Νέα

Κοκκινομάλλα πρώην στη γέφυρα Μεταμόρφωσης τώρα Αργυρούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas20166
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostas20166

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
17
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Την τελευταία εβδομάδα παρατήρησα μια ψιλή κοκκινομάλλα κοντά και απέναντι απο τα τοπικά ξενοδοχεία στη γέφυρα της μεταμόρφωσης δεν κατάφερα να σταματήσω μόλις παρω πληροφορίες θα ενημερώσω...παντως απο κορμί λαμπάδα...
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Για πες... αναμένουμε.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376

Η αλήθεια είναι ότι δεν πολυ-μπάινω στο νήμα με τις πιάτσες. Απλά είδα αυτό που έγραψε ο τύπος στα νέα θέματα και έγραψα καθότι σχεδόν κάθε μέρα από εκεί περνάω.
Θενκς πάντως για το ίνφο. Θα τσεκάρω εάν την πετύχω.

:hi: :hi: :hi:
 

george141198

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ειναι οπλο η γυναικα πρεπει να δοκιμασουμε σταματησα εχτες να ρωτησω.50 στο αμαξι και 100 στο hotel ειναι πολλα αλλα τρελαθηκα με την κολαρα της
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
Παιδια ειναι οπλο η γυναικα πρεπει να δοκιμασουμε σταματησα εχτες να ρωτησω.50 στο αμαξι και 100 στο hotel ειναι πολλα αλλα τρελαθηκα με την κολαρα της
τι ωρα την ειδες?
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Τι ώρες εργάζεται το μωρό?
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.720
Κριτικές
8
Like
2.403
Πόντοι
506
ωρες και μερες?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
Λοιπον....Ονομα Ατζελινα
Καταγωγη Αλβανια
5 μηνες Ελλαδα και πρωην στουντιοκοριτσο...
Υψος περιπου 1,80
Ηλικια περιπου 28-30
Προσωπο στο 8αρι
Σωμα το ιδιο περιπου 8,5αρι
Μακρια ποδια, κωλαρα με βυζι υστερημενο κατα πολυ....
Μαλλι πολυ μακρυ και σγουρο, κοκκινο...
Χαμογελαστη (στον κοσμο το δικο της ομως) και social καλο εως πολυ καλο...
Ωρες που θα τη βρειτε απο τις 10 περιπου εως τις 2 το πρωι...

upload a gifcertificity.com

Ο τιμοκαταλογος κατι σαν τη Σαντορινη το καλοκαιρι...οπου σε βρει...Το μονο σιγουρο ειναι το 50ρικο στο αμαξι...Αν πας ξεναδοχειο, τοτε τα πραγματα αγριευουν...Απο 100 το μισαωρο εως και 150 τα 40 λεπτα...Αναλογα. Συμβουλη μου να μην περασετε καυλωμενοι απο το βραχο της Παρνηθας απο εκει γιατι θα σας πιασει απο τον κωλο...Το καλο ειναι οτι δινει κωλο...Ολα με προφυλαξη (εννοω η πιπα). Ολα τα αλλα καλα κανει και τα παιρνει με καποτες...

Πιπα με προφυλαξη αρα δεν ειναι αναγκη να προχωρησω παρακατω....Αλλα να πω για τους λατρεις της αλεξιπτωτικης πιπας οτι ακομα και ετσι, ειναι αεροπιπα...Αν αργησεις να χυσεις τοτε στην παιζει με ηχους καριολιτσας που της χωνεις δακτυλο στο μουνι...Τα δακτυλα παιζουν παντως...Οχι για ανασκαφες, αλλα παιζουν...Αν ξεφυγεις σε επαναφερει στην ταξη με ομορφο τροπο....με το κουνημα του κωλου!

Παμε λιγο να σας πω και τα περι τιμολογιακης προοπτικης...
Εγω μολις ακουσα 150 για 40 λεπτα γελασα....Και γελασα πολυ...Προσπαθησα για 100 μιαμιση ωρα αλλα δεν ηθελε με τιποτα. Τελικα δεχτηκε στα 120 φουλ καραφουλ για μια ωρα...Για μενα προσωπικα ειναι πεταμενα λεφτα. Αλλα οποιος θελει να δοκιμασει σε στυλ ραντεβου ακομα και στο κεντρο, τοτε διαθετω το τηλεφωνο της και το δινω σε ΠΜ μαζι με το συνθηματικο. Κλωνοι και καριοληδες μακρια...Απλα θα παρετε τα αρχιδια μου...

Καλες συνεχειες!
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.394
Like
911
Πόντοι
96
Λοιπον....Ονομα Ατζελινα
Καταγωγη Αλβανια
5 μηνες Ελλαδα και πρωην στουντιοκοριτσο...
Υψος περιπου 1,80
Ηλικια περιπου 28-30
Προσωπο στο 8αρι
Σωμα το ιδιο περιπου 8,5αρι
Μακρια ποδια, κωλαρα με βυζι υστερημενο κατα πολυ....
Μαλλι πολυ μακρυ και σγουρο, κοκκινο...
Χαμογελαστη (στον κοσμο το δικο της ομως) και social καλο εως πολυ καλο...
Ωρες που θα τη βρειτε απο τις 10 περιπου εως τις 2 το πρωι...

upload a gifcertificity.com

Ο τιμοκαταλογος κατι σαν τη Σαντορινη το καλοκαιρι...οπου σε βρει...Το μονο σιγουρο ειναι το 50ρικο στο αμαξι...Αν πας ξεναδοχειο, τοτε τα πραγματα αγριευουν...Απο 100 το μισαωρο εως και 150 τα 40 λεπτα...Αναλογα. Συμβουλη μου να μην περασετε καυλωμενοι απο το βραχο της Παρνηθας απο εκει γιατι θα σας πιασει απο τον κωλο...Το καλο ειναι οτι δινει κωλο...Ολα με προφυλαξη (εννοω η πιπα). Ολα τα αλλα καλα κανει και τα παιρνει με καποτες...

Πιπα με προφυλαξη αρα δεν ειναι αναγκη να προχωρησω παρακατω....Αλλα να πω για τους λατρεις της αλεξιπτωτικης πιπας οτι ακομα και ετσι, ειναι αεροπιπα...Αν αργησεις να χυσεις τοτε στην παιζει με ηχους καριολιτσας που της χωνεις δακτυλο στο μουνι...Τα δακτυλα παιζουν παντως...Οχι για ανασκαφες, αλλα παιζουν...Αν ξεφυγεις σε επαναφερει στην ταξη με ομορφο τροπο....με το κουνημα του κωλου!

Παμε λιγο να σας πω και τα περι τιμολογιακης προοπτικης...
Εγω μολις ακουσα 150 για 40 λεπτα γελασα....Και γελασα πολυ...Προσπαθησα για 100 μιαμιση ωρα αλλα δεν ηθελε με τιποτα. Τελικα δεχτηκε στα 120 φουλ καραφουλ για μια ωρα...Για μενα προσωπικα ειναι πεταμενα λεφτα. Αλλα οποιος θελει να δοκιμασει σε στυλ ραντεβου ακομα και στο κεντρο, τοτε διαθετω το τηλεφωνο της και το δινω σε ΠΜ μαζι με το συνθηματικο. Κλωνοι και καριοληδες μακρια...Απλα θα παρετε τα αρχιδια μου...

Καλες συνεχειες!

Report για template!  :hi:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.720
Κριτικές
8
Like
2.403
Πόντοι
506
Ρε ζαντ μη μου πεις ότι την έφερες εσύ στο σημείο χθεσ όταν την περίμενα :dancing:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.720
Κριτικές
8
Like
2.403
Πόντοι
506
Φιλε την πηρα ακριβως στις 1030 και την αφησα 1100...
περίπου εκείνη την ώρα ήμουν εκει. Αν παρατήρησες ένα ασημί αυτοκίνητο παρκαρισμενο μπροστά σου όταν την άφησες εγώ ημουν
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..εν κατακλείδι δεν αξίζει τον κόπο..εκτός κι έχεις καυλώσει άσχημα,έχεις πιεί,δεν έχεις που να ξεφορτώσεις,κινείσαι Λυκόβρυση-Μεταμόρφωση-Αχαρναί και αφού έχεις βγάλει τις υποχρεώσεις του μηνού,λες να καυλαντίσεις ένα 150άρι..καλή παρουσία,πάντως..
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Την απέλυσε ο Στεργίου και βγήκε στο κλαρί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom