Νέα

Αιμοδοσία και call girl

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BARLONG
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
Πήγα να δώσω αίμα για να πάρω άδεια από δουλειά και στο χαρτί λένε ότι αν έχεις πάει με call girl δεν μπορείς να δώσεις.
Όποτε την έκανα με ελαφρά.

Ερώτηση οποίος πάει με call δεν μπορεί να δώσει;;;;
 

Abdul Salam

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2016
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Μια από τα ίδια έπαθα κι εγώ  :2funny:  Αλλά εμένα με ρώτησαν αν με έχει τσιμπήσει κουνούπι.  :S  Αν σε έχει τσιμπήσει κουνούπι δεν μπορείς να δώσεις αίμα.  :S
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Για το κουνούπι έχω την εντύπωση ότι είχε εφαρμοσθεί πέρσι ή πρόπερσι σε κάποιες περιοχές υψηλού κινδύνου όπως τις έλεγαν τότε με τον ίο Ζίκα .

Όποιος έχει sex πληρωτικό σε κάθε περίπτωση αποκλείεται από την αιμοδοσία για να μην τα αναλύομαι τώρα.

:zombie: :zombie:

 

Συνημμένα

  • zika carrier.jpg
    zika carrier.jpg
    76,3 KB · Εμφανίσεις: 57

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.469
Κριτικές
188
Like
47.128
Πόντοι
41.443
λιγο υπερβολικο νομιζω. αν εχεις παρει προφυλαξεις νομιζω ειναι ολα οκ. εχω δωσει πανω απο 40 φορες,ο γιατρος με ρωτησε,του απαντησα ειλικρινα τι και πως και ειπε οκ
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Απλά θέλουν σε κάθε περίπτωση να είναι καλυμμένοι αφού υπογράφεις σχετικά και έχεις την ευθύνη για αυτά που ισχυρίζεσαι.
Έχουν γίνει και δικαστήρια παλαιότερα και έτσι αποποιούνται τα κέντρα αιμοδοσίας κάθε ευθύνη αν μεταδοθεί κάποια ασθένεια από μετάγγιση που οφείλεται σε ιό κτλ.
 

Abdul Salam

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2016
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Για το κουνούπι έχω την εντύπωση ότι είχε εφαρμοσθεί πέρσι ή πρόπερσι σε κάποιες περιοχές υψηλού κινδύνου όπως τις έλεγαν τότε με τον ίο Ζίκα .

Όποιος έχει sex πληρωτικό σε κάθε περίπτωση αποκλείεται από την αιμοδοσία για να μην τα αναλύομαι τώρα.

:zombie: :zombie:
Νομίζω ότι από φέτος γενικά όποιος έχει πάει με γυναίκα επίσης αποκλιεται από την αιμοδοσία  :S
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Νομίζω ότι από φέτος γενικά όποιος έχει πάει με γυναίκα επίσης αποκλιεται από την αιμοδοσία  :S

Αν είναι zombie πέριξ της Ομόνοιας πρεζόνι ή επαγγελματίας του sex σίγουρα αποκλείεται εδώ και πολλά χρόνια.
Με αυτήν εδώ επιτρέπεται όμως.


:shit: :shit: :shit:
:zombie: :zombie:
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Επίσης αν έχεις μείνει σε κάποιους νόμους στην Ελλαδα, αν εισουν στη Μ. Βρετανία πριν 25 χρονια, αν εχεις tattoo Αν εχεις κοιμηθεί μετά τις 01:00 το βράδυ κλπ κλπ.
Βασικά ουτε το 1% του πληθυσμού δεν μπορει να δωςει.
Εγω τους γράφω στα @@ μου και δίνω αίμα οποτε παραστεί ανάγκη.
Αν υπάρξει θεμα θα με πάρουν τηλεφωνο. Ψάχνουν για AIDS και ηπατίτιδα μονο.
Υπαρχουν χίλιες δικαιολογίες για να μην δίνεις αίμα.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Τα ερωτηματολογια γραφονται απο δικηγορους
και οχι απο γιατρους
 
OP
OP
B

BARLONG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
16
Like
363
Πόντοι
290
Και εμένα υπερβολικό μου φαίνεται.
Προφυλάξεις παίρνουμε
Και ελέγχουν και το αίμα !!
Ισως μέσα στην εβδομάδα πάω να δώσω
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.469
Κριτικές
188
Like
47.128
Πόντοι
41.443
οπως ειπα και πιο πανω μη γινομαστε υπερβολικοι. απλα επειδη οντως υπαρχουν αρκετοι κινδυνοι,σε καθε περιπτωση πρεπει να ειμαστε ειλικρινεις στον γιατρο που θα μας εξετασει. τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγοτερο
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Είναι μεγάλο λάθος να δίνουμε αίμα μόνο και μόνο για να ελεγχθούμε
για νοσήματα.
Τα ερωτηματολόγια γράφονται από επιστημονική επιτροπή συμπεριλαμβανομένων γιατρών και νομικών.


 

Abdul Salam

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2016
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Και εμένα υπερβολικό μου φαίνεται.
Προφυλάξεις παίρνουμε
Και ελέγχουν και το αίμα !!
Ισως μέσα στην εβδομάδα πάω να δώσω
Γιατι υπερβολικο ρε τυπε  :think:  θελουν να περνουν αιμα απο υγιεις ανθρώπους
Αν ροχαλίζεις στον ύπνο σου και κλάνεις πάνω από 5 φορές ημερησίως πάλι αποκλιεσαι από την αιμοδοσία  :S
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Και εμένα υπερβολικό μου φαίνεται.
Προφυλάξεις παίρνουμε
Και ελέγχουν και το αίμα !!
Ισως μέσα στην εβδομάδα πάω να δώσω

Να πας να δωςεις βέβαια. Οχι μονο για το κωλοχαρτο της άδειας. Ξερεις τι ειναι να παρακαλάς για αίμα και όλοι οι γνωστοί και φίλοι να σου λενε παπαροδικαιολογιες.
Με αυτα που ζητάνε ομως ειναι για φαπες. Τελευταία φορα πριν 2 μήνες με ρώτησε αν είχα φάει καλο πρωινό. Είπα οτι έφαγα ενα μπωλακι χυλωμένο κόυακερ με γάλα. Στραβομουτσουνιασε το βόδι !!! Επρεπ να είχα φάει μισή φραντζόλα άσπρο ψωμί με Μερεντα δηλαδη ? Στο Τσακ ειμουν να ξεστόμισω " άντε γαμησου"
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.387
Κριτικές
14
Like
3.309
Πόντοι
4.895
Εγώ πάω αύριο για αιμοδοσία και δίνω χαλαρά 2-3 φορές το χρόνο. Εξετάσεις για όλα μία αφορά το χρόνο. Μόνο αν έχω πάρει χάπια δεν δίνω (ακόμα και ντεπόν). Συμπληρώνω σε όλα ΟΧΙ (ακόμα και στο έγγυος ... )
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
975
Κριτικές
1
Like
421
Πόντοι
26
παλιοτερα εκαναν μοριακες , πλεον εχει κοπει κ αυτο λογο κρισης....
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Λοιπόν καλημέρα το αίμα εξετάζεται πριν δοθεί σε ασθενή απλά σε ρωτάνε γιατί αν έχεις κάτι θα πάει τζάμπα το αίμα και η εξέταση και όλα αυτά κοστίζουν. Έχω δώσει πολλές φορές αν και έχω χαμηλή πίεση τρώω πατατακια και ανεβαίνει!!  Εκεί που λέει αν έχουμε αλλάξει παρτενέρ στο σεξ λέω όχι ε αν τα βάλουμε και αυτά δεν θα δίνει κάνεις! Κανένα μέρος με καλά μουνια στην αιμοδοσια ξέρουμε? Χαχαχ
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
Όλοι στο σάιτ δημόσιοι υπάλληλοι είναι και δίνουνε αίμα για να παίρνουν άδειες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom