Νέα

24 ετών και παρθένος. Σε ποιό από τα studio να πάω;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες μου. Λοιπόν, όπως γράφει και ο τίτλος, είμαι εικοσιτεσσάρων και ακόμα δεν έχω κάνει σεξ. Διάφοροι ήταν οι λόγοι, κυρίως βέβαια ότι ήμουν - και είμαι - αρκετά συνεσταλμένος. Αν και έφτιαξα προφίλ στο φόρουμ πέρυσι, το άφησα γιατί κώλωσα. Αλλά τώρα πια πήρα την απόφαση να επανέλθω. Η κατάσταση δεν πάει άλλο, τα χρόνια περνούν και δεν θέλω να φτάσω σαν κάποιους που είναι 30+ και δεν έχουν κάνει ακόμα σεξ.

Γι'αυτό το λόγο, και επειδή δεν πρόκειται να βρω τόσο άμεσα κάποια γκόμενα, αποφάσισα πλέον να περάσω από κάποιο studio. Ξέρω ότι είναι αρκετά τα λεφτά, συνήθως 50 ευρώ, αλλά αν είναι να τα ξοδέψω γι'αυτό το σκοπό, χαλάλι. Εξάλλου, όταν το είχα συζητήσει με έναν φίλο μου, μου είχε πει ότι αφού είναι και η πρώτη φορά που πηγαίνω σε ένα τέτοιο μέρος και η πρώτη φορά μου, ας πάω σε ένα studio παρά σε μπουρδέλο, περισσότερο για να μου μείνει καλή εντύπωση. Εντάξει, όσο καλή εντύπωση μπορεί να είναι, γιατί σίγουρα η πρώτη φορά θα είναι πολύ αμήχανη και με πολύ άγχος. Καλύτερα πάντως να φανώ αμήχανος στην πουτάνα, παρά σε κάποια κοπέλα που θα είχα γνωρίσει. Πιστεύω ότι σε μια γκόμενα θα φανεί αρκετά παράξενο ο άντρας να συμπεριφέρεται σαν πρωτάρης στα 24 του.

Τεσπα, μην πολυλογώ, έχω κάνει κάποιο ψάξιμο εδώ στο σάιτ για κάποια στούντιο και έχω καταλήξει σε κάποια, από τον μέσο όρο και τις κριτικές, συν την τοποθεσία γιατί δεν έχω αυτοκίνητο και μόνο με τη συγκοινωνία θα μπορέσω να πάω. Θα ήθελα να πείτε τη γνώμη σας για ποιο από αυτά: Συγγρού 144, Αριστοτέλους 6, Ηλία Ηλιού 82, και Βούρβαχη 19. Δεν θα πάω βέβαια τώρα κοντά, γιατί δεν έχω καθόλου χρόνο, κάπου μετά το Πάσχα, τον Απρίλιο. Αλλά ήθελα να το γράψω από τώρα για να είμαι προετοιμασμένος.

Όποια γνώμη, ευπρόσδεκτη. Δεν τρολλάρω, όλα αυτά που έγραψα είναι αλήθεια. Να 'στε καλά!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
19
Like
6.920
Πόντοι
3.346
μην πας πουθενα για σεξ καλο ειναι να διατηρησεις την παρθενια σου σκοπευω να σε κανω καρδιναλιο στο βατικανο  :grin:
 

TRAXANOPLAGIAS1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
27
Κριτικές
10
Like
432
Πόντοι
290
αδερφρε καλυτερα να παρεις τι μαρινα 60 να σε κανει αντρα
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Καλησπέρα παίδες μου. Λοιπόν, όπως γράφει και ο τίτλος, είμαι εικοσιτεσσάρων και ακόμα δεν έχω κάνει σεξ. Διάφοροι ήταν οι λόγοι, κυρίως βέβαια ότι ήμουν - και είμαι - αρκετά συνεσταλμένος. Αν και έφτιαξα προφίλ στο φόρουμ πέρυσι, το άφησα γιατί κώλωσα. Αλλά τώρα πια πήρα την απόφαση να επανέλθω. Η κατάσταση δεν πάει άλλο, τα χρόνια περνούν και δεν θέλω να φτάσω σαν κάποιους που είναι 30+ και δεν έχουν κάνει ακόμα σεξ.

Γι'αυτό το λόγο, και επειδή δεν πρόκειται να βρω τόσο άμεσα κάποια γκόμενα, αποφάσισα πλέον να περάσω από κάποιο studio. Ξέρω ότι είναι αρκετά τα λεφτά, συνήθως 50 ευρώ, αλλά αν είναι να τα ξοδέψω γι'αυτό το σκοπό, χαλάλι. Εξάλλου, όταν το είχα συζητήσει με έναν φίλο μου, μου είχε πει ότι αφού είναι και η πρώτη φορά που πηγαίνω σε ένα τέτοιο μέρος και η πρώτη φορά μου, ας πάω σε ένα studio παρά σε μπουρδέλο, περισσότερο για να μου μείνει καλή εντύπωση. Εντάξει, όσο καλή εντύπωση μπορεί να είναι, γιατί σίγουρα η πρώτη φορά θα είναι πολύ αμήχανη και με πολύ άγχος. Καλύτερα πάντως να φανώ αμήχανος στην πουτάνα, παρά σε κάποια κοπέλα που θα είχα γνωρίσει. Πιστεύω ότι σε μια γκόμενα θα φανεί αρκετά παράξενο ο άντρας να συμπεριφέρεται σαν πρωτάρης στα 24 του.

Τεσπα, μην πολυλογώ, έχω κάνει κάποιο ψάξιμο εδώ στο σάιτ για κάποια στούντιο και έχω καταλήξει σε κάποια, από τον μέσο όρο και τις κριτικές, συν την τοποθεσία γιατί δεν έχω αυτοκίνητο και μόνο με τη συγκοινωνία θα μπορέσω να πάω. Θα ήθελα να πείτε τη γνώμη σας για ποιο από αυτά: Συγγρού 144, Αριστοτέλους 6, Ηλία Ηλιού 82, και Βούρβαχη 19. Δεν θα πάω βέβαια τώρα κοντά, γιατί δεν έχω καθόλου χρόνο, κάπου μετά το Πάσχα, τον Απρίλιο. Αλλά ήθελα να το γράψω από τώρα για να είμαι προετοιμασμένος.

Όποια γνώμη, ευπρόσδεκτη. Δεν τρολλάρω, όλα αυτά που έγραψα είναι αλήθεια. Να 'στε καλά!

:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
19
Like
6.920
Πόντοι
3.346

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Φιλαράκο στο Συγγρού 144 μπορείς να ξεκινήσεις από το μπαρ κάτω ποτάκι να χαλαρώσεις λίγο να διαλέξεις την κοπέλα να την κουβεντιάσει λίγο να σπάσεις τον πάγο που λένε και μετά πατε επάνω για σεξακι θα σου στιχησει λίγο παραπάνω αλλα θα είσαι ποιο άνετος και θα παίξεις στα ποιο σίγουρα
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Τζουλια θα σου ελεγα ΤΟ ΜΟΥΝΙ αλλα εχει σταματησει!!! Αλισα επισης θα προτεινα, Μονικα Σερβα, Αννα Σερβα, οχι Ζανετ για πρωτη γτ αν την πετυχεις σε κακη μερα θα χαλαστεις, Ινες αρκετα καλη και Sunny Wild (παιζει και πισω κινηση) γενικα με οποια απο αυτες και να πας καλα θα περασεις και ειναι ολες μουναρες (νταξει για μενα τουλαχιστον ο καθενας εχει αλλη αποψη)!!!
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Όρμα τύπε, αλλά να ξέρεις, δεν θα αλλάξει κάτι στο να είσαι συνεσταλμένος,

με το να πάψεις να είσαι παρθένος.


Έτερον, εκάτερον.

Είναι state of mind αυτό, όχι σεξουαλική εμπειρία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Όρμα τύπε, αλλά να ξέρεις, δεν θα αλλάξει κάτι στο να είσαι συνεσταλμένος,

με το να πάψεις να είσαι παρθένος.


Έτερον, εκάτερον.

Είναι state of mind αυτό, όχι σεξουαλική εμπειρία.


:hi: :hi: :hi: :rockon: :rockon: :rockon:

 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
50 ευρώ για δεκάλεπτο ή δεκαπεντάλεπτο σεξ θεωρώ πως είναι αρκετά πολλά, θα πρότεινα ένα milf σε κάποιο μπουρδέλο του 20αρικου, χαμηλότερη τιμή και σίγουρα καλύτερη εξυπηρέτηση, κάνε μια έρευνα αγοράς κι άσε τα studio κατά άκρη, αλλιώς αν θες να παίξεις μπάλα με περισσότερο χρόνο κοίτα call girls, η ενδιάμεση κατάσταση των studio είναι χάσιμο χρόνου και σίγουρα δεν θα περάσεις και τόσο καλά για πρώτη φορά.
 
OP
OP
N

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
Όρμα τύπε, αλλά να ξέρεις, δεν θα αλλάξει κάτι στο να είσαι συνεσταλμένος,

με το να πάψεις να είσαι παρθένος.


Έτερον, εκάτερον.

Είναι state of mind αυτό, όχι σεξουαλική εμπειρία.
Το ξέρω φίλε μου, δεν το κάνω γι'αυτό. Απλώς θέλω να νιώσω πώς είναι το σεξ, συν να ξελασκάρω λίγο όταν θα βρίσκομαι μπροστά σε γυναίκες γυμνός.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Το ξέρω φίλε μου, δεν το κάνω γι'αυτό. Απλώς θέλω να νιώσω πώς είναι το σεξ, συν να ξελασκάρω λίγο όταν θα βρίσκομαι μπροστά σε γυναίκες γυμνός.

:hi:

Όρμα τότε, και πλήρωσε αρκεί να εξασφαλίσεις αυτό που θέλεις, χωρίς σκόντο.
 
OP
OP
N

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
50 ευρώ για δεκάλεπτο ή δεκαπεντάλεπτο σεξ θεωρώ πως είναι αρκετά πολλά, θα πρότεινα ένα milf σε κάποιο μπουρδέλο του 20αρικου, χαμηλότερη τιμή και σίγουρα καλύτερη εξυπηρέτηση, κάνε μια έρευνα αγοράς κι άσε τα studio κατά άκρη, αλλιώς αν θες να παίξεις μπάλα με περισσότερο χρόνο κοίτα call girls, η ενδιάμεση κατάσταση των studio είναι χάσιμο χρόνου και σίγουρα δεν θα περάσεις και τόσο καλά για πρώτη φορά.
χμ, I see your point. μπερδεύτηκα είναι η αλήθεια, δε ξέρω θέλει ψάξιμο όντως. call girls είναι πολύ ακριβές, απ'ο,τι έχω ακούσει.
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
280
Κριτικές
60
Like
898
Πόντοι
6.810
Οταν μαθαινεις ενα αθλημα ξεκινας απο χαμηλα.Γι αυτο φίλε μου περνα πρωτα απο τα βασικά...Φυλης και μεταξουργειο και μετα ανεβα σε στουντιο βιζιτες και cityrours
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Ξεκίνα φίλε μου απο τα βασικά...Φυλης και μεταξουργειο και μετα αν σου αρεσει και μπορεις οικονομικα ανεβα σε στουντιο βιζιτες και cityrours

Γιατι ρε φιλε να ξεκινησει απο φυλης και μεταξι να παει μονος του σαν πρωταρης βραδυ και να τον κλεψουνε τα γυφτακια??? Αμα εχει το χρημα παει σε σιτυ τουρ η call girl αλλιως στουντιο και μετα αν παρει τον αερα παει με παρεα μεταξι ειδικα βραδυ!!!
 

TRAXANOPLAGIAS1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
27
Κριτικές
10
Like
432
Πόντοι
290
τι να δωσεις 50 στο στουντιο για δεκα δεκαπεντε λεπτα με το να δωσεις 60 με 80 ευρο για μια ωρα με καλυτερες υπηρεσιες σε μια ανεξαρτητη κοπελα και σαφως και πιο εμπειρη .αλλιως μετα πας σε ποιο οικονομικο 10-20 ευρο σε μπουρδελο
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.966
Πόντοι
24.436
Καλησπέρα παίδες μου. Λοιπόν, όπως γράφει και ο τίτλος, είμαι εικοσιτεσσάρων και ακόμα δεν έχω κάνει σεξ. Διάφοροι ήταν οι λόγοι, κυρίως βέβαια ότι ήμουν - και είμαι - αρκετά συνεσταλμένος. Αν και έφτιαξα προφίλ στο φόρουμ πέρυσι, το άφησα γιατί κώλωσα. Αλλά τώρα πια πήρα την απόφαση να επανέλθω. Η κατάσταση δεν πάει άλλο, τα χρόνια περνούν και δεν θέλω να φτάσω σαν κάποιους που είναι 30+ και δεν έχουν κάνει ακόμα σεξ.

Γι'αυτό το λόγο, και επειδή δεν πρόκειται να βρω τόσο άμεσα κάποια γκόμενα, αποφάσισα πλέον να περάσω από κάποιο studio. Ξέρω ότι είναι αρκετά τα λεφτά, συνήθως 50 ευρώ, αλλά αν είναι να τα ξοδέψω γι'αυτό το σκοπό, χαλάλι. Εξάλλου, όταν το είχα συζητήσει με έναν φίλο μου, μου είχε πει ότι αφού είναι και η πρώτη φορά που πηγαίνω σε ένα τέτοιο μέρος και η πρώτη φορά μου, ας πάω σε ένα studio παρά σε μπουρδέλο, περισσότερο για να μου μείνει καλή εντύπωση. Εντάξει, όσο καλή εντύπωση μπορεί να είναι, γιατί σίγουρα η πρώτη φορά θα είναι πολύ αμήχανη και με πολύ άγχος. Καλύτερα πάντως να φανώ αμήχανος στην πουτάνα, παρά σε κάποια κοπέλα που θα είχα γνωρίσει. Πιστεύω ότι σε μια γκόμενα θα φανεί αρκετά παράξενο ο άντρας να συμπεριφέρεται σαν πρωτάρης στα 24 του.

Τεσπα, μην πολυλογώ, έχω κάνει κάποιο ψάξιμο εδώ στο σάιτ για κάποια στούντιο και έχω καταλήξει σε κάποια, από τον μέσο όρο και τις κριτικές, συν την τοποθεσία γιατί δεν έχω αυτοκίνητο και μόνο με τη συγκοινωνία θα μπορέσω να πάω. Θα ήθελα να πείτε τη γνώμη σας για ποιο από αυτά: Συγγρού 144, Αριστοτέλους 6, Ηλία Ηλιού 82, και Βούρβαχη 19. Δεν θα πάω βέβαια τώρα κοντά, γιατί δεν έχω καθόλου χρόνο, κάπου μετά το Πάσχα, τον Απρίλιο. Αλλά ήθελα να το γράψω από τώρα για να είμαι προετοιμασμένος.

Όποια γνώμη, ευπρόσδεκτη. Δεν τρολλάρω, όλα αυτά που έγραψα είναι αλήθεια. Να 'στε καλά!
καλο βόλι τύπε αλλά προσωπική άποψη δώσε κατι παραπάνω και παρε ενα καλό call girl απο τις ανεξάρτητες να εχεις το χρόνο σου να το πας με το μαλακό και να περάσεις καλα χωρίς άγχος. Διάβασε καμια κριτική πρωτα και οτι χρειαστείς εδω είμαστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom