο και πεταξα τα φλοκια μου μεσα στη κωλαρα της!  Η γκομενα φαινοτανε αποκαμωμενη εξαντλημενη, σαν ναχε περασει οδοστρωτηρας απο πανω της! Καποια στιγμη σηκωθηκε και πηγε να κανει ντους. Οταν βγηκε της ζητησα να βγαλω μια φωτο την κωλαρα της! Στην αρχη αρνηθηκε αλλα με λιγη επιμονη τα καταφερα και το αποτελεσμα θα το δειτε στο επομενο ποστ!  Ντυθηκαμε, την πηγα πισω στο αμαξι της, και απο τοτε οσες φορες και να προσπαθησα  να  επικοινωνησω  βρηκα το τηλ της κλειστο! Αυτη ηταν η φαση που βιωσα εκεινο το βραδυ, ενιωσα πραγματικα σαν να ειχα πιασει το τζοκερ! Στο επομενο ποστ θα ανεβει και η φωτο της γκομενας με την κωλαρα της σε πρωτο πλανο!  :hi:
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
:fuck2: ιδου η κωλαρα της ατζαμους σωφερινας!

 

Συνημμένα

  • κωλαρα σωφερινας.jpg
    κωλαρα σωφερινας.jpg
    113,1 KB · Εμφανίσεις: 654

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.843
Like
23.126
Πόντοι
6.056
τωρα εχει survivor...
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
καλυτερα τυπε! λιγοι και καλοι!  :hi:
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
850
Κριτικές
40
Like
4.207
Πόντοι
6.555
Σημερα ειναι Μ.Τεταρτη 12 Απριλιου 2017..Γιατι βιαστηκες? Δεν θα προλαβαινεσ την κυριακη ε? ειναι και πασχα....λογικο
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Μας ζώσανε τα φίδια...
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
καλα να μην πιστευετε το στορυ, αλλα ολοκληρη κωλαρα δεν την βλεπετε? η φωτο ειναι τραβηγμενη με τα χερακια μου..ο ωραιοτερος κωλος που εχω δει ποτε.. :kissass:
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Τυπε επέκτεινε το και Κάνε το μυθιστόρημα με εξώφυλλο αυτόν τον κωλο.
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Πολύ κλειστή δεν είναι η τρύπα για φωτογραφία μετά από ξεκώλιασμα? :think: :think: :dancing: :dancing:
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Πολύ κλειστή δεν είναι η τρύπα για φωτογραφία μετά από ξεκώλιασμα? :think: :think: :dancing: :dancing:
το εγραψα η γκομενα ηταν ψιλοαδουλευτη πισω γι αυτο ζοριστηκε..η φωτο δεν ειναι αμεσως μετα το σεξ..ειναι κανα 20λεπτο μετα..παντως σε κοβω εμπειρο..οντως ηταν αδουλευτη η τρυπα της μικρης.. :wanker:
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
το εγραψα η γκομενα ηταν ψιλοαδουλευτη πισω γι αυτο ζοριστηκε..η φωτο δεν ειναι αμεσως μετα το σεξ..ειναι κανα 20λεπτο μετα..παντως σε κοβω εμπειρο..οντως ηταν αδουλευτη η τρυπα της μικρης.. :wanker:

ναι καλα, " μικρη κ κωλο " παλι το στορυ...σιγουρα πηγε να γαμηθει μετα απο τρακα..ευτυχως που δεν την εστειλες κι αυτη νοσοκομειο οπως την αλλη την μικρη( σε αλλο θρεντ) απο το πολυ ξεκωλιασμα!!! :S :S τι ωρα βγαινουν τα φιδια?  :2funny:
βαλε και τα αμαξια σας που τρακαραν χωρις πινακιδες να μας το βεβαιωσεις..ελπιζω να εβγαλες φωτο το σμαρτ και τον προφυλακτηρα οχι μονο το κωλι της "μικρης" βιζιτας!!
 

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
και που να την εβλεπες εκ του φυσικου..απιστευτη κωλαρα για Ελληνιδα..ειχε πιει και λιγο και εγινε καλη φαση.. :knockinb:
δε μου λες τύπε, από ποιο δρόμο περνάει η κοπέλα να την τρακάρω κι εγω;; :grin: :grin:
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
δε μου λες τύπε, από ποιο δρόμο περνάει η κοπέλα να την τρακάρω κι εγω;; :grin: :grin:
δεν ξερω τι διαδρομες κανει η μη γκομενα, εκεινο που ξερω ειναι οτι πρεπει η κωλαρα της να σου αρεσε! Τα γουστα μας ταιριαζουν!  :rockon:
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
http://[URL unfurl="true"]www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/708x320/public/snake-660_3.png?itok=diseyky-[/img[/URL]]
[/quote]ελα ρε κι ανησυχησα..ελεγα πως δεν μπηκε ακομα? ημουν ετοιμος να τηλεφωνησω σ ολα τα hospital να δω αν σου ετυχε κατι!  :hi:
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
φιλε πραγματικα σε ζηλεψα οταν σε ειδα γιατι ημουν εκει κοντα αυτηκοος μαρτυρας για να επιβεβαιωσω το γεγονος.δεν ξερω αν με προσεξες ημουν με την εξωγηινη γκομενα που ειχε κατεβει με το διαστημοπλοιο και με τρακαρε αλλα με εμας δεν εγινε κατι γιατι ηθελε να με παει σε ενα ξενοδοχειο στον κρονο και δεν θα μας επερνε η ωρα και καταλαβαινεις το εχασα το εξωγηινο αλλα εσυ μπραβο το ειδα οτι το εφαγες δυνατος και αλλα τετοια.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
καλα να μην πιστευετε το στορυ, αλλα ολοκληρη κωλαρα δεν την βλεπετε? η φωτο ειναι τραβηγμενη με τα χερακια μου..ο ωραιοτερος κωλος που εχω δει ποτε.. :kissass:
Αμα ειναι αυτος ο ωραιοτερος κωλος που εχεις δει τυπε τρομαζω στην ιδεα πως θα ειναι ο χειροτερος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom