Νέα

Με καυλωνει η γκομενα του κολλητου μου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Ok θα μου πειτε ποσο γελοιος ειμαι να τολμαω να σκεφτομαι τη γκομενα του φιλου μου... δε τη σκεφτομαι να τη γαμισω αλλα ακουσια με καυλωνει και νιωθω πολυ αβολα με αυτο..
Δηλαδή, χθες καθομουν καναπε με τα ποδια πανω στο τραπεζάκι.. αυτη ξαπλωμένη σε μια φαση βαζει ακουσια τα ποδια της πανω στον πουτσο μου ενω φορουσα μονο το σώβρακο.. αρχισε να μου καυλωνει και δε τα εβγαζε μεχρι που μου εγινε πέτρα..σιγουρα το καταλάβαινε αυτο. Η γκομενα ειναι πολυ καυλα και μπραβο στο κολλητο μου, δε ζηλευω ισα ισα χαιρομαι για αυτον.. το θεμα ειναι οτι οσο και σωστος να ειμαι υπαρχουν στιγμες που καυλωνω με αυτην σε σημειο τρελας. προσπαθω να την αποφευγω αλλα ειναι δύσκολο. Ξερω οτι δε παιζει να κανω μαλακια αλλα φοβαμε αυτην κυρίως μηπως το προκαλεσει και μπω σε κανα πειρασμο αθελα μου σε κανα λαθος ταιμινγκ. Σας εχει τυχει τυποι μου? Τι κανατε?
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Ok θα μου πειτε ποσο γελοιος ειμαι να τολμαω να σκεφτομαι τη γκομενα του φιλου μου... δε τη σκεφτομαι να τη γαμισω αλλα ακουσια με καυλωνει και νιωθω πολυ αβολα με αυτο..
Δηλαδή, χθες καθομουν καναπε με τα ποδια πανω στο τραπεζάκι.. αυτη ξαπλωμένη σε μια φαση βαζει ακουσια τα ποδια της πανω στον πουτσο μου ενω φορουσα μονο το σώβρακο.. αρχισε να μου καυλωνει και δε τα εβγαζε μεχρι που μου εγινε πέτρα..σιγουρα το καταλάβαινε αυτο. Η γκομενα ειναι πολυ καυλα και μπραβο στο κολλητο μου, δε ζηλευω ισα ισα χαιρομαι για αυτον.. το θεμα ειναι οτι οσο και σωστος να ειμαι υπαρχουν στιγμες που καυλωνω με αυτην σε σημειο τρελας. προσπαθω να την αποφευγω αλλα ειναι δύσκολο. Ξερω οτι δε παιζει να κανω μαλακια αλλα φοβαμε αυτην κυρίως μηπως το προκαλεσει και μπω σε κανα πειρασμο αθελα μου σε κανα λαθος ταιμινγκ. Σας εχει τυχει τυποι μου? Τι κανατε?

την γαμησαμε φυσικα , τι αλλο , και παρουσια του κολλητου ο οποιος δεν αντεξε και συμμετειχε..

ελεος ...

Καλη Κυριακη .....
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Του κολητού σας η κοπέλα τα φοράει... δεν είναι καθόλου τυχερός, για να τη πέσει σε 'σας, το φίλο του συντρόφου της, σκεφτείτε σε πόσους άλλους το κάνει. Το μόνο που μπορείτε να κάνετε είναι να τις το κόψετε, χωρίς απειλές ότι θα το πείτε στο φίλο σας γιατί τότε σιγουρεύετε να του μιλήσει πρώτη ότι τάχα εσείς της την παίσατε...
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Πλάκα-πλάκα, τι ακριβώς έκανες με το σώβρακο δικε μου?
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Καλα προφανως και δε την γαμαω, ο φιλος μου ειναι και δασκαλος πολεμικων τεχνων, εχει δικια του σχολη, αλλα δεν εχει σημασια αφου είναι φιλος αυτο ειναι πανω απ ολα. Ετυχε η φαση και ημουν με σώβρακο.. το θεμα ειναι οτι θελω να την αποφευγω αυτην αλλα δε γινετε. Εχει ενα στυλ που με φερνει σε δυσκολη θεση. Με τον φιλο μου πιτσιρικαδες ειχαμε τσακωθει για γκομενα και ορκιστηκαμε ποτε ξανα!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
fidia_mikra_9.jpg
 
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
191
Like
1
Πόντοι
1
Καλα προφανως και δε την γαμαω, ο φιλος μου ειναι και δασκαλος πολεμικων τεχνων, εχει δικια του σχολη, αλλα δεν εχει σημασια αφου είναι φιλος αυτο ειναι πανω απ ολα. Ετυχε η φαση και ημουν με σώβρακο.. το θεμα ειναι οτι θελω να την αποφευγω αυτην αλλα δε γινετε. Εχει ενα στυλ που με φερνει σε δυσκολη θεση. Με τον φιλο μου πιτσιρικαδες ειχαμε τσακωθει για γκομενα και ορκιστηκαμε ποτε ξανα!

σορι  αλλα και ο φιλος σου η .. πολυ προχω μας το παιζει .. η κατι αλλο παιζει ...
εσυ  δηλαδη θα δεχοσουν απο φιλο να  κυκλοφορει  με το  σωβρακο του  μπροστα στη γκομενα σου ;;;
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796

Ναι γιατι δεν εχεις παει διακοπες πχ και να στε με παρεα ετσι χυμα... συμβαινει.. αμα κανεις κολλητη παρεα κτλ
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.030
Like
4.327
Πόντοι
1.706
την γαμησαμε φυσικα , τι αλλο , και παρουσια του κολλητου ο οποιος δεν αντεξε και συμμετειχε..

ελεος ...

Καλη Κυριακη .....

Για αυτό δεν κάνω παρέα μαζί σου. ...Μην περιλάβεις και μένα. ......χρόνια πολλά σε όλους
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Για αυτό δεν κάνω παρέα μαζί σου. ...Μην περιλάβεις και μένα. ......χρόνια πολλά σε όλους

ξερεις εσυ στρακι να αποφευγεις τις κακοτοπιες ;-) μη σε βρει και κανενα κακο τρυφερουδι μου
 

lemourios

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Νοε 2016
Μηνύματα
200
Κριτικές
19
Like
814
Πόντοι
1.011
Απρίλη μήνα με σώβρακο μόνο; Αύγουστο τι θα κάνεις;
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.163
Like
8.576
Πόντοι
1.406
Υπάρχει ειδικός επό του θέματος, έχει γράψει αρκετά σχετικά πονήματα.
Χριστόφορος Παπακαλιάτης λέγεται...

Εξειδικεύεται βέβαια σε θέματα με μανάδες κολλητών κλπ, γενικώς μανάδες,
αλλά μάλλον είναι ο καταλληλότερος για να βοηθήσει!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
61.890
Like
20.966
Πόντοι
5.506
Υπάρχει ειδικός επό του θέματος, έχει γράψει αρκετά σχετικά πονήματα.
Χριστόφορος Παπακαλιάτης λέγεται...

Εξειδικεύεται βέβαια σε θέματα με μανάδες κολλητών κλπ, γενικώς μανάδες,
αλλά μάλλον είναι ο καταλληλότερος για να βοηθήσει!



:hi: :hi:
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Ok θα μου πειτε ποσο γελοιος ειμαι να τολμαω να σκεφτομαι τη γκομενα του φιλου μου... δε τη σκεφτομαι να τη γαμισω αλλα ακουσια με καυλωνει και νιωθω πολυ αβολα με αυτο..
Δηλαδή, χθες καθομουν καναπε με τα ποδια πανω στο τραπεζάκι.. αυτη ξαπλωμένη σε μια φαση βαζει ακουσια τα ποδια της πανω στον πουτσο μου ενω φορουσα μονο το σώβρακο.. αρχισε να μου καυλωνει και δε τα εβγαζε μεχρι που μου εγινε πέτρα..σιγουρα το καταλάβαινε αυτο. Η γκομενα ειναι πολυ καυλα και μπραβο στο κολλητο μου, δε ζηλευω ισα ισα χαιρομαι για αυτον.. το θεμα ειναι οτι οσο και σωστος να ειμαι υπαρχουν στιγμες που καυλωνω με αυτην σε σημειο τρελας. προσπαθω να την αποφευγω αλλα ειναι δύσκολο. Ξερω οτι δε παιζει να κανω μαλακια αλλα φοβαμε αυτην κυρίως μηπως το προκαλεσει και μπω σε κανα πειρασμο αθελα μου σε κανα λαθος ταιμινγκ. Σας εχει τυχει τυποι μου? Τι κανατε?

τύπε ποδοτρίψιμο σου έκανε?

Καλά ο φίλος σου τυφλός ήταν, δεν έβλεπε που ακουμπούσαν τα πόδια της?

τύπε ξέχασα να σε ρωτήσω το πιο σημαντικό. Το σώβρακο, μποξεράκι ήταν ή σλιπάκι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom