Νέα

Ποιος είναι ο αυθεντικός πουτανιάρης (νόμος picker vs νόμος stekas72)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος νόμος εκφράζει τον αυθεντικό πουτανιάρη κατά την γνώμη σας?

  • Νόμος του Picker

    Ψήφοι: 36 31,0%
  • Νόμος του Stekas72

    Ψήφοι: 54 46,6%
  • Αναποφάσιστος

    Ψήφοι: 10 8,6%
  • Δεν Ξέρω / Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 16 13,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    116

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.108
Κριτικές
3
Like
1.280
Πόντοι
566
Επειδή ο πικερ μας τα έχει κάνει τσουρέκια με τον νόμο του, επειδή πήρε πολύ αέρα με το κύπελο του MR MALAKAS 2016, παραθέτω τις δύο παρακάτω απόψεις για το ποιος είναι ο αυθεντικός πουτανιάρης προς ψηφοφορία.    

Κατά την γνώμη μου ο πικέρ εκφράζει τον lozer πουτανιάρη, που δεν εξελίσσεται και βλέπει την πουτάνα σαν υποψήφια γκόμενα (βλέπετε υπόθεση κορίνα). Επίσης στρέφεται εναντίον αξιών της κοινωνίας μας όταν προτείνει οι μητέρες μας και οι αδερφές μας να γίνουν πουτάνες. Ο νόμος του:    

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker


Στον αντίποδα, εγώ θεωρώ πως ο αυθεντικός πουτανιάρης έχει γράψει χλμ με πουτάνες αλλά αυτό δεν τον εμποδίζει να έχει γκόμενες και μετά γυναίκα και παιδιά και να συνεχίζει το άθλημα με την συχνότητα που επιθυμεί και για την ανανέωση των ερωτικών σχέσεων του, με γκόμενες ή την γυναίκα του. Ο νόμος μου:    

ΓΑΜΑΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ. ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΨΗΛΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ, ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ ΣΕΞ ΣΕ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΜΕΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ.

STEKAS72

 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Επειδή ο πικερ μας τα έχει κάνει τσουρέκια με τον νόμο του, επειδή πήρε πολύ αέρα με το κύπελο του MR MALAKAS 2016, παραθέτω τις δύο παρακάτω απόψεις για το ποιος είναι ο αυθεντικός πουτανιάρης προς ψηφοφορία.   

Κατά την γνώμη μου ο πικέρ εκφράζει τον lozer πουτανιάρη, που δεν εξελίσσεται και βλέπει την πουτάνα σαν υποψήφια γκόμενα (βλέπετε υπόθεση κορίνα). Επίσης στρέφεται εναντίον αξιών της κοινωνίας μας όταν προτείνει οι μητέρες μας και οι αδερφές μας να γίνουν πουτάνες. Ο νόμος του:   

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker


Στον αντίποδα, εγώ θεωρώ πως ο αυθεντικός πουτανιάρης έχει γράψει χλμ με πουτάνες αλλά αυτό δεν τον εμποδίζει να έχει γκόμενες και μετά γυναίκα και παιδιά και να συνεχίζει το άθλημα με την συχνότητα που επιθυμεί και για την ανανέωση των ερωτικών σχέσεων του, με γκόμενες ή την γυναίκα του. Ο νόμος μου:   

ΓΑΜΑΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ. ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΨΗΛΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ, ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ ΣΕΞ ΣΕ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΜΕΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ.

STEKAS72

Εσυ τωρα διεκδικεις το κυπελο MR MALAKAS 2017 ή εκφραζεις την δικια σου αποψη με ανιδιοτελεια?
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.108
Κριτικές
3
Like
1.280
Πόντοι
566
Νομίζω πως είναι ξεκαθαρα αυτά που γράφω τύπε....
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Νομίζω πως είναι ξεκαθαρα αυτά που γράφω τύπε....


Εγω το λεω γιατι και ο Picker δεν νομιζω να διεκδικουσε κανενα βραβειο ωστοσο να που τα καταφερε...


Οσο για το θεμα. Η δικια σου αποψη ειναι normal και οχι αποψη ψυχολογικα αναπηρου. Ωστοσο Διαφωνω λιγο στο να εχεις γκομενα ή γυναικα και να πας με πουτανες. Διαφωνω για μενα οχι για σενα.
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
532
Πόντοι
306
Επειδή ο πικερ μας τα έχει κάνει τσουρέκια με τον νόμο του, επειδή πήρε πολύ αέρα με το κύπελο του MR MALAKAS 2016, παραθέτω τις δύο παρακάτω απόψεις για το ποιος είναι ο αυθεντικός πουτανιάρης προς ψηφοφορία.    

Κατά την γνώμη μου ο πικέρ εκφράζει τον lozer πουτανιάρη, που δεν εξελίσσεται και βλέπει την πουτάνα σαν υποψήφια γκόμενα (βλέπετε υπόθεση κορίνα). Επίσης στρέφεται εναντίον αξιών της κοινωνίας μας όταν προτείνει οι μητέρες μας και οι αδερφές μας να γίνουν πουτάνες. Ο νόμος του:    

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker


Στον αντίποδα, εγώ θεωρώ πως ο αυθεντικός πουτανιάρης έχει γράψει χλμ με πουτάνες αλλά αυτό δεν τον εμποδίζει να έχει γκόμενες και μετά γυναίκα και παιδιά και να συνεχίζει το άθλημα με την συχνότητα που επιθυμεί και για την ανανέωση των ερωτικών σχέσεων του, με γκόμενες ή την γυναίκα του. Ο νόμος μου:    

ΓΑΜΑΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ. ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΨΗΛΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ, ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΣ ΣΕΞ ΣΕ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΜΕΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ.

STEKAS72
ειστε κι οι δυο για μουντζες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Δεν ειναι τυχαιο που ειστε και οι δυο με την λαιλαπα της ΝΔ.
Εσεις καταστρεψατε την Ελλαδα και οχι οι πυρφοροι που ελεγε ο χοντροδημητρακης.
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.108
Κριτικές
3
Like
1.280
Πόντοι
566
Δεν ειναι τυχαιο που ειστε και οι δυο με την λαιλαπα της ΝΔ.
Εσεις καταστρεψατε την Ελλαδα και οχι οι πυρφοροι που ελεγε ο χοντροδημητρακης.

Ασε μας ρε μαστερακο που και εδώ πας να κανεις πολιτική προπαγάνδα, ως πρωην ΠΑΣΟΚος και νυν ΣΥΡΙΖΑος δεν δικαιούσαι να μιλάς.

 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.108
Κριτικές
3
Like
1.280
Πόντοι
566
Εγω το λεω γιατι και ο Picker δεν νομιζω να διεκδικουσε κανενα βραβειο ωστοσο να που τα καταφερε...


Οσο για το θεμα. Η δικια σου αποψη ειναι normal και οχι αποψη ψυχολογικα αναπηρου. Ωστοσο Διαφωνω λιγο στο να εχεις γκομενα ή γυναικα και να πας με πουτανες. Διαφωνω για μενα οχι για σενα.

Σεβαστή η αποψή σου τύπε. Αλλωστε στον νόμο μου δεν λέω πως είναι υποχρεωτικό, το αφηνω στην συνείδηση του καθενός μας.

Και αν σου φαίνεται ακραίο το θεμα, οφείλεται στο ότι ο πικέρ το παιζει και ηθικός τρομάρα του και ότι ακολουθεί τις αρχές του χριστιανισμού και καταδικάζει όσους εχουν γκομενες και γυναίκες και πάνε σε πουτάνες.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.206
Κριτικές
49
Like
22.041
Πόντοι
24.596
συμπαθω τον Πικερ σαν ατομο αλλα ψηφισα δαγκωτο νομο στεκα :dunno: :S :S :S
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.801
Like
22.901
Πόντοι
6.056
ο πικερ εβαλε και θρησκευτικο παραληρημα στο μενου

και το γαμησε και ψοφησε .. :-
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.108
Κριτικές
3
Like
1.280
Πόντοι
566
Περιμενουμε τις απόψεις του Πικερ, πρεπει να στηρίξει τον "νόμο" του... :rolleyes:
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.108
Κριτικές
3
Like
1.280
Πόντοι
566
O πικερ προωθεί το πρότυπο του loser πουτανιάρη, δεν πρεπει να επιτρεψουμε να συμβεί αυτό.

Επίσης εχει την ρουφιανιά μεσα του, θέλει να μας δώσει στις γκομενες και γυναίκες μας ότι :fuck1: και πουτάνες.  :vomit:
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
ακόμα και το νόμο κατρούγκαλου να βάλεις απέναντι στο νόμο του πίκερ θα κερδίσει στη δημοσκόπηση.
κανονικά έπρεπε να λέγεται ο νόμος του πάκη.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.312
Κριτικές
42
Like
24.759
Πόντοι
25.846
Γιατί ρε Στέκα γιατί; Με βάζεις τώρα στην διαδικασία να σε προμοτάρω για τελικό στον mr malakas 2017.  Και είχα άλλον στο μυαλό μου. Ξεκίνησες δυνατά με γερό μπάσιμο!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.108
Κριτικές
3
Like
1.280
Πόντοι
566
:offtopic:

Αλλο είναι το θεμα μας zebu... οταν ερθει η ωρα ο λαος θα αποφασίσει ποιος είναι ο  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: της χρονιάς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom