Νέα

"Καμπάνια προσέλκυσης - εγγραφής στο σαιτ.. ανεξάρτητων κορασίδων"...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Θα μπορουσα απλα να το προτεινω στο θρεντ για ενα καλυτερο bourdela.com αλλα θα θαφτει, οποτε κανω ξεχωριστο θρεντ...

Προσωπικά εχω βάλει 4 κοπελες στο σαιτ με δικια μου παροτρυνση (Η μια εφαγε μπαν οι αλλες δυο συνεχιζουν και δουλευουν απο εδω και καποια σταματησε μονη της).. δε το λεω για να παρω παρασιμο αλλα το σαιτ προσωπικα με εχει ωφελησει να βρω εκδιδομενες και να περασω πολυ καλα μαζι τους, αφου απο αναφορες και κριτικες μελων εμαθα πολλα για αυτες και μου διαμορφώθηκε πληρη εικονα.. οποτε θελω και γω να προσπαθω να προσφερω σε οτι μου προσφερει..  Δε θελω να ειμαι κομπλεξικος ελληναρας που θα σκεφτω αλλος κανει τη μπιζνα και τρωει εδω μεσα αρα στα παπαρια μου.. ουτε θελω σε μια ζωντανη ιντερνετικη κοινοτητα να περιμενω τους αλλους να κανουν τα παντα ολα με κριτικες και αναφορες και γω απλα να παιρνω μασιμενη τροφη.. τεσπα το πιασατε τι θελω να πω.

Με το παρων θρεντ θελω να δουμε πως μπορουμε να προσελκυσουμε περισσοτερες εκδιδομενες να εγγραφουν και να κανουν το νημα τους εδω στο σαιτ.. Αυτο συνεπαγετε μεγαλυτερο ευρος επιλογων για εμας τα μελη, καλυτερες υπηρεσιες αφου εμεις ειμαστε οι κριτες των κοριτσιων και ουσιαστικα εκπαιδευονται και αυτες μεσα απ τις κριτικες μας και γινονται καλυτερες με αποδεκτες εμας.. Οσες περισσοτερες κοπελες εγγραφονται τοσο πιο πολυ ωφελουμαστε εμεις τα μελη..


Πειτε λοιπον ιδεες και προτασεις που θα μπορουσε το σαιτ να ειναι το νουμερο 1 για να εγγραφει καποια εκδιδομενη.. Θα με ενδιεφερε και η αποψη των ιδιων το κοριτσιων του σαιτ, μη το δειτε ανταγωνιστικα οτι οσο λιγοτερες τοσο καλυτερο για εσας.. οσο περισσοτερες εισαστε τοσο πιο πολυ θα αυξηθει η επισκεψιμοτητα του σαιτ απο νεα μελη..

Προσωπικα το εχω προτεινει σε πολλες να δοκιμασουν να δουλεψουν κανωντας εγγραφη.. επισης καποτε ειχα προτεινει κατα την εγγραφη νεου μελους να υπαρχει η επιλογη "απλο μελος" ή "Call Girl" και οταν θα παταει καποια "call girl" να βγαινει μια φορμα που θα φτιαχνει το προφιλ της εχωντας ολα οσα χρειαζομαστε να μαθουμε για αυτες.. και οχι να ρωταμε για τηλεφωνα, τιμες, υπηρεσιες κτλ.. να συμπληρώνονται κατα την εγγραφη των κοριτσιών ολα.. αυτο το λεω γιατι πολλες μου εχουν πει οτι δε καταλαβαινουν ή δυσκολευονται να κανουν προφιλ εδω και το παρατανε.. πολυ μειων για μενα αυτο αλλιως θα μπαιναν κι αλλα κοριτσια.. Με ποιους τροπους λοιπον μπορουμε να φερουμε κι αλλα ομορφα κοριτσια στο bou? Πως μπορουμε να προσελκυσουμε περισσοτερες κοπελες εδω να ανοιξουν το νημα τους;
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
Ρε φιλε τι πινεις βραδιατικα ???  :o
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Ειμαι τωρα στο Συνταγμα και κανω καμπανια να σας φερω ανεξάρτητες... Για σας δουλευω παίχτες!
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Επεισα κάποιες  :tits: να κάνουν εγγραφή στο σάιτ.. ετοιμαστείτε. σας έφιαξε πάλι ο Αμπελαλέ..

Το νού σας ρεμάλια..
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Ετοιμαστείτε τις ξαμολάω οσονουπω..
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.261
Κριτικές
15
Like
5.726
Πόντοι
1.496
Ειμαι τωρα στο Συνταγμα και κανω καμπανια να σας φερω ανεξάρτητες... Για σας δουλευω παίχτες!
Μηπως τις πειθεις λεγοντας οτι κανοντας εγγραφη κερδιζουν δωρεαν κουπονια αγορων του Χοντου τυπε;
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796

Συνημμένα

  • χοντος.jpg
    χοντος.jpg
    17,8 KB · Εμφανίσεις: 27

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom