Νέα

Εγκο φιλάει μόνο εσένα γκιατί γκουστάρει, όκι άλλο πελάτης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jules_Jordan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
frenchkiss-bad.jpg


"Εγκο φιλάει μόνο εσένα γκιατί γκουστάρει.Ντεν φιλάω με άλλος πελάτης."  :lheel: :lheel:

Πρόκειται ίσως για το πιο διαδεδομένο ψέμα απο βιζιτού-μασατζού-κωλομπαρίστρια, κάτι που σημαίνει= Σ έχω βάλει στο μάτι να σε ξεπουπουλιάσω.  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Πόσες φορές σας το έχουν πει και τι έγινε μετά;  :rolleyes: :huh: :think:

Οχι, δεν έτυχε σε μένα! Απλά απο εμπειρίες που ακούω παίζει να είναι το αρχικό δόλωμα για ξεπουπούλιασμα οικονομικό!  :rockon: :rockon:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
frenchkiss-bad.jpg


"Εγκο φιλάει μόνο εσένα γκιατί γκουστάρει.Ντεν φιλάω με άλλος πελάτης."  :lheel: :lheel:

Πρόκειται ίσως για το πιο διαδεδομένο ψέμα απο βιζιτού-μασατζού-κωλομπαρίστρια, κάτι που σημαίνει= Σ έχω βάλει στο μάτι να σε ξεπουπουλιάσω.  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

:think: :rolleyes:Πόσες φορές σας το έχουν πει και τι έγινε μετά;

Μην εισαι τοσο καχυποπτος τυπε, μπορει να σε ερωτεύτηκε  :S :S :S
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
frenchkiss-bad.jpg


"Εγκο φιλάει μόνο εσένα γκιατί γκουστάρει.Ντεν φιλάω με άλλος πελάτης."  :lheel: :lheel:

Πρόκειται ίσως για το πιο διαδεδομένο ψέμα απο βιζιτού-μασατζού-κωλομπαρίστρια, κάτι που σημαίνει= Σ έχω βάλει στο μάτι να σε ξεπουπουλιάσω.  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Πόσες φορές σας το έχουν πει και τι έγινε μετά;  :rolleyes: :huh: :think:

αφου λεει φιλαει καλα να λες

φανταζεσαι να ελεγε "εγω γκαμιεμαι μονο με σενα με κανεναν αλλον " χαχα  :rockon:
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
458
Πόντοι
3.245
Μπορει να είναι ειλικρινης, απλως να εννοει στο στομα μονο εσενα γιατι γλυφοκωλι κανω σε ολους  :S :S
  :cheesy: :cheesy:
 

nef7

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2014
Μηνύματα
442
Like
88
Πόντοι
1
Και όμως έχει συμβεί με στριπερ η οποία δεν φίλαγε άλλους τσεκαρισμένα, μεχρι και το πήδημα είχε κόψει για ενα διάστημα  :grin:
 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
ηθελε να με φιλησει μια κοπελια σε ενα μπουρδελο πολυ κολασμενα και εγω αρνιομουν σε καποια φαση μου λεει γιατι δε θες της λεω εγλυφες κ αλλες πουτσες πιο πριν και τοτε εξοργιστηκε και μου ειπε κατι του τυπου μονο τη δικια σου εγλυψα χαχα. της εδωσα ενα φιλακι πεταχτο στο τελος για την προσπαθεια
 

howbawdat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
223
Κριτικές
15
Like
670
Πόντοι
291
Εγω αν δε φιλαει αλλους δε τη φιλαω. Με ανωμαλους δε κανω παρεα!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.487
Κριτικές
1
Like
31.871
Πόντοι
6.256
Μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτάνας μοιρολόγια
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
frenchkiss-bad.jpg


"Εγκο φιλάει μόνο εσένα γκιατί γκουστάρει.Ντεν φιλάω με άλλος πελάτης."  :lheel: :lheel:

Πρόκειται ίσως για το πιο διαδεδομένο ψέμα απο βιζιτού-μασατζού-κωλομπαρίστρια, κάτι που σημαίνει= Σ έχω βάλει στο μάτι να σε ξεπουπουλιάσω.  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Πόσες φορές σας το έχουν πει και τι έγινε μετά;  :rolleyes: :huh: :think:

Οχι, δεν έτυχε σε μένα! Απλά απο εμπειρίες που ακούω παίζει να είναι το αρχικό δόλωμα για ξεπουπούλιασμα οικονομικό!  :rockon: :rockon:


τυπε κι εμεις να τους απανταμε οτι τις βλεπουμε για σοβαρη σχεση και γαμο,και δεν γαμαμε καθολου αλλες  :grin: :grin: :grin:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.050
Κριτικές
489
Like
58.961
Πόντοι
39.662
και εγω τυπε γαμαω ακαποτα τωρα τελευταια μια κορασιδα σε ενα τσαρδι, μου λεει ακριβως το ιδιο, οτι μονο τη γαμαω ακαποτα επειδης με γουσταρει.Ελπιζω να μη με κοροιδευει....
 

fagopotis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ερώτηση παίδες από νέο στο σπορ. Πήγα την περασμένη Τετάρτη για ένα μισάωρο σε μια κουκλίτσα Ρουμάνα. Ήταν η τέταρτη του επαγγέλματος που επισκέφτηκα τους τελευταίους 2-3 μήνες και με διαφορά η καλύτερη λόγω προσιτότητας και φιλικότητας. Πολλά φιλιά, χαμόγελα κλπ gfe με τα όλα του (χωρίς να το ζητήσω).

Σήμερα την ξαναεπισκέφθηκα και συνέβηκαν τα εξής για τα οποία θα ήθεκα να ακούσω τις απόψεις σας:

1) με ρώτησε αν θέλω να μου κάνει πίπα, αλλιώς να την πηδήξω χωρίς προφυλακτικό (χωρίς έξτρα χρέωση)
2) μου έδωσε τον αριθμό της στο whatsapp, χωρίς να τον ζητήσω.

Σε σχέση με το (1), εννοείται πως δεν δέχτηκα (ήθελα και την πίπα αλλά και φοβήθηκα). Η απορία μου είναι
γιατί μια επαγγελματίας να δέχεται να κάνει ακάποτο πήδημα αλλά όχι πίπα (της είχα προτείνει την Τετάρτη να πληρώσω έξτρα για ακάποτη πίπα και δεν δέχτηκε).

Σε σχέση με το (2), υπάρχει οποιοδήποτε σενάριο στο οποίο απλά θέλει κάτι εκτός επαγγέλματος ή είναι κάποιου είδους κομπίνα για να φάει χρήμα;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Το 1 ειναι πρωτακουστο! Το 2 συνηθισμενο. Αν θες μου λες σε πμ για ποια προκειται.
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
συνήθως στο (1) είναι κάτι τελειωμένες/απελπισμένες από πελάτες, για κουκλίτσα μου φαίνεται δύσκολο,
μήπως ήταν πρεζόνι;
Το (2) το κάνουν σχεδόν όλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom