Νέα

Είμαι εδώ επειδή...:

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anyparktos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anyparktos

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
64
Like
8
Πόντοι
0
Ενα απο τα χαρακτηριστικα του καθε προφιλ ειναι και εκει που λεμε:

Είμαι εδώ επειδή...:

Εγω λοιπον Είμαι εδώ επειδή...:  Μου αρέσουν οι ΒΥΖΑΡΕΣ

Ισως επειδη ολες οι σχεσεις μου μεχρι τωρα δεν υστερουσαν στο σημειο στηθος.

Ωστοσο μερικοι χοροι με την Αναστασια, την Αλεξανδρα, την Φωτεινη και την Μαρτα απο το Raspoutin με εκαναν να εκτιμησω και τα μικρα αλλα καλοσχηματισμενα βυζια.

Εσεις ποσες φορες αλλαξατε τα γουστα σας μετα απο καποιους χορους??
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Είμαι εδώ επειδή είμαι λάτρης των κόκκινων σπιτιών και επειδή είμαι ένας  εκολαπτόμενος hacker λιώνοντας ατέλειωτες ώρες στο νετ :rockon:



Y.G. Είμαι επίσης εδώ επειδή δεν έχω δει ξανά καλύτερο φόρουμ...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Δεν μπορω να μη γραψω γι αυτο το site το ποσο καλα με κανει να αισθανομαι,πριν το ανακαλυψω νομιζα οτι ημουν μονος μου,ελεγα τις ιστοριες που διαβαζω απο τα μελη στους φιλους μου,αλλοτε καλες εμπειριες αλλοτε κακες αλλοτε καταπληκτικες που δυσκολα καποιος θα τις πιστευε βασισμενος στην εικονα που υπηρχε για τα cg τα προηγουμενα χρονια και ελεγα θα με πιστευουν αραγε.o
baby, o nitro,o yura o pitsilistis o liomas και τοσοι αλλοι και πολυ νεοι γραφοντας δειχνουν τον δρομο,ενα δρομο γεματο δραση και περιπετεια. Το μονο που με στεναχωρει στη παρουσα φαση ειναι που δεν μπορω λογω οικονομικης στενοτητας,αγορα σπιτιου γαρ,ν ακολουθησω οσο θα θελα και εννοω τα citytours girls,παντως τα χρηματα ειλικρινα δεν ειναι να λυπασαι καθολου
που δινονται για να μπορεις να εχεις ορισμενες φορες καποια καταπληκτικα κοριτσια στην αγκαλια σου
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Είμαι έδώ για τα κοντοπούτανα και τα κολαράκια...
Είμαστε εδώ για να περάνμε καλά...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Δεν μπορω να μη γραψω γι αυτο το site το ποσο καλα με κανει να αισθανομαι,πριν το ανακαλυψω νομιζα οτι ημουν μονος μου,ελεγα τις ιστοριες που διαβαζω απο τα μελη στους φιλους μου,αλλοτε καλες εμπειριες αλλοτε κακες αλλοτε καταπληκτικες που δυσκολα καποιος θα τις πιστευε βασισμενος στην εικονα που υπηρχε για τα cg τα προηγουμενα χρονια και ελεγα θα με πιστευουν αραγε.o
baby, o nitro,o yura o pitsilistis o liomas και τοσοι αλλοι και πολυ νεοι γραφοντας δειχνουν τον δρομο,ενα δρομο γεματο δραση και περιπετεια. Το μονο που με στεναχωρει στη παρουσα φαση ειναι που δεν μπορω λογω οικονομικης στενοτητας,αγορα σπιτιου γαρ,ν ακολουθησω οσο θα θελα και εννοω τα citytours girls,παντως τα χρηματα ειλικρινα δεν ειναι να λυπασαι καθολου
που δινονται για να μπορεις να εχεις ορισμενες φορες καποια καταπληκτικα κοριτσια στην αγκαλια σου
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Ειμαι εδω διοτι τα θεματα ειναι γενικου και ειδικου ενδιαφερωντος.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
εκτελω μυστικη αποστολη
μην το πειτε πουθενα :dancing:
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Είμαι έδώ γιά τήν ένημέρωση καί τά πολλά θέματα πού μπορώ νά βρώ, γιά όλους τους φίλους πού συμφωνούμε ή διαφωνούμε άλλά μαθαίνω κάτι άπ'όλους καί τούς εύχαριστώ, καί είμαι έδώ γιά τήν έλευθερία έκφράσεως πού έχουμε άπ'αύτό τό βήμα, κάτι πολύ σπάνιο τήν σήμερον ήμέρα καί γιά τό όποίο εύχαριστώ τούς φίλους τής ίστοσελίδος.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
ε ρε νεκροθρεντ..ξεθάψτε και από το 2005 κάνα θρεντ  :zfuck:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.311
Πόντοι
28.786
Το site είναι μια "ζούγκλα" !! Ενα πεζοδρόμιο !! Μια διαδικτυακή ζούγκλα του πεζοδρομίου.

Και οι ζούγκλες μου αρέσουν γιατί στις ζούγκλες κανείς δεν σκοτώνει αν δεν πεινάει αντιθέτως με τις μαλακισμένα καθωσπρέπει κοινωνίες.    

Είμαι λοιπόν εδώ επειδή:

1)Είμαι εδώ επειδή έχω σιχαθεί τον γλοιώδη καθωσπρεπισμό άλλων "έγκριτων" sites αλλά και των καθωσπρέπει κοινωνικών κύκλων.

2)Είμαι εδώ επειδή έχω σιχαθεί τους πανηλίθιους περισπούδαστους "καραμορφωμένους" των ακαδημαικών κύκλων που έχουν "βαρύνουσες" απόψεις για το σέξ έχοντας γαμήσει 4 γυναίκες σε όλη τους τους τη ζωή μια απο τις οποίες είναι η κλασομπανιέρα -γυναίκα τους σε εναλλακτικούς  ρόλους κόλακα η επιλοχία εφ' όρου ζωής.

3) Είμαι εδώ επειδή μπορώ να δοκιμάζω τις σκέψεις και τις απόψεις μου στη ζούγκλα του πεζοδρομίου. Γιατί πραγματικά σε αυτό που λέγεται ζωή τι να κλάσουν τα πανεπιστήμια μπροστά στα πεζοδρόμια.

4) Είμαι εδώ για να σπάω το  σεξουαλικό σερί μου με τις γκόμενες χρησιμοποιώντας επιλεκτικά κάποιες επαγγελματίες που με εμπνέουν.

5)Είμαι εδώ για να μοιραστώ εμπειρίες από ταξίδια με άλλους φίλους.Πέρασα το μεγαλύτερο μέρος της ζωής μου ταξιδεύοντας σχεδόν παντού εποχές που αντί για το internet πηγή πληροφόρησης ήταν οι ταξιτζήδες. Τώρα όμως μπορώ μέσω του site να βοηθήσω αλλά και να βοηθηθώ στις νέες μου ταξιδιωτικές αναζητήσεις από τα σχετικά threads του forum.

6)Δεν είμαι εδώ επειδή δεν έχω κοινωνικό κύκλο. Είμαι εδώ επειδή μπορώ να μαθαίνω και να καταλαβαίνω πράγματα που ο κοινωνικός μου κύκλος αγνοεί άλλοτε ακούσια και άλλοτε εκούσια στη βάση του "ότι δεν πιάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια".

Γενικώς είμαι εδώ επειδή γουστάρω και θα μείνω όσο γουστάρω.

Καλημέρα σε όλους !! :hi:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
Ειμαι εδω γιατι ειναι μια <φωτογραφια> της κοινωνιας,υπαρχουν οι παντες με δικαιωμα λογου και αποψης,τα οποια δεν φιλτραρονται πριν <ανεβουν>...ειναι μακραν ο πιο Δημοκρατικος τοπος στο Ελληνικο internet . Ειναι η ψυχαγωγια μου οταν ειμαι σπιτι και δεν εχω τι να κανω και πανω απο ολα ειναι η ενημερωση μου στο θεμα του αγοραιου ερωτα την οποια ως παντρεμενος ποτε δεν θα μπορουσα να την αποκτησω απο μονος μου.
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
Για να μπωρω επιτελους να κανω το σεξ μια καθημερινοτητα, ενα φυσιολογικο πραγμα χωρις ορια και δεσμευσεις. Πριν εδυνα 100 για να παρω 10. Εδω εξελυζωμαι, γουσταρω, αναπτυζομαι και μηλαω και διαβαζω για πραγματα που δεν μπωρω να βγαλω στους κοινωνικους κυκλους, μην με παρουν για ανωμαλο...ετσι πως με κοιτανε οταν ανοιγω σηζητηση για σεξ...εδω δεν υπαρχει υποκρισια ο καθενας λεει ξεκαθαρα τι σκεφτεται και την βρεισκουμε ολοι, με γνωμες και εμπειριες. Εδω πιο πολλα λες και πιο πολλες πορτες σου ανοιγουν.
 

gentle45

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
make love no war.ΘΑ βρίσεις στο τιμόνι μετά από μια συνάντηση? το forum είναι Best. Καναδά τα κορίτσια πηγαίνουν Safe rdv ελεγχοντας πελάτες στα social media
 

lucky10

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
για να διαβάσω κριτικές και να δώσω κι εγώ βοήθεια όπου μπορέσω!!;)
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
Ενα απο τα καλυτερα σαιτ,εμαθα,συνεχιζω να μαθαινω,μου αρεσει να διαβαζω αποψεις απο τα μελη του σαιτ,που πραγματικα δεν το περιμενα οτι θα διαβασω τοσο ανοικτομυαλους ανθρωπους
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Παρακολουθώ χρόνια το σαιτ γιατί έτσι γλυτώνω χρόνο και χρήμα. Ενημερώνω όσο μπορώ ,για να ωφελούνται οι συναγωνιστές που ενδιαφέρονται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom