Νέα

Πρόσκληση για σεξ με την γυναίκα / την σχέση μετά από σεξ με εκδιδόμενη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikmech
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Σεξ με την γυναίκα / την σχέση μετά από σεξ με εκδιδόμενη.
Πιστεύω ότι σε πολλούς στο site θα έχει τύχει αυτό ή κάτι παρόμοιο. Μετά από πετυχημένο σεξ με εκδιδόμενη - σχετικά εξαντλημένοι & κουρασμένοι - επιστρέφετε σπίτι και το έτερον ήμισυ έχει ορεξούλες ... Τι κάνετε ;
Βάζετε τα δυνατά σας και ορμάτε ;
Φοβάστε μην τυχόν αποκαλυφθείτε μυρωδιές πουτσο-αδυναμία ?
Προφασίζεστε πονοκέφαλο ή άλλο τίποτα σχετικό ;
Το παρόν ερώτημα έχει εφαρμογή σε ζευγάρια που συγκατοικούν βέβαια έγγαμοι ή μη και σε ώριμους κυρίως άνδρες διότι εκτιμώ ότι οι κάτω των 35 μπορούν σχετικά εύκολα να ανταποκριθούν στην πρόκληση .....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Σεξ με την γυναίκα / την σχέση μετά από σεξ με εκδιδόμενη.
Πιστεύω ότι σε πολλούς στο site θα έχει τύχει αυτό ή κάτι παρόμοιο. Μετά από πετυχημένο σεξ με εκδιδόμενη - σχετικά εξαντλημένοι & κουρασμένοι - επιστρέφετε σπίτι και το έτερον ήμισυ έχει ορεξούλες ... Τι κάνετε ;
Βάζετε τα δυνατά σας και ορμάτε ;
Φοβάστε μην τυχόν αποκαλυφθείτε μυρωδιές πουτσο-αδυναμία ?
Προφασίζεστε πονοκέφαλο ή άλλο τίποτα σχετικό ;
Το παρόν ερώτημα έχει εφαρμογή σε ζευγάρια που συγκατοικούν βέβαια έγγαμοι ή μη και σε ώριμους κυρίως άνδρες διότι εκτιμώ ότι οι κάτω των 35 μπορούν σχετικά εύκολα να ανταποκριθούν στην πρόκληση .....

παίκτη μου οι σωστοί μπαξεβαναίοι πρώτα τον δικό τους κήπο ποτίζουν και περιποιούνται και μετά πάνε στους ξένους...  ;)
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Από μπούρδελο η στούντιο δύσκολο να έρθει εξάντληση γιατί ρίχνουμε 10 λεπτά το πολύ αλλά η επίσκεψη σε Σίτι τουρ θέλει μια οργάνωση οπότε καθένας μπορεί να πάρει τα μέτρα του
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Σεξ με την γυναίκα / την σχέση μετά από σεξ με εκδιδόμενη.
Πιστεύω ότι σε πολλούς στο site θα έχει τύχει αυτό ή κάτι παρόμοιο. Μετά από πετυχημένο σεξ με εκδιδόμενη - σχετικά εξαντλημένοι & κουρασμένοι - επιστρέφετε σπίτι και το έτερον ήμισυ έχει ορεξούλες ... Τι κάνετε ;
Βάζετε τα δυνατά σας και ορμάτε ;
Φοβάστε μην τυχόν αποκαλυφθείτε μυρωδιές πουτσο-αδυναμία ?
Προφασίζεστε πονοκέφαλο ή άλλο τίποτα σχετικό ;
Το παρόν ερώτημα έχει εφαρμογή σε ζευγάρια που συγκατοικούν βέβαια έγγαμοι ή μη και σε ώριμους κυρίως άνδρες διότι εκτιμώ ότι οι κάτω των 35 μπορούν σχετικά εύκολα να ανταποκριθούν στην πρόκληση .....

τυπε εγω οταν ειχα σχεση και τυχαινε να ειμαι αρμεγμενος πιο πριν ακολουθουσα την τακτικη του βαρελοτου.
επιανα την γκομενα της εριχνα ενα καυτο δυνατο και σκληρο μανικι για να μην της δωσω δυνατοτητα να υποπτευθει τιποτα!
βεβαια εγω ειμαι ζωο οποτε κατι τετοια τα κανω γιατι κουβαλαω αγριαδα πανω μου!
πλεον εχω χωρισει πολυ καιρο
και γουσταρω δεν κουραζομαι πλεον με αγριαδες!
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.553
Like
2.838
Πόντοι
506
Σεξ με την γυναίκα / την σχέση μετά από σεξ με εκδιδόμενη.
Πιστεύω ότι σε πολλούς στο site θα έχει τύχει αυτό ή κάτι παρόμοιο. Μετά από πετυχημένο σεξ με εκδιδόμενη - σχετικά εξαντλημένοι & κουρασμένοι - επιστρέφετε σπίτι και το έτερον ήμισυ έχει ορεξούλες ... Τι κάνετε ;
Βάζετε τα δυνατά σας και ορμάτε ;
Φοβάστε μην τυχόν αποκαλυφθείτε μυρωδιές πουτσο-αδυναμία ?
Προφασίζεστε πονοκέφαλο ή άλλο τίποτα σχετικό ;
Το παρόν ερώτημα έχει εφαρμογή σε ζευγάρια που συγκατοικούν βέβαια έγγαμοι ή μη και σε ώριμους κυρίως άνδρες διότι εκτιμώ ότι οι κάτω των 35 μπορούν σχετικά εύκολα να ανταποκριθούν στην πρόκληση .....

εννοειται οτι ορμας σαν πεινασμενος σκυλος

οτιδηποτε αλλο θα την βαλει σε υποψιες  ;)

(αν μυριστει γυναικα οτι την απατας, finish.....θα σε πιασει)
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Να ξερεις οτι η γυναικες εχουν καψες συνηθως το πρωί.Οταν γυρνας κουρασμενος κι εχει "ορεξουλες",μαλλον κατι εχει ηδη παρει χαμπαρι και σε τσεκαρει
 

nickbenefit

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
φιλε, της λες οτι εισαι κουρασμενος απο την δουλεια και την γλυτωνεις... τωρα αν επιμενει... κανε της κανενα γλυφομουνι
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
άμα είσαι κάτω από 45.... Δεν τρέχει τίποτα

Μετά βάλει πρόγραμμα!!!
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Θα κανονιζεις σεξ με εκδιδομενη παντα την επομενη απο οταν εχεις κανει σεξ με την επισημη. Ετσι και η γυναικα σου πιθανοτατα θα ειναι καλυμενη και δε θα εχει ορεξη για σεξ κι εσυ θα εισαι ξαλαφρωμενος για να εχεις επιδοσεις και να πιασει τοπο η επενδυση στην επαγγελματια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom