Νέα

Video Show... το καλύτερο για μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 958
  • Εμφανίσεις 291K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vadimit

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
μετα από δυο κοντινες επισκεψεις πειστηκα ότι είναι ότι πιο καυλοτικο υπαρχει σε τσοντοσινεμα.
πετυχα στον απέναντι καναπε τυπο ολογυμνο που περιμενε να φυγουν ολοι και να βαλει στο κωλο του 20αρι δονητή και να μαλακιζομαστε κοιτωντας ο ενας τον αλλον....
από τις καλυτερες μαλακιες που εχω τραβηξει.....
 
OP
OP
V

vadimit

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
πειτε τις δικες σας εμπειριες σ αυτό και κανονίζουμε και συναντηση εκει οποιος γουσταρει για ομαδικη.......
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Τύπε αν παίζουν κούτσουρα να το κανονίσουμε. Αλλιώς η φάση δε λέει!

:zombie: :zombie: :zombie:
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
μετα από δυο κοντινες επισκεψεις πειστηκα ότι είναι ότι πιο καυλοτικο υπαρχει σε τσοντοσινεμα.
πετυχα στον απέναντι καναπε τυπο ολογυμνο που περιμενε να φυγουν ολοι και να βαλει στο κωλο του 20αρι δονητή και να μαλακιζομαστε κοιτωντας ο ενας τον αλλον....
από τις καλυτερες μαλακιες που εχω τραβηξει.....


Χμμμ..... ενδιαφέρουσα ιδέα!!
Αν πάω εγώ εκεί με το δικό μου 20-αρι ομοίωμα, θα μπορούσε να βρεθεί κάποιος να μου το βαλει? Η θα πρέπει να το κάνω μόνη μου όπως αυτος που περιγράφεις? (γιατι αν είναι έτσι το κάνω και μόνη μου στο σπίτι... δεν έχει γουστο!).
 

BtmBoy27

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2017
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Παρασκευές συνήθως πηγαίνω στο υπόγειο του video show και στήνομαι στις καμπίνες με τα glory holes, όσοι πιστοί προσέλθετε..
 

CreativeForce

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
29
Πόντοι
0
Είχα πάει στο Video Show το προηγούμενο καλοκαίρι Πρώτη φορα σε τέτοιο cinema απλά για την εμπειρία και την περιέργεια. Μέσα ήταν 5-6 άτομα από 40 ως 50 χρόνον και μετά καμια 15αριά από 60+ Ήμουν κομπλαρισμενος και δεν έκανα πολλά πήγα σε μια καμπίνα στον κάτω όροφο και τράβηξα μαλακια με gay τσόντα ενώ στο gloryhole της καμπίνας κάποιος είχε στηθεί με τον κώλο που ήταν πιο απαλός και από γκόμενας τον χάιδεψα λίγο του ρηξά 2-3 πουτσοσκάμπιλα αλλα μετά συνέχιζα να το παίζω με τη τσόντα, έχυσα και έφυγα. Όπως πάω μου πιάνει ένας παππούς 70+ χρόνον τη πούτσα πάνω από το παντελόνι και μου λέει "θέλω να με γαμήσεις". Φρίκαρα και φοβήθηκα, έφυγα τρέχοντας και έλεγα δεν θέλω να ξαναπάω σε τέτοιο μέρος αλλα θα ξαναπάω, είχε μια καύλα να βλέπεις τόσο κόσμο σε ένα δωμάτιο να την παίζει σε τσόντες και που και που να παίζουν και φάσεις Μονο τόσο γερους να μην έιχει θα ήταν πολύ καλά
 

arisgreen

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Αύριο πρωί κατά τις 11, 12 αν υπάρχει κανείς νέος bottom, ας έρθει από το σινεμά ;)  :pipa1:
 

arisgreen

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Αν κάποιος είναι να έρθει αύριο, ας στείλει pm  ;)  :pipa2:
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Λεω να παω σημερα κατα τις 8. Θα εχει κοσμο λετε;
 

pagour

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχει γίνει μια σχετική ανανέωση στο Video Show, πλέον δίπλα από κάθε οθόνη στον πάνω όροφο έχει προστεθεί μια δεύτερη. Έτσι στους καναπέδες όπως ανεβαίνεις αριστερά έχει δύο τηλεοράσεις που παίζουν bi / gay τσόντα και στους καναπέδες στο βάθος άλλες δύο που παίζουν str8.
 

strangewonderer

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
84
Like
8
Πόντοι
0
Λέω να παω μια βόλτα αποψε δεν έχω παει ποτέ σε τέτοια μαγαζί  λέω για 12 ειναι καλά;
 

james44

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
70
Like
50
Πόντοι
0
Τετοια ωρα παιζει κανενα cd εκει?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.279
Πόντοι
216
Πάρε τηλέφωνο τον άπλυτο στα εισιτήρια. Πάντα ενημερώνει.
Εμένα μου είχε πει ότι είναι φουλ στις γκόμενες την άλλη φορά.

:shit: :shit:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom