Νέα

Μασαζ στο Πειραια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα apso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apso

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2013
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Χαιρετω τους παντες. Θα ηθελα αν γνωριζει καποιος για κανα καλο μασατζιδικο στη περιοχη του Πειραια?
 

Nino250

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2017
Μηνύματα
56
Like
10
Πόντοι
0
Για μάσατζιδικα πείτε μου κ μενα κοντα αμφιαλη
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Χαιρετω τους παντες. Θα ηθελα αν γνωριζει καποιος για κανα καλο μασατζιδικο στη περιοχη του Πειραια?
τυπε υπηρχε ενα στην κουντουριωτη ειχα παει κανα δυο φορες καλα τεμαχια και ωραιο σερβις στο 94  νουμετο αν θυμαμαι καλα
 

panagio29

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
εγω εχω μια που ερχεται σπιτι πολυ καλη και επικοινωνιακη με ωραιο χερι ,αν ενδιαφερεστε αποκλειστικα μονο για μασαζ!!
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
0
Καλησπερα συναδελφε πιανει το χερακι της η θα ειμαστε μονιμως φτιαγμενοι και στο τελος θα κανουμε μονοι μας δουλεια?
:wanker: :wanker: :wanker: Τη τελευταια τριετια παντως δεν εχει μεινει τιποτα ανοιχτο
 

Giannis Ioan

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2017
Μηνύματα
17
Like
23
Πόντοι
0
Ο Θεός να συγωρέσει τα μασαζίδικα του
πειραιά.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
τυπε υπηρχε ενα στην κουντουριωτη ειχα παει κανα δυο φορες καλα τεμαχια και ωραιο σερβις στο 94  νουμετο αν θυμαμαι καλα
επειδή είμαι Πειραιώτης μετά από πολλαπλές προσπάθειες στους γνωστούς χώρους του παρελθόντος (πχ Κουντουργίωτου, Καραισκου, Λαμπράκη) σας διαβεβαιώνω ότι δεν υπάρχει τίποτα ενεργό...
 

panosgg

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με κατατοπίσει καθώς είμαι σχετικά νέος στο άθλημα.
Δεν εννοώ το άθλημα του σεξ φυσικά! :p
Πέραν του μασάζ με ενδιαφέρει μια γυναίκα η οποία να προσφέρει τις υπηρεσίες της σε δικό της χώρο και με τιμή γύρω στα 50€
Αυτό που θέλω είναι να χαρακτηρίζεται ως GFE. Δηλαδή να την έχουν προτιμήσει όλοι κυρίως λόγω του κοινώς λεγόμενου girlfriend experience.
Κατά προτίμηση περιοχή Πειραιά και περιχώρων...
Ηλικία 18 έως 45

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθειά σας.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Καλησπέρα σε όλους.
Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με κατατοπίσει καθώς είμαι σχετικά νέος στο άθλημα.
Δεν εννοώ το άθλημα του σεξ φυσικά! :p
Πέραν του μασάζ με ενδιαφέρει μια γυναίκα η οποία να προσφέρει τις υπηρεσίες της σε δικό της χώρο και με τιμή γύρω στα 50€
Αυτό που θέλω είναι να χαρακτηρίζεται ως GFE. Δηλαδή να την έχουν προτιμήσει όλοι κυρίως λόγω του κοινώς λεγόμενου girlfriend experience.
Κατά προτίμηση περιοχή Πειραιά και περιχώρων...
Ηλικία 18 έως 45
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθειά σας.
Για Πειραιά ξέχασε το....Αν αρχίσεις να μετακινείσαι προς Συγγρού κ πάνω , έχει αρκετές επιλογές. Θα  βρείς αμέτρητες σελίδες με πληροφορίες ανάλογα με τα γούστα σου. Οι παλιοί έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά!!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ίσως είναι το μόνο που παίζει πέριξ του Πειραιά.
Συγκεκριμ.ενα είναι στα Καμίνια πίσω από την παλιά σχολή υφαντουργίας. Οι θείτσες δεν βλέπονται, προσφέρουν μασαζ με 4 χέρια και φραπέ στα 50€. Έχουν αναφερθεί κριτικές σε άλλο νήμα από μέλη που τις επισκέφτηκαν.
Όποιος ενδιαφέρεται να κάνει το κασκαντεριλίκι ας κλείσει ραντεβου και να ερθει να γράψει κριτική.
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Δεν νομίζω να είναι αυτές Terry. Η αγγελία αναφέρει και σεξ.


Ίσως είναι το μόνο που παίζει πέριξ του Πειραιά.
Συγκεκριμ.ενα είναι στα Καμίνια πίσω από την παλιά σχολή υφαντουργίας. Οι θείτσες δεν βλέπονται, προσφέρουν μασαζ με 4 χέρια και φραπέ στα 50€. Έχουν αναφερθεί κριτικές σε άλλο νήμα από μέλη που τις επισκέφτηκαν.
Όποιος ενδιαφέρεται να κάνει το κασκαντεριλίκι ας κλείσει ραντεβου και να ερθει να γράψει κριτική.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Νομίζω έχεις δίκιο. Αυτες εδω είναι κοντά στο Πασαλιμάνι, παλιά έφερναν και τρίτη φίλη τους.
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Εγώ περνάω μια κρίση καλτίλας αυτή τη περίοδο και θα δοκίμαζα, απλά το τηλ δεν ισχύει. Όποιος ξέρει κάποιο άλλο που να ισχύει ας με ενημερώσει!
 

nick77r

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.458
Like
5.212
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα σε όλους.
Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με κατατοπίσει καθώς είμαι σχετικά νέος στο άθλημα.
Δεν εννοώ το άθλημα του σεξ φυσικά! :p
Πέραν του μασάζ με ενδιαφέρει μια γυναίκα η οποία να προσφέρει τις υπηρεσίες της σε δικό της χώρο και με τιμή γύρω στα 50€
Αυτό που θέλω είναι να χαρακτηρίζεται ως GFE. Δηλαδή να την έχουν προτιμήσει όλοι κυρίως λόγω του κοινώς λεγόμενου girlfriend experience.
Κατά προτίμηση περιοχή Πειραιά και περιχώρων...
Ηλικία 18 έως 45

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθειά σας.
Tantra Zoe φιλε!
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Τι σχεση έχει η Ζωή με Πειραιά..;
Πολύ θα ήθελα να ήμουν εγώ ο συνεκτικός δεσμός με την Ζωή....!!!Πάντως για να σοβαρευτώ, όπως προανέφερα κάτω από Καλλιθέα απόλυτη ξηρασία....
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.595
Κριτικές
9
Like
3.273
Πόντοι
736
Καλησπερα, μξπως ξερει καποιος συναγωνιστης να μου δωσει το τηλεφωνο της Μαρθας της μασατζου στον Πειραια? Οποιος γνωριζει κατι ας μου στειλει σε pm!? Ευχαριστω εκ των προτερων
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
134
Like
245
Πόντοι
21
Καλησπερα, μξπως ξερει καποιος συναγωνιστης να μου δωσει το τηλεφωνο της Μαρθας της μασατζου στον Πειραια? Οποιος γνωριζει κατι ας μου στειλει σε pm!? Ευχαριστω εκ των προτερων

εχεις πμ αγαπητε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom